Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-22, 20:52   #1441
InnocentEyes
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

I ja też, ja też nie miałam prostownicy w rękach od dwóch tygodni w ogóle! Odkąd ścięłam spalone końcówki
Wiecie co, w sumie teraz końcówki oczywiście wywijają się same jak chcą, ale źle to nie wygląda. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że nawet mi się podoba

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline  
Stary 2009-04-22, 21:45   #1442
neex
Raczkowanie

kurcze, czytam tak wasze posty i postanowiłam nie prostowac! od dzisiaj koniec. zobaczymy ile wytrzymam, bo od kilku lat nie było praktycznie dnia bez tego urządzenia...
neex jest offline  
Stary 2009-04-23, 12:57   #1443
kateBB
Raczkowanie

Nie prostuj
Naprawdę zobaczysz zmianę i to dużą.

Wiadomo- najgorsze są pierwsze dni, ale z czasem odzwyczaisz sie.

Ja czasami też mam kryzys, bo czuję jak prostownica niemal mnie wzywa i mówi do mnie "weź mnie" ;p ale się nie daję
kateBB jest offline  
Stary 2009-04-23, 13:06   #1444
garfieldek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
Wierze, ze masz racje. jednak jak przetrwac ten pierwszy miesiac?? Zawsze sobie powtarzam, ze teraz bede silna i sie nie skusze na prostownice, ale potem wypada jakies spotkanie czy inne wydarzenie, gdzie chce wygladc lepiej i prostownica idzie w ruch Najgorzej sie przelamac... ale bede walczyc, bo wiem, ze warto i ze tak naprawde swoim zachowaniem pogarszam cala sytuacje A Tobie zazdroszcze
Ja przez pierwszy miesiac wiazalam wlosy w kucyki,koczki i inne cuda, bo balam sie tego jak wygladaj moje wlosy niewyprostowane rozpuszczone... Teraz jednak coraz czesciej zdarza mi sie rozpuszczac je (robia sie slodkie fale) mmmm jaka ja glupia bylam ze prostowalam (zaznaczam, ze na poczatku tez uwazalam tak jak ty, ze bez prostownicy nie moge wyjsc do ludzi, a tu takie mile zaskoczenie)

Wymianka
garfieldek jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:01   #1445
pipi1984
Raczkowanie

Upinac mowisz?? To jest chyba dobre rozwiazanie postanowilam - teraz sie nie poddam Tylko ta grzywka ... Chyba zakupie jakas niebanalna opaske do wlosow i bede chodzic porostu wylizana kto powiedzial, ze upiecia nie sa efektowne?!

Hehh, moja prostownica, tez wola :" bierz mnie ..!!" No ale, jesli zdolalam odstawic slodycze, to z prostownica sobie nie poradze?? !!
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:04   #1446
garfieldek
Zakorzenienie

Dasz rade Wierzymy w Ciebie Niech MOC bedzie z Toba

Wymianka
garfieldek jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:12   #1447
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Dasz rade Wierzymy w Ciebie Niech MOC bedzie z Toba

Dziekuje Zadeklarowalam sie publicznie, wiec wypada slowa dotrzymac
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-23, 22:03   #1448
kateBB
Raczkowanie

Dziewczyny!
Jutro mam zakończenie roku szkolnego (klasa maturalna).
Dacie mi pozwolenie na wyprostowanie włosków?

Sama nie wiem co zrobic...
kateBB jest offline  
Stary 2009-04-23, 22:16   #1449
neex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kateBB Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jutro mam zakończenie roku szkolnego (klasa maturalna).
Dacie mi pozwolenie na wyprostowanie włosków?

Sama nie wiem co zrobic...

rozumiem Cie wyprostuj, ale tylko raz i nie poprawiaj!
neex jest offline  
Stary 2009-04-24, 00:03   #1450
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neex Pokaż wiadomość
rozumiem Cie wyprostuj, ale tylko raz i nie poprawiaj!

heh ! Tez zawsze mam ten problem ... ze tez zawsze "cos" wypadnie okazja goni okazje Moze nizsza temperatura prostowania? Co Ty na to ? A moze lepiej wypasc w tak wazny dzien z burza lokow na glowie??
Pozdrawiam!
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-24, 08:18   #1451
kateBB
Raczkowanie

Gdyby to jeszcze były loki :p

A to są po prostu powywijane włosięta, które wracają do stanu sprzed zaczęcia prostowania, czyli do po prostu prostych włosków

A wywijają mi się, dlatego że jeszcze troszke są wysuszone i zniszczone.

Ps. wyprostowałam :p wolę żeby mnie dobrze zapamiętali w szkole :p
kateBB jest offline  
Stary 2009-04-24, 09:29   #1452
Paolla88
Raczkowanie

Mój piętnasty dzień bez prostownicy Nie podejrzewałabym , że będzie tak ciężko się odzwyczaić , to prawie jak nałóg .. Jestem twarda chociaż wczoraj moje włosy doprowadziły mnie do takiego stanu , że miałam ochotę się rozpłakać ze złości..
Przestałam używać pianki , której używałam aby podkreślić skręt , bo zauważyłam , że skleja pasma, włosy sprawiają wrażenie mokrych , no i przesusza.
Od niedawna po myciu głowy przez cały okres schnięcia włosków gładzę je szczotką , ale i tak robią się paskudne fale ... Rozpuszczenie włosów nie wchodzi w grę bo wyglądam fatalnie ,więc ratuję się warkoczem albo kitką . Co ja bym oddała za kosmetyk, który przygładził by te wstrętne fale !

PRIORYTET - Przywracam włoskom dawną świetność
Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline  
Stary 2009-04-24, 11:22   #1453
garfieldek
Zakorzenienie

Ja ostatnio wyprobowalam taki patent, ze po umyciu włosów, gdy juz wlosy troche wyschna, wiaze je w niski kucyk, nastepnie biore druga gumke i obwiazuje dalsza czesc kucyka, potem trzecia gumka itd (w zaleznosci od dlugosci wlosow, tak zeby do koncowek byly obwiazane).. Tworzy sie taki hmmm... "prosty drut" po wyschnieciu calkowitym, rozwiazuje gumki i nie mam takich pokreconych.. Baaa nawet calkiem proste sa wtedy

Wymianka
garfieldek jest offline  
Stary 2009-04-24, 11:29   #1454
Mocny Akcent
Dolce vita

Przyłączam się od około8 miesięcy dbam szaleńczo o włosy. Wprawdzie z prostowania nie zrezygnowałam całkiem, a to dlatego ze po ścieciu mam straszna szope, ale prostuje tylko czasami. Kiedys prostowalam prawie codziennie i doprowadzilam moje wlosy do obumarcia

Ogarnęlam sie i probuje ograniczac ich wysuszanie. Zero suszarki (naturalne schniecie), prostowanie raz w tyg, nawet rzadziej...
Stary 2009-04-24, 12:19   #1455
mimimka
Zadomowienie

Pisze do tych ktore uwazaja ze krecony wlosy to przeklenstwo:

Drogie wizazanki,
mysl taka to najwiekszy blad w Waszym zyciu Dlaczego tak sadze?
Opowiem Wam moja historie:
Jak bylam malutka, tak do 7/8 roku zycia mialam super piekne blond (prawie biale) jasne loki na glowie. Jak nie trzeba sie domyslac NIC kompletnie z nimi nie robilam Jednak pozniej z moimi wlosami zaczela majstrowac moja mama... Czesala mnie w warkocze, ROZCZESYWALA moje piekne krecone wloski-a jak kazda pokrecona wie to wielka zbrodnia. W czasach gimnazjum, a nawet liceum marzylam by miec proste gladziutkie wlosy jak kazda inna dziewczyna. Wynikalo to z tego ze nie potrafilam o nie dbac, po umyciu nic z nimi nie robilam a jak rano wstalam to moje wszystkie loki rozczesywalam szczotka i szlam do szkoly w "szopie" na glowie badz kitce...Pozniej scialam sie na krociuko "ala" Monika Pochanke-od tego czasu zapuszczam. W tej chwili po umyciu mam wlosy prawie do pasa i....
SA CALE SKRECONE
Dojrzalam do tego ze nie warto byc jak kazda inna dziewczyna, a wlasnie przeciwnie-zakrecona. Niejedna dziewczyna oddalaby wszystko choc za czesc mojej czupryny (mam bardzo duzo wlosow). Jestem dumna z tego co nosze na glowie, rzucam sie w oczy-ludzie mnie komplementuja, ogladaja sie za mna i wychwalaja "jakie ma Pani piekne wlosy" "co ja bym dala za takie" itd itd Juz nie mowiac jak mojel blond loki podobaja sie mojemu TZtowi

Takze kochane! Badzcie dumne ze natura obdarzyla Was takim skarbem jak krecone wlosy, dbajcie o nie i nie prostujcie bo to bedzie Wasz najwiekszy blad

Jak ukladam moje wlosy?
po umyciu nakladam odzywke (kupilam ja niedawno) nowosc Syoss i je rozczesuje, potem splukuje jeszcze raz i znowu rozczesuje, a pozniej nakladam odzywke Pantene Pro V do lokow i tak tez susze glowa do dolu-efekt-loki od nasady po same konce
Uwazam ze Pantene to najlepsza odzywka do moich wlosow jaka kiedykolwiek stosowalam, a mam za soba uzywanie sunsilk, nivea itd i po zadnej nie mialam takiego efektu...

Ostatnio tez bywam czesciej (niz normalnie) u fryzjera-tak jak zaznaczylam wczesniej, mam bardzo duzo wlosow wiec fryzjer scina mi z objetosci i robi taki fajny trojkacik z tylu Jestem bardzo zadowolona i za nic w swiecie nei zamienilabym moich wlosow na zadne proste i gladkie wlosy I pomimo wielu moich kompleksow ciesze sie niezmiernie ze udalo wyleczyc mi sie choc z tego

pozdrawiam
mimimka jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:18   #1456
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Ja ostatnio wyprobowalam taki patent, ze po umyciu włosów, gdy juz wlosy troche wyschna, wiaze je w niski kucyk, nastepnie biore druga gumke i obwiazuje dalsza czesc kucyka, potem trzecia gumka itd (w zaleznosci od dlugosci wlosow, tak zeby do koncowek byly obwiazane).. Tworzy sie taki hmmm... "prosty drut" po wyschnieciu calkowitym, rozwiazuje gumki i nie mam takich pokreconych.. Baaa nawet calkiem proste sa wtedy

Brzmi ciekawie Na pewno będę testować Tylko, żeby włoski za bardzo nie oklapły Natura nie obdarzyła mnie gęstym "owłosieniem " wiec i ich objętością muszę się martwic

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Pisze do tych ktore uwazaja ze krecony wlosy to przeklenstwo:

Drogie wizazanki,
mysl taka to najwiekszy blad w Waszym zyciu Dlaczego tak sadze?
Opowiem Wam moja historie:
Jak bylam malutka, tak do 7/8 roku zycia mialam super piekne blond (prawie biale) jasne loki na glowie. Jak nie trzeba sie domyslac NIC kompletnie z nimi nie robilam Jednak pozniej z moimi wlosami zaczela majstrowac moja mama... Czesala mnie w warkocze, ROZCZESYWALA moje piekne krecone wloski-a jak kazda pokrecona wie to wielka zbrodnia. W czasach gimnazjum, a nawet liceum marzylam by miec proste gladziutkie wlosy jak kazda inna dziewczyna. Wynikalo to z tego ze nie potrafilam o nie dbac, po umyciu nic z nimi nie robilam a jak rano wstalam to moje wszystkie loki rozczesywalam szczotka i szlam do szkoly w "szopie" na glowie badz kitce...Pozniej scialam sie na krociuko "ala" Monika Pochanke-od tego czasu zapuszczam. W tej chwili po umyciu mam wlosy prawie do pasa i....
SA CALE SKRECONE
Dojrzalam do tego ze nie warto byc jak kazda inna dziewczyna, a wlasnie przeciwnie-zakrecona. Niejedna dziewczyna oddalaby wszystko choc za czesc mojej czupryny (mam bardzo duzo wlosow). Jestem dumna z tego co nosze na glowie, rzucam sie w oczy-ludzie mnie komplementuja, ogladaja sie za mna i wychwalaja "jakie ma Pani piekne wlosy" "co ja bym dala za takie" itd itd Juz nie mowiac jak mojel blond loki podobaja sie mojemu TZtowi

Takze kochane! Badzcie dumne ze natura obdarzyla Was takim skarbem jak krecone wlosy, dbajcie o nie i nie prostujcie bo to bedzie Wasz najwiekszy blad

Jak ukladam moje wlosy?
po umyciu nakladam odzywke (kupilam ja niedawno) nowosc Syoss i je rozczesuje, potem splukuje jeszcze raz i znowu rozczesuje, a pozniej nakladam odzywke Pantene Pro V do lokow i tak tez susze glowa do dolu-efekt-loki od nasady po same konce
Uwazam ze Pantene to najlepsza odzywka do moich wlosow jaka kiedykolwiek stosowalam, a mam za soba uzywanie sunsilk, nivea itd i po zadnej nie mialam takiego efektu...

Ostatnio tez bywam czesciej (niz normalnie) u fryzjera-tak jak zaznaczylam wczesniej, mam bardzo duzo wlosow wiec fryzjer scina mi z objetosci i robi taki fajny trojkacik z tylu Jestem bardzo zadowolona i za nic w swiecie nei zamienilabym moich wlosow na zadne proste i gladkie wlosy I pomimo wielu moich kompleksow ciesze sie niezmiernie ze udalo wyleczyc mi sie choc z tego

pozdrawiam

Baaaardzo jestem ciekawa jak wyglądają Twoje włoski Na pewno sa piękne. Moj problem polega na tym, ze moje nie są ani proste ani kręcone. tak porostu się falują - jak im się podoba ( a każdy z nich ma inne zdanie w tej sprawie ). Dlatego nie wiem jak zrobić z "nijakiej" fryzury "jakąś ". Do tej pory najlepszym rozwiązaniem wydawała się być prostownica - jak mowie "wydawała się"....
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:19   #1457
Costynuuna
Zadomowienie

ja kiedyś codziennie prostowałam włosy, teraz są już tak zniszczone farbami , rozjaśniaczami , prostownicą że nawet ich nie prostuje, bo i tak i tak wyglądają brzydko .. (;
stwierdziłam że nie ma sensu robić czegoś, co i tak nie przynosi żadnych efektów ;]
Stary 2009-04-24, 16:28   #1458
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:

Baaaardzo jestem ciekawa jak wyglądają Twoje włoski Na pewno sa piękne. Moj problem polega na tym, ze moje nie są ani proste ani kręcone. tak porostu się falują - jak im się podoba ( a każdy z nich ma inne zdanie w tej sprawie ). Dlatego nie wiem jak zrobić z "nijakiej" fryzury "jakąś ". Do tej pory najlepszym rozwiązaniem wydawała się być prostownica - jak mowie "wydawała się"....
tez mam wlosy ani proste ani krecone- i to jest prawdziwe przeklestwo, ale jakos sobie radze

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:44   #1459
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
tez mam wlosy ani proste ani krecone- i to jest prawdziwe przeklestwo, ale jakos sobie radze
ja jakoś z moimi nie potrafie dojść do porozumienia zastanawiam się nad radykalnym cieciem żeby się troszkę włoski zregenerowały, ale z drugiej strony, krótsze włosy mogą być jeszcze bardziej niesforne i znów zacznę sie torturować
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:46   #1460
dDoll
Raczkowanie

Cytat:
ja mam taki sam problem co Ty. Jakich uzywasz kosmetyków do styl. włosów? Ja nie umiem sobie poradzić bez prostownicy. Teraz ściełam włoski, bo były już bardzo zniszczone. Fryzjerka odradzała mi już prostowanie i poleciła kosmetyki prostujące. A ty jak sobie z tym radzisz??
dDoll jest offline  
Stary 2009-04-24, 17:08   #1461
Paolla88
Raczkowanie

Cytat:
Dobry pomysł , tylko , jak ktoś wcześniej wspomniał , obawiam się , że włoski trochę oklapną . Dzięki prostownicy nie mam ich zbyt wiele , więc objętość też jest dla mnie ważna . No ale spróbuję

Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline  
Stary 2009-04-24, 17:30   #1462
garfieldek
Zakorzenienie

No ja akurat mam dosc geste wlosy i w dodatku pocieniowane, dlatego jesli chce zeby choc troszke byly proste bez prostownicy, robie z nimi w ten sposob

Wymianka
garfieldek jest offline  
Stary 2009-04-24, 18:07   #1463
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:
ja jakoś z moimi nie potrafie dojść do porozumienia zastanawiam się nad radykalnym cieciem żeby się troszkę włoski zregenerowały, ale z drugiej strony, krótsze włosy mogą być jeszcze bardziej niesforne i znów zacznę sie torturować
Cytat:
Napisane przez dDoll Pokaż wiadomość
ja mam taki sam problem co Ty. Jakich uzywasz kosmetyków do styl. włosów? Ja nie umiem sobie poradzić bez prostownicy. Teraz ściełam włoski, bo były już bardzo zniszczone. Fryzjerka odradzała mi już prostowanie i poleciła kosmetyki prostujące. A ty jak sobie z tym radzisz??
prostowalam wlosy jakies 3lata wiec mozecie sobie wyobrazic z jaka sucha szopa chodzilam jak odstawilam prostownice na prawde nie bylo latwo od maja ubieglego roku prostuje wlosy baaardzo sporadycznie- na wieksze wyjscia itp.
najpierw dosc mocno skrocilam wlosy bo musialam sie pozbyc przesuszonych koncow, potem akurat mialam boba tylko ja mam tak dziwnie bo z tylu mam proste wlosy, moze troche sie koncowki wywijaja a po bokach szaleja teraz boba zmienilam na lekka asymetrie i scielam ten bok, ktory mniej mi sie zawsze ukladal (chyba od spania)
czasami wilgotne wlosy podpinam wsuwkami (podobny patent do tych gumek) i sa nawet proste a czasami spinam plastikowa klamra
co do kosmetykow: po odstawieniu prostownicy uzywalam nafty z rycyna i zoltkiem na zmiane z olejem kokosowym + rozne odzywki, ale nafta i rycyna mi sie nie sluza.
moja obecna pielenacja:
*wax (raz lub dwa w tyg, mam jeszcze maske z avonu, ktora chce "wykonczyc")
*szampon do wlosow suchych obecnie yung z rossmana na zmiane z bambi
*po kazdym myciu odzywka straight & glossy schaumy jak dla mnie najlepsza na swiecie- po zadnej nie mialam takich wlosow a probowalam bardzo wielu produktow; swietnie wygladza i nie mam po niej "puchu" na glowie... chce kupic reszte produktow z serii, ale najpierw musze skonczyc to, co zalega w szafce:P
*na koncowki serum z Avonu takie z zielona nakretka- uzywam od niedawna, ale koncowki wygladaja teraz bardzo dobrze
a no i stosuje metode OMO (odzywka-mycie-odzywka)
dzieki temu wszystkiemu moje wlosy odzyly- wiadomo, ze nie sa super idealnie proste jak po prostownicy, ale nie sa napuszone i wygladaja zdrowo i naturalnie i po tym serum nie wywijaja sie na wszystkie strony jak to mialy w zwyczaju czasami jeszcze uzywam jakiegos serum jedwabnego, ktore kupilam z 5zl w aptece

uh sie rozpisalam

Edytowane przez andziuchna
Czas edycji: 2009-04-24 o 18:08
andziuchna jest offline  
Stary 2009-04-24, 20:05   #1464
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
prostowalam wlosy jakies 3lata wiec mozecie sobie wyobrazic z jaka sucha szopa chodzilam jak odstawilam prostownice na prawde nie bylo latwo od maja ubieglego roku prostuje wlosy baaardzo sporadycznie- na wieksze wyjscia itp.
najpierw dosc mocno skrocilam wlosy bo musialam sie pozbyc przesuszonych koncow, potem akurat mialam boba tylko ja mam tak dziwnie bo z tylu mam proste wlosy, moze troche sie koncowki wywijaja a po bokach szaleja
Ja wlasnie zastanawiam sie nad bobem, tylko obawaim sie, jak bedzie sie ukladal. No ale na to pytanie, nikt mi sie odpowie Chyba nie ma sensu "chodowac" czuprynki, kiedy wlosy sa zniszczone i tak czy inaczej, nie beda dobrze wygladaly.
Tak samo jak u Ciebie, moje wlosy sa w zasadzie z tylu proste, jedynie po bokach sie wywijaja :/ Ale skoro twierdzisz, ze je opanowalas, to napewno i ja je kiedys okielznam
A jak dotad - od niedzieli wloski nie prostowane Zawsze cos
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-24, 20:17   #1465
garfieldek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wlasnie zastanawiam sie nad bobem, tylko obawaim sie, jak bedzie sie ukladal. No ale na to pytanie, nikt mi sie odpowie Chyba nie ma sensu "chodowac" czuprynki, kiedy wlosy sa zniszczone i tak czy inaczej, nie beda dobrze wygladaly.
Tak samo jak u Ciebie, moje wlosy sa w zasadzie z tylu proste, jedynie po bokach sie wywijaja :/ Ale skoro twierdzisz, ze je opanowalas, to napewno i ja je kiedys okielznam
A jak dotad - od niedzieli wloski nie prostowane Zawsze cos :D
Noo tym bardziej, ze dzisiaj piatek to dopiero jest co gratulowac

Wymianka
garfieldek jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:42   #1466
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Noo tym bardziej, ze dzisiaj piatek to dopiero jest co gratulowac
a dziekowac, dziekowac Ja jestem dumna i mysle, ze wloski sie ciesza
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-25, 00:06   #1467
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:
A jak dotad - od niedzieli wloski nie prostowane Zawsze cos
powiem Ci, ze trzeba znalezc dobrego fryzjera dobre ciecie to podstawa bob to fryzura latwa w ukladaniu na pewno sobie poradzisz i opanujesz swoje klaczki

andziuchna jest offline  
Stary 2009-04-25, 13:24   #1468
Paolla88
Raczkowanie

Cytat:
Właśnie jestem po umyciu i rozczesaniu włosków , schną oplecione gumkami zgodnie z Twoją poradą Jak wyschną , to napiszę jakie efekty

Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline  
Stary 2009-04-25, 15:32   #1469
pipi1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paolla88 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po umyciu i rozczesaniu włosków , schną oplecione gumkami zgodnie z Twoją poradą Jak wyschną , to napiszę jakie efekty

ja rowniez czekam na relacje Jeszcze tej metody nie testowalam. I napsz konecznie, czy na objetosci nie stracily za bardzo
No ale wy te wloski to calkiem mokre zwiazujecie w ten sposob?? Bo jak tak, to musza strrrasznie dlugo schnac, prawda??
Pozdr

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
powiem Ci, ze trzeba znalezc dobrego fryzjera dobre ciecie to podstawa bob to fryzura latwa w ukladaniu na pewno sobie poradzisz i opanujesz swoje klaczki
Tak, chyba masz racje. Jestem w nowym miejscu, wiec nie znam tutaj renomy fryzjerów. Zrobię wywiad i dopiero wtedy się udam na metamorfozę
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline  
Stary 2009-04-25, 17:37   #1470
Paolla88
Raczkowanie

No to nadeszła pora na werdykt Metoda dobra na tyle , że dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu mam zamiar wyjść w rozpuszczonych włosach.. a to ogromny sukces , są prawie proste
Powywijały się troszkę końcówki , mogłam założyć na nie jedną gumkę więcej
No i niestety na moich marniuśkich i cienkich włosach gumki się odbiły , a całość nieco straciła na objętości , ale "poczochrałam" trochę włoski i jest oki
Największym minusem tej motody jest czas schnięcia włosków .. Pospinałam je po 13stej , a teraz jest 17:30 i po zdjęciu gumek dalej czuję na włosach odrobinę wilgoci. Dzisiaj miałam dzień wolny , więc mogłam sobie pozwolić na takie coś , jednak w inny dzień może być nieco gorzej
Dziękuję Garfieldek
Tak na marginesie , to zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się na podbój drogerii w poszukiwaniu maski Pollena Malwa Gloria . Niestety w moim mieście jej nie znalazłam ,więc wybrałam się do sąsiedniego miasta do Auchan i od razu kupiłam dwa opakowania , a dzisiaj użyłam jej pierwszy raz. Moim zdaniem rewelacja Włoski są błyszczące (co może być również zasługą rycyny i oliwy z oliwek, którą od rana "nosiłam" na włoskach ) , sypkie i wyglądają na zdrowe Zamierzam jej używać na przemian z Waxem.
Zdałam sobie sprawę z tego , że moje włosy zaczęły się wywijać w momencie , kiedy zaczęłam eksperymentować za młodu z rozjaśniaczem . Potem zmieniłam kolor na ciemny brąz , dodatkowo zaczęłam używać prostownicy , przez co niemiłosiernie przesuszyłam włosy . Przed eksperymentowaniem nie miałam problemu z wywijającymi się włosami. Więc teraz przedewszystkim NAWILŻANIE i oczekiwanie pięknej chwili , kiedy moje włoski będą naturalnie zdrowe i proste
Ale się rozpisałam , gaduła ze mnie :P

Edycja :
Muszę się pochwalić , bo pierwszy raz od niepamiętnych czasów jestem zadowolona z wyglądu swoich włosów ! Po gumkach wspomogłam się suszarką i grubą , okrągłą szczotką i normalnie rewelacja ! Włosy są PROSTE , puszyste , mięciutkie .. Ahh aż miło w lustro spojrzeć

Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery

Edytowane przez Paolla88
Czas edycji: 2009-04-25 o 17:57
Paolla88 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości