Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-20, 11:54   #2161
pinacoladka95
Raczkowanie

Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A u mnie ogólnie to 74 dzień, jednak tak szczerze to tak na "czysto" będzie 7.. (musiałam tydzień temu wyprostować na sesję zdjęciową )
Najważniejsze, że prostownica mnie nie kusi jakoś.. Zresztą na ulicy zauważyłam, że coraz mniej osób ma wyprostowane włosy. Coś się moda na nie skończyła

pinacoladka95 jest offline  
Stary 2010-02-20, 12:56   #2162
Ula 25
Rozeznanie

Podczytuje was od jakiegoś czasu i zmotywowana miesiąc temu też przestałam prostować, ale jako że mam odrośniętego boba to musiałam chociaż suszarką i szczotką wyciągać je troche bo naturalnie mi się faluje, dziś wyprostowałam bo już nie wytrzymałam, po suszrce włosy wyglądają tragicznie, zniszczyłam je sobie rozjaśnianiem dlatego znów przefarbowałam na ciemniejszy, ale po wysuszeniuw yglądają okropnie, te połamane końcówki strerczą suche końcówki wogle do bani, a po wyprosowaniu wszystko wygładzone, jak wy to robicie że po suszarce wyglądają dobrze. A może ja nic nie poradze bo zwyczajnie są zniszczone, wiem najlepiej byłoby podciąc, ale nia bardzo mam z czego, musiałabym chociaż z 5 cm, ale są i tak krótkie
Ula 25 jest offline  
Stary 2010-02-20, 12:59   #2163
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
Podczytuje was od jakiegoś czasu i zmotywowana miesiąc temu też przestałam prostować, ale jako że mam odrośniętego boba to musiałam chociaż suszarką i szczotką wyciągać je troche bo naturalnie mi się faluje, dziś wyprostowałam bo już nie wytrzymałam, po suszrce włosy wyglądają tragicznie, zniszczyłam je sobie rozjaśnianiem dlatego znów przefarbowałam na ciemniejszy, ale po wysuszeniuw yglądają okropnie, te połamane końcówki strerczą suche końcówki wogle do bani, a po wyprosowaniu wszystko wygładzone, jak wy to robicie że po suszarce wyglądają dobrze. A może ja nic nie poradze bo zwyczajnie są zniszczone, wiem najlepiej byłoby podciąc, ale nia bardzo mam z czego, musiałabym chociaż z 5 cm, ale są i tak krótkie
Najlepiej odstawić suszarkę i prostownice, a zniszczone końcówki skrócić u fryzjerki Też mam boba (tył krótsze, przód dłuższe)

Kiedyś miałam mocno wycieniowane włosy i przez to wykręcały mi się we wszystkie strony świata ... Teraz już delikatnie je cieniuję i włosy znacznie lepiej mi się układają przez co nie użuwam prostownicy
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram

Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2010-02-20 o 13:02
Lady in Blue jest offline  
Stary 2010-02-20, 13:24   #2164
Ula 25
Rozeznanie

dziękuje za odpowiedz
żeby odstawić prostownice i suszarke muusze mieć je na tyle długie żeby móc związać w kucyk, jak podetne końce będą za krótkie,
koło się zamyka
Ula 25 jest offline  
Stary 2010-02-20, 13:25   #2165
malinowydzemx3
Wtajemniczenie

a ja znowu od tygodnia prostuje ;( ;( od jutra koniec! bo dzisiaj juz wyprostowalam
Stary 2010-02-20, 14:04   #2166
KochajMniie
Zadomowienie

Nie prostuje od 4 dni
byłam u fryzjera podciąć lekko końcówki, jedyny problem to grzywka którą też mi zrobiła, zobaczymy dziś jak umyje bo co z grzywką można zrobić, na szczotce chyba tylko?

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ja nie mogę porzucić prostowania grzywki chyba nigdy z tego nie zrezygnuje
Dobrze że nie całe włosy tylko samą grzywką jakiś plus albo spróbuj suszarką i szczotką, mi tak u fryzjera robiła jak nie chciałam prostownicą
Stary 2010-02-20, 15:43   #2167
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez KochajMniie Pokaż wiadomość
Nie prostuje od 4 dni
byłam u fryzjera podciąć lekko końcówki, jedyny problem to grzywka którą też mi zrobiła, zobaczymy dziś jak umyje bo co z grzywką można zrobić, na szczotce chyba tylko?

Dobrze że nie całe włosy tylko samą grzywką jakiś plus albo spróbuj suszarką i szczotką, mi tak u fryzjera robiła jak nie chciałam prostownicą
wydaje mi się że suszenie mokrych włosów (strumieniem ciepłego powietrza) bardziej niszczy włosy, bo suszarkę przystawiamy do samej szczotki (i włosów tym samym)... Bardziej się włosy wysuszają
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2010-02-20, 18:01   #2168
magdappp
BAN stały

Ten zabieg który ja zrobilam to naturalne prostowanie global keratin polega na wygładzeniu zniszczonych włosó keratyną a w efekcie otrzymujemy dodatkowo proste włosy)) rewelacja mam zdrowe włosy i gładziutki, grubsze i proste do ok 4 m-cy)) spokuj z prostowaniem)) a jaki połysk rewelacja Zabieg prostowania za pomocą naturalnego produktu jakim jest keratyna)w salonie Magia Poznań) polecam
magdappp jest offline  
Stary 2010-02-20, 19:16   #2169
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
Ten zabieg który ja zrobilam to naturalne prostowanie global keratin polega na wygładzeniu zniszczonych włosó keratyną a w efekcie otrzymujemy dodatkowo proste włosy)) rewelacja mam zdrowe włosy i gładziutki, grubsze i proste do ok 4 m-cy)) spokuj z prostowaniem)) a jaki połysk rewelacja Zabieg prostowania za pomocą naturalnego produktu jakim jest keratyna)w salonie Magia Poznań) polecam
cos mi się wierzyć nie chce... Jeden zabieg nigdy nie zregeneruje zniszczonych włosów, tym bardziej jakis "naturalny"
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:02   #2170
Diva1
Zadomowienie

Cytat:
cos mi się wierzyć nie chce... Jeden zabieg nigdy nie zregeneruje zniszczonych włosów, tym bardziej jakis "naturalny"
no też mi się wierzyć nie chce. Najlepiej nic nie kombinować z włosami i będą piękne
Diva1 jest offline  
Stary 2010-02-21, 01:05   #2171
KochajMniie
Zadomowienie

Cytat:
wydaje mi się że suszenie mokrych włosów (strumieniem ciepłego powietrza) bardziej niszczy włosy, bo suszarkę przystawiamy do samej szczotki (i włosów tym samym)... Bardziej się włosy wysuszają
Myślałam o już wysuszonych włosach. Np myję wieczorem, czekam aż wyschną, rano grzywka wygląda jak po huraganie to ją na szczotce poprawić
ale jak tak też to ja nie wiem co ja zrobię z tą grzywką

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
no też mi się wierzyć nie chce. Najlepiej nic nie kombinować z włosami i będą piękne
Mi też się nie chcę wierzyć to byłoby zbyt piękne
Stary 2010-02-21, 01:33   #2172
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Ale... po co tak przystawiać suszarkę? Przecież najpierw się suszy włosy (suszarkę trzymamy daleko od głowy), a później, jak włosy są już tylko lekko wilgotne, modelujemy je. Wtedy faktycznie warto trzymać suszarkę bliżej włosów, żeby nagrzewała się szczotka. Ale jednak to nie niszczy tak bardzo włosów Szczególnie, jak ma się suszarkę z dużą mocą.
weegirl jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:21   #2173
ImmortalLover
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

52
wczoraj siedziałam z olejem z pestek winogron+rycyna. Włosy boskie! Zwłaszcza po czesaniu szczotką z naturalnego włosia. Zamieszczę później foto

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2010-02-21, 14:06   #2174
starsmakeup
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

403 / 52
Stary 2010-02-21, 14:46   #2175
KochajMniie
Zadomowienie

Przestanę prostować, ja już nie mam włosów na głowie.. jest ich tak mało, gdyby chociaż były trochę grubsze..

dziś 5 dzień

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
52
wczoraj siedziałam z olejem z pestek winogron+rycyna. Włosy boskie! Zwłaszcza po czesaniu szczotką z naturalnego włosia. Zamieszczę później foto
Zamieść a te olejki to w sklepach internetowych się kupuje tak?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
403 / 52
Stary 2010-02-21, 15:31   #2176
ImmortalLover
Zakorzenienie

Rycyne znajdziesz w aptece, a z pestek w biedronce
http://img341.imageshack.us/i/jjjwe.jpg/

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

Stary 2010-02-21, 22:51   #2177
KochajMniie
Zadomowienie

Cytat:
Rycyne właśnie mam na głowie
a ten z pestek muszę kupić

Jaa.. Twoje włosy wydają się takie miękkie, zdrowee

Dziś umyłam włosy pierwszy raz od piątku ( byłam u fryzjera i zrobiłam grzywkę) właśnie wyschły czuje że te moje kilka dni nie prostowania pójdzie na marne

Edytowane przez KochajMniie
Czas edycji: 2010-02-22 o 00:27
KochajMniie jest offline  
Stary 2010-02-22, 12:07   #2178
CandyF
Zadomowienie

moje włosy są kręcone i suche, niestety. można powiedzieć nich "piórka", bo czasami taka szopa mi się robi na głowie że masakra xd
pierwszy raz kupiłam prostownice 2 lata temu, była to tania prostownica za 30zł i zamiast prostych gładkich włosów, miałam siano, mimo to prostowałam co dwa dni. później kupiłam prostownice za 200zł (czego obecnie bardzo żałuje), co prawda prostuje rewelacyjnie, jednak po pewnym czasie zauważyłam, że włosy zaczęły mi wypadać garściami (w porównaniu sprzed 3 lat ubyło mi z połowa włosów..), do tego były zniszczone i bardzo suche. powiedziałam, że dość nie będę prostować, a spróbuje polubić swoje kręcone włosy (wcześniej, przed zakupem prostownicy chodziłam w kucykach, bo nienawidziłam swoich włosów). potem obciełam grzywke i ją prostuje do tej pory, ale nie zawsze, czasem spinam wsuwką
włosy wyprostowane miałam w kwietniu, potem długo nic, i tak w grudniu zeszłego roku pomyślałam sobie że a co mi tam wyprostuje:P i od tej pory jestem przekonana, że moje włosy najładniejsze są kręcone, bo taka moja uroda w końcu
teraz tylko zostaje mi ta grzywka i jeżeli włosy nie chcą mi się ułożyć to przygładze je gdzieniegdzie prostownicą

kupiłam nafte kosmetyczną, co prawda do twarzy, ale jest ona również bardzo dobra na włosy. spróbuje dzisiaj coś z nią porobić : >

Edytowane przez CandyF
Czas edycji: 2010-02-22 o 12:08
CandyF jest offline  
Stary 2010-02-22, 12:54   #2179
c0c0
Raczkowanie

starsmakeup jesteś moją idolką

5 dzień.. może to nie możliwe ale włosy zaczęły mi sie błyszczeć :O ;>

o5.o9.2oo8

DJ Mog feat. Sarah Lynn - Somewhere (Extended Mix)
c0c0 jest offline  
Stary 2010-02-22, 13:55   #2180
Lady in Blue
Zakorzenienie

Brrr dziś korciło mnie żeby wyprostować włosy, ale się powstrzymałam

Bez prostowania już 2 miesiące i 4 dni
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline  
Stary 2010-02-22, 14:01   #2181
Sexy_Angie
Raczkowanie

Mija mi już 29 dzień bez prostowania i na razie mnie nie korci (a przy okazju oszczędzam na prądzie)
Nawet w takich pofalowanych wychodze do ludzi

nie prostuję włosów --- 34 dni
nie farbuję włosów --- 5 i pół m-ca -> naturalne włosy = 9 cm
Sexy_Angie jest offline  
Stary 2010-02-22, 15:48   #2182
syla929
Rozeznanie

Cytat:
jakie błyszczące!
Ja mam cos podobnego, ale końce trochę grubsze. Nie denerwuje Cie ta warstwa włosów na lini kości z tyłu?
Bo mi 2 lata temu tak samo fryzjerka wycieniowała (tą najwyższą warstwe taką grubą) i do tej pory nie mogę się tego pozbyć! Nienawidzę tego;/;/

Hm.. w tym miesiącu 3 razy wyprostowałam Więcej nie będę. Ale i tak jestem bardzo dumna z siebie! 3 razy to nie to, co 30!

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?

Edytowane przez syla929
Czas edycji: 2010-02-22 o 15:50
syla929 jest offline  
Stary 2010-02-22, 15:57   #2183
KochajMniie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez c0c0 Pokaż wiadomość

A u mnie 6 dni dziś mija i też mi się tak właśnie wydaje, ale czy to możliwe że odrazu po kilku dniach są takie?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Brrr dziś korciło mnie żeby wyprostować włosy, ale się powstrzymałam

Bez prostowania już 2 miesiące i 4 dni
No i bardzo dobrze

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

ps. nie wyprostowałam dziś jednak czyli 6 dzień

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
jakie błyszczące!
Ja mam cos podobnego, ale końce trochę grubsze. Nie denerwuje Cie ta warstwa włosów na lini kości z tyłu?
Bo mi 2 lata temu tak samo fryzjerka wycieniowała (tą najwyższą warstwe taką grubą) i do tej pory nie mogę się tego pozbyć! Nienawidzę tego;/;/

Hm.. w tym miesiącu 3 razy wyprostowałam Więcej nie będę. Ale i tak jestem bardzo dumna z siebie! 3 razy to nie to, co 30!
3 razy w miesiącu to nie tak dużo
przecież raz na czaaas to tam można..
Ja też mam taką linie bardziej po jednej stronie, i nie mogę zrozumieć dlaczego fryzjerki zawsze tak robią uważając że włosy będą po takim obcięciu pięknie wyglądały i objętościowo też.. zazwyczaj tak robią a później masz człowieku i prostuj sobie
Stary 2010-02-22, 16:32   #2184
emo538
Raczkowanie

Ja nie prostuje juz czwarty miesiac a uzywalam prostownicy codziennie przez cztery lata.Przekonala mnie do tego fryzjerka. Kiedy zapytałam ją dlaczego mam odrosty a nie widze zeby moje włosy rosły powiedziała ze wykruszają sie na końcach własnie od prostowania, pomimo że używalam profesjonalnych termo ochraniaczy . Postanowiłam więc ze juz nigdy wiecej i schowałam głęboko prostownice, teraz już nawet nie używam tak często suszarki i powiem wam że jest o niebo lepiej. Kiedy chce zeby moje wlosy byly proste po umyciu spryskuje je termo protektorem ghd albo eugene perma i susze suszarka, preparaty te ulatwiaja prostowanie i bez prostownicy.Wiadomo ze nie jest to efekt powalajacy ale jak dla mnie zadowalajacy.Na poczatku bylo ciezko ale wytrwalam i musze powiedziec ze bylo warto!!!
Stary 2010-02-22, 17:06   #2185
starsmakeup
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez c0c0 Pokaż wiadomość

Dziękuję ślicznie W ostatni weekend musiałam coś wyjątkowego zrobić z włosami, bo moja naaaaj przyjaciółka wychodziła za mąż i musiałam je "dać" do modelowania...Szkoda mi ich było, ale no cóż...Dobrze ,że w moim planie "odejścia od prostownicy" zawsze zakładam takie niespodziewane wypadki, gdzie muszę coś zrobić z włosami...Ale i tak mam wyrzuty, choć włosy były cudne...Dziś wynagrodziłam im to siedząc pod sauną z silną maską i ampułką prawie 25 minut!!!!!

404 / 53
bez suszenia i prostowania
Stary 2010-02-22, 17:45   #2186
ImmortalLover
Zakorzenienie

Syla właśnie chciałabym mieć już wszystkie tej samej długości
53

Stary 2010-02-22, 20:07   #2187
aska_k9
Raczkowanie

10 dni
W ogole to pomimo obciecia 6 cm włosów mam jeszcze zniszczone konce Troche to potrwa zanim naprawde całe sie zregeneruja.
aska_k9 jest offline  
Stary 2010-02-22, 20:47   #2188
best_27
Przyczajenie

Przylaczam sie do Was dziewczynki!!
U mnie troche po bokach sie faluja ale bez prostownicy moze tez bedzie good??
1rok bez prostowania? gratuluje chyba jednak mozna
Stary 2010-02-23, 16:05   #2189
KochajMniie
Zadomowienie

Wyprostowałam. jestem zła na siebie.
Stary 2010-02-23, 16:58   #2190
starsmakeup
Raczkowanie

405 / 54
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości