Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-23, 22:35   #2761
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hm, dobrze, że nie masz świra na tym punkcie, no i dobrze, że już coś ruszyło, mam nadzieję, że twoje włosy tak się rozpędzą, że nie nadążysz z ich obcinaniem
bierz witaminy i pij dużo wody, conajmniej 1,5litra dziennie, to nigdy nie szkodzi, a im organizm zdrowszy, tym włosy, skóra i paznokcie są w lepszym stanie
uwierz, ze robie dosłownie wszystko i troche marny tego skutek no ale widac tak musi być świra miałam i to niezłego, wręcz depresja mnie dopadała no bo w końcu wszytskie wiemy czym dla kobiety sa wlosy ale wzięłam się w garść i staram się o tym nie mysleć i dbać o to co mam

A co do fryzjera to chyba kazda z nas to chyba kiedyś spotkało mi też tak babka raz skróciła i denerwuje mnie też to jak ja mówiłam, ze na koniec chche proste jak druty włosy robione prostownica a ta zawsze mi na szczotke i wywijała tak ze ludziom na ulicy spojzec nie mogłam wracając do domu ale teraz ucze się w szkole fryzjerskiej i powtarzają nam ciagle, ze zanim utniemy mamy zapytać i pomazać ile będziemy cięły. Ja chodze (a raczej chodziłam bo narazie nie mam co obcinać) do takiego salonu w którym mam zaufanie do pracownic i też zawsze własnie pytaja i co najlepsze SŁUCHAJĄ mnie !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-23, 22:41   #2762
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
uwierz, ze robie dosłownie wszystko i troche marny tego skutek no ale widac tak musi być świra miałam i to niezłego, wręcz depresja mnie dopadała no bo w końcu wszytskie wiemy czym dla kobiety sa wlosy ale wzięłam się w garść i staram się o tym nie mysleć i dbać o to co mam

A co do fryzjera to chyba kazda z nas to chyba kiedyś spotkało mi też tak babka raz skróciła i denerwuje mnie też to jak ja mówiłam, ze na koniec chche proste jak druty włosy robione prostownica a ta zawsze mi na szczotke i wywijała tak ze ludziom na ulicy spojzec nie mogłam wracając do domu ale teraz ucze się w szkole fryzjerskiej i powtarzają nam ciagle, ze zanim utniemy mamy zapytać i pomazać ile będziemy cięły. Ja chodze (a raczej chodziłam bo narazie nie mam co obcinać) do takiego salonu w którym mam zaufanie do pracownic i też zawsze własnie pytaja i co najlepsze SŁUCHAJĄ mnie !

a to ty kochana tym bardziej musisz dbac o włoski zeby dawac przykład klienkom
dobrze słysze c ze coś w koncu sie zmienia i nie trzeba juz sie bedzie bac isc do fryzjera, ja czasem myslałam, ze te fryzjerki to z zazdrosci obcinaja tyle włosów

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-23, 22:47   #2763
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a to ty kochana tym bardziej musisz dbac o włoski zeby dawac przykład klienkom
dobrze słysze c ze coś w koncu sie zmienia i nie trzeba juz sie bedzie bac isc do fryzjera, ja czasem myslałam, ze te fryzjerki to z zazdrosci obcinaja tyle włosów
Wiesz co, nie wiem jak wasze doświadczenia ale u mnie wyglądało to właśnie tak, ze te starsze fryzjerki jakos przed 50tką to robią co chcą bo wiedza oczywiście lepiej, a te młode kobitki co zapłacisz im może 100zł a nie 20zł ale słuchaja, doradzą i uprzedzają zanim coś zrobią.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-24, 13:14   #2764
zielona89
Raczkowanie

GG do zielona89

Cytat:
Wiesz co, nie wiem jak wasze doświadczenia ale u mnie wyglądało to właśnie tak, ze te starsze fryzjerki jakos przed 50tką to robią co chcą bo wiedza oczywiście lepiej, a te młode kobitki co zapłacisz im może 100zł a nie 20zł ale słuchaja, doradzą i uprzedzają zanim coś zrobią.
No własnie, ja zawsze chodziłam od fryzjerki do fryzjerki bo nigdy z salonu nie wyszłam zadowolona. Nie lubiłam chodzic do fryzjera.Chodziłam raz na rok może dwa. Końcówki mi sie rozdwajały strasznie, ale na mysl o fryzjerze miałam gęsią skórkę, bo za kazdym razem efekt finalny był tragiczny. Ostatnio mama mnie namówiła na nowego fryzjera w mieście i poszłam
od tamtej pory chodzę do niej regularnie, bo zawsze robi tak jak ja chce czyli skoro co miesiąc chce przychodzic i ścinać centymetr włosów to ona właśnie tak robi ścina tylko cm i ani milimetra więcej: oklaski:
Zyskała tym wybredną, ale stałą klientkę. Za tydzień znowu ide podciąc końcóweczki i sie pochwalić że juz nie prostuje (jak wytrzymam oczywiście), ale za to codziennie będe głowe myła bo ta pianka mnie wykończy.

Razem od 13.10.2005 r.
Zaręczona od 06.01.2011
Ślub: 12.10.2013 r.
zielona89 jest offline  
Stary 2011-02-24, 13:40   #2765
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zielona89 Pokaż wiadomość
No własnie, ja zawsze chodziłam od fryzjerki do fryzjerki bo nigdy z salonu nie wyszłam zadowolona. Nie lubiłam chodzic do fryzjera.Chodziłam raz na rok może dwa. Końcówki mi sie rozdwajały strasznie, ale na mysl o fryzjerze miałam gęsią skórkę, bo za kazdym razem efekt finalny był tragiczny. Ostatnio mama mnie namówiła na nowego fryzjera w mieście i poszłam
od tamtej pory chodzę do niej regularnie, bo zawsze robi tak jak ja chce czyli skoro co miesiąc chce przychodzic i ścinać centymetr włosów to ona właśnie tak robi ścina tylko cm i ani milimetra więcej: oklaski:
Zyskała tym wybredną, ale stałą klientkę. Za tydzień znowu ide podciąc końcóweczki i sie pochwalić że juz nie prostuje (jak wytrzymam oczywiście), ale za to codziennie będe głowe myła bo ta pianka mnie wykończy.
Wiec gratuluję po pierwsze, ze znalazłaś w końcu dobrą fryzjerke a po drugie, ze nie prostujesz tylko martwi mnie ta pianka, używasz jej codziennie ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-24, 13:44   #2766
zielona89
Raczkowanie

GG do zielona89

Cytat:
Wiec gratuluję po pierwsze, ze znalazłaś w końcu dobrą fryzjerke a po drugie, ze nie prostujesz tylko martwi mnie ta pianka, używasz jej codziennie ?
Musze na "coś" zrobić te moje niesforne loki. Bo jak nie użyje pianki to taką szopę mam a nie loczki. Nie mam innego pomysłu co do układania włosków, bo wiązać nie lubię a spiąć nie umiem fajnie ja to w ogóle beztalencie jestem

Razem od 13.10.2005 r.
Zaręczona od 06.01.2011
zielona89 jest offline  
Stary 2011-02-24, 14:03   #2767
jula smarkula
Raczkowanie

Cześć Dziewczynki !

Dzisiaj mija 6 dzień bez prostownicy aż, się sama sobie dziwie że jeszcze nie poleciałam do koleżanki błagać ją o zwrot "spalarki"

Wczoraj kupiłam sobie piankie Wella (imponująca objętość z termoochroną ) i do tego jedwab Waxa (na wizażu dowiedziałam się że najlepszy ) dziś rano umyłam włosy potem wgniotłam pianke na końcówki nałożyłam jedwab i wysuszyłam modelując na lokówko-suszarce z (końcówką jak od szczotki) na najniższych obrotach i ku mojemu zdziwieniu mam znośne włosy zmierzające
ku "normalności"

Zwracam się do was dziewczyny z pytaniem czy może któraś z was po odstawieniu prostownicy tak jak ja albo, podobnie modeluje włosy przy użyciu pianki ? Jeśli tak to czy po dłuższym czasie zauważyłyście żeby włoski się gorzej niszczyły bo nie chciałabym ich jeszcze gorzej skatować ?
jula smarkula jest offline  
Stary 2011-02-24, 14:09   #2768
moniczka_90
Zakorzenienie

Wg. mnie pianki można używać ale nie za długo i nie za czesto bo w składach pianek i lakierów do włosów jest Alkohol Denat. który po pewnym czasie wysusza włosy.

zielona89 kreconowłose czeszą włosy tylko kiedy sa mokre, na sucho już ich nie czeszą żeby nie miec "puchu", szkoda włosów stosujac ciągle alkohol denat.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-24, 14:32   #2769
zielona89
Raczkowanie

GG do zielona89

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki !

Dzisiaj mija 6 dzień bez prostownicy aż, się sama sobie dziwie że jeszcze nie poleciałam do koleżanki błagać ją o zwrot "spalarki"

Wczoraj kupiłam sobie piankie Wella (imponująca objętość z termoochroną ) i do tego jedwab Waxa (na wizażu dowiedziałam się że najlepszy ) dziś rano umyłam włosy potem wgniotłam pianke na końcówki nałożyłam jedwab i wysuszyłam modelując na lokówko-suszarce z (końcówką jak od szczotki) na najniższych obrotach i ku mojemu zdziwieniu mam znośne włosy zmierzające
ku "normalności"

Zwracam się do was dziewczyny z pytaniem czy może któraś z was po odstawieniu prostownicy tak jak ja albo, podobnie modeluje włosy przy użyciu pianki ? Jeśli tak to czy po dłuższym czasie zauważyłyście żeby włoski się gorzej niszczyły bo nie chciałabym ich jeszcze gorzej skatować ?

No własnie ja używam pianki. Drugi dzień nie prostuje i drugi dzień mam piankę na włosach. Obawiam się, że pianka obciąża włosy ale nie wiem "na co" wzamian za piankę układać włoski. Bez pianki nie ma opcji (w moim przypadku) a po piance włoski sa takie zmęczone, że na drugi dzień muszę je umyć, a jak myje to nakładam piankę i koło się zamyka...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Wg. mnie pianki można używać ale nie za długo i nie za czesto bo w składach pianek i lakierów do włosów jest Alkohol Denat. który po pewnym czasie wysusza włosy.

zielona89 kreconowłose czeszą włosy tylko kiedy sa mokre, na sucho już ich nie czeszą żeby nie miec "puchu", szkoda włosów stosujac ciągle alkohol denat.
Przemogłam się, nie katuje włosów pianką. Po prostu wysuszyłam i związałam trudno
Lece teraz na zakupy po jakieś spinki, opaski i gumki (o zgrozo)
Coś muszę zaradzić na moje niesforne włosy, jak już nie prostuje, no nie???

Razem od 13.10.2005 r.
Zaręczona od 06.01.2011
zielona89 jest offline  
Stary 2011-02-24, 15:06   #2770
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:

Przemogłam się, nie katuje włosów pianką. Po prostu wysuszyłam i związałam trudno
Bardzo mnie to cieszy polacałabym Ci kupić jeszcze klamerke, taką "żabkę" lepiej się spisuje niż gumki. Jesli jednak kupujesz gumki to nie te cieniutkie tylko raczej z tych grubszych, będą przyjemniejsze dla włosów.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-24, 15:16   #2771
sylvi300
Zakorzenienie

moniczka_90 dzięki czyli jest nadzieja we fryzjerach hehe w sumie u mnie w małej miejscowości są tacu fryzjerzy, że lepiej nie pisać, ale jak mieszkam teraz w Olsztynie to byłam 2 razy w salonie Matrackiego, w sumie byłam zadowolona bo jedna Pani ładnie mi ścięła włosy, ale wtedy niestety cieniowałam i teraz muszę zapuszczać, a co do pianek i lakierów to nigdy tego używać nie umiałam i nie nakładałam hehe, a włosy spryskuje lakierem, ale raz na ruski rok, na wesele, sylwestra czy inne ciekawe święto

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-02-24, 15:34   #2772
moniczka_90
Zakorzenienie

Ano jest nadzieja ale tak jak mówiłam- młode pokolenie lepiej słucha nie wiem czy to chodzi o słuch czy o dobre rozumienie klienta ale stawiam na młode osoby.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:14   #2773
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
No własnie ja używam pianki. Drugi dzień nie prostuje i drugi dzień mam piankę na włosach. Obawiam się, że pianka obciąża włosy ale nie wiem "na co" wzamian za piankę układać włoski. Bez pianki nie ma opcji (w moim przypadku) a po piance włoski sa takie zmęczone, że na drugi dzień muszę je umyć, a jak myje to nakładam piankę i koło się zamyka...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

możesz używac tego serum ( czy jak to tam inaczej nazwac) z nivei flexible curls, bo chyba on jest dobry dla kreconowłosych, przynajmniej ja juz wiele razy widziałam ta nazwe na tym forum uzywana przez wizażanki które dbaja o swoje loki

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:36   #2774
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Ano jest nadzieja ale tak jak mówiłam- młode pokolenie lepiej słucha nie wiem czy to chodzi o słuch czy o dobre rozumienie klienta ale stawiam na młode osoby.

hehe pewnie o jedno i drugie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:55   #2775
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Musze na "coś" zrobić te moje niesforne loki. Bo jak nie użyje pianki to taką szopę mam a nie loczki. Nie mam innego pomysłu co do układania włosków, bo wiązać nie lubię a spiąć nie umiem fajnie ja to w ogóle beztalencie jestem
A używałaś może Mleczka Joanna Profesionals podkreślającego loczki ??
o tego :http://www.sklepjoanna.pl/products/2...oki-200-g.aspx

Dziewczyny na Kwc bardzo sobie chwalą to mleczko
Stary 2011-02-25, 18:10   #2776
ona1960
Raczkowanie

Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

a znacie moze jakies dobre kosmetyki lub sprawdzone sposoby na lamanie sie wlosow? moje wlosy ogolnie sa ok nie wypadaja koncowki sie nie rozdwajaja ale strasznie sie lamia... tak to na pewno mi nie urosna nigdy
ona1960 jest offline  
Stary 2011-02-25, 18:48   #2777
jula smarkula
Raczkowanie

7 dzień bez prostowania

Powiem wam dziewczyny że odkąd nie prostuje włosków to z dnia na dzień po umyciu stają się coraz prostsze a, z użyciem pianki i jedwabiu to już wogóle jestem w szoku jak na moje zniszczone piórka super efekty !
Stary 2011-02-25, 19:19   #2778
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
7 dzień bez prostowania

Powiem wam dziewczyny że odkąd nie prostuje włosków to z dnia na dzień po umyciu stają się coraz prostsze a, z użyciem pianki i jedwabiu to już wogóle jestem w szoku jak na moje zniszczone piórka super efekty !

to super, ważne by się nie poddawać

Zapraszam na bloga!!!!

sylvi300 jest offline  
Stary 2011-02-25, 19:23   #2779
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
a znacie moze jakies dobre kosmetyki lub sprawdzone sposoby na lamanie sie wlosow? moje wlosy ogolnie sa ok nie wypadaja koncowki sie nie rozdwajaja ale strasznie sie lamia... tak to na pewno mi nie urosna nigdy
Dobre pytanie na ktore tez bym chciała poznac odpowiedź. Powiem Ci tylko tyle, ze troszke przestają mi się łamać od kąd zaczęłam je olejować. Jak dotąd olejowałam różnymi rzeczami chyba z 4 razy dopiero ale juz widzę poprawę.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-25, 20:53   #2780
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Dobre pytanie na ktore tez bym chciała poznac odpowiedź. Powiem Ci tylko tyle, ze troszke przestają mi się łamać od kąd zaczęłam je olejować. Jak dotąd olejowałam różnymi rzeczami chyba z 4 razy dopiero ale juz widzę poprawę.
A czym je tak olejujesz jeśli można wiedzieć ?
Stary 2011-02-25, 22:22   #2781
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
A czym je tak olejujesz jeśli można wiedzieć ?
Rok temu uzywałam przez baaaaaardzo długi czas olejek rycynowy ale chyba się juz przejadł moim włosom więc najpierw spróbowałam oliwe z oliwek i było ok tylko na drugi dzien po myciu koncówki były lekko jakby przesuszone a od kąd olejuje olejem rzepakowym (podbieram z kuchni) to włoski no i koncówki mam boskie ostatnio zrobiłam mix czyli miód, oliwa z oliwek, cytryna i tez było bardzo dobrze, moje końcówki bardzo polubiły olejowanie więc nie zabiore im tego co lubią
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-25, 23:28   #2782
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Rok temu uzywałam przez baaaaaardzo długi czas olejek rycynowy ale chyba się juz przejadł moim włosom więc najpierw spróbowałam oliwe z oliwek i było ok tylko na drugi dzien po myciu koncówki były lekko jakby przesuszone a od kąd olejuje olejem rzepakowym (podbieram z kuchni) to włoski no i koncówki mam boskie ostatnio zrobiłam mix czyli miód, oliwa z oliwek, cytryna i tez było bardzo dobrze, moje końcówki bardzo polubiły olejowanie więc nie zabiore im tego co lubią
Olejek rycynowy odpada bo jestem blondynką a on podobno przyciemnie włosy

Ale muszę spróbować z miodem olivą i cytryną zobaczę jak moje włoski zareagują na taką miksturkę

I dzięki za podpowiedź
Stary 2011-02-26, 11:33   #2783
anna1718
Raczkowanie

ok, ja się przyłączam ponownie, nie prostuje już ponad tydzień. Moje włosy zrobiły się szorskie, a jakiś czas temu jak ograniczałam prostowanie to nawet były miłe w dotyku. zresztą prostownica robi swoje -> poniszczone, rozdwojone końcówki, do tego trochę mi wypadają włosy. Biorę się porządnie za kuracje swoich włosów. Co prawda cały czas je katuje różnymi maskami, nakładam różne sera, ale teraz będę robiła to regularnie - mam nadzieję, że się uda
anna1718 jest offline  
Stary 2011-02-26, 11:58   #2784
sylvi300
Zakorzenienie

ja jak prostowałam włosy to przy ich prostowaniu mi wypadało z 40, to była masakra nie wiem jak mogłam to robić, a teraz to może 5 wypadnie

Zapraszam na bloga!!!!

sylvi300 jest offline  
Stary 2011-02-26, 15:05   #2785
jula smarkula
Raczkowanie

Ale mam dzisiaj dylemat ide na 18 na impreze a, przed jeszcze wpadne do koleżanki (tej co mi prostownice przechowuje) żeby ją umalować i kurcze aż, mnie korci żeby je wyprostować u niej przed imprezą bo się dzisiaj wyjątkowo nie układają

Wczoraj były takie ładne bez prostowania
a, dziś to kompletna klapa

Czemu zawsze jak mam gdzieś wyjść to mam włosy beznadziejne
Stary 2011-02-26, 15:06   #2786
zielona89
Raczkowanie

GG do zielona89

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
możesz używac tego serum ( czy jak to tam inaczej nazwac) z nivei flexible curls, bo chyba on jest dobry dla kreconowłosych, przynajmniej ja juz wiele razy widziałam ta nazwe na tym forum uzywana przez wizażanki które dbaja o swoje loki
Dziękuje muszę właśnie zacząć dbać.
A muszę się pochwalić że 4 dzień jestem bez prostowania włosków, a prostownica jak wisiała w łazience tak wisi i jaoś mnie nie korci...

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
A używałaś może Mleczka Joanna Profesionals podkreślającego loczki ??
o tego :http://www.sklepjoanna.pl/products/2...oki-200-g.aspx

Dziewczyny na Kwc bardzo sobie chwalą to mleczko
Nie, nie próbowałam, ale obiecuję że się za nie porzadnie wezmę

Razem od 13.10.2005 r.
Zaręczona od 06.01.2011
zielona89 jest offline  
Stary 2011-02-26, 16:57   #2787
Diva1
Zadomowienie

Cytat:
Ale mam dzisiaj dylemat ide na 18 na impreze a, przed jeszcze wpadne do koleżanki (tej co mi prostownice przechowuje) żeby ją umalować i kurcze aż, mnie korci żeby je wyprostować u niej przed imprezą bo się dzisiaj wyjątkowo nie układają

Wczoraj były takie ładne bez prostowania
a, dziś to kompletna klapa

Czemu zawsze jak mam gdzieś wyjść to mam włosy beznadziejne
Ja też tak mam. Wtedy kiedy nie trzeba to się ułożą.
Jak ja bym miała Twoją prostownice na przechowanie to byś mogła mi się nawet popłakać a i tak nie dałabym Ci wyprostować. Pomogłabym Ci w ułożeniu włosów.

Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline  
Stary 2011-02-26, 17:24   #2788
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Jak ja bym miała Twoją prostownice na przechowanie to byś mogła mi się nawet popłakać a i tak nie dałabym Ci wyprostować. Pomogłabym Ci w ułożeniu włosów.

tak to jest ze skrajnosci w skrajnośc

najpierw nie wobrażamy sobie jak zyc bez prostownicy, a potem jak już przestaniem jak zacząc z niej kożystac

ja naszczescie zaliczam sie do tych drugich skrajności i za nic bym nie dala sobie przejechac po włosach prostownica tm bardziej że sa one jak druty, nie wiem po co je kiedys tak spalałam naszczescie teraz juz urosły i o nie bardzo dbam

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-02-26, 17:55   #2789
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
To sie nazywa złosliwośc rzeczy martwych, dziewczyny, chyba każda z nas tak ma. Jak trzeba to sie układaja jak nie trzeba a jak siedze cały dzien w domu to po prostu mozna się nimi zachwycic

Cytat:

Ale muszę spróbować z miodem olivą i cytryną zobaczę jak moje włoski zareagują na taką miksturkę

I dzięki za podpowiedź
A to rzeczywiście moze lepiej nie kombinowac z olejkiem rycynowym
I zawsze do usług
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-26, 22:15   #2790
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:

I dzięki za podpowiedź
Ja ostatnio olejuję olejem z pestek winogron i jest oki. W ogóle o olejach jest spory wątek i duży wybór

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tak to jest ze skrajnosci w skrajnośc

najpierw nie wobrażamy sobie jak zyc bez prostownicy, a potem jak już przestaniem jak zacząc z niej kożystac

ja naszczescie zaliczam sie do tych drugich skrajności i za nic bym nie dala sobie przejechac po włosach prostownica tm bardziej że sa one jak druty, nie wiem po co je kiedys tak spalałam naszczescie teraz juz urosły i o nie bardzo dbam
Mam to samo, kiedyś nie wyobrażałam sobie, że można włosów nie prostować, a teraz w ogóle nie wyobrażam sobie, że można je prostować.
Z tym, że moje włosy proste nie są tylko lekko falowane, ale je zaakceptowałam . Już dawno nie prostowałam całych i nawet mnie nie kusi. W ogóle mam wrażenie, że odkąd nie prostuje to układają się lepiej, są bardziej ułożone, mniej się puszą. Kiedyś jak prostowałam, to bez wyprostowania miałam jakaś taką bezkształtną szopę, więc dalej prostowałam, aby jakoś wyglądały. Takie błędne koło.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:27
rockandrollqueen jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości