Nadmierna potliwość. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-09, 09:29   #121
anniemarie
Przyczajenie

Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez alexandra578 Pokaż wiadomość
no tak, w sumie ten zapaszek też mi czasem towarzyszy...
o wiele mniej, tzn. jak bardzo mniej?

Szczerze powiedziawszy to na 100% nie moge powiedzieć, że przeszło, nie mogę się przekonać do ciaśniejszych bluzek, bo nadal się boję spróbować Ale przy bluzkach z krótkim rękawkiem lub przy bezrękawnikikach pachy mam prawie zawsze suche, chyba że jest faktycznie gorąco albo bardzo się stresuję.

Niestety nie wiem co Ci doradzić na pocenie się rąk i stóp. Może spróbuj poszukać w google, wydaje mi się, że są preparaty i do stóp i do rąk.

Edytowane przez anniemarie
Czas edycji: 2009-04-26 o 18:36
anniemarie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:58   #122
alexandra578
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez girlfriend Pokaż wiadomość
i odkrylam dziewczyny co zrobic zeby nie szczypalo. :p jezeli wezmiemy prysznic i wysuszymy cialo recznikiem dokladnie i posmarujemy sie po okolo 15 minutach to zaloze sie ze w nocy nie zmruzymy oka. raz tak zrobilam i sie drapalam cala noc:p ale jesli sie wykapiemy okolo 5 godzin predzej i normalnie sobie zyjemy wtedy andtidral przed spaniem i lulu to bedzie ok. i golic sie rano po wszystkim a nie przed, nawet jesli jest to caly dzien to z moich doswiadczen.
golę sie tez rano albo wtedy kiedy wiem, że nie musze użyć anttidralu (czyt. nigdzie sie nie wybieram ). Ja na szczęście już nie mam problemow ze szczypaniem, kiedyś swędziało niwemiłosiernie, ale teraz raczej jest lajt, jakoś nie odczekuje specjalnie długo zanim posmaruję pachy , wychodze spod prysznica, wycieram do sucha, ale też nie tre pach jak głupia po chwili smaruję antidralem, w tym czasie np balsamuję sie a antypotek się wchłania. Nie ubierajcie od razu ubrań bo będzie swedziało i zorbią sie brzydkie plamy na bluzce. Jesli jednak zacznie szczypać czy swędzieć, bo smaruję odrobiną balsamu z d-panthenolem który łagodzi podrażnienia i jakoś neutralizuje to swędzenie.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,281989,0.html

znalazłam jakieś mydło przeciw poceniu, więc możecie sobie luknąćuzywała któraś z was takowego??
alexandra578 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:39   #123
Beata Joanna
Przyczajenie

no to powiem tak Zawsze miałam problem z poceniem sie i to straszny Pamiętam te spływające krople potu po rekach Błeeee W sumie to dalej tak czasami ale rzadko Bylam z tym pamietam u lekarza to zawsze było ze ''taka moja uroda'' i z wiekiem miało przejść Ale ja juz nie mogłam Miałam dośc i strasznie sie tego wsydziłam Nie pomagały żadne antyperspiranty Do czasu kiedy zobaczyłam w gazecie reklame etiaxilu Kupiłam i jak reka odjął Jak sie stosuje regularnie to problemu nie ma No ale jak wszystko ma jakieś tam wady Jak sie za czesto stosuje to piecze i swedzi skóra, trochę mały jest i szybko sie kończy, płynna konsysytencja i jak go gdzies ze soba zabieram to czesto sie po porostu rozlewa a nie jest tani wiec strasznie sie wtedy irytuje.

Ogólnie polecam Aha jeszcze coś jaka jest cena tego antidralu?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

a jeszcze jedno? jak wyglada ten antidral? w sztyfcie czy w kulce jest?
Beata Joanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:29   #124
alexandra578
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Beata Joanna Pokaż wiadomość

Ogólnie polecam Aha jeszcze coś jaka jest cena tego antidralu?

a jeszcze jedno? jak wyglada ten antidral? w sztyfcie czy w kulce jest?
Antidral ok. 14-15 zł kosztuje w mojej aptece, więc cena będzie gdzies w tych granicach. No i jest on 2 razy tańszy niż Etiaxil, chociaż tez u niektórych dziewczyn powoduje swędzenie i pieczenie, ale taki jego urok. Jest w kulce, konsystencja też takiego płynu. Mi się nie wylał. Jeszcze
Stary 2009-04-25, 16:21   #125
Marinaaa
Raczkowanie

Jeszcze tańsze są tabletki perspi-bloch i dzialaja nie tylko na pachy ale na cale cialo, ja mialam straszny problem z pocacymi sie plecami- mokre klejace sie do ciala ciuchy- paskudstwo ;/ ale teraz juz jest co raz lepiej
Marinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:49   #126
alexandra578
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marinaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze tańsze są tabletki perspi-bloch i dzialaja nie tylko na pachy ale na cale cialo, ja mialam straszny problem z pocacymi sie plecami- mokre klejace sie do ciala ciuchy- paskudstwo ;/ ale teraz juz jest co raz lepiej
mówisz, że dobre?
w aptece można je dostać, jak przypuszczam, prawda?
i może napisz od jakiego czasu ich używasz:

Edytowane przez alexandra578
Czas edycji: 2009-04-25 o 19:51
Stary 2009-04-26, 21:47   #127
ktossss234
Przyczajenie

ja mam już dosc;/ stosowałam prawie wszystkiego..;/ ale przecież "taka moja uroda" i tyle co może pomóc to botox..;/ na który mnie nie stać i krótko trwały efekt.. Byłam u psychologa aby wykluczyć że pocenie jest na tle nerwowym.. oczywiście wykluczył to..;/ zrobiłam wszystki badania. Wszytko wporządku.. Leje mi się z rąk i stóp.. Jest to dla mnie wstydliwe..( nie wiem już co mam robić.. Dermatolodzy mówili że może to minie z okresem dojrzewania. Ale widziałam na forum gdzie kobieta się wypowiadała że ma do od drugiej podstawówki, a ma teraz 32 lata;/
ktossss234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:07   #128
Beata Joanna
Przyczajenie

pochwaliłam kiedyś tiaxil a ostatnio zauważam ze przestaje działac Chyba mi sie przyzwyczaiła skóra O nie Lece jutro po antidral Może zadziała A te tabletki? jak działają? ma ktos porównanie z antidralem i etiaxilem?
Stary 2009-05-15, 21:21   #129
alexandra578
Raczkowanie

Beata Joanna tu link o Antidralu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50164
Stary 2009-05-15, 21:56   #130
Beata Joanna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez alexandra578 Pokaż wiadomość
Beata Joanna tu link o Antidralu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50164
dzieki
Stary 2009-05-16, 09:36   #131
ckin2u
Zakorzenienie

ja mam chyba jakas tansza wersje tego Antidrialu, moze tez zaczne regularnie uzywac..

poza tym podobno antyperspiranty te nowe garniera sa dobre.. ja mam w kulce, ale dopiero raz uzywalam, napisze jak sie sprawuje..
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:19   #132
alexandra578
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja mam chyba jakas tansza wersje tego Antidrialu, moze tez zaczne regularnie uzywac..
Antidral można nazwać tańszą wersją Etiaxilu
chyba że znasz jeszcze tańszy środek niż Antidral, a równie skuteczny?
Stary 2009-05-26, 16:12   #133
ma-rzena
Raczkowanie

ja używam od kilku tyg Antidralu i jestem super zadowolona wcześniej trochę pod paszkami się pociło mi i mojemu Tż, a teraz? jedno posmarowanie się na 2-4 dni i sucho, nawet w tak upalne dni jak dzisiaj (mam nadzieję że pogoda utrzyma się na dłużej hihi)
ma-rzena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:32   #134
ika14aki
Przyczajenie

Hej
Właśnie zdecydowałam się na zakup etiaxilu i zastanawia mnie kilka rzeczy, a wolę je wyjaśnić zanim użyję go dziś wieczorem. Po pierwsze chodzi mi o niejasność w ulotce... :/ Najpierw jest napisane: "Nie stosować żadnych innych dezodorantów ani antyperspirantów w ciągu następnego dnia po aplikacji", a trochę dalej: "Etiaxil nie wyklucza stosowania kosmetyków zapachowych takich jak dezodoranty, wody toaletowe perfumy" ? Czy chodzi tylko o to, żeby nie używać niczego rano po zmyciu? Czy ogólnie już nigdy nie stosować żadnych dezodorantów? Po drugie- na jak długo (średnio) wystarcza Wam 1 opakowanie? I jeszcze jedno w ulotce jest napisane, że conajmniej 48 godz muszę być po depilacji pach... :/ to u mnie trochę problem- ponieważ łoski tak szybko mi odrastają, że golę je maszynką codzinnie rano- a nie chciałabym chodzić zarośnięta teraz wiosną i latem. Z góry dziękuję za pomoc!
ika14aki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:16   #135
algma
Raczkowanie

Ja używam Etiaxil już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Gole sie codziennie, skora juz mnie nie piecze po nalożeniu preparatu. Rano zawsze używam antyperspirantu. Stosuje go co dwa dni jedka często robie sobie dłuższe przerwy. Ciągle używam tego samego opakowania
algma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:24   #136
ma-rzena
Raczkowanie

z utrzymania się pogody nici, szkoda;/ ale antidral działa hihi.

a Wy dziewczyny ile za etiaxil płaciłyście?
Stary 2009-05-30, 11:19   #137
Marinaaa
Raczkowanie

Ja ze względu na wrażliwą skórę, nie mogę stosować ani atiaxilu(nawet tego do wrazliwej skory) ani tym bardziej antidrala ;/ zreszta etiaxil to dla mnie za duzy wydatek- ja placilam jakies 52 czy nawet 54zl za niego- a jakie to malenkie opakowanie... teraz biore perspi-blocka i powiem wam, ze jak narazie to najlepsze z tego wszytskiego, tylko trzeba troche poczekac na efekt, ale poki co widze same plusy...
Stary 2009-05-30, 22:10   #138
stearyna
Raczkowanie

Jak jest tani i skuteczny, to pewnie wyprze te wszystkie smarowidła pod pachy.
stearyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:43   #139
Marinaaa
Raczkowanie

Na pewno tak bedzie. Teraz ludzie co raz czesciej odchodza od wszelkich syntetycznych produktow na rzecz naturalnych, chociazby przez powszechne alergie, a skoro przy tym taki perspi block kosztuje jakies kilkanascie zloty podczas gdy np ostatnio reklamowany etiaxil okolo 50! No to chyba nie wymaga komentarza...
Stary 2009-06-02, 15:41   #140
ma-rzena
Raczkowanie

a ja bym nie powiedziała, ja mam jakąś awersję do łykania tabletek, łykam jak jestem chora a nie na pot

do tego nie wiem czy łykanie tabletek nie wpłynie jakoś nie za dobrze na mój organizm, wątrobę. wolę paszkę posmarować i być spokojna

do tego x2 to cena jest wysoka za kurację. z antidralem nawet rok można spokojnie wytrwać za 15-18 zł. etiaxil też pewnie jest ok, ale 50 zł? drogo

Stary 2009-08-16, 09:29   #141
anna24
Przyczajenie

GG do anna24

Witam,
Zaczęłam od niedawna używać Etiaxilu dla skóry wrażliwej, nie zastosowałam się do końca do ulotki, bo używałam go codziennie przez trzy dni, co wieczór. Czy może mieć to znaczenie, bo nie zauważyłam większej poprawy. Pocę się mniej, ale pachy i bluzki są troszkę mokre. Czy powinnam spróbować przez 6 dni, co drugi dzień, może to pomoże?
Proszę o pomoc.
anna24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:37   #142
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

Cytat:
Napisane przez anna24 Pokaż wiadomość
Witam,
Zaczęłam od niedawna używać Etiaxilu dla skóry wrażliwej, nie zastosowałam się do końca do ulotki, bo używałam go codziennie przez trzy dni, co wieczór. Czy może mieć to znaczenie, bo nie zauważyłam większej poprawy. Pocę się mniej, ale pachy i bluzki są troszkę mokre. Czy powinnam spróbować przez 6 dni, co drugi dzień, może to pomoże?
Proszę o pomoc.
Mi się wydaje, że jak zaczynałam stosować Etiaxil to najpierw przez pięć dni bez przerwy, a później dwa razy w tygodniu - tak jak mi się wydawało, że trzeba. Może ma też znaczenie, jakiego antyperspirantu używasz na co dzień. Mi pomaga jeszcze Adiadas - kulka lub sztyft, albo nowy Garnier mineralny w sztyfcie.

Edytowane przez malutka86
Czas edycji: 2009-08-17 o 16:53
malutka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:07   #143
anna24
Przyczajenie

GG do anna24

A jeśli Etiaxil mi nie pomoże, bo Antidral i Perspi Block nie pomogły, co możecie jeszcze polecić?
Przecież nie ma chyba niczego, co nie mogłoby pomóc?
anna24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:31   #144
Paola28
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Jeżeli jednak problem nadmiernej potliwości nie wynika z przyczyn chorobowych, to z pomocą przychodzi nam (nie po raz pierwszy) medycyna estetyczna.
Absolutnym hitem w walce z niechcianym problemem nadmiernego pocenia się jest obecnie skuteczny zastrzyk z preparatu Botox Efekt utrzymuje się od 6-9 miesięcy, natomiast zabieg wykonywany jest przez lekarza i poprzedzony konsultacją lekarską.
Stary 2010-04-08, 16:55   #145
bloomeq
Zakorzenienie

GG do bloomeq

ANTIDRAL - genialny.
myślałam, że nic mi nie pomoże ale kupiłam
pierwsze smarowanie pod pachami i od razu pomogło.
pachy były suchutkie mimo, że normalnie miałabym całe mokre (akurat coś tam robiłam na dworze czy coś...)

no i tak sobie myślę... stosować codziennie czy nie..
tam pisze, że tylko w razie potrzeby jak potliwość jest bardzo duża no a ja mam umiarkowanie.. tylko co. posmaruję się antidralem na noc, przechodzę tak cały dzień, umyję się pod pachami i nadal to będzie działać? a może się nie myć

w każdym razie... gorąco polecam Antidral
bloomeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:43   #146
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
no i tak sobie myślę... stosować codziennie czy nie..
tam pisze, że tylko w razie potrzeby jak potliwość jest bardzo duża no a ja mam umiarkowanie.. tylko co. posmaruję się antidralem na noc, przechodzę tak cały dzień, umyję się pod pachami i nadal to będzie działać?
dokładnie tak powinno być
ja akurat mam negatywne doświadczenia z antidralem i używam etiaxilu, ale zasada działania jest zdaje się taka sama - stosuję raz-góra dwa razy w tygodniu, na co dzień już żadnego antyperspirantu etc nie używam, i jest ok
Stary 2010-04-13, 19:06   #147
bloomeq
Zakorzenienie

GG do bloomeq

hmm.. ciekawe
bloomeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 16:04   #148
lola85
Przyczajenie

Witam,
zauważyłam, że temat jest wielowątkowy i dawno założony, więc postanowiłam napisać. Nawet jeżeli ktoś już miał podobne pytanie i dostał odpowiedź...

Oczywiście problem dotyczy nadmiernej potliwości. Czy to jesień, zima, wiosna czy lato - pocę się niemiłosiernie. Najbardziej głowa, potem pachy, i na końcu klatka piersiowa. Jazda komunikacją jest najgorszą, albo pobyt w jakimś klubie. Próbuję ubierać się jak najbardziej zwiewnie, ale to nic nie daje. Dbam o higienę, ale też efektów to nie przynosi. Wsiadam do autobusu, i wystarczy, że stoję, i od razu się ze mnie leje...A pomimo 20 stopni gorąca, jak wczoraj w Warszawie, nikt oprócz mnie nie ma aż takiego problemu...

Proszę, powiedźcie, jak temu zaradzić ?
lola85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:14   #149
divine_ewa
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Nadmierna potliwość.

ja też dołączę się do wątku. to ostatnio mi sie tak zdarza że bez większego wysiłku pocę się jak szczut na plecach, na brzuchu na głowie rekach pod kolanami, pod pachami nie bo używam etiaxil.. mama mówi że to z braku kondycji ale mi się coś to nie wydaje..
divine_ewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:35   #150
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dziewczyny,a czy któraś z Was brała pod uwage np. taki zabieg,który polega na całkowitym usunięciu pachowych gruczołów potowych?
Czy to nie jest w takiej sytuacji najlepsze wyjście ?
Aleksandra06 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości