Co zrobić z moim siankiem? ^^ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-03, 13:54   #1
Mazikk
Przyczajenie

Cool

Co zrobić z moim siankiem? ^^

Witam
Jestem tu nowa więc prosze o wyrozumiałość
Ale zaczne od poczatku: moje kochana włoski...po umyciu, rano idealne...takie śliczne loczko-fale i wszystko było by dobrze gdyby nie puszenie ;/ Z moją idealną fryzurką zdąże dojść do szkoły i koniec...jedno wielkie sianko. Ostatnio zaczełam używac jakiejś pianki...i lakieru...ale boje sie, że to zniszczy mi włoski Chciałabym zauważyć,że -jak na genialne włoski przystało-wystarczy ,że umyje je 2 razy w tygodniu i są zjadliwe...a myć ich codziennie tylko po to żeby rano były...ciekawe niechce ,bo słyszałam, że częste mycie też źle wpływa na włosy. Więc właśnie...co zrobić z włoskami,żeby sie zbytnio nie puszyły,żeby nie były zniszczone itp. Zalezy mi na takim specyfiku dzięki któremy,następnego dnia po nałożeniu,włoski nie wyglądałyby tragicznie.
Może to troszke skąplikowane,ale mam nadzieje,że mam do czynienia z inteligentnymi kobietkami Więc z góry dziękuje
Mazikk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:58   #2
fatim
Rozeznanie

Dot.: Co zrobić z moim siankiem? ^^

podlanczam sie do watku
mam ten sam problem
fatim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 15:29   #3
rozmarynek
Zadomowienie

haha...no pewnie ze z inteligentnmi juz samo słowo KOBIETA kryje w sobie tyle inteligencji...... Co innego mężczyźńi I ze złośliwości śmieja sie z kawalow, niby obalajacy nasza intieligiencjie, typu"kobieta i samochód" itp.

U mnie pogromcą puszenia jest jedwab biosilk. CO do pianek, nie wiem, bo nie uzwam obecnie.. A może wosk? Odrobina równiez zapobiega puszeniu.... Weż do szkoly w plecach/torbe wosk, lakier i kiedy zauwazsz, ze cos jest nie tak, pojdz do lazienki i przed lustrem dopropwadz fryz do ładu i składu Pozdrawiam Wszystkie Intieligientne Kobity
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 15:50   #4
k@rolk@
Raczkowanie

Mam niestety ten sam problem Chcialabym meby moje wloski byly lsnace proste ladnnie ukladajace sie i nie puszace !! Tak jak co niektorych dziewczyn . . . Ale moje kudełki kiedy rano wstaje sa w takim stanie ze musze je ukladac przynajmniej 30 min
Obecnie uzywam szamponu "Elseve" z Loreala (intensywne wygladzanie) polecam ten szampon przynajmniej mi pomugł Lakieru z Nivei (połysk jedwabiu) Takze polecam I czasami rowniez odrzywki Pantine Provi (sprezyste loki i fale) poniewaz mam falowane wlosy
Zazdroszcze dziewczynom o pienych, gladkich wlosach ktore sie ladnie ukladaja
A tak przy okazji to jest moj pierwszy post witam wszystkie dziewczyny !!
k@rolk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 20:51   #6
kasienka-1990_16
Raczkowanie

GG do kasienka-1990_16

Cytat:
Napisane przez k@rolk@ Pokaż wiadomość
Mam niestety ten sam problem Chcialabym meby moje wloski byly lsnace proste ladnnie ukladajace sie i nie puszace !! Tak jak co niektorych dziewczyn . . . Ale moje kudełki kiedy rano wstaje sa w takim stanie ze musze je ukladac przynajmniej 30 min
Obecnie uzywam szamponu "Elseve" z Loreala (intensywne wygladzanie) polecam ten szampon przynajmniej mi pomugł Lakieru z Nivei (połysk jedwabiu) Takze polecam I czasami rowniez odrzywki Pantine Provi (sprezyste loki i fale) poniewaz mam falowane wlosy
Zazdroszcze dziewczynom o pienych, gladkich wlosach ktore sie ladnie ukladaja
A tak przy okazji to jest moj pierwszy post witam wszystkie dziewczyny !!

Nie no wosk raczej nie nadaje sie na nakladanie wiekszej ilosci... bradziej nadaje sie do podkreslania malych pasmwlosow np. pazurek ...
Włosy robiłyby wrazenie przetłuszczonych blleee . Bardziej polecam pianke lub żel albo jedwab . Musisz sama wybrac co najbardziej bedze Tobie odpowiadało.
Powodzenia!
kasienka-1990_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości