wulkany pomocy!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-03, 17:58   #1
asienka22
Raczkowanie

wulkany pomocy!!!!

hejka dziewczyny mam do was pytanko a reczej prosbe o porade czy ktoras z was znalazla cudowny srodek na tzw wulkany inaczej takie wielkie prychole na twarzy?zeby jak najszybciej zeszly zostalam zaatakowana i nie moge nic poradzic wielkie na calej twarzy nic ich nie wysusza stosuje benzacne kwasna wode masc ichtiolowa tormentiol wszystko i nic ogromne wulkany speca mnie strasznie
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 18:02   #2
Lulu Mortese
Zadomowienie

Dot.: wulkany pomocy!!!!

Wulkany?Czyli co,nazwij to trochę profesjonalniej tj.jaki to jest rodzaj pryszcza,bo to zależy.Na pewno nie ma cudownego środka,moim zdaniem musi samo zejśc,bo skoro tyle rzeczy stosowałaś i nic...Ja już takich dużych pryszczy nie miewam,ale kiedys jak miałąm to używałam takiego żelu na noc Clearasil i ku mojemu zdziwieniu pomagało,ale nie wiem czy to jest jeszcze w ogóle w sprzedaży.
Lulu Mortese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 21:03   #3
nutka85
Wtajemniczenie

chociaż to strasznie niehigieniczne, szkodliwe i w ogóle paskudne, to jesli naprawdę muszę wyjść gdzieś, gdzie muszę wyglądać super i w ogóle (fotki, jakaś wazna uroczystość, występ) to ...*ech....wstyd się przyznać) wyciskam takiego brzydala, ale to naprawdę w ogromnej ostateczności.
bo jeśli to zwykłe wyjście do przyjaciółki, na uczelnie, na obiadek rodzinny czy coś w tym stylu to po prostu podkład + korektor+puder i już... Wiem, wygląda to paskudnie, nio ale cóż.... to nie moja wina, że tak mam.
Stary 2006-12-03, 21:26   #4
luna82
Przyczajenie

GG do luna82

Witam to mój debiut ale każda z Was kiedys zaczynała.Ztwojego opisu wnioskuję że są to krosty wypełnione ropą(chyba że się mylę)Podam przykłady środków które mi osobiście pomagały.Dodam że nie są to kosztowne środki do5zł góra.Maść cynkowa i 3%roztwór kwasu borowego(tzw.Borasol) oba preparaty dostępne w aptece.Prócz tego jeśli nie próbowałaś może warto wybrać się do kosmetyczki na naświetlanie lampą sollux i darsonwalizację.Nie są to drogie "zabiegi".Ale nim to zrobisz proponowałabym wybrać sie do dermatologa.
luna82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:01   #5
asienka22
Raczkowanie

robi sie wielki czerwony wulkan jest twardy jak guz i zeby to jeden siedzi tydzien dwa i nic mu nie pomaga to wlasnie mialam na mysli mowiac wulkan,do dermatologa chodze od i lat i to nie jednego nic mi nie pomaga oprocz chwilowego brania lekow antykoncepcyjnych ktorych nie moge juz brac a teraz od nowa i te wielgasne syfy mnie denerwuja zapudrowac zapudruje tylko tyle ze nie widac ze jest czerwony ale sa tak wystajace ze je widac jakbym jakies guzy miala na twarzymam 23 lata i nadal takie problemy a co myslicie o oczyszczaniu skory u kosmetyczki nie pogorszy to stanu skory mialam robione zabiegi mikrodermabrazji cos cudownego i drogiego ale jedynie jak nowe pryszcze nie wychodza bo inaczej przebarwienia sie robia od nowa
Stary 2006-12-04, 22:59   #6
nAtaL!a
Zakorzenienie

a ja od kiedy zaczelam stosowac moja kuracje wlasciwie nie mam juz problemow z wulkanami.. a kiedys bylo ich na prawde duuzo. Od ok. miesiaca pije regularnie drozdze i 2 razy w tyg. robie maseczke z aspiryny(po zmyciu niczym nie smaruje ide po prostu spac. Bez zadnego kremu), a jesli maseczki nie robie to nakladam na buzie krem AcneLine. Mi pomoglo, tylko wymaga troche czasu. Ale wole np. pochodzic z wulkanem 2 dni niz meczyc sie z nimi pozniej przez o wiele dluzszy okres aa...no i buzie myje mydlem siarkowym i staram sie uzywac przygotowanej wody do mycia twarzy.

pzdr
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 13:04   #7
imported_Iśka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asienka22 Pokaż wiadomość
robi sie wielki czerwony wulkan jest twardy jak guz i zeby to jeden siedzi tydzien dwa i nic mu nie pomaga to wlasnie mialam na mysli mowiac wulkan,do dermatologa chodze od i lat i to nie jednego nic mi nie pomaga oprocz chwilowego brania lekow antykoncepcyjnych ktorych nie moge juz brac a teraz od nowa i te wielgasne syfy mnie denerwuja zapudrowac zapudruje tylko tyle ze nie widac ze jest czerwony ale sa tak wystajace ze je widac jakbym jakies guzy miala na twarzymam 23 lata i nadal takie problemy a co myslicie o oczyszczaniu skory u kosmetyczki nie pogorszy to stanu skory mialam robione zabiegi mikrodermabrazji cos cudownego i drogiego ale jedynie jak nowe pryszcze nie wychodza bo inaczej przebarwienia sie robia od nowa
Doskonale Cię rozumiem, bo miałam to samo po odstawieniu tabletek i niestety nic mi nie pomoglo, wszystko po uregulowaniu hormonów przeszło samo, tylko trwało to naprawdę długo. Chodziłam do dermatologa, który przepisał mi kilka antybiotyków zewnętrznych ale nie wiele mi to pomagało. Myślę, że powinnaś iść do dermatologa, bo kosmetykami tego nie wyleczysz. Jeśli chodzi o mikrodermabrazję to ile miałaś robionych zabiegów? i po ilu widzaiałaś jakieś rezultaty?
imported_Iśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 14:41   #8
Emilia1
Zakorzenienie

polecam watek na poczatku przyklejony "schorzenia skórne, kremy nei tylko na zime , kosmetyki bez sls" tam jest duzo na temat tradziku , ropnych pryszczy, jak najbardziej dermatolog ale to wszystko w wątkach o tytule jaki podalam
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 18:39   #9
asienka22
Raczkowanie

mialam 3 zabiegi mikrodermabrazji i juz po 1 widzialam rewelacyjna roznie tylko jeden dzien bylam troszke czerwona a na drugi dzien cera byla cudna tylko tak jak mowie mnie ciaglr wyskakuja te cholerne zapalne pryszcze i nie tylko i musialabym co chwile powtarzac mikro zeby bylo super np na szyi mialam mase plam bo pryszczach kosmetyczka zrobila mi mikro i wszystko zeszlo a ze nie wychodza nowe szyje mam cudna ale twarz niestety nie wiadomo policzki sa ladniejsze i duzo plam zeszlo naprawde polecam ten zabieg
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości