Jak z filmu...!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-03, 22:26   #1
Patrycja666
Przyczajenie

Jak z filmu...!!!

Hej dziewczyny!! No więc toj est mój pierwszy wątek na forum... Często Was odwiedzam i zawsze znajde to co chcę.. Ale dzisiaj mam z tym trudności.. hmmm za mięsiąc mam studniówkę no i akurat dziś kupiłam sobie kieckę na tę okazję taka jaką chciałam.... coś w stylu lat '70 ( jeżeli dobrze kojarze ) wiecie o co biega nie...? Taka troszkę za kolana, rozkloszowana od bioder, można nią swobonie wymachiwać w tańcu heh. Tak jak w tym filmie "Grease" z Johnem Travoltem... mam nadzieje że sobie wyobraziłyście... No ale nie o sukience chciałam mówić. Po prostu potrzebne mi są fotki z takim ułożeniem włosów z tych lat... rozpuszczone, wśród nich szeroka opaska jakoś to tak wyglada... W sumie nie ma w tym za dużej filozofii... ale wiecie jak to u fryzjera.. zawsze coś swojego doda. Mam nadzieje że mi pomożecie...!! Pozdrawiam
Patrycja666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 23:32   #2
Patrycja666
Przyczajenie

Dot.: Jak z filmu...!!!

a jednak.... mój pierwszy wątek okaże się klęską..:P heh Dopiero po założeniu go znalazłam to co chciałam.. heh <porażka>
Patrycja666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości