Diadem na 100dniówkę ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-07, 21:36   #31
namiastka
Rozeznanie

Dot.: Diadem na 100dniówkę ??

ja bym odradzała. to tylko studniówka. jeśli już na studniówce chcesz wyglądać jak księżniczka, to jak się ubierzesz do ślubu?
a druga sprawa: a jak będzie konkurs na najlepiej tańczącą parę, króla i królową balu, to Ty już będziesz miała 'koronę'..? no jak to tak? to tak, jakby powiedzieć: pewnie jej nie zdobędę to przyjdę z własną i przez całą zabawę ją będę nosić
namiastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 22:53   #32
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez namiastka Pokaż wiadomość
a druga sprawa: a jak będzie konkurs na najlepiej tańczącą parę, króla i królową balu, to Ty już będziesz miała 'koronę'..? no jak to tak? to tak, jakby powiedzieć: pewnie jej nie zdobędę to przyjdę z własną i przez całą zabawę ją będę nosić
Może na upartego dwie korony da sie na głowe wcisnąć
Stary 2006-12-08, 16:46   #33
agata_slomka
Wtajemniczenie

heeehhhh... przypomniało mi się weseli mojej kuzynki, kiedy na oczepinach usiłowała mi jakoś podpiąć swój welon
trochę nie chcialo wyjść, bo w tamtym czasie [3 lata temu] nosiłąm włoski długości 5 cm :P
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 10:20   #34
fifcia
Zadomowienie

Drogie Panie Przyznam że sama wymarzyłam sobie diadem na stódniówkę i taki pomysł juz siedział w mojej głowie od ho ho roku, jednak teraz nieco zmieniłam zdanie Diadem jest ślicznym dodatkiem dla panny młodej, w połączeniu z welonem wygląda ślicznie i daje efekt "Księżniczki" a co do stódniówki to może sprawić ze dana osoba bedzie sie wyrózniała z pośród innych maturzystekjednak nie zawsze spotyka sie to z aprobatą nauczycieli itd.
Strasznie sie nastawiłam na diadem ale teraz pozostaje przy srebrnej przepasce do włosów z cyrkoniami też daje piękny efekt i jest może mniej rzucająca sie w oczy diadem to tylko dadatek i nie uważam to jako kicz, to tylko dodatek do fryzurki i biżuterii, tak samo jak jakieś spinki róże które czasem tez dziewczyny wpinają do włosów
Stary 2006-12-10, 12:35   #35
Magdus!ek
Przyczajenie

Na mojej studniówce była panna, która miała diadem, a do tego... białą suknie przypominającą suknie ślubną!!!! Nawet nie chce mi się tego komentować więc określe to jednym dosadnym słowem- żenada...
Wszyscy uczestnicy imprezy, a także nauczyciele w niewybredny sposób skomentowali poczynania naszej studniówkowej "gwiazdy"... Nie chciała bym żeby i Tobie cos takiego sie przydarzyło tylko przez to, że chciałaś w jakiś sposób sie wyróżniac i ożywić swoją kreację.
Jednak jeżeli nie będziesz miała na sobie sukni ślubnej, a jedynym "księżniczkowatym" akcentem będzie ten diadem to myślę, że będzie dobrze i rzeczywiście może to fajnie wyglądać
ja w każdym razie życzę Ci żebyś wyglądała tak jak sobie wymarzysz i czuła się najpiękniejszą dziewuszką na sali
dobrej zabawy 19 stycznia
Magdus!ek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości