Efekt wyciskania - co to - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-06, 07:34   #1
baybe3
Rozeznanie

Efekt wyciskania - co to - pomocy

Kochane Wizażanki, wiem, że podstawowa zasada to NIE WYCISKAMY, cóż czasem ją łamię. I teraz sa opłakane tego skutki. Ponad tydzień temu wycisnęłam w okolicach brody mały syfek. Po okresie leczeniakiedy strupek już odpadł zrobilo mi sie w tym miejscu plama wielkości 1 grosza, tak jakbym przypaliła skórę w tym miejscu. Natłuszczam to - nie chce ani niknąc ani blednąć. To nie wygląda jak zwykłe przebarwienie po syfku. Skóra w tym miejscu jest taka jakaś dziwna. Doradźcie co z tym robić? Natłuszczać, smarowac kremem na przebarwienia, potraktowac pillingiem? Już sama nie wiem, nieładnie to wygląda, nawet korektor nie pomaga.
baybe3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:35   #2
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Efekt wyciskania - co to - pomocy

polecam jakis srodek na przebarwienia. bylo mnostwo watkow na ten temat .
AaniaA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:19   #3
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja na wszelkie rany po wyciskaniu zmian trądzikowych stosuję maść nagietkową, przyspiesza ona gojenie, dobra jest tez maść Alantan Plus na podrażnienia, też dobrze łagodzi

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:36   #4
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Oj ja wiem jak to moze wyglądać mi też czasami się takie coś zrobi jak ja się tym zajmę, no ale mi troszkę mniejsze się to pokazuje, ale ja zawsze stosuje tormentiol i jakoś szybko znika. Na dzień smaruję normalnie krem nawilżający, podkład, korektor jeśli trzeba, a na noc krem i tormentiol na to. Jakoś pomoga. Nie pojawia mi się często ale jak już to zawsze tak robię
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 18:13   #5
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, wiem, że podstawowa zasada to NIE WYCISKAMY, cóż czasem ją łamię. I teraz sa opłakane tego skutki. Ponad tydzień temu wycisnęłam w okolicach brody mały syfek. Po okresie leczeniakiedy strupek już odpadł zrobilo mi sie w tym miejscu plama wielkości 1 grosza, tak jakbym przypaliła skórę w tym miejscu. Natłuszczam to - nie chce ani niknąc ani blednąć. To nie wygląda jak zwykłe przebarwienie po syfku. Skóra w tym miejscu jest taka jakaś dziwna. Doradźcie co z tym robić? Natłuszczać, smarowac kremem na przebarwienia, potraktowac pillingiem? Już sama nie wiem, nieładnie to wygląda, nawet korektor nie pomaga.
powinno zblednac jeszcze, u mnie na zaczerwienienia i podrazenia pomaga tonik Urody z melisa i zielona herbata oraz taki zel-krem z faberlic z wyciagie z aloesu
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 18:36   #6
Mary_Q
Zakorzenienie

a ten kremik e45?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości