Koszmar po umyciu włosow... błagam pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-06, 15:43   #1
MaadziaZ
Raczkowanie

Koszmar po umyciu włosow... błagam pomóżcie

Mam pewien problem z moimi wloskami, otóz po kazdym umyciu moje wlosy sa koszmarne.Mam wlosy za ramiona wycieniowane na 2 warstwy i te wlosy na dole wogole caly tyl sie strasznie puszy. Wlosy wygladaja jakby byly zniszczone, sa szopiaste strasznie. Uzywam szaponu z pantene intensywna regeneracja i do tego waxu ale nic moim wlosom nie pomaga. Nie prostuje ich i nie susze juz , czym to jest spowodowane i dlaczego tak sie dzieje ?
MaadziaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 16:29   #2
KatarzynaJ
Raczkowanie

Dot.: Koszmar po umyciu włosow... błagam pomóżcie

A czy nie były one czasem na koniec cieniowane brzytwą (czy czymś w tym stylu)? Bo jeśli była tępa to możliwe, że od tego.
Jedynie mogę połączyć się z Tobą w bólu bo mam coś podobnego na głowie, właśnie po cieniowaniu. Tyle, że ja mam włosy dosyć długie, i ta warstwa pod spodem jest idealnie gładka, a właśnie to cieniowanie jest (teraz już mniej, bo minęło ok. 2 msc) szopiaste
Mogę poradzić Ci, żebyś stosowała odżywki bez spłukiwania, włosy będa bardziej obciążone. No i mam nadzieję, że jeszcze jakaś rada się tutaj pojawi
A znasz może tę nową serię Gliss Kur kompletna regeneracja 19, która podobno ma odbudować włosy?
KatarzynaJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 16:45   #3
MaadziaZ
Raczkowanie

Byly cieniowane nozyczkami jakos. gliss kura jeszcze nie probowalam. no to razem czekamy na wasze rady
Stary 2006-12-06, 17:08   #4
piekna-jak-kwiat
Raczkowanie

Wink Dot.: Koszmar po umyciu włosow... błagam pomóżcie

Ja mam zupełnie taki sam problem. Używałam odżywki z glisskura. Włosy byly hm.... ładne tylko po umyciu a jak juz teraz nie używam tej odżywki to nic mi się nie poprawiło... nadal są suche i matowe. Bez połysku i wogle. To sie zmienia kiedy prostuje włosy prostownicą ale jak wiadomo prostownica włoski niszczy więc używam jej jak najrzadziej Dodam ze mam prostownicę ceramiczną (?? coś takiego :P) Teraz dostałam zel do układania włosów ekstra mocny z Joanny z lini Styling effect i Gumę z tej samej lini... Sprawdze ją to wam powiem jak wloski się czują I jeśli macie jakieś łatwe sposoby układania włosów to mowcie bo ja sie nie znam :P
piekna-jak-kwiat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:10   #5
rozmarynek
Zadomowienie

juz poraz kolejny mam okazje polecic na puszenie sie i zly wyglad włosów jedwab biosilk. Spróbuj. Kupisc mozna u fryz 10zl mala buteleczka, ale mi starcza na 4-6 miesiecy. Spróbuj.
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:11   #6
Angel@
Zakorzenienie

Też to miałam. U mnie powodem było cieniowanie + rozjaśnianie. Żadne slkepowe ani apteczne produkty nie dawały rady. Pomogły profesjonalne produkty (najpierw seria absolut repair z Loreala a później Matrix Biolage). Radzę też używać jakiegoś serum w postaci olejku (wcieranie w mokre włosy od połowy długości daje najlepsze efekty). Polecam liss extreme Loreal Professionnel
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:31   #7
KatarzynaJ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
juz poraz kolejny mam okazje polecic na puszenie sie i zly wyglad włosów jedwab biosilk. Spróbuj. Kupisc mozna u fryz 10zl mala buteleczka, ale mi starcza na 4-6 miesiecy. Spróbuj.
Miałam ten jedwab, rzeczywiście włosy są ładniejsze, ale jest to tylko doraźna pomoc. Poza tym czytałam, chyba nawet na wizażu, nie pamiętam, że ten jedwab to sztuczne silikony, nic dobrego dla włosów. Nie wiem, czy moje włosy są zniszczone (troche pewnie tak), bo u mnie dochodzi jeszcze ich ilość, czyli tak na 2-3 osoby. Było w miarę ok, tylko pogorszyłam sprawę tym cieniowaniem. I do tej pory nie znalazłam "cudownego" środka.
KatarzynaJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:32   #8
MaadziaZ
Raczkowanie

Jedwab tez mam ta mala buteleczke, ale chyba niewiem jak go uzywac :/ po umyciu wlosow gdy wyschna go wcieram niewielka ilosc... a piszecie ze powinno sie po umyciu na mokre wloski tak? no to bede musiala sprobowac
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości