Jak się ścina włosy maszynką do strzyżenia dla mężczyzn?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-06, 19:12   #1
nisa
Raczkowanie

GG do nisa

Jak się ścina włosy maszynką do strzyżenia dla mężczyzn??

Od jakiegoś czasu strzyge maszynką elektryczna mojego brata... nie jest to takie trudne... tylko jedna rzecz mi nie wychodzi.. chodzi mi o to że jak jade mszynka po głowie to zdarza sie dosc czesto ze włosy sa wyrywane.. zdaje mi sie ze po prostu źle prowadze maszynke.. no bo jest naoliwiona, naładowana.. ale wyrywa te włosy i mojego brata to momentami boli :/
moze jest jest gdzies jakas stronka jak powinno się strzyc mszynka poprawnie? dlaczego tak sie dzieje?

Prosze pomóżcie bo musze zaraz obciac mu włosy

a i jeszcze jedno. moze macie jakies zdjecia na pomysły fryzurki? chce zebym mu wygoliła krócej boki a po środku przez całą łowe do tyłu zostawiła dłuższe.. i po bokach jakis wzór (cos jak kalwi&remi)... niestety ma włosy sztywne oraz wysokie czoło i nie wiem czy to dobry pomysł..

Prosze o szybką odpowiedź
czepiało się moich nóg;
z tylum już zawracał dróg
dla mgieł, dla nocy, dla ciemności! "- Wyspiański

nisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 07:26   #2
nice6irl
Zakorzenienie

Dot.: Jak się ścina włosy maszynką do strzyżenia dla mężczyzn??

Pierwsza maszynka jaka kupil mi ojciec, zebym obcinala jego i brata tez wyrywala wlosy. Teraz jestesmy w posiadaniu trzeciej i ta tego nie robi. Nie pamietam juz, co dokladnie stalo sie z ta pierwsza, ale postanowilismy sie jej pozbyc chociazby ze wzgledu na te wyrywanie. Moim zdaniem ten model byl jakis tandetny. Trudno mi ocenic, czy to jakis feler twojej maszynki, czy moze ty robisz cos zle.
Odnoszac sie do pomyslu na fryzure dla twojego brata rowniez ciezko mi cokolwiek napisac, jesli go w zyciu nie widzialam. Moge tylko zaoferowac skorzystanie z wyszukiwarki wizazu. Czasami padaly jakies fajne propozycje ciec wlosow dla mezczyzn, chociaz niekoniecznie maszynka.
Pozdrawiam
nice6irl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 07:38   #3
Kattarina
Zakorzenienie

Dot.: Jak się ścina włosy maszynką do strzyżenia dla mężczyzn??

Jesli chodzi i szarpanie/wyrywanie wlosow, podczas strzyzenia- moze to wina tepych ostrzy? Czesto tak sie dzialo, zanim nie kupilismy nowej maszynki. Nic nie zmienialam w technice strzyzenia, a wyrywanie juz sie nie zdarza.
A w poszukiwaniu gotowych fryzur, najlepiej przeszukac Wizaz
Kattarina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości