D-Stock firmy VICHY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-03, 09:36   #1
guest
Zakorzenienie

D-Stock firmy VICHY

Kochane, czy któraś z Was moje drogie pokusiła sie na żel wyszczuplający vichy D-Stock? Tak mnie troszkę kusi żeby kupić, ale nie chcę wszczelić sie w jakiś przeraklamowany bubel.
Pozdrowionka.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-03, 10:06   #2
guest
Zakorzenienie

Re: D-Stock firmy VICHY

Działa najlepiej ze wszystkich, których dotychczas próbowałam, ale to nie są żadne cuda. Po prostu skóra wygląda lepiej niż przedtem, jest nieco gładsza (przy innych kremach tak nie było, równie dobrze mogłam się smarować balsamem do ciała). Może zanim kupisz D-Stock wypróbuj polski Norel z glucoblockiem- dziewczyny pisały, że jest podobny do Vichy w skuteczności a dużo tańszy.
I pamiętaj, że samym kremem choćby i za 1000zł niewiele zdziałasz.
Stary 2002-09-03, 13:23   #3
fioletka
Raczkowanie

Ja pokusilam sie o kupno. Uważam ze w sumie jest OK, choć cena troche odstrasza, bo jest bym powiedziła troche mało wydajny. ALe ostatecznie: warto!
fioletka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-03, 15:34   #4
guest
Zakorzenienie

wedlug mnie to nie wiem czy jest wart swojej ceny ,skora faktjest gladsza jakby delikatniejsza ale nic poza tym .A i jeszcze jedno stosujac codziennie starcza na okolo miesiac.pozdrawiam
Stary 2002-09-03, 19:56   #5
guest
Zakorzenienie

Witaj,
Ja od dawna smaruję się różnymi mazidłami (i walczę z cellulitem he he) i muszę przyznać że D-stock pomaga mi najbardziej z e wszystkich stosowanych do tej pory. Co prawda nie ma efektu wyszczuplenia (przynajmniej u mnie) jednak pomarańczowa skórka wyraźnie się zmniejszyła po 1.5 miesiąca stosowania - a dodam że nie byłam na żadnej diecie no i z ruchem też było kiepsko - była to moja ostatnia rozpaczliwa próba przed urlopem. Jeśli chcesz jednak mieć spektakularne efekty - czyli zmniejszenie cellulitu i wyszczuplenie - polecam zabiegi u kosmetyczki - po 10 po raz pierwszy w swoim życiu miałam w miarę szczupłe nogi i cellulit "zanikł" prawie całkowicie - minus: zabiegi są dość drogie (ok 60-70 zł 1 szt) i trzeba je powtarzać co kilka miesięcy (czego oczywiscie nie zrobiłam)
pozdrawiam,
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości