najlepsze kosmetyki na puszystość włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-10, 19:05   #1
pysiaczka
Raczkowanie

najlepsze kosmetyki na puszystość włosów

Dziewczyny czy znacie jakiś złoty środek-kosmetyk na puszystość włosów?Może być to lakier, mleczko, spray, ale żeby na prawde była widoczna poprawa a nie tylko obiecanki na ulotce. Szukam czegoś do włosów cienkich i oklapłych, delikatnych....proszę o pomoc
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 21:00   #2
iziaczek
Zadomowienie

Dot.: najlepsze kosmetyki na puszystość włosów

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakiś złoty środek-kosmetyk na puszystość włosów?Może być to lakier, mleczko, spray, ale żeby na prawde była widoczna poprawa a nie tylko obiecanki na ulotce. Szukam czegoś do włosów cienkich i oklapłych, delikatnych....proszę o pomoc

Dołącze sie bo mimo przeszukiwania KWC i licznych wątków na forum jeszcze czegos takiego niestety nie znalazłam
Juz mam dosyc smętnie wiszących włosów upodobniających mnie to topielicy . Moje włosy utrzymuja względną puszystosc około 15 minut po stylizacji.
Ostatnio myslałam nad Joico volissima,ale przy absolutnym braku kasy testowanie czegos za 140 zł nie jest dobrym pomysłem

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14491
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 21:04   #3
bzyczka1
Zakorzenienie

Dot.: najlepsze kosmetyki na puszystość włosów

ja używam pianki do włosów wellaflex 2-dniowa objętość...i na moje włoski to cudo...normalnie nei moge ich ułożyć i sa klapniete...a po piance sa gładsze i łatwiejsze w układaniu no i najważniejsze podnosza sie u nasady. Wiec polecam!

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości