Problemy z rekami-problemy skorne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-12, 13:42   #1
Largo
Przyczajenie

GG do Largo Send a message via Skype™ to Largo

Problemy z rekami-problemy skorne

PYTANIE DO BEATY KRAJNIK
]Witam wszytkich
Jestem nowa osoba i nie wiem czy ten watek byl juz omawiany.
Otoz wiem ze jedna z pierwszych rzeczy na jaka dziwczyny zwracaja uwage sa rece..i zwiazku z tym mam kilka pytan:
  • czy wyskakiwanie na paznokciu bialych malutkich plamek oznacza brak witamin??jak mozna temu zaradzic??
  • czesto zima i jak jest zimno kostki od rak robia sie jakgdyby sine czy tego powodem jest ze w mlodszym wieku sie bilem i czesto mialem je pozbijane??jak mozna temu zaradzic aby nie zmienialy jakgdyby "barwy"??
  • a ostatnie pytanie co do rak czy mozna sie pozbyc jakos blizn na rekach po zewnetrznej stronie??
Kolejne pytanie odnosi sie do ust...
nie wiem jak sie na to mowi ale opisze objaw:raz na pol roku mniej wiecej wyskakuje mi kolo ust albo na ustach "opryszczka"(??)w poczatkowym stadium tego robienia sie miejsce to swedzi i widac jakgdyby male krostki ktore zamieniaja sie jakgdyby w wieksza kroste w ktorej troszke zbiera sie ropa
ratuje sie tym przykladajac od samego poczatku cos zimnego zazuszajac np woda po goleniu albo smarujac to pasta i po 3 dniach juz tego nie mam
ale czy jest mozliwosc zeby pozbyc sie tego raz na zawsze??
I pytanie od mojej mamusi
Mamie na nogach wyskoczyly zylki takie cienkie czy sa jakies tanie czyli domowe metody aby jakos je usunac badz zeby ich tak nie bylo widac??
Troszke sie rozpisalem ale to tak jest jak sie ma problemy z uroda i znalazlo sie wspaniale Forum
Pozdrawiam
Marcin
Stary 2006-12-12, 16:19   #2
Aneta_-
Raczkowanie

GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Problemy z rekami-problemy skorne

Więc co do problemu mamy (kobiety mają pierwszenstwo) jak mniemam to nie są zylaki. Moze źle się zabiera do depilacji nóg. Narazie niech codziennie smaruje nogi balsamem,najzwyklejszym takim do ciała nawilżającym np. i rozsmarowywuje go dokładnie przez 10 min i tak kazdego dnia po tygodniu powinno się coś dziać oczywiście na +.

Paznokcie:
widocznie masz mało wapńa lub zelaza w aptece mozna kupic tabletki z ich zawartością.
Dłonie: mysle ,ze to nie od bójek ale moze masz odmrozone ręce jesli robią sie sine albo maja takie delikatne pajęczynki to pewnie odmrozenie. Podobno na to dobry jest alantan plus niby on jest na podraznienia, skaleczenia, opazenia ale tu tez powinno cos pomóc no chyba ,ze to stare odmrozenie.
Co do blizn to z czasem poprostu zbledną.
Opryszczka: znam ten ból ,tez tak mam praktycznie co roku w lecie, jeszcze nie odkryłam sposobu na skuteczne pozbycie sie tego upierdlistwa ale bede szukac.......
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...24#post3750424
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 21:44   #3
Largo
Przyczajenie

GG do Largo Send a message via Skype™ to Largo
Dot.: Problemy z rekami-problemy skorne

Dziekuje Ci Aneto za pomoc ale co do nog mamy to watpie aby sobie depilowala u gory na udach zreszta ona ma takie nogi ze nie musi depilowac
nie wiem moze jej sie wlosy wytarly??he he
co do rak to blizny sa od roznych sytuacji...
zapewne to jak mowisz sa odmrozenia i sprobuje zrobic cos z nimi bo troszke tak glupio a chce miec zadbane raczki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości