Z popielatego na s這neczyny - ale jak ? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-12-12, 22:42   #1
totally'sexy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do totally'sexy

Z popielatego na s這neczyny - ale jak ?

Dziewczyny mam problem z w這sami. Zawsze malowa豉m je na popielaty jasny blond farbami Loreal'a. Teraz marze o s這necznym jasnym odcieniu, ale za 瘸dne skarby nie moge uzyska tego koloru na moich w這sach. Mimo s這necznej farby kolor po jej u篡ciu nadal jest popielaty Nie wiem co robi. Mo瞠 najpierw zastosowa jakie naturalne p逝kanki, typu rumianek? Tylko czy to co wog鏊e da? Prosz o pomoc
totally'sexy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-12, 22:48   #2
kaYa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 696
GG do kaYa
Dot.: Z popielatego na s這neczyny - ale jak ?

mo瞠sz spr鏏owa , w wielu kosmetykach do w這s闚 blond sk豉dnikiem jest rumianek ,
kaYa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-13, 00:21   #3
juliannaw
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

a mo積a wiedzie jakich farb loreala dok豉dnie u篡wa豉s? i jaki masz naturalny kolor w這s闚?ja ostatnio u篡豉m loreal preference odcien hollywood- na odrostach wyszed jasny rudawy odcie, a pozosta陰 cz窷(mia豉m wcze郾iej s這neczny kolor-farbowa豉m u fryzjera) zafarbowa這 mi na odcie zimnego, popielatego blondu (m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond). Po tej nieudanej pr鏏ie chyba p鎩de nast瘼nym razem do fryzjera....
juliannaw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-13, 09:08   #4
totally'sexy
Raczkowanie

GG do totally'sexy

M鎩 naturalny kolor to 鈔edni blod. Kiedys ju malowa豉m w這sy na sloneczne blondy, tzn na pocz徠ku mojej przygody z farbami, a potem postanowi豉m u篡 popielatego. Z loreal'a u篡wa豉m farby bardzo jasny popielaty blond. A teraz ju nie mam si造 do tych w這s闚. Owszem na odrostach wychodzi kolor podobny do s這necznego,, ale na reszcie wlos闚 s nadal popielate
Stary 2006-12-13, 11:23   #5
juliannaw
Przyczajenie

a mo瞠 spr鏏owa pofarbowa tylko odrosty, wtedy pozosta豉 cz窷 w這s闚 z up造wem tygodni zblaknie? prawda jest taka,瞠 chyba najlepiej poradzi sobie z takimi w這sami fryzjer- zlikwiduje popielaty odcie tzw. tonerem.
Stary 2006-12-13, 14:05   #6
totally'sexy
Raczkowanie

GG do totally'sexy

Te tak my郵e, 瞠 najlepszy b璠zie chyba fryzjer
Stary 2006-12-13, 15:12   #7
HolyBoy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371
GG do HolyBoy

bozeee, dzuiewczyno, ja tu nie moge zniesc swojego zlotego blondu na wlosach (i chce sie go szybko pozbyc) i normalnie zbiera mi sie na placz jak widze ten kolor, ktory mozna smialo nazwac "jasna kupa kury".... generalnie lepiej nie farbuj sie na zloto, bo kochana wg mnie to okropny kolor...
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-13, 16:42   #8
totally'sexy
Raczkowanie

GG do totally'sexy

Kurcze ale mnie si wydaje, 瞠 w s這necznym blondzie b璠 "篡wiej" wygl康a豉. Bo poki co jak jestem bez makija簑 to lepiej 瞠bym na ulice nie wychodzi豉 Na szcz窷cie jestem troche opalona Nie wie, sama ju nie wiem co robi jak lepiej i wog鏊e
Stary 2006-12-13, 20:05   #9
juliannaw
Przyczajenie

sama kiedy mia豉m w這sy koloru popielatego. Teraz wydaje mi si on tandetny i ma這 elegancki. S這neczny, cieplejszy odcie nie musi oznacza od razu kurczakowaty.S r騜ne odcienie blondu i mo積a wybra fajny kolorek.Zreszt obecnie modne s kolory w這s闚 zblizone jak najbardziej do naturalnego.Totally'sexy jestem z Tob i ca趾owicie Ci rozumiem!
Stary 2006-12-13, 22:02   #10
totally'sexy
Raczkowanie

GG do totally'sexy

Hmm chyba zaczne najpierw od p逝kania rumiankiem. Wiem, 瞠 s te r騜ne szampony i od篡wki z jego zawarto軼i, ale p鏦i co stosuj na w這sy bardziej regeneracyjn seri gdyz mam troche zniszczone W Ale teraz mam pytanie. Kiedy je p逝ka tym rumiankiem? Po zastosowaniu od篡wki, kt鏎 musze sp逝ka czy przed hmmm ? Chyba po ?
Stary 2007-01-18, 17:46   #11
all_improviso
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:
Napisane przez juliannaw Poka wiadomo嗆
sama kiedy mia豉m w這sy koloru popielatego. Teraz wydaje mi si on tandetny i ma這 elegancki. S這neczny, cieplejszy odcie nie musi oznacza od razu kurczakowaty.S r騜ne odcienie blondu i mo積a wybra fajny kolorek.Zreszt obecnie modne s kolory w這s闚 zblizone jak najbardziej do naturalnego.Totally'sexy jestem z Tob i ca趾owicie Ci rozumiem!
a ja po wielu latach s這necznych blond闚, z rudymi (mniej lub bardziej) odcieniami wr鏂i豉m do popielatego. jest pi瘯ny, zupe軟ie nietandetny, bliski mojemu naturalnemu kolorowi. wydaje mi si, 瞠 niefajnie jest ocenia kolory w kategoriach tandetno軼i.
all_improviso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.