Pomoc dla początkujących!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-25, 20:54   #181
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Jak komuś cieżko finansowo to niestety paznokcie nie są najlepszym sposobem na zbicie kokosów. Bo na początku potrzebne są szkolenia, szkolenia, szkolenia, kursy, warsztaty, sympozja itp.
Bez tego ani rusz.
Bo jedno szkolenie z wybranej materii to zdecydowanie za mało by przyzwoicie opanować warsztat.

A jak już umiejętności beda przyzwoite..to następne doszkolenia, pokazy itp.
By nie zostać w tyle.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:09   #182
losek78
Zakorzenienie

a czy ja pisalam ze mi ciężko finansowo i nie chodze na kursy???
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:23   #183
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
oj bo jak komuś ciężko finansowo to chce się nauczyć jak najszybciej żeby zarabiać na tym co lubi robić
Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Jak komuś cieżko finansowo to niestety paznokcie nie są najlepszym sposobem na zbicie kokosów. Bo na początku potrzebne są szkolenia, szkolenia, szkolenia, kursy, warsztaty, sympozja itp.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
a czy ja pisalam ze mi ciężko finansowo i nie chodze na kursy???

Wszystko napisane jest jasno i klarownie.
Stary 2008-07-25, 22:47   #184
jagódeczka
Zadomowienie

komuś znaczy ... komu????
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:04   #185
syla2311
Raczkowanie

hej dziewczyny bywam tu dosc czesto , czytam wasze opinie na temat pazurkow. chcialaby7m sie dowiedziec jakiej marki artykuly do robienia zeli sa dobre??? pomozcie mi i podajcie kilka linkow. Od tego czytania i przegladania juz mnie glowa boli nie moge sie zdecydowac na firme, raz przeczytam ze jedna jest swietna a zaraz drudzy jada po niej ... pomozcie mi. Chce znalezc sklep internetowy w ktorym bede mogla kupic wszystko do robienia zelkow. chodzi mi tez o zele jednofazowe bo na tych najlepiej mi sie pracuje . z gory dziekuje i pozdrwiam
syla2311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:48   #186
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Robiłam kiedyś nawet ranking firm "świetnych, dobrych, zdatnych i fatalnych".
Wystarczy poszukać..

Natomiast żele robimy w fabryce i wbrew pozorom, proces nie jest ten wybitnie łatwy.
Stary 2008-07-26, 14:52   #187
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Natomiast żele robimy w fabryce i wbrew pozorom, proces nie jest ten wybitnie łatwy.
Paulaaaaaaa !!!!
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:52   #188
syla2311
Raczkowanie

http://www.em-nail-design.com/shop/p...90348dccaa0a69 a co myslicie o tym zestawie, fakt ma jeszcze braki ale uzupelnilam go w potrzebne rzeczy dodalam do niego tez zej jednofazowy taki: http://www.em-nail-design.com/shop/p...90348dccaa0a69
Stary 2008-07-26, 14:57   #189
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Tak Awoslawo?

Staram się myśleć racjonalnie

Zeby moje NAMIENTNOśCI mi się na mózg jeszcze bardziej nie rzucały..
Stary 2008-07-26, 14:58   #190
syla2311
Raczkowanie

chodzi mi o to aby pazurki sie trzymaly, wiem ze zalezy od przygotowania plytki paznokcia i zelu. uczylam sie na tanszychzelach aby tylko dojsc do wprawy teaz moje pazurki wychodza ladnie oczywiscie nie chwalac sie nim zabralam sie do robienia pazurkow duzo studiowalam roznych artykulow same wiemy po co by nikomu nie zrobic krzywdy. mamy pomagac a nie szkodzic wiem sama co to znaczy. robila mi jedna kosmetyczka zelki a moje paznokcie po nich wygladaly gorzej niz po wykopkach. to bylo straszne. teraz zaufalam wylocznie sobie i sama wiem ze jak spartole robote to tylko na mnie.
Stary 2008-07-26, 15:05   #191
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Nie pojmuję jak można kupić cokolwiek w hurtowni, która na pierwszej stronie umieszcza kompromitujące po prostu zdjęcia.. http://www.em-nail-design.com/shop/

Jeśli szkolą tak jak robią paznokcie, a materiały mają takie na jakie wskazują sklecone bez ładu i składu opisy - to nawet pilnika bym od nich nie wzięła.
Stary 2008-07-26, 15:06   #192
syla2311
Raczkowanie

moze ktos zobaczyc ten zestaw i zel ktory ww?? plis
Stary 2008-07-26, 15:11   #193
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Zobaczyłam 3 cm wyżej..
Stary 2008-07-26, 15:14   #194
syla2311
Raczkowanie

PAULAKRK sluchaj nie wiem czy jestes na tym forum po to by kompromitowac innych. zamiast wymadrzania sie napisz pare rad lub linkow dobrych firm by pomoc. A jesli nie masz ochoty to poprostu nie odzywaj sie. wystarczylo napisac bym dala sobie z nimi spokoj itp a nie jakies krzywe TWOJE mysli
Stary 2008-07-26, 15:17   #195
syla2311
Raczkowanie

DO PAULAKRK : i jeszcze jedno z tego co widze to forum : pomoc dla poczatkujacych. Jawnie sie tu nie nadajesz
Stary 2008-07-26, 15:20   #196
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Słucham.
Napisałam byś dała sobie z nimi spokój. Co nawet poparłam stosownymi argumentami.
Teraz to już jakieś 8 cm wyżej.

A rady, sugestie, rankingi i linki podawałam tu już SETKI razy.
Wystarczy ruszyć palcem i poszukać.

I obawiam się,że źle widzisz. Forum to przedłużanie paznokci.
Jawnie bądź niejawnie - kwestia gustu i upodobań.

( Awa jesteś dumna z mojej anielskiej cierpliwości?
A co sądzisz o damskich oświadczynach? )
Stary 2008-07-26, 16:43   #197
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syla2311 Pokaż wiadomość
PAULAKRK sluchaj nie wiem czy jestes na tym forum po to by kompromitowac innych. zamiast wymadrzania sie napisz pare rad lub linkow dobrych firm by pomoc. A jesli nie masz ochoty to poprostu nie odzywaj sie. wystarczylo napisac bym dala sobie z nimi spokoj itp a nie jakies krzywe TWOJE mysli
popieram, popieram
Stary 2008-07-26, 16:45   #198
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syla2311 Pokaż wiadomość
moze ktos zobaczyc ten zestaw i zel ktory ww?? plis
ja moge jedynie polecic firme w której sama kupuje żele tj. masternail
Stary 2008-07-26, 17:01   #199
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172544 - post nr #6 - linki do najróżniejszych sklepów. Daleko szukać nie trzeba. Jeżeli zastanawiasz się nad jakością produktów - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
Stary 2008-07-26, 17:28   #200
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172544 - post nr #6 - linki do najróżniejszych sklepów. Daleko szukać nie trzeba. Jeżeli zastanawiasz się nad jakością produktów - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
dokladnie
niepotrzebnie się denerwujesz brakiem odpowiedzi skoro podajemy Ci kolejny raz namiary na dobre sklepy z dobrymi artykułami
Paula jestem dumna natomiast co do drugiej czesci pytania mówię stanowcze NIE cierpliwość jeszcze raz cierpliwość ( buahahhahaa do kogo ja to mówię)))) )
Stary 2008-07-27, 01:24   #201
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Paula jestem dumna natomiast co do drugiej czesci pytania mówię stanowcze NIE
To taki żarcik mały sytuacyjny był

Cytat:
cierpliwość jeszcze raz cierpliwość ( buahahhahaa do kogo ja to mówię)))) )
Aaaśśś wymyśliła...
Stary 2008-07-28, 12:38   #202
Natalie
Przyczajenie

ja swój zestaw do żelowych paznokci składałam sama. Lampa z allegro reszta produktów z dobrejrady. Nie robiłam kursu. Podpatrzyłam jak robi to moja koleżanka, poczytałam różne fora, minęło dużo czasu zanim sie zdecydowałam na zakup czegokolwiek. Tak straszycie tą przepiłowana płytką, ja tak naprawdę się zastanawiam jakim ślepcem trzeba być, żeby to zrobić. Uczę się na mamie, znajomych, sobie. Nikomu krzywdy nie zrobiłam a "klientki" są zadowolone z paznokci. Nie są zapowietrznione, mają ładny kształt i są wytrzymałe.

Czasem się zastanawiam czemu aż tak atakujecie osoby bez kursu, albo same je prowadzicie..albo przemawia przez Was zazdrość, że ktoś może się nauczyć bez kursu...

Pewnie zdarzają się osoby które kupują sobie zastaw i wtedy zastanawiają się jak co działa. Zamiast krytyki polecam usuwanie takich wątków, bo są one zbyteczne i tylko wprowadzają zamieszanie. Denerwowało mnie to jak szukałam informacji o żelowej technice. Bo temat interesujący a posty tylko o treści "idz na kurs". Powinien być jeden temat w stylu: "zanim zaczniesz przygodę z żelową techniką przedłużania paznokci" i załączone informacje co i jak.

I co do funduszy, to nie jest do końca prawda,że na dobry żel trzeba dużo wydać. W w.w. sklepie kupiłam między innymi żel jednofazowy za 25zl(15ml) i jestem w pełni usatysfakcjonowana. To samo dotyczy pilników. A co do tych preparatów tylu cleaner to można użyć spirytusu salicylowego efekt ten sam. Oliwki też nie trzeba kupować "specjalistycznej" wystarczy pojemniczek po zużytym lakierze dobrze wyczyścić i wlać oliwkę do ciała.

Pozdrawiam
Natalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:43   #203
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Wszystko napisane jest jasno i klarownie.
uważam że na tym forum niektóre osoby niepotrzebnie manipulują cudze wypowiedzi a także dyskryminują absolwentki pewnych kursów oraz nie rozumieją tytulu wątku który brzmi "pomoc dla początkujących" a nie "dobijmy początkujących"
Stary 2008-07-28, 13:39   #204
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

były nieraz wątki pomocne początkującym zarowno do akrylu jak i żelu, sprytne dziewczyny znajdą je bez problemu, krytykujemy wątki typu: Powiedzcie jak krok po kroku zrobic pazurki, nie dość, ze to pojscie na łatwizne to jeszcze oznacza, ze dziewczyna nic nie wie o tym co chce robic, sama zaczynalam na sobie bez kursu na produktach z allegro ( dostalam zestaw pod choinkę, mialam powiedziec darczyncy, ze jprezent est do d...?) stwierdzilam, ze mi sie to podoba, poszlam na kurs i mam produkty sredniej i wyzszej klasy ( Christrio czy Sun Flower). Nie chcemy tu takich wątków gdzie jzu w pytaniu widać, ze dziewczyna idzie na latwiznę, Ty nie poszlas i to sie chwali, za kilka miesięcy też kupisz lepszej klasy produkty bo juz bedziesz miala doswiadczenie i troszkę kasy.
Dlatego popieram i zawsze bede popierać te dziewczyny, ktore chca najpierw sprobować bez inwestowania duzej kasy, a nie pomogę spryciulom bez polotu
p.s. przepiłowaną płytke widzialam u lasek z kursem, wiec jest to kwestia profesjonalizmu i praktyki
Stary 2008-07-28, 13:46   #205
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
były nieraz wątki pomocne początkującym zarowno do akrylu jak i żelu, sprytne dziewczyny znajdą je bez problemu, krytykujemy wątki typu: Powiedzcie jak krok po kroku zrobic pazurki, nie dość, ze to pojscie na łatwizne to jeszcze oznacza, ze dziewczyna nic nie wie o tym co chce robic, sama zaczynalam na sobie bez kursu na produktach z allegro ( dostalam zestaw pod choinkę, mialam powiedziec darczyncy, ze jprezent est do d...?) stwierdzilam, ze mi sie to podoba, poszlam na kurs i mam produkty sredniej i wyzszej klasy ( Christrio czy Sun Flower). Nie chcemy tu takich wątków gdzie jzu w pytaniu widać, ze dziewczyna idzie na latwiznę, Ty nie poszlas i to sie chwali, za kilka miesięcy też kupisz lepszej klasy produkty bo juz bedziesz miala doswiadczenie i troszkę kasy.
Dlatego popieram i zawsze bede popierać te dziewczyny, ktore chca najpierw sprobować bez inwestowania duzej kasy, a nie pomogę spryciulom bez polotu
p.s. przepiłowaną płytke widzialam u lasek z kursem, wiec jest to kwestia profesjonalizmu i praktyki
hm popieram, tylko poczulam sie tu zdyskryminowana za to ze nie dysponuje górą forsy,( a mimo to zrobilam sobie juz kurs z żelu i ide na akryl)
Stary 2008-07-28, 16:14   #206
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

nie patrz na pojedyncze wątki patrz na calosc, wiele z nas zaczynało bez kursu, wiele z nas nie mialo kasy na profesjonalne produkty ale zawsze chetnie sluzymy pomocą o ile wiemy, ze idzie w dobre ręce
Stary 2008-07-28, 19:11   #207
Wiktoria0
Raczkowanie

ja polecam artykuły ze sklepiku dobra rada jak dla mnie są super za nieduże pieniądze
Wiktoria0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:18   #208
Wiktoria0
Raczkowanie

Racja,tutaj to tylko idź na kurs. Jak rownież polecam w?w sklep rozsądne ceny i produkty super. No i najważniejsze dziewczynki piszcie na forum dobra rada. Forum malutkie ale dziewczyny mają wielkie serca i na pewno pomogą. nikt nie wyśmieje ani nie zniechęci
Wiktoria0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:36   #209
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Napisane przez Wiktoria0 Pokaż wiadomość
Racja,tutaj to tylko idź na kurs. Jak rownież polecam w?w sklep rozsądne ceny i produkty super. No i najważniejsze dziewczynki piszcie na forum dobra rada. Forum malutkie ale dziewczyny mają wielkie serca i na pewno pomogą. nikt nie wyśmieje ani nie zniechęci
nie zgadzam się z Tobą, wielokrotnie dziewczyny pomagały na tym forum, prosimy więc o nie robienie takich komentarzy.
Stary 2008-07-28, 21:07   #210
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez Wiktoria0 Pokaż wiadomość
Nieprawda. Ja dzięki forum dowiedziałam się masy ciekawych rzeczy i znalazłam odpowiedzi na moje pytania. I nikt nigdy nie mówił mi "idź na kurs".

Tagi
paznokcie, tipsy, żele

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości