Eluage czy Ystheal?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-15, 15:31   #1
annfas
Zakorzenienie

Eluage czy Ystheal??

Może mnie ktoś oświecić jaka jest różnica między tymi dwoma kremami??? oprócz ceny oczywiście Zupełnie nie znam sie na tych wszystkich składnikach i dlatego licze na waszą pomoc, bo nie wiem który kupić

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:16   #2
marianna
Rozeznanie

Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Może mnie ktoś oświecić jaka jest różnica między tymi dwoma kremami??? oprócz ceny oczywiście Zupełnie nie znam sie na tych wszystkich składnikach i dlatego licze na waszą pomoc, bo nie wiem który kupić
W telegraficznym skrócie - Eluage ma dodatkowo w składzie kwas hialuronowy a ystheal nie. Zawartosć retinaldechydu - taka sama. Reszta to mowa-trawa marketingowa. Różnica w cenie podytktowana innym "targetem" dla obu kremów.
Stary 2006-12-15, 16:19   #3
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
W telegraficznym skrócie - Eluage ma dodatkowo w składzie kwas hialuronowy a ystheal nie. Zawartosć retinaldechydu - taka sama. Reszta to mowa-trawa marketingowa. Różnica w cenie podytktowana innym "targetem" dla obu kremów.
Dokładnie. Jeśli jest jakaś różnica w cenie, to kierowałabym się ceną, ewentualnie innymi składnikami np. pod kątem potencjalnego zatykania, konsystencją. Umówmy się, że ten kwas hialuronowy to aż taki cud nie jest.

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:12   #4
201608040942
Konto usunięte

To ja jeszcze dodam, ze Eluage ze wzgledu na sklad ma mniejsza sklonnosc do zapychania, a przez dodatek Kw. hialuronowego dzialanie retinalu jest wspomagane. Chodz mialam pare probek i produkt bardzo mi sie podobal, jak i krem tak i tym bardziej serum to jestem za Dirosealem, bo jest tanszy nawet od Ystheala. Gdybym nie byla naczynkowcem uzywalabym jeszcze tanszego Diacneala
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:58   #5
annfas
Zakorzenienie

ja u siebie generalnie naczynek nie zauważyłam, ale powiedzcie mi jak te kremy wypadaja jeszcze w porównaniu z Diacnealem??? on jest dużo tańszy

Stary 2006-12-16, 10:06   #6
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
ja u siebie generalnie naczynek nie zauważyłam, ale powiedzcie mi jak te kremy wypadaja jeszcze w porównaniu z Diacnealem??? on jest dużo tańszy
Diacneal jest oczyswiscie silniejszy, i jak dla mnie - widac z działa [photoshop w kremie jak pisałą w swojej recenzji Sylwiasta]
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 10:18   #7
annfas
Zakorzenienie

A powiedzicie mi jeszcze, bo piszecie o ich działaniu, ze dobry i wogole, ale na co?? Bo mi zależy i na zlikwidowaniu wszelkich wyprysków itp, ale też i zmarszczek. Konkretnie koło oczy na czole i jeszcze jednej koło ust

Stary 2006-12-16, 10:25   #8
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
A powiedzicie mi jeszcze, bo piszecie o ich działaniu, ze dobry i wogole, ale na co?? Bo mi zależy i na zlikwidowaniu wszelkich wyprysków itp, ale też i zmarszczek. Konkretnie koło oczy na czole i jeszcze jednej koło ust
To diacneal masz jak znalazł, pod warunkiem że nie masz problemów z naczynkami. etinaldehyd ma działąnie p/zmarszczkowe jak rowniez i p/tradzikowe. Dodatkowow, kwas glikolowy wygłądza powierzchnie skory.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 10:43   #9
annfas
Zakorzenienie

No własnie całe szczęscie nie mam skłonności do podrażnień na twarzy, ani naczynek

Stary 2006-12-16, 14:45   #10
201608040942
Konto usunięte

No to chyba juz nie ma co tu dodawac. Kup najtanszy Diacneal, ktory notabene jest najsilniejszym kremem z retinaldehydem
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:14   #11
annfas
Zakorzenienie

No i tak zrobie tylko, że u mnie w mieście nie ma w żadnej aptece Avene. Kupie dopiero w Piotrkowie

Stary 2006-12-17, 12:00   #12
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Jeśli jest jakaś różnica w cenie, to kierowałabym się ceną, ewentualnie innymi składnikami np. pod kątem potencjalnego zatykania, konsystencją. Umówmy się, że ten kwas hialuronowy to aż taki cud nie jest.
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, ze Eluage ze wzgledu na sklad ma mniejsza sklonnosc do zapychania, a przez dodatek Kw. hialuronowego dzialanie retinalu jest wspomagane. Chodz mialam pare probek i produkt bardzo mi sie podobal, jak i krem tak i tym bardziej serum to jestem za Dirosealem, bo jest tanszy nawet od Ystheala. Gdybym nie byla naczynkowcem uzywalabym jeszcze tanszego Diacneala
No i kwas hialuronowy można sobie samemu kupić w Mazidłach, zmieszać z niezapychającym olejem lub maceratem i nałożyć 0,5 - 1 godziny po aplikacji Ystheala lub Diroseala. Będzie Elauge tanim kosztem.
Noor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości