Krem do buźki - jaki wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-10-07, 21:46   #1
guest
Zakorzenienie

Krem do buźki - jaki wybrać?

Dziewczyny, właśnie stoję przed dylematem wyboru kremów do buźki (zarówno na dzień jak i na noc) i przyznam że potrzebuję Waszej rady. Mam 25 lat i cerę mieszaną odwodnioną. Mam na oku coś z następujących rzeczy:
1. "Neutrogena Visibly young" (dzień)i "Biokrem Dotleniający Erisu" (noc)
2. "Bio Specific Regulation Emulsja Nawilżająco Matująca Yver Rocher" (dzień)i "Nocny Krem Minuit Yves Rocher"

Możecie mi coś poradzić biorąc pod uwagę to co napisałam o sobie i zbliżającą się porę roku. Wiem, że jesienią i zimą używa się innych kremów niż wiosną i latem, jednak przyznam że wszystkie kremy na zimę wydają mi się za tłuste i jestem chora jak mam ich używać. Z drugiej strony nie wiem czy kremy o których wspomniałam wcześniej nadają się na tą porę roku. Czekam z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi.Pozdrawiam gorąco.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 21:57   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Krem do buźki - jaki wybrać?

Ja oddaje glos na zestaw nr 1!!!
I juz pisze dlaczego.
Jesli masz skore odwodniona to zima stanowczo zrezygnuj z matowienia, krem Neutrogeny zawiera skuteczne filtry to jego wielki plus, poza tym zawiera kwas AHA, ale lagodne, wiec nie ma obawy ze beda zluszczac nadmiernie co zima nie jest wskazane. a drugie krem nocny to jesli mam wybierac miedzy preparatmi do pielegnacji twarzy firmy Eris i YR to wybieram Eris.
Pozdrawiam!
Stary 2002-10-07, 22:11   #3
guest
Zakorzenienie

Re: Krem do buźki - jaki wybrać?

Dziękuję Basiu za tak szybką odpowiedź. Przyznam, że bardzo mnie zachęciłaś Pozdrawiam Cię gorąco.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości