Czy to normalne ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-17, 19:43   #1
effulla
Zakorzenienie

Czy to normalne ?

Przebijałam wczoraj u kometyczki ucho ... w trzech miejscach na małżowinie. Od wczoraj bardzo boli mnie głowa. Czy ból głowy mogło wywołać przebicie ? Ogólem ucho bolało mnie woczoraj do tego stopnia, że chciałm wyciągnąć kolczyki ale powstrzymałam. Nie chce panikować .... ale ..... chcę wiedzieć czy to normalne .......... za pierwszym razem gdy przebijałam małzowine nic mi nie bylo ...... a teraz ... ehh .... prosze o odp.
Stary 2006-12-18, 12:32   #2
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: Czy to normalne ?

rozne sa reakcje ,moze byc od tego, a przestala Cie juz bolec? jelsi nie moze od cisnienia?> byc moze bardzo sieprzejelas, nie miewasz bólu glowy nigdy?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 23:04   #3
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
rozne sa reakcje ,moze byc od tego, a przestala Cie juz bolec? jelsi nie moze od cisnienia?> byc moze bardzo sieprzejelas, nie miewasz bólu glowy nigdy?

Praktycznie nigdy mi nic nie dolega ...... nie pzrestała boleć ;/ ..... dziwnym trafem musiało mi to przyjść w dzien przebicia ucha więc wszystko zrzuciałam na nie bo głowa boli mnie "raz na ruski rok" ...... a może to faktycznie przejęcia ? .....
Stary 2006-12-19, 11:27   #4
Emilia1
Zakorzenienie

tak , zprzejecia mozliwe, chyba nic sie tam nie wdalo co?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 11:57   #5
margop
Rozeznanie

GG do margop

Nie od dziś wiadomo, że jeśli przebijać ucho to tylko tę miękką część na samym dole. Jeśli przebijałaś wyżej, tam gdzie jest chrząstka to ból głowy może być tego efektem. To że 100x było dobrze nie znaczy że za 101szym też. W tej części ucha gdzie jest chrząstka są liczne zakończenia nerwowe. Jedną z metod leczenia licznych chorób jest uciskanie, masaż tej właśnie części ucha a konkretnie znajdujących się tam zakończeń nerwowych. I odwrotnie. "Trafienie" w to właśnie miejsce przy przebijaniu może wywoływać pewne choroby. Nie potrafię ci powiedzieć czy to przejdzie. Ja bym ten kolczyk (kolczyki) usunęła.
margop jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości