Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-10, 22:23   #1621
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Zadymka Pokaż wiadomość
jesteś piękna!
heh, dzieki
Stary 2007-02-10, 22:30   #1622
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Właśnie

A wiecie co Dzisiaj mam dobry humor
XX 22:22:29
masz ladna cere
XX 22:22:35
taka biala

Przynajmniej jeden facet, który wie co dobre
Stary 2007-02-11, 19:13   #1623
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam,byłam najbielsza ze wszystkich w szkole(na ludzi z ulicy nie zwracam zbytnio uwagi),oczywiście bez przezwisk w podstawówce się nie obyło.Raz jak wszyscy stali w rzędzie naprzeciwko ogromnego lustra i ja między nimi,aż się przeraziłam że jak mozna być tak białym Normalnie jak ściana.Chciałam na siłe się opalić,ale szczerze powiedziawszy guzik to dało.Dopiero jakis czas temu doceniłam i naprawdę polubiłam to,co mam.Skórę wcale nie trupio bladą i ziemistą,tylko kość słoniową.Nie uzywam podkładów,także nie muszę martwić się o odpowiedni odcień I jest niezły kontrast przy ciemnej reszcie twarzy,nie jest mdło i bardzo mi się to podoba A opalanie to walka z wiatrakami i juz dałam sobie spokój.
Moja młodsza siostra, brunetka, jest jeszcze bardziej blada niż ja (włosy kontrastują z cerą) Chętnie bym się z nią zamieniła. Obie z trudem się opalamy, chociaż mnie szybko łapie na ramionach, plecach i twarzy (piegi) . Na szczęście nie odziedziczyłam po rodzicielce śniadej cery.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:15   #1624
milk
Rozeznanie

znalazlam wlasnie ciekawą strone z pięknymi modelkami w stylu pin-up o mlecznych cerach tylko nie wiem czy mi wolno wkleic adres tutaj? jesli nie to gdyby ktos byl zainteresowany to ja moge wyslac na pw
milk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:19   #1625
klaudynka4
Zakorzenienie

Adres strony, czemu nie? Przecież jeśli ktoś daje stronę do neta to się liczy z tym, że jej treści będą rozpowszechniane
Stary 2007-02-11, 19:25   #1626
milk
Rozeznanie

no moze troche glupie pytanie ale tak wole sie upewnic zawsze

http://www.vivaspinups.com/cms/index.php
Stary 2007-02-12, 17:16   #1627
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Zamówiłam z Oriflame puder i krem do ciała z Perłowej serii- nie mogę się doczekać paczki Z ostatnich zakupów z kolorówki: błyszczyko-szminka Maybelline, Water Shine Elixir. Kolor zwie się bodajże Red Magic, jest barrdzo czerwony, barrdzo błyszczący, chłodny, z malinową kroplą, czyli to co lubię najbardziej. Zdecydowanie intensywny i wieczorowy. Nie mogłam się oprzeć, uwielbiam czerwone mazidła
Stary 2007-02-12, 17:34   #1628
rachela
Zakorzenienie

Ja niestety z czerwienią na ustach wyglądam jakbym kogoś zjadła.
Dosłownie - wampir; mi się to co prawda podoba, ale przerażone spojrzenia rodziców mnie skutecznie zniechęcają.

Z czerwieniami dałam sobie spokój, ale za to kupiłam dzisiaj sypki puder Pierre Pere (lekko żółtawy), dodatkowo wzięło mnie na rozświetlacze.
A z podkładem więcej problemów mieć nie będę - biały korektor z Inglota świetnie sprawdza się jeśli chodzi o rozjaśnianie

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:06   #1629
Kawuśka
Zadomowienie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (59,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (51,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (31,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (48,8 KB, 82 załadowań)
Kawuśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:25   #1630
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Zamówiłam z Oriflame puder i krem do ciała z Perłowej serii- nie mogę się doczekać paczki
Mnie też te kosmetyki wodzą za nos, i nie tylko one. A wszystkiego co bym chciała nie zamówię Napisz jak się sprawuje puder pod względem podkreślania bladości
Stary 2007-02-12, 19:27   #1631
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A z podkładem więcej problemów mieć nie będę - biały korektor z Inglota świetnie sprawdza się jeśli chodzi o rozjaśnianie
Czyli on jednak istnieje?

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:30   #1632
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Czyli on jednak istnieje?
Dobra wiadomość W piątek zaczaję się przy stoisku Inglota w Naturze
Stary 2007-02-12, 19:34   #1633
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mnie też te kosmetyki wodzą za nos, i nie tylko one. A wszystkiego co bym chciała nie zamówię Napisz jak się sprawuje puder pod względem podkreślania bladości
Puder, co prawda, jest dla mojej siostry, ale liczę na to, że go wypróbuję Wrażenia na pewno opiszę, tym bardziej, że niewiele jest opinii na KWC... już od dawna myślę o tej serii, akurat trafiła się promocja
Stary 2007-02-12, 19:49   #1634
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Zamówiłam z Oriflame puder i krem do ciała z Perłowej serii- nie mogę się doczekać paczki Z ostatnich zakupów z kolorówki: błyszczyko-szminka Maybelline, Water Shine Elixir. Kolor zwie się bodajże Red Magic, jest barrdzo czerwony, barrdzo błyszczący, chłodny, z malinową kroplą, czyli to co lubię najbardziej. Zdecydowanie intensywny i wieczorowy. Nie mogłam się oprzeć, uwielbiam czerwone mazidła
A jak Ci się nosi ten kolor na ustach? Bo też się tak powoli na niego czaję, ale boję się, że będzie się zjadał albo nierówno schodził... Mam już co prawda 2 te szminki i nic się z nimi takiego nie dzieje, ale z drugiej strony mam raczej stonowane odcienie, więc trudno mi ocenić, jak będzie z tak wyraźnym, jakim jest czerwień
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:55   #1635
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

a mnie wypryszczyło - ratuje mnie tylko dermacol
i śniło mi się, że się opalam nad pięknym morzem
....czyli kryzys.....

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 20:02   #1636
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A jak Ci się nosi ten kolor na ustach? Bo też się tak powoli na niego czaję, ale boję się, że będzie się zjadał albo nierówno schodził... Mam już co prawda 2 te szminki i nic się z nimi takiego nie dzieje, ale z drugiej strony mam raczej stonowane odcienie, więc trudno mi ocenić, jak będzie z tak wyraźnym, jakim jest czerwień
Trzeba go dobrze nałożyć, niestety aplikator nie należy do najbardziej poręcznych i muszę uważać przy konturze ust- może pomyślę o innym sposobie aplikacji? Odcień Vibrant Wine z próbek nakładałam palcem , tak było mi łatwiej dozować ilość i nasycenie koloru... a co do trwałości: Vibrant Wine zachowywał się bez zarzutu, nie rozmazywał się, schodził równomiernie. Podejrzewam że Red Magic ma podobne właściwości, choć użyłam go dopiero raz, w ramach próby, na jakieś pół godziny. Byłabym spokojna o "przyczepność" , jedynym mankamentem wydaje się być konieczność zainwestowania w pędzelek do nakładania tej szminki, albo rozpracowanie aplikatora - muszę to przećwiczyć Jeśli jesteś zadowolona z jasnych kolorów, ciemne też powinnaś polubić
Stary 2007-02-12, 23:22   #1637
milk
Rozeznanie

Cytat:
oooo a nie wkleiłabys zdjecia tego koloru na ustach? ja kupiłam red vibration (tez uwielbiam czerwienie na ustach tyle ze wole te w kierunku strazackiego wozy, jak red hot rimmela) i zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam nie wybierając tego co Ty
Stary 2007-02-12, 23:32   #1638
klaudynka4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a mnie wypryszczyło - ratuje mnie tylko dermacol
i śniło mi się, że się opalam nad pięknym morzem
....czyli kryzys.....
Nie martw się Mnie dopadło paskudne uczulenie na całą twarz i trzyma mnie już ponad tydzień, też mnie wypryszczyło.
Stary 2007-02-12, 23:35   #1639
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Trzeba go dobrze nałożyć, niestety aplikator nie należy do najbardziej poręcznych i muszę uważać przy konturze ust- może pomyślę o innym sposobie aplikacji? Odcień Vibrant Wine z próbek nakładałam palcem , tak było mi łatwiej dozować ilość i nasycenie koloru... a co do trwałości: Vibrant Wine zachowywał się bez zarzutu, nie rozmazywał się, schodził równomiernie. Podejrzewam że Red Magic ma podobne właściwości, choć użyłam go dopiero raz, w ramach próby, na jakieś pół godziny. Byłabym spokojna o "przyczepność" , jedynym mankamentem wydaje się być konieczność zainwestowania w pędzelek do nakładania tej szminki, albo rozpracowanie aplikatora - muszę to przećwiczyć Jeśli jesteś zadowolona z jasnych kolorów, ciemne też powinnaś polubić
Dzięki za szczegółowy opis Mi akurat sposób aplikacji odpowiada Tylko zauważyłam, że trzeba chwilkę odczekać aż błyszczyk sam się równomiernie rozłoży na ustach, bo zaraz po nałożeniu faktycznie wygląda to nieciekawie. Ale po chwili już wszystko gra. Kojarzy mi się to trochę z reklamą Avonowskich Shine Supreme, przy których trzeba zaciskać usta, żeby odnowić blask.

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
oooo a nie wkleiłabys zdjecia tego koloru na ustach? ja kupiłam red vibration (tez uwielbiam czerwienie na ustach tyle ze wole te w kierunku strazackiego wozy, jak red hot rimmela) i zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam nie wybierając tego co Ty
A może obie wkleicie Tak dla porównania
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 11:32   #1640
IlonaMarianna
Raczkowanie

mnie też wypryszczyło cholera, właśnie dzisiaj rano!! kiedy widzę się z moim facetem i chcę ratować naszą znajomość do wczoraj miałam cerę OK, z pominięciem trzech krostek już w fazie gojenia. a tu masz - nie pryszczyki tylko - CZTERY czerwone "gule" na policzkach!! szlag by to trafił zawsze mi się robią jak mam duużo stresu a ostatnio miałam nerwówę i w sesji i jeszcze w pracy... a te gule jakieś strasznie wredne są, bo okropnie ciężko je zatuszować, położyłam korektor, podkład a tu dalej widać. musiałam jeszcze dołożyć korektora.. aż ręce świerzbią, żeby wycisnąć dziadostwo, ale zdaję sobie sprawę, że po 1 się nie da, bo to nie pryszcze, po 2- jak wycisnę, znowu będzie się paskudzić przez jakieś 2 tygodnie, więc wytrzymam..

na punkcie rozświetlaczy i czerwonych malowideł do ust mam absolutnego bzika w chwili obecnej w użyciu mam puderek rozświetlający sephora, sypki APC srebrzysty, z kolekcji essence ANGEL srebrzysty z kroplą różu - w pędzlu, kuleczki beżowe vollare w małym opakowaniu.. jestem maniaczka a ulubioną szminkę czerwoną (Rimmel nawilżająca w różowym opakowaniu, kolor INDULGENCE) tak eksploatowałam, że po dwóch miesiącach w tej chwili zostało mi jej coś koło centymetra, no może półtora.. tak właśnie powoli się decyduję na ten błyszczyk Maybelline w kolorze Vibrant Vine, ale podobał mi się jeszcze kolorek Caramel (albo jakoś tak) i Ivory Pearl, i nijak się nie mogę zdecydować
IlonaMarianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 12:29   #1641
klaudynka4
Zakorzenienie

IlonaMarianna, takie pryszcze są najgorsze... A masz może Dermacol?? On wszystkiemu zaradzi
Co do elixiru to wypróbowałam jakiś czas temu w drogerii red vibration.. Świetne kolory Muszę coś kupić Tylko ten aplikator jakoś mi sie przypasował szczerze mówiąc.
Stary 2007-02-13, 22:50   #1642
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

no właśnie, takie wielkie, grube, bolące pryszcze!!!
a ja tez mam aż cztery nowe! a jeszcze dwa się pomaleńku "rozłażą" i na szczęście już ich prawie nie widać... ale... jejku, ja nie mam już 16 lat!!!
do pięćdziesiątki się będę z tym pryszczami użerać....?
i tylko dermacol ratuje (jak w tym kabarecie - szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla )

Stary 2007-02-13, 22:54   #1643
rocki
Wtajemniczenie

Naczytałam się waszych opowieści i też chcę Dermacol tylko nie mam pojęcia, który nr? Zadałam to pytanie w wątku o Dermacolu, ale jakoś nie miałam za bardzo odpowiedzi... Mam naprawdę jasną cerę, wpadającą w róż, ale nie wiem czy zamówić 211, czy 212? Czy ten 211 nie będzie za jasny, jakiś aż praktycznie biały?
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 22:59   #1644
klaudynka4
Zakorzenienie

Ja mam ten odcień naturalny niestety kupowałam w sklepie i tylko taki był za ciemny, wiadomo.
Stary 2007-02-13, 23:02   #1645
rocki
Wtajemniczenie

Heh, no właśnie mam zagwostkę. Chyba jednak wezmę 211, bo lepiej, żeby za jasny był, niż za ciemny...

A czy wiecie, jaki kolor ma ten puder sypki Dermacolu? Bo chcę zamówić na allegro komplet...
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 23:23   #1646
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Heh, no właśnie mam zagwostkę. Chyba jednak wezmę 211, bo lepiej, żeby za jasny był, niż za ciemny...
mnie tez się tak wydaje, ponieważ i tak wskazane jest wymieszać go z podkładem, to można zawsze podkładem go przyciemnić jeśli zachodzi taka potrzeba
ja kupiłam 212 - bo myślałam, że on jest mnie różowy niż ten 211, ale gdzie tam (to znaczy może i mniej różowy jest, bo nie mam porównania), jest w taki bardziej różowy odcień wpadający niż w beż....

Stary 2007-02-13, 23:26   #1647
Ally83
Zakorzenienie

Kupiłam podkład Revlon Colorstay Stay Natural, odcień 02 Buff i jestem zachwycona Idealnie stapia się z cerą i jest baaardzo trwały, świetnie też daje sobie radę z ukryciem moich naczynek
Na dodatek mam cerę suchą, która ostatnio straaasznie mi się przesuszyła, a dzięki niemu moja twarz cały dzień jest miła w dotyku

Edit. A Dermacol chyba porzucę, strasznie przesusza mi cerę
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:31   #1648
niv_
Zakorzenienie

Czy któraś z Was używała rozświetlającej emulsji Opitimals Radiance Energy Oriflame?? Właśnie zastanawiam się czy sobie jej nie zamówić,a na KWC nie ma na razie ocen.

Kupiłam sobie dzisiaj róż w kamieniu Maybelline,odcień 53 ...śliczny

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:21   #1649
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała rozświetlającej emulsji Opitimals Radiance Energy Oriflame?? Właśnie zastanawiam się czy sobie jej nie zamówić,a na KWC nie ma na razie ocen.
Zamierzam sobie ją zamówić. Ta emulsja to nowość, dopiero od trzech dni możliwa do zakupienia. W wątku 'nowości Oriflame' dziewczyny niedługo pewnie będą o niej pisały
Stary 2007-02-14, 12:36   #1650
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zamierzam sobie ją zamówić. Ta emulsja to nowość, dopiero od trzech dni możliwa do zakupienia. W wątku 'nowości Oriflame' dziewczyny niedługo pewnie będą o niej pisały
To w takim razie zamówię w ciemno,bo do jutra muszę złożyć zamówienie

edit: Do bladolicych filtrujących się Używała któraś z Was Wodoodporną emulsje ochronną SPF 40 Iwostinu??Jestem ciekawa czy zapycha bardzo.
Skończyły mi sie filtry już w grudniu i tak sobie chodzę bez żadnej ochrony.Przedtem stosowałam fluid Anthelios XL La Roche-Posay,ale aktualnie z kasą ciężko i szukam czegoś tańszego

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2007-02-14 o 14:35
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości