Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-24, 11:32   #1831
rocki
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja nie mam cery naczynkowej, tylko paskudny czerwony nochal, zwłaszcza przy nasadzie, a czasem schodzi mi ta czerwień aż pod oczy. I co się z tym robi? Wygląda to tragicznie, a już najgorzej zimą, kiedy jestem cała sino-różowa i jeszcze ten nochal Znowu zaczęłam używać filtrów, ale na razie nic nie dają... bo to podobno jest przbarwienie po Roaccutanie. Smaruję niedawno zamówionym Dermacolem, przez chwilę jest idealnie, a potem znowu ta czerwień wyłazi
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:42   #1832
Myszi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A ja nie mam cery naczynkowej, tylko paskudny czerwony nochal...
Nie jesteś sama .
Ja też mam nos dużo czerwieńszy od reszty twarzy i nie wiem czemu tak się dzieje.

Naczynka są w porządku. Mama ma natomiast z nimi problem i mówiła, że wcześniej też miała czerwony nos, a później jej popękały.
Ale oczywiście reguły nie ma.

Still figuring it out.
Myszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 13:28   #1833
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
oo napisz co jakis czas jak się sprawuje(prooooszę),zawsz e chciałam go kupić tylko zazwyczaj dwa pierwsze dni jestem zachwycona a potem uznaje,ze wywalona kasa...
Jest bardzo dobry jak dla mojej mieszanej cery na noc . Rano nie świecę się tak jak po innych kremach. Mam jego starszą wersję, nowa ma żółte zabarwienie żeby trochę maskować zaczerwienienia. Nie stosowałam go regularnie przez dłuższy czas, więc nie wiem czy obkurcza popękane naczynka. Z ogólnym zaczerwienieniem radzi sobie po pierwszej nocy . Dawno nie obudziłam się bez buraka na twarzy. Dzisiaj wyszłam na dwór nasmarowana kremem różanym (też z Ori). Jest treściwy, ale nie tłusty. Miałam całą białą twarz (dałam go chyba więcej niż jakieś 3 ml), ale po 10 minutach wmasowywania ( po tym jestem jeszcze bardziej czerwona, bo cerę mam bardzo wrażliwą na dotyk, napinanie, uciskanie itd.) przyzwoicie się wchłoną. Nałożyłam podkład, korektor i puder. W sklepie przeglądałam się w lustrze, nie było tak źle Chociaż do szkoły, musiałabym częściej chodzić do łazienki przypudrować nosek.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:03   #1834
MARTECZKA
Rozeznanie

Od paru dni podczytuję ten wątek, ale ja u Was nowa, bom z perfum przyszła
Ten temat jest mi, że tak powiem bliski, ponieważ bladość lica jest według mnie szlachetna i o wiele bardziej interesująca, niż "solariowy brąz".
"Dziewczyny lubią brąz" - ja owszem, ale jeśli chodzi o kolor sweterka.

Zawsze robiłam i robię co w mojej mocy, żeby być jeszcze bardziej "trupia", tyle, że wydaje mi się, że mój żółtawy odcień skóry trochę te wysiłki niweczy i "przebija" mi nieraz ta żółć przez jasne pudry i podkłady.

Używam ostatnio Dior sculpt 010 - bardzo jasny, ale - kurde bele - nie dość jasny! Pani z Allegro od której kupiłam 2 sztuki cieszyła się, że jej "zejdą", bo nikt nie chciał tego odcienia i wystawiła go po 60 zł. Dla mnie dobrze.

Czemu podkład ciemnieje na koniec dnia? Następna drażniąca sprawa !

Wyczytałam kiedyś, że skośnookie kobiety smarują twarz sokiem z limonki, cały czas to robię, rzeczywiście trochę wybiela. Mam trochę rozdwojenie - chciałabym być super-biała, ale lubię mieć kilka piegów na nosie i pod oczami, czy to się da zrobić,,?Hmm...

I ta skrobia o której piszecie..podoba mi się ten pomysł, nie znałam go, mam ochotę spróbować!

I w ogóle, fajne są bladolice Królewny, a fotki, które wklejacie świetne.
Jestem dumna z tego, że nie jestem klientką solariów. White&proud!
MARTECZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:09   #1835
MARTECZKA
Rozeznanie

Pokazuję kawałek siebie, ale tylko kawałek, bo się wstydzę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B2B4DC96.jpg (1,4 KB, 360 załadowań)
Stary 2007-02-24, 14:15   #1836
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Od paru dni podczytuję ten wątek, ale ja u Was nowa, bom z perfum przyszła
witaj
Cytat:
I ta skrobia o której piszecie..podoba mi się ten pomysł, nie znałam go, mam ochotę spróbować!
tania, dobra alternatywa pudru, nie zapycha porow

Cytat:
White&proud!
za takie haselko w USA postawiliby Cie przed sądem proponuje natural&proud
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:17   #1837
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

ja jak narazie co chwila smaruje się kremem wybielającym Eris'a

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:18   #1838
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
tania, dobra alternatywa pudru, nie zapycha porow
bardzo tania

Stary 2007-02-24, 14:24   #1839
agnieska
Zakorzenienie

po co co chwilę się smarujesz?

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:32   #1840
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
ja jak narazie co chwila smaruje się kremem wybielającym Eris'a
A dobry jest ten krem? Czy jego się tak na codzień używa?
Stary 2007-02-24, 14:38   #1841
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez agnieska
po co co chwilę się smarujesz?
no przesadzam, nie co chwila chce żeby troche szybciej było widać rezultaty

Cytat:
Napisane przez rocki
A dobry jest ten krem? Czy jego się tak na codzień używa?
mam go dopiero od wczoraj i jak narazie moge powiedzieć tyle, że dobrze się wchłania, buzia się nadmiernie nie świeci (mam cere mieszaną) no i chyba jest wydajny... Mam nadzieje że rozjaśni mi piegi
w "instrukcji" jest napisane żeby używać go 2 razy dziennie, standardowo- rano i wieczorem, ale można też w ciągu dnia... Ja zapłaciłam 32zł

Stary 2007-02-24, 14:43   #1842
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
mam go dopiero od wczoraj i jak narazie moge powiedzieć tyle, że dobrze się wchłania, buzia się nadmiernie nie świeci (mam cere mieszaną) no i chyba jest wydajny... Mam nadzieje że rozjaśni mi piegi
w "instrukcji" jest napisane żeby używać go 2 razy dziennie, standardowo- rano i wieczorem, ale można też w ciągu dnia... Ja zapłaciłam 32zł
Może też sobie powinnam kupić? Tylko nie wiem, czy to na czerwony nochal pomoże bo rozumiem, że to jest na piegi, naczynka, itd.
Stary 2007-02-24, 14:45   #1843
niv_
Zakorzenienie

W ogóle mi się nie podoba to KWC

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:46   #1844
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
no przesadzam, nie co chwila chce żeby troche szybciej było widać rezultaty
szybciej i tak widać nie będzie

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:49   #1845
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Rocki, chyba nie... Bo on ma za zadanie rozjaśnić cerę tam, gdzie jest zbyt dużo pigmentu, czyli piegi, przebarwienia... A na czerwony nos wypadałoby raczej wzmonić naczynka http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=129
ale ja expertem nie jestem... Tak tylko głośno myśle na naczynka zbawiennie działa ponoć witamina K...

Cytat:
Napisane przez niv
W ogóle mi się nie podoba to KWC
mi też...

Cytat:
Napisane przez agnieska
no to mnie pocieszyłaś

Stary 2007-02-24, 14:50   #1846
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
popieram, systematycznoscia wiecej zdzialasz chociaz ja jakos nie wierze w te specyfiki wybielajace jak masz sklonnosci do piegow, to one beda caly czas wracac, sprobowalabym acne dermem i filtr jako krem na dzien
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:55   #1847
MARTECZKA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
za takie haselko w USA postawiliby Cie przed sądem proponuje natural&proud
No wiem, też nie lubię tego "hasła", ale w tym wątku i kontekście - pasuje!
Stary 2007-02-24, 14:58   #1848
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
popieram, systematycznoscia wiecej zdzialasz chociaz ja jakos nie wierze w te specyfiki wybielajace jak masz sklonnosci do piegow, to one beda caly czas wracac, sprobowalabym acne dermem i filtr jako krem na dzien
sama nie wiem czy mam skłonność do piegów w zime na twarzy praktycznie ich nie widać, pod podkładem już w ogóle (za to na ramionach tak ) ale "wyskakują" jak tylko poczują słoneczko...
Założyłam nawet wątek na biochemii ale w ogóle nie ma odzewu

Stary 2007-02-24, 15:08   #1849
Nikita-v
Zadomowienie

Madzia z tym kremem eris uważaj.. też go miałam.. ale rozdraznił moje naczynka i spowodował znów zaczerwienienie policzków.
ogólnie przetestowałam juz kilka kremów wybielających i wszystkie na cere naczynkową zadziałały tak samo - podraznieniem
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:56   #1850
Pogoda
Rozeznanie

Kattarina chciałabym, ino sprzętu brak
Dziś jakoś bardziej widzę ten granat, czyli jednak jest Bo jeszcze rano wydawało mi się, że przebija brąz
A oto co wczoraj kupiłam: fioletowe cienie CarloMania (nie widzę numerka), jeden taki postelowy fiolet, jak forum, drugi ciemny i biel. Wszystkie trzy matowe, zaro drobinek, ładnie wychodzą na powiekach, niestety trwałość nie jest bajeczna, ale tragicznie też nie jest. Zadowolona z nich jestem bardzo Zapłaciłam siedem coś. (Strasznie podoba mi się napis pod składnikami : "Włoskie kosmetyki (...) Wyprodukowano w Hiszpanii" )
I szminka, Manhattan, X-treme last & shine, 113 (aqua pearls): o dziwo nie ciemna, tylko taki różo coś z drobinkami, śliczny choć wolałabym jeszcze bardziej różowy (tak to jest z kupowaniem w sztucznym świetle), ten straszie naturalnie wychodzi na ustach, ale też polecam. Oglądałam też pomarańcze (oj, jak chciałabym być ciepłym typem ) i czerwienie (nie znalazłam żadnej dla siebie) i był też ładny ciemny fiolet (już mam) i wiele innych, a wszystko to ładnie wystawiona na półeczce z Manhattanu. Jeszcze tam wrócę po jakąś Każda 19.50 zł.

Czyli makijarzowo niemal całkowita zmiana kolorystyki.

I Dziewczyny też bardziej blada jestem latem, w zimie wiadomo - kwasowe szaleństwo i w efekcie twarz mam ciemą i różową Ale jakoś to trzeba przeżyć, chyba jednak odwiedzę rockmetalshop i kupię ten biały puder
Stary 2007-02-24, 16:30   #1851
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Madzia z tym kremem eris uważaj.. też go miałam.. ale rozdraznił moje naczynka i spowodował znów zaczerwienienie policzków.
ogólnie przetestowałam juz kilka kremów wybielających i wszystkie na cere naczynkową zadziałały tak samo - podraznieniem
mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie stanie

Stary 2007-02-24, 17:16   #1852
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, znacie jakiś krem który mi wzmocni naczynka? W sumie to nie mam z nimi problemu ale przy zmianie tem. wysiłku fizycznym, stresie itp.itd robie się cała czerwona--> a ja nie chce chyba była coś mowa o witaminie K
Ja co prawda jeszcze nie mam popekanych naczynek, ale miałam skłonnośc do rumienia na policzkach, nosie. Niedawno byłam u dermatologa na zabiegu laserem. I faktycznie - nie rumienię sie, nawet bo wysiłku fizycznym, gorących napojach, zmianie temperatury, w sytuacjach stresowych. Miałam mieć więcej takich zabiegów ,ale jeden przyniósł tak duże efekty, że na razie nie mam potrzeby powtarzania go.

Ale wczoraj potwornie zmarzłam jak wracałam z uczelni, musiałam dotrzeć na pkp, potem czekałam na opóżniony pociąg - po 30 minutach nie czułam policzków i nosa.

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Eee tam, narzekasz Sama ostrzę zęby na najjaśniejszą Lavertu, ale mam wrażenie, że i tak będzie dla mnie zbyt marchewkowa.

Mój chłop mi nie podpada, jeśli chodzi o bladość. Sam jest blady, ale on jest blondynem z bardzo bladymi oczami, więc się nie liczy. Lubi mnie w każdej tonacji, czasem tylko oczami wywróci jak zaczynam się nadmiernie zachwycać swoją bielą.

Chociaż nie ukrywam, zawsze podobał mi się typ zimy południowej (ale naturalny! nie "dorabiany" ), z lśniącą, oliwkową cerą, czarnymi brwiami, rzęsami i błyszczącymi, bardzo ciemnymi włosami. No ale co zrobić... Na solarkę przecież nie pójdę.
Codziennie widzę na ulicach nowe powody, dla których wszystkie solaria powinno się poddać rozbiórce Dzisiaj rozwaliła mnie dziewczyna w kurtce do pasa (achhh, w sam raz na ten mróz, nereczki pewnie szalały z uciechy ), bez rękawiczek (rzucały się w oczy te czerwone ręce), blond wiechciu z czarnymi kosmykami i - uwaga, uwaga, brzoskwiniową, zapodkładowaną, zniszczoną cerą.
Jak znam życie, to była młodsza ode mnie. Boże, widzisz i nie grzmisz
.
Lawertu wcale nie jest taka ciemna po pierwszej warstwie. Jako brązer na poliki wygląda naturalnie, zdrowo - ale na pewno nie jest to makijaz który eksponuje alabastrową biel skóry.

Widziłam taką dziewczynę parę dni temu - nie wiedziałam, że produkują podkład w tak dziwacznym kolorze - to nawet nie był kolor opalonej skory - to był kolor soku merchewkowego
Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
jasną cerę może i mam.. ale ostatnio.. zaczyna mi się wydawac, że nie jest tak jasna, jak niektórych dziewczyn, zwłaszcza tu - w końcu nie jestem nordyckim typem o jasnej karnacji i jasnych oczach nawet rzęsy mam naturalnie ciemne w świetle dziennym bez podkładu jestem zadowolona, ale nie wiem dlaczego, wydaje mi sie, że w oświetleniu elektrycznym zaczyna się dramat.. moja cera ma taki paskudny kolor ogólnie to chyba kwestia niezbyt dobrego zdrowia, ale czasami jestem.. szaro-zielonkawa tragedia w dodatku nawet 100tka Maxa Factora po pewnym czasie ciemnieje na twarzy i jedyne co mogę, to pudrować potem.. no to pomarudziłam :P wpadłam w jakąś psychozę, cały czas mi się zdaje, że ciemnieję
Dla mnie LP Max Factora to niewypałwypróbowałam juz 3 odcienie i każdy jest nie taki - wszystkie bardzo mocno ciemnieją po kilku godzinach
Nawet kiedy latem bylam opalona samoopalaczem żaden odcień sie nie sprawował dobrze.
Stary 2007-02-24, 17:24   #1853
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja co prawda jeszcze nie mam popekanych naczynek, ale miałam skłonnośc do rumienia na policzkach, nosie. Niedawno byłam u dermatologa na zabiegu laserem. I faktycznie - nie rumienię sie, nawet bo wysiłku fizycznym, gorących napojach, zmianie temperatury, w sytuacjach stresowych. Miałam mieć więcej takich zabiegów ,ale jeden przyniósł tak duże efekty, że na razie nie mam potrzeby powtarzania go.
To ja właśnie mam taki rumień Czy dermatolog Ci powiedział, co to jest i skąd się bierze? I czy to da się tylko laserem potraktować (ile to kosztuje?), czy ewentualnie jakimiś kometykami aptecznymi też? Bo to paskudztwo psuje cały efekt jasnej cery
Stary 2007-02-24, 18:03   #1854
Anheles
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mamy. Czerwone/sine stopy i ręce również.

Obawiam się że na łydkach to blizny. Po rozdrapywanych miejscach ukąszeń komarów
jakbym o sobie czytała

mam to samo - wszystko na mojej skórze widać, mam nawet okropne wielkie blizny po ukąszeniu komara które są teraz plamami
i chyba już nie zginą - co robic? ? ?

ktoś pytał o zapalenie mieszków włosowych - słyszałam że jest często dziedziczne i nic tak naprawde do końca tego nie wyleczy, ale sa maści które to troszkę łagodzą.
Anheles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:07   #1855
annemon
Zadomowienie

Ja też trochę pomarudzę. Ogólnie lubię moją b. jasną cerę, zawsze podobała mi się bladość. Nigdy nie używałam ani samoopalacza ani nie korzystałam z solarium, opalania twarzy przez słońce też unikam. Niestety z racji mojej bladości mam duże problemy ze znalezieniem odpowiednio jasnych odcieni podkładu i pudru. Obecnie z podkładów używam Colorstaya Ivory, True Match C1 i X-Ceptional Wear 11, a z pudrów Lumene transparentny, Stay Matte Rimmela i Soft Compact Powder Manhattana (oba transparentne). Czasem wszystkie te odcienie zupełnie stapiają się ze skórą i nie ma różnicy między szyją a twarzą, a czasem są trochę widoczne, tzn. twarz wygląda na ciemniejszą. A może to ja mam taką 'schizę', bo rodzina twierdzi, że wyglądam b. blado i nie widać mnie na tle białej ściany. Ponoć nie widzą żadnej różnicy w odcieniu twarzy i szyi. A nie mogę nie używać podkładu i pudru, bo w pracy muszę wyglądać nieskazitelnie. Mam taką pracę, że widzi mnie codziennie kilkanaście osób (sami faceci). Mam ogólnie dość ładną cerę, chyba że coś mi wyskoczy i potem to rozdrapię świadomie lub nie. Nie podoba mi się też to, że mam kilka piegów tylko po 1 stronie twarzy i moim zdaniem dziwnie to wygląda. Wszystkie niedoskonałości giną u mnie na szczęście pod podkładem i korektorem. Swoją drogą na tak bladej karnacji wszystko jest bardziej widoczne niż na ciemniejszej. No i, tak jak wczesniej pisałam, ciężko dobrać odpowiednio jasne odcienie podkładów i pudrów.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:17   #1856
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
I Dziewczyny też bardziej blada jestem latem, w zimie wiadomo - kwasowe szaleństwo i w efekcie twarz mam ciemą i różową Ale jakoś to trzeba przeżyć, chyba jednak odwiedzę rockmetalshop i kupię ten biały puder
ja wreszcie będę go miała w poniedziałek
bardzo jestem ciekawa jego mieszanki z dermacolem

Cytat:
To ja właśnie mam taki rumień Czy dermatolog Ci powiedział, co to jest i skąd się bierze? I czy to da się tylko laserem potraktować (ile to kosztuje?), czy ewentualnie jakimiś kometykami aptecznymi też? Bo to paskudztwo psuje cały efekt jasnej cery
moja mama miała kiedyś laserowo zamykane naczynka. po jednym zabiegu był niewielki efekt, ale mama się na więcej nie zdecydowała, bo to podobno strasznie bolesne
Stary 2007-02-24, 18:48   #1857
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Pani dermatolog mówiła, że mam płytko unaczynioną skórę, taki rumień u mnie był najprawdopodobniej na skutek odmrożenia.
Zabieg kosztował 250 zł, najcześciej nalezy taki zabieg powtórzyć , ale u mnie nie było potrzeby, po kilku dniach od zabiegu maja skóra nie rumieniła sie i teraz jest autentycznie blada
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

moja mama miała kiedyś laserowo zamykane naczynka. po jednym zabiegu był niewielki efekt, ale mama się na więcej nie zdecydowała, bo to podobno strasznie bolesne
Ja miałam posmarowaną skórę przed zabiegiem ziemnym żelem, i pani dermatolog mówiła, zę może być to lekko nieprzyjemne, wiec nastawiłam sie na ból. zabieg w rzeczywistości wcale nie był taki bolesny - a zaznaczam ze jestem bardzo wrażliwa na ból.
Zareagowałam chyba wyjątkowo łagodnie na ten zabieg, bo nie miałam ani opuchlizny, ani zaczerwienień - po zabiegu wyglądałam jak na co dzień. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie miałam widocznych pajączków tylko właśnie takie zaczerwieniania na skutek zmiany temp/ wysiłku fizycznego/stresu itp.
Stary 2007-02-24, 19:07   #1858
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez maja55

Ale wczoraj potwornie zmarzłam jak wracałam z uczelni, musiałam dotrzeć na pkp, potem czekałam na opóżniony pociąg - po 30 minutach nie czułam policzków i nosa.
no to tak samo jak u mnie coś takie byłoby dla mnie idealne... Ale domyślalam się, że w wieku 16 lat nie można tego zrobić ?

Czy jak tak bardzo zmarzłaś to miałaś czerwone poliki? Mi się często zdarza stać 20 minut jak wracam ze szkoły czekając na autobus
Cytat:
Napisane przez rocki
dokładnie wtedy nie mam jasnej buźki, tylko w barwach narodowych, a aż taką patriotką to ja nie jestem
musze więcej poczytać o tych kremach Avene, może one coś pomogą...

Cytat:
Napisane przez Anheles
mam to samo - wszystko na mojej skórze widać, mam nawet okropne wielkie blizny po ukąszeniu komara które są teraz plamami
i chyba już nie zginą - co robic? ? ?
może jakiś krem na blizny? Albo coś rozjaśniającego... W każdym razie moja koleżanka (też z jasną cerą) miała bliznę->ukąszenie pszczoły smarowała maścią z masy perłowej czy czymś takim (w każdym razie coś z perłami było...) i blizna stała się jakby gładsza i biała, a to że jest widać tylko z bliska

Cytat:
Napisane przez maja55
Pani dermatolog mówiła, że mam płytko unaczynioną skórę, taki rumień u mnie był najprawdopodobniej na skutek odmrożenia.
Zabieg kosztował 250 zł, najcześciej nalezy taki zabieg powtórzyć , ale u mnie nie było potrzeby, po kilku dniach od zabiegu maja skóra nie rumieniła sie i teraz jest autentycznie blada
Maju, a miałaś cała buzię "traktowaną" laserem, czy tylko tam, gdzie miałaś problemy z rumieniem?
taki zabieg byłby dla mnie wybawieniem... Ma któraś pożyczyć troche gotówki Ale pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie

Stary 2007-02-24, 19:16   #1859
Nikita-v
Zadomowienie

hura nareszcie przesuszenie i podraznienie opanowane.. i to wszytsko dzięki jednej małej próbeczki.. to z czym nie poradził sobie xerial.. w ciągu jednej nocy całkowicie opanował Ceralan... świetnie nawilżył, dając przy tym matowy wygląd... złagodził zaczerwienienia. .znów jestem bladzioszek.. i nie pozapychał mi porów.. hura
mam nadzieję ze w poniedziałek uda mi się go kupić w aptece
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 19:28   #1860
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

a ile to cudo kosztuje ?

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości