Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-01, 14:06   #1891
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Anheles, ja korektorów jasniejszych od dermacolu 211 nie znam, więc nie o tym chcę napisać. Próbowałaś zmieszać sypki puder pół na pół ze skrobią ziemniaczaną? Albo ogóle samej skrobii używać zamiast pudru? Matuje jeszcze lepiej, a nie zapycha
Stary 2007-03-01, 14:46   #1892
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
niv- wiem, ze to strata pieniedzy, ale na Twoim miejscu, nawet nie probowalabym aplikowac tego kremu
Po tym, jak wyprobowalam go 3 razy, walczylam z wysypem pryszczy przez 5 tygodni- zachcialo mi sie eksperymentow Jest strasznym zapychaczem, szczegolnie gdy masz do tego tendencje
Moze uda Ci sie wymienic go na Targowisku, albo jesli ciagle masz rachunek, warto sprobowac w aptece?
Buu,nie strasz Nie mogę oddać i raczej nie mam na razie możliwości kupic innego blokera Chyba będe musiała zaryzykować ,na razie użyłam raz w niedzielę i było ok,chociaż już mi się jakieś syfki robią,ale nie wiem czy to od tego

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Loki ścinasz Ja bym loków w życiu nie ścięła. Kocham loki

Ja też kocham loki tyle,że mi zupełnie nie pasują,bo jestem mała i drobna i z taką burzą włosów wyglądam nieciekawie

Poza tym mam ogromny problem z rozczesaniem włosów no i ,żeby się ładnie pokręciły to muszę je podczas suszenia ugniatać rękami,bo są już tak długie,że się od góry prostują i źle kręcą ,a suszarka mi niszczy włosy bardziej niż farbowanie,bo z natury są strasznie suche ,poza tym przy krótkich włosach zaoszczędzę na odżywce i czasie

Już nie mogę się doczekać jak je zetnę ,ale jak znam siebie to będę przez jakiś czas żałować,że to zrobiłam

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 15:49   #1893
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Buu,nie strasz Nie mogę oddać i raczej nie mam na razie możliwości kupic innego blokera Chyba będe musiała zaryzykować ,na razie użyłam raz w niedzielę i było ok,chociaż już mi się jakieś syfki robią,ale nie wiem czy to od tego
u mnie niestety było tak samo, trójglicerydy są dla mnie zabojcze, troche leczylam twarz po tym Iwostinie przeklętym, ja kupilam ostatnio filtr lrp40 w zelu za 40 zl i jest naprawde fajny, a ma 100 ml
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Ja też kocham loki tyle,że mi zupełnie nie pasują,bo jestem mała i drobna i z taką burzą włosów wyglądam nieciekawie

Poza tym mam ogromny problem z rozczesaniem włosów no i ,żeby się ładnie pokręciły to muszę je podczas suszenia ugniatać rękami,bo są już tak długie,że się od góry prostują i źle kręcą ,a suszarka mi niszczy włosy bardziej niż farbowanie,bo z natury są strasznie suche ,poza tym przy krótkich włosach zaoszczędzę na odżywce i czasie

Już nie mogę się doczekać jak je zetnę ,ale jak znam siebie to będę przez jakiś czas żałować,że to zrobiłam
probowalas odzywki do wlosow pantene tej bez splukiwania, jest genialna do fal i lokow, naprawde, same się ukladaja
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:26   #1894
Nikita-v
Zadomowienie

a mnie Iwostin nie zapychał i byłam z niego bardzo zawodolona.. a za to zapychają mnie wszytskie filtry LRP, Actve C także.. więc chyba we wszytskich kosmetykach LRP cos jest.. co mi szkodzi

dziś w pracy usłyszałam komplement...
znajomy ojca pytał o niego... ja powiedziałam, że ojciec nie wychodzi bo jest chory.. na co znajomy.. a ty nie jesteś przypadkiem chora bo też jakaś blada jesteś.. nie widać cie na tle ściany
lubie takie dni
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:41   #1895
Pogoda
Rozeznanie

Niv właśnie chciałbym taka być Niższa o 10 cm, szczuplejsza o 20 kg z burzą czarnych, długich, gęstych loków mmm marznia

Nikita-v to zboczone co my uważamy za komplement
Stary 2007-03-01, 18:57   #1896
Nikita-v
Zadomowienie

oj jak ja lubie być "zboczona"
Stary 2007-03-01, 19:37   #1897
chise
Wtajemniczenie

nie wiem czy już były zdjęcia córki Isabelli Rossellini - Electra bladzioszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg electra01.jpg (18,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg electra03.jpg (17,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg electra04.jpg (18,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg electra05.jpg (19,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg electra06.jpg (21,1 KB, 80 załadowań)
chise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 05:36   #1898
IlonaMarianna
Raczkowanie

kochane, możecie mi podać pełną nazwę tego filtru LRP? rozumiem, że jest to filtr odpowiedni do tłustej cery? któraś Pani kiedyś napisała tutaj (po mojej skardze na problemy po Avene) o filtrze dobrym dla tłustej cery i białym w kolorze, dającym półtransparentne rozjaśnienie skóry po nałożeniu.. zapoluję na niego, tylko poproszę o szczegóły

a propos rozjaśniania i problemów z cerą - cudwnie mi służy krem do cery nastoletniej trądzikowej - Dax Cosmetics gruszkowy. o dziwo, nie wysusza, jak w pewnym momencie zaczął wysuszać krem Dax matujący dla "dojrzałej" skóry.. natomiast poza tym, że zaskórniki i niespodzianki wyłażą mi w liczbie może 1/4 tego co kiedyś, krem ma jeszcze dwie fantastyczne zalety. jedna - szybciej goi i niespodzianki, które wyskoczyły i jeśli się np. wyciśnie - to rano nie ma praktycznie zaczerwienienia, a po mniejszych "masakrach" typu wyciśnięty zaskórnik nie ma śladu! zachęciło mnie to tak bardzo, że już chyba pełne dwa tygodnie, jeśli nie dłużej, nie zdarza mi się "męczyć" swojej skóry wyciskaniem i efekty mnie zachwycają. jak tak dalej pójdzie, latem ślady po wyciskaniu zbledną mi na tyle, że nie będę musiała używać podkładu! i tu jest kolejne działanie tego kremu. zgodnie z obietnicą producenta - rozjaśnia blizny. i to w sposób widoczny z dnia na dzień. do tego cena.. w Rossman kosztuje koło 10zł. ja używam w komplecie z żelem tej samej firmy (taki różowy, arbuzowy) - poza tym, że żel wg mnie nieładnie pachnie, to uważam, że jest bardzo dobry. aha - mam 24 lata, więc "nastolatką" dawno nie jestem myślę, że spokojnie jak się ma tłustą i problemową cerę, można wypróbować te kosmetyki.
IlonaMarianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:46   #1899
isa666
Zakorzenienie

Moja mama wczoraj stwierdziła, że z moją bladością wyglądam niezdrowo i jakbym była na coś poważnie chora.
Tjaaa... Mnie jakoś to stwierdzenie nie przybiło
Stary 2007-03-02, 09:00   #1900
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
kochane, możecie mi podać pełną nazwę tego filtru LRP? rozumiem, że jest to filtr odpowiedni do tłustej cery? któraś Pani kiedyś napisała tutaj (po mojej skardze na problemy po Avene) o filtrze dobrym dla tłustej cery i białym w kolorze, dającym półtransparentne rozjaśnienie skóry po nałożeniu.. zapoluję na niego, tylko poproszę o szczegóły

a propos rozjaśniania i problemów z cerą - cudwnie mi służy krem do cery nastoletniej trądzikowej - Dax Cosmetics gruszkowy. o dziwo, nie wysusza, jak w pewnym momencie zaczął wysuszać krem Dax matujący dla "dojrzałej" skóry.. natomiast poza tym, że zaskórniki i niespodzianki wyłażą mi w liczbie może 1/4 tego co kiedyś, krem ma jeszcze dwie fantastyczne zalety. jedna - szybciej goi i niespodzianki, które wyskoczyły i jeśli się np. wyciśnie - to rano nie ma praktycznie zaczerwienienia, a po mniejszych "masakrach" typu wyciśnięty zaskórnik nie ma śladu! zachęciło mnie to tak bardzo, że już chyba pełne dwa tygodnie, jeśli nie dłużej, nie zdarza mi się "męczyć" swojej skóry wyciskaniem i efekty mnie zachwycają. jak tak dalej pójdzie, latem ślady po wyciskaniu zbledną mi na tyle, że nie będę musiała używać podkładu! i tu jest kolejne działanie tego kremu. zgodnie z obietnicą producenta - rozjaśnia blizny. i to w sposób widoczny z dnia na dzień. do tego cena.. w Rossman kosztuje koło 10zł. ja używam w komplecie z żelem tej samej firmy (taki różowy, arbuzowy) - poza tym, że żel wg mnie nieładnie pachnie, to uważam, że jest bardzo dobry. aha - mam 24 lata, więc "nastolatką" dawno nie jestem myślę, że spokojnie jak się ma tłustą i problemową cerę, można wypróbować te kosmetyki.
u mnie taka biała otoczke dawal filtr LRP DP 40, jak nalozylam przepisowa ilosc+skrobia=gejsza murowana, jak maznelam mniejsza ilosc to bielenie tez bylo, zdecydowanie wole jednak zelowowy filtr LRP-nie bieli, bo jak przy poprzednim filtrze np. coś pilam, to okolica ust się odbarwiala i bylam takim potworkiem

po przezyciach z Avene i Iwostinem zaczelam dokladnie studiowac sklady i nie naloze juz na twarz, kremu, ktory maklasyczne zapychacze, tego kremu, o ktorym wspominasz boje się troche...

ten, którego uzywam teraz http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4179
ten poprzedni, nie ma go na kwc chyba http://www.allegro.pl/item171239318_...che_100ml.html
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-03-02, 10:46   #1901
Nikita-v
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ten Twój poprzednio to Anthelios Dermo-pediatrics i jest na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11117
Stary 2007-03-02, 10:52   #1902
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ten Twój poprzednio to Anthelios Dermo-pediatrics i jest na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11117
ale to jest 60-tka a ja mialam 40-stke
mikroREKLAMA

Stary 2007-03-02, 15:21   #1903
Nikita-v
Zadomowienie

to jest 60 bo to jego stara nazwa.
od jakiegoś czasu wszystkie filtry zmieniły swoje nazewnictwa... i najwyzsze mają tylko 50+, a tutaj zmienili na 40, ale to jest nadal ten sam filtr
Stary 2007-03-02, 15:46   #1904
opolanka
Rozeznanie

a moze by sie tak powymienaic próbkami podkładów? kusi mnie wątek na zasadzie "Ropzpaczliwie szukam, chetnie sie podzielę: ;D Oczywiscie dla bladolicych
opolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:59   #1905
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
to jest 60 bo to jego stara nazwa.
od jakiegoś czasu wszystkie filtry zmieniły swoje nazewnictwa... i najwyzsze mają tylko 50+, a tutaj zmienili na 40, ale to jest nadal ten sam filtr
nie jestem pewna, znalazlam stare opakowanie tego filtru nazywa się Anthelios Enfants IPD 40 PPD 14, wiec to nie ten, sprzedawca na allegro powiedzial, ze to stare opakowanie, dostalam tez probke tego http://www.cocooncenter.com/La-Roche...t_4383185.html
ma inne parametry, wyzsze PPD, wiec to chyba nie ten
mikroREKLAMA

Stary 2007-03-02, 16:12   #1906
rocki
Wtajemniczenie

2 nowe komplementy: "Rocki, wyglądasz jak mumia" i "kredowa twarz"
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:28   #1907
Nikita-v
Zadomowienie

już wszytsko rozumiem.
Zasugerowałąm się tym, iz napisałaś "u mnie taka biała otoczke dawal filtr LRP DP 40,"
i wzięłam ze to jest zwykły Dermo-pediatrics ( przepraszam cie bardzo truskawkowo wiosno) to są rzeczywiscie dwa różne filtry
jeden to własnie Anthelios Enfants ( jest bardziej bogaty i treściwszy), drugi to własnie Dermo-pediatrisc ( czyli DP)
nie jestem biegła w tamatyce filtrów LRP, bo mnie po nich wszystkich wysypuje.. i nigdy dłużej niz kilka dni w domu ich nie miałam
Stary 2007-03-02, 16:34   #1908
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
już wszytsko rozumiem.
Zasugerowałąm się tym, iz napisałaś "u mnie taka biała otoczke dawal filtr LRP DP 40,"
i wzięłam ze to jest zwykły Dermo-pediatrics ( przepraszam cie bardzo truskawkowo wiosno) to są rzeczywiscie dwa różne filtry
jeden to własnie Anthelios Enfants ( jest bardziej bogaty i treściwszy), drugi to własnie Dermo-pediatrisc ( czyli DP)
nie jestem biegła w tamatyce filtrów LRP, bo mnie po nich wszystkich wysypuje.. i nigdy dłużej niz kilka dni w domu ich nie miałam
jak wyprobowalam DP 60 to mniej mnie bielil od 40, raczej tak zwyczajnie, ale chyba ciezko dostac DP 60(teraz juz 50+) pewnie od wiosny bedzie łatwiej

filtrujemy się, żeby być ładne i porcelanowe, a tu same problemy Mam dosc skrobiowania, mysle o pudrze jedwabnym, spory wydatek, ale moze sie oplaci
ciemne wlosy super podkreslaja bladosc, w blondzie wszystko sie zlewa chyba troche przyciemnie wlosy bo czuje sie taka mdla
mikroREKLAMA

Stary 2007-03-02, 16:42   #1909
Nikita-v
Zadomowienie

no własnie.. ja latami nosiłam jasne włosy i wygladałam w nich nijako.. szczególnie widac to było to na zdjęciach.. ale lubiłam je.
teraz jestem brunetką i od razu lepiej, wyglądam.. wyraziścieji nie wróce juz nigdy do jasnych włosów...
Stary 2007-03-02, 22:03   #1910
Pogoda
Rozeznanie

Właśnie wrzuciłam sobie na tapetę: http://www.rap-wallpapers.com/data/m.../n.milian1.jpg
Nieprawdziwe, ale śliczne
Stary 2007-03-02, 22:35   #1911
Anheles
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Anheles, ja korektorów jasniejszych od dermacolu 211 nie znam, więc nie o tym chcę napisać. Próbowałaś zmieszać sypki puder pół na pół ze skrobią ziemniaczaną? Albo ogóle samej skrobii używać zamiast pudru? Matuje jeszcze lepiej, a nie zapycha
heh słyszałam o tej skrobii ale ja to musze być naprawde mega ostrożna, mam strasznie wrażliwą alergiczną cere

ale bardziej zalezy mi na dobrym bardzo jasnym korektorze w formie kredki - może dziewczyny znacie? możecie coś polecić?
Anheles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:43   #1912
agnieska
Zakorzenienie

W formie kredki? Ja teraz zamówiłam najjaśniejszy z Flosleku, dam znać jak wygląda.

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 23:08   #1913
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Dziewczyny, pomalowałam dzisiaj włosy na ciemny brąz Ładnie wyciąga bladość, jutro postaram się wam zaprezentować
Stary 2007-03-02, 23:37   #1914
Kattarina
Zakorzenienie

Anheles, nie znam korektorow w kredce, ale ostatnio zauwazylam , ze Collistar ma b. jasny w sztyfcie

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomalowałam dzisiaj włosy na ciemny brąz Ładnie wyciąga bladość, jutro postaram się wam zaprezentować
Czekam z niecierpliwoscia
Kattarina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 23:39   #1915
agnieska
Zakorzenienie

Anheles - jeszcze Bourjois wprowadził teraz jakieś korektory w kredce z kwasem salicylowym, opakowanie w zebrę, ale nie wiem jak z kolorystyką

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 08:05   #1916
niv_
Zakorzenienie

Właśnie wstałam i posmarowałam się grubą warstwą Iwostinu...jest śliczna pogoda i przy takim słońcu nie wyobrażam sobie funkcjonować bez filtru więc nie miałam wyboru

Ja mam prawie czarne włosy i muszę powiedzieć,że choć rewelacyjnie podkreślają bladość,to jednak bez jakiegoś mocnego akcentu w makijażu wyglądam okropnie ,a na dodatek strasznie widać wszystkie niedoskonałości cery

Z drugiej strony nie wyobrażam sobie,ze mogłabym miec jasne włosy,więc nie powinnam narzekać

Poczekam jak kolor się spierze maksymalnie ( jakieś pół roku ) i spróbuję zrobić sobie jaśniejszy brąz,nie chce ich rozjaśniać.

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 11:50   #1917
klaudynka4
Zakorzenienie

Obiecane fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (99,8 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (74,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (76,6 KB, 86 załadowań)
Stary 2007-03-03, 11:52   #1918
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Ale Ci ślicznie
Stary 2007-03-03, 11:55   #1919
klaudynka4
Zakorzenienie

Dzięki
Stary 2007-03-03, 11:57   #1920
dissolved__girl
Zadomowienie

klaudynka, wyglądasz cudownie ale masz super cerę
a potem lizać bąble

dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości