Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-21, 15:06   #2131
Ines-ka
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie w Oriflame czerwoną szminkę ,tyle tylko,że nie wiem czy przyjdzie,bo zawsze mi czegoś brakuje w zamówieniu
Testowałaś Vivid Very Berry? Dostałam gratisowo jego starszą wersję i się zauroczyłam. Ale nie wyjdę tak do ludzi, w łazience przed prysznicem tak ot sobie czasem mamuśce podbieram.

Wymarzyłam sobie czarny strój kąpielowy na lato, z czerwoną kokardką. Szkoda że takie rzeczy istnieją tylko w mojej wyobraźni.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:04   #2132
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Testowałaś Vivid Very Berry? .

Nie nie testowałam,zamówiłam w ciemno

I nie pytaj się mnie ,którą konkretnie szminkę Oriflame zamówiłam,bo nie pamiętam..........wiem tylko,że czerwoną

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:25   #2133
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, zgłasza się kolejna bladolica
Nie wiecie czy Lumene zostało całkowicie wycofane z Polski, czy jest pod inną nazwą może? Dystrybutor się zmienił? Napaliłam się na Lumene Matt Touch odcień matt vanilla, którego odcień jest tak zachwalany, ale oczywiście nie mogę go nigdzie dostać Z Drogerii Natura ta marka została wycofana całkowicie, a w internecie odcienie są od 05 wzwyż
Chciałam już nawet założyć wątek na Targowisku, ale pomyślałam, że wdepnę tutaj i zapytam czy może któraś z Was go ma i chciałaby się wymienić? Mogłabym zaproponować kilka razy użytą pomadkę Dior Addict w odcieniu 220 ultra nude albo cokolwiek.
Chyba, że wiecie gdzie można jeszcze złapać 01 vanilla?
Pozdrawiam
Cytat:
Wiem, ale może komuś nie pasują jego właściwości albo zachomikował sobie (tak wiem, nadzieja ) i chciałby się pozbyć
Witaj Jelonku
Ja mam 2 swiezutenkie tubeczki Matt Vanilla- zakupione 4 miesiace temu- "na zapas" Mysle, ze nie beda mi juz potrzebne, bo zrezygnowalam z podkladow. Chetnie oddam do adopcji- tutaj, w razie potrzeby, moge kupowac je na biezaco, nie musze chomikowac zapasow .

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Jelonku może ja pomogę, bo ostatnio też poszukiwałam tego podkładu i znalazłam go w sklepie internetowym podaję stronkę:
http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t_id=94&page=1
Chciałam się tam wybrać właśnie po ten podkład, by sprawdzić czy będzie mi pasował, ale na razie nie mam czasu na taką wyprawę, bo to drugi koniec miasta
A może Wy dziewczyny uświadomicie mnie czy vanilla mocno wpada w kolor żółty? Gdyż niestety to nie pasuje do mnie, wolałabym coś neutralnego albo ewentualnie lekko różowy(ale nie efekt świnki). Poszukuję też od dluższego czasu true match C1 i nigdzie go nie mają ;/
bladzioch ze mnie wielki i większość najjaśniejszych odcieni jest dla mnie za ciemna
Odcien Matt Vanilla- nie ma ani kropelki rozu w sobie Nie jest tez b. zolty, jadnak dla b. chlodnych=rozowych cer, sie nie nadaje. Mozna go uzywac z rozswietlajaca baza Lumene- ktora ma delikatnie opalizujacy, rozowy odcien
Kattarina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:31   #2134
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie dziewczyny, zgłasza się kolejna bladolica
Nie wiecie czy Lumene zostało całkowicie wycofane z Polski, czy jest pod inną nazwą może? Dystrybutor się zmienił? Napaliłam się na Lumene Matt Touch odcień matt vanilla, którego odcień jest tak zachwalany, ale oczywiście nie mogę go nigdzie dostać Z Drogerii Natura ta marka została wycofana całkowicie, a w internecie odcienie są od 05 wzwyż
Chciałam już nawet założyć wątek na Targowisku, ale pomyślałam, że wdepnę tutaj i zapytam czy może któraś z Was go ma i chciałaby się wymienić? Mogłabym zaproponować kilka razy użytą pomadkę Dior Addict w odcieniu 220 ultra nude albo cokolwiek.
Chyba, że wiecie gdzie można jeszcze złapać 01 vanilla?
Pozdrawiam
Lumene dalej jest w Polsce, ale podczas gdy zmieniał się dystrybutor wiele sklepów wycofało się z tej marki. Sama widuję ją teraz chyba tylko i wyłącznie w Galerii Centrum, ale przyznam, że tych podkładów chyba nie ma albo mi się w oczy nie rzuciły.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:36   #2135
blaque
Zakorzenienie

Witam wszystkie bladolice
Moge sie do Was przylaczyc?
Moze wstawie swoje zdjecie, bo mam prosbe do Was. Poradzcie mi, co mam zrobic z moja twarza
Makijaz u mnie wyglada tak: smaruje zwyklym kremem, podklad Rimmel Recover 100, tusz czarny, czasami czarna kredka.

Dbam o nia. Myje twarz zelem antybakteryjnym Soraya Care & Control fioletowy, na wypryski mam Duac (od demratologa) do tego co kilka dni peeling.

I wlasnie wqrzaja mnie te przebarwienia po wypryskach i te czerwone 'plamki'. No i piegi tez Jak myslicie co moge z nimi zrobic?

W ogole to mam niby ten podklad ale raczej nie jest rewelacyjny. Po 3godzinach wiekszosc 'wychodzi'.. Chodzi mi tylko o poprawienie wygladu a nie malowanie sie na full.
Stary 2007-03-21, 16:38   #2136
blaque
Zakorzenienie

DSCN7780.JPG
Stary 2007-03-21, 16:41   #2137
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bladolice
Moge sie do Was przylaczyc?
Moze wstawie swoje zdjecie, bo mam prosbe do Was. Poradzcie mi, co mam zrobic z moja twarza
Makijaz u mnie wyglada tak: smaruje zwyklym kremem, podklad Rimmel Recover 100, tusz czarny, czasami czarna kredka.

Dbam o nia. Myje twarz zelem antybakteryjnym Soraya Care & Control fioletowy, na wypryski mam Duac (od demratologa) do tego co kilka dni peeling.

I wlasnie wqrzaja mnie te przebarwienia po wypryskach i te czerwone 'plamki'. No i piegi tez Jak myslicie co moge z nimi zrobic?

W ogole to mam niby ten podklad ale raczej nie jest rewelacyjny. Po 3godzinach wiekszosc 'wychodzi'.. Chodzi mi tylko o poprawienie wygladu a nie malowanie sie na full.
Recover to podkład rozświetlający. Poszukaj czegoś bardziej kryjącego, zapraszam do lektury wątku.
Stary 2007-03-21, 17:53   #2138
rocki
Wtajemniczenie

+ Podkłady nadające się do stosowania z filtrami:
Dermablend Vichy
Lumiene Matt Touch
Eris City Matt
True Match
Maybelline Wonder Finish

Który z tych podkładów (to z wątku podanego przez Myszi) jest najbardziej zbliżony odcieniem do Dermacolu 211? I jeszcze żeby nie wpadał w żółty?
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:42   #2139
mutacumliquida
Rozeznanie

GG do mutacumliquida

Eris City Matt
True Match

Ja uzywam dermakolu 217, czasem Lirene Shiny Touch (wpada troche w żółty) koleżanka sprawdzała True Match - mnie się wydawał jaśniejszy na jej pyszczku.

mutacumliquida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:47   #2140
gabi k
Raczkowanie

Znalazlam dwa dni temu ten watek czytam czytam naczytac sie nie moge i nie wierze wreszcie cos dla mnie mnie natura obdarzyla skora biala jak trup i blada aczkolwiek rozowawa od czasu do czasu cera przez dobrych pare lat cierpialam z tego powodu katusze bywaly lata ze opalanie zaczynalam juz w marcu konczylam w pazdzierniku przez pol roku chodzilam na solarium dopoki pewnego pieknego dnia nie odkrylam ze opalenizna z solarium schodzi mi plamami platami ze porobilo mi sie mnostwo uczulen i plam nie mowiac o pieprzykach i przebarwieniach i tak zakonczyla sie moja przygoda z opalaniem poprzedniego lata spedzilam na sloncu jakies dwa dni wysmarowana filtrem 60 tego lata mam juz zamiar totalnie zrezygnowac z opalania w duzej mierze dzieki wam i temu watkowi jakos sie powoli godze z tym jak wygladam i odkad zafundowalam sobie biale wlosy odkrylam w tej bieli piekno nie mowiac o tym co czuje podziwiajac powklejane przez was zdjecia bladolicych pieknosci czy mojej odwiecznej idolki gwen stefani-co dziwne wielbilam ja dlugo przed tym jak odkrylam ze bladosc tez jest pieknawprawdze jutro wybieram sie do dermatologa po leki na resztke przebarwien jakie jeszcze posiadam aczkolwiek i do Was zwroce sie z prosba jak najlatwiej no i bez szkody dla skory wybielic przebarwienia?dosc plytkie sporo mi juz zeszlo przez sam fakt uzywania pilingow i cytryny ale moze macie inne lepsze patenty i druga sprawa pod czym najlepiej schowac rozowiutka skore i jak ja wybielic biorac pod uwage ze mam bardzo wrazliwa sucha skore i jeszcze chyba lekko naczynkowa skoro wiecznie taka rozowa a tak pozatym pare dni temu stojac w hipermarkecie na promocji kosmetykow gdzie jak wiemy neony swieca po oczach i ujawniaja kazdy defekt skorny podeszla do mnie pani z prosba czy nie moglabym jej zdradzic co robie i jakich filtrow uzywam ze jestem tak cudownie blada bo ona juz sama nie wie jak sie wybielic pani szczeze mowiac juz byla biala jak trup wiec to mi dalo do myslenia jak musialam wygladac w tym hipermarkecieale jakby nie patrzac komplementbiorac pod uwage ze kazdego dnia wysluchuje jakam blada i to raczej z negatywnym wydzwiekiem slowa pani byly mila odmiana pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
nie macie moze wiecej zdjec tayli collins bo jest przepiekna
gabi k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:19   #2141
truskawkowawiosna
Moderator

w supermarketach sa jarzeniowki i zawsze sie wyglada bladziej, widac to w lustrach, ale prawda, takie swiatlo czesto wyciaga niedoskonalosci skory

skoro sie filtrujesz to polecam serum z witamina C, pod filtr
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:56   #2142
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Znalazlam dwa dni temu ten watek czytam czytam naczytac sie nie moge i nie wierze wreszcie cos dla mnie mnie natura obdarzyla skora biala jak trup i blada aczkolwiek rozowawa od czasu do czasu cera przez dobrych pare lat cierpialam z tego powodu katusze bywaly lata ze opalanie zaczynalam juz w marcu konczylam w pazdzierniku przez pol roku chodzilam na solarium dopoki pewnego pieknego dnia nie odkrylam ze opalenizna z solarium schodzi mi plamami platami ze porobilo mi sie mnostwo uczulen i plam nie mowiac o pieprzykach i przebarwieniach i tak zakonczyla sie moja przygoda z opalaniem poprzedniego lata spedzilam na sloncu jakies dwa dni wysmarowana filtrem 60 tego lata mam juz zamiar totalnie zrezygnowac z opalania w duzej mierze dzieki wam i temu watkowi jakos sie powoli godze z tym jak wygladam i odkad zafundowalam sobie biale wlosy odkrylam w tej bieli piekno nie mowiac o tym co czuje podziwiajac powklejane przez was zdjecia bladolicych pieknosci czy mojej odwiecznej idolki gwen stefani-co dziwne wielbilam ja dlugo przed tym jak odkrylam ze bladosc tez jest pieknawprawdze jutro wybieram sie do dermatologa po leki na resztke przebarwien jakie jeszcze posiadam aczkolwiek i do Was zwroce sie z prosba jak najlatwiej no i bez szkody dla skory wybielic przebarwienia?dosc plytkie sporo mi juz zeszlo przez sam fakt uzywania pilingow i cytryny ale moze macie inne lepsze patenty i druga sprawa pod czym najlepiej schowac rozowiutka skore i jak ja wybielic biorac pod uwage ze mam bardzo wrazliwa sucha skore i jeszcze chyba lekko naczynkowa skoro wiecznie taka rozowa a tak pozatym pare dni temu stojac w hipermarkecie na promocji kosmetykow gdzie jak wiemy neony swieca po oczach i ujawniaja kazdy defekt skorny podeszla do mnie pani z prosba czy nie moglabym jej zdradzic co robie i jakich filtrow uzywam ze jestem tak cudownie blada bo ona juz sama nie wie jak sie wybielic pani szczeze mowiac juz byla biala jak trup wiec to mi dalo do myslenia jak musialam wygladac w tym hipermarkecieale jakby nie patrzac komplementbiorac pod uwage ze kazdego dnia wysluchuje jakam blada i to raczej z negatywnym wydzwiekiem slowa pani byly mila odmiana pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
nie macie moze wiecej zdjec tayli collins bo jest przepiekna
Nie chce mi się tego czytać. Proszę pisz po polsku używając wielkich liter, kropek i przecinków.
Stary 2007-03-21, 21:12   #2143
blaque
Zakorzenienie

A co myslicie o:
Maybelline Fresh Matte lub Pure Make Up
Slyszalam, ze podklad np.X nie moze byc uzywany w obecnej porze roku, bo cos tam.. Sory, nie wiem skad ale gdzies tak przeczytalam.
Ze dany podklad bdzie dobry jesienia ale latem juz nie.
Wiecie cos o tym?
Stary 2007-03-21, 21:15   #2144
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
A co myslicie o:
Maybelline Fresh Matte lub Pure Make Up
Slyszalam, ze podklad np.X nie moze byc uzywany w obecnej porze roku, bo cos tam.. Sory, nie wiem skad ale gdzies tak przeczytalam.
Ze dany podklad bdzie dobry jesienia ale latem juz nie.
Wiecie cos o tym?
Może być zbyt treściwy, ciężki?
Stary 2007-03-21, 21:23   #2145
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Może być zbyt treściwy, ciężki?
Sama nie wiem..

No dobra ale jakich podkladow uzywacie?
Albo co polecilybyscie mi? Do cery mieszanej.
Stary 2007-03-21, 22:57   #2146
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Eris City Matt
True Match

Ja uzywam dermakolu 217, czasem Lirene Shiny Touch (wpada troche w żółty) koleżanka sprawdzała True Match - mnie się wydawał jaśniejszy na jej pyszczku.
Tzn. że te 2 powyższe są tak jasne, jak 211? A ten True Match jakiej jest firmy?
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 22:59   #2147
agnieska
Zakorzenienie

True Match jest L'oreala
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:45   #2148
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Odcien Matt Vanilla- nie ma ani kropelki rozu w sobie Nie jest tez b. zolty, jadnak dla b. chlodnych=rozowych cer, sie nie nadaje. Mozna go uzywac z rozswietlajaca baza Lumene- ktora ma delikatnie opalizujacy, rozowy odcien
dziekuje za odpowiedz
musze rozejrzec sie po drogeriach

jesli pozwolicie przylacze sie do Was w załączniku objawiam swoja bladosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg studniowka.JPG (36,6 KB, 128 załadowań)
chise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 09:11   #2149
naila
Zakorzenienie

Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Blaque, po pierwsze: ładne zdjęcie po drugie: śliczne włosy!

Przebarwień możesz uniknąć w zasadzie tylko w jeden sposób: rezygnacja z opalania i stosowanie wysokich filtrów przez cały rok. To działa! Czerwone plamki pojawiają się czasami również u osób bardzo dbających o cerę - związane to jest również z ogólną kondycją organizmu, nie zależy tylko od kremów. Piegami się nie przejmuj. Możliwe, że mi nie uwierzysz, ale są naprawdę urocze! Jeśli chcesz poprawić swoją cerę - pozostaje Ci czytanie wizażu, wyszukiwanie rozwiązań i stosowanie ich w praktyce. Odkąd poznałam różne tajniki, to naprawdę nie da się napisać tego wszystkiego nawet w kilka godzin

Bardzo ogólnie:
- codzienny dokładny demakijaż
- dobry żel do mycia twarzy
- dobry krem na noc - odpowiedni do problemów cery, niezapychający porów
- krem z fotostabilnymi, wysokimi filtrami (ważna ochrona przed UVA!!!) na dzień
- jak najmniej testowania różniastych kremów co chwila (powoduje: podrażnienie, zapychanie porów=wypryski, zaczerwienienia i uwrażliwienie cery)
- wysypianie się

Cera podziękuje w zadziwiający sposób.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:09   #2150
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Jelonku może ja pomogę, bo ostatnio też poszukiwałam tego podkładu i znalazłam go w sklepie internetowym podaję stronkę:
http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t_id=94&page=1
Tylko tam nie ma odcienia vanilla, albo ja jestem jakaś niedowidząca już
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Witaj Jelonku
Ja mam 2 swiezutenkie tubeczki Matt Vanilla- zakupione 4 miesiace temu- "na zapas" Mysle, ze nie beda mi juz potrzebne, bo zrezygnowalam z podkladow. Chetnie oddam do adopcji- tutaj, w razie potrzeby, moge kupowac je na biezaco, nie musze chomikowac zapasow
Już lecę na PW żeby nie śmiecić w wątku prywatą.
Lubię swoją bladość, ale kupowanie podkładów to koszmar
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Lumene dalej jest w Polsce, ale podczas gdy zmieniał się dystrybutor wiele sklepów wycofało się z tej marki. Sama widuję ją teraz chyba tylko i wyłącznie w Galerii Centrum, ale przyznam, że tych podkładów chyba nie ma albo mi się w oczy nie rzuciły.
Otóż to, sama obleciałam kilkanaście sklepów gdzie kiedyś kosmetyki Lumene były dostępne i nic. Dlatego postanowiłam zapukać tutaj i proszę
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 12:43   #2151
agnieska
Zakorzenienie

Jelonku - odcien jest, ale niedostępny
Stary 2007-03-22, 13:09   #2152
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja nie czuję ciężkości, ale jestem przyzwyczajona do różnych mazideł - łącznie z podkładami - które niewiele mają wspólnego z transparentnością Hauschka tutaj niweluje kleistość, która przy AL jest spora. Jeśli nie wypuszczą nic ciekawego na ten sezon - myślę, że to będzie mój filtr nr 1 od czerwca do października, kiedy nie będę już potrzebowała bdb krycia blizn
Kwestia przyzwyczajenia. Gdybym dłużej używała tej Biodermy np. też bym się pewnie przyzwyczaiła, a tak moje ulubione kosmetyki kolorowe to Lucidity Estee Lauder, Hydralight IsaDory, albo tak lekkie kremo-żele jak DDMG Clinique Więc większość filtrów aptecznych to dla mnie wielki kaliber, jesli chodzi o ciężkość.
Ale warto by było się do tego przyzwyczaić, bo by mi tylko na dobre wyszło.
Stary 2007-03-22, 13:17   #2153
agnieska
Zakorzenienie

Ach, Maju, zapomniałam Ci podziekować za pryzmową relację - dopiero dziś ją znalazlam dziękuję bardzo, chyba zainwestuję w te beżowe za jakiś czas
Stary 2007-03-22, 13:26   #2154
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ach, Maju, zapomniałam Ci podziekować za pryzmową relację - dopiero dziś ją znalazlam dziękuję bardzo, chyba zainwestuję w te beżowe za jakiś czas
Nie ma za co
Używanie pryzm to sama przyjemność. Na lato beżowe będą idealne. Na jesień i zimę koniecznie chciałabym jaśniejsze.
Stary 2007-03-22, 13:34   #2155
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Blaque, po pierwsze: ładne zdjęcie po drugie: śliczne włosy!

Przebarwień możesz uniknąć w zasadzie tylko w jeden sposób: rezygnacja z opalania i stosowanie wysokich filtrów przez cały rok. To działa! Czerwone plamki pojawiają się czasami również u osób bardzo dbających o cerę - związane to jest również z ogólną kondycją organizmu, nie zależy tylko od kremów. Piegami się nie przejmuj. Możliwe, że mi nie uwierzysz, ale są naprawdę urocze! Jeśli chcesz poprawić swoją cerę - pozostaje Ci czytanie wizażu, wyszukiwanie rozwiązań i stosowanie ich w praktyce. Odkąd poznałam różne tajniki, to naprawdę nie da się napisać tego wszystkiego nawet w kilka godzin

Bardzo ogólnie:
- codzienny dokładny demakijaż
- dobry żel do mycia twarzy
- dobry krem na noc - odpowiedni do problemów cery, niezapychający porów
- krem z fotostabilnymi, wysokimi filtrami (ważna ochrona przed UVA!!!) na dzień
- jak najmniej testowania różniastych kremów co chwila (powoduje: podrażnienie, zapychanie porów=wypryski, zaczerwienienia i uwrażliwienie cery)
- wysypianie się

Cera podziękuje w zadziwiający sposób.
hyh dziekuje..
Aaa no masz racje, nie uwazam je za urocze Juz duzo osob sie na mnie wydarlo, ze chcialoby miec piegi a ja zrzedze.. no ale

Tak, musze przekopac wizaz od podstwa tylko od czego tu zaczac
A w tym mam tez problem, ze lubi sie opalac, byc opalona
A mialabym prosbe:czy moglabys mi napisac na PW jakich preparatow ty uzywasz? Przeszukalam KWC, wizaz ogolnie i mam kilka koncepcji ale nigdy dosc
Stary 2007-03-22, 13:37   #2156
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
hyh dziekuje..
Aaa no masz racje, nie uwazam je za urocze Juz duzo osob sie na mnie wydarlo, ze chcialoby miec piegi a ja zrzedze.. no ale

Tak, musze przekopac wizaz od podstwa tylko od czego tu zaczac
A w tym mam tez problem, ze lubi sie opalac, byc opalona
A mialabym prosbe:czy moglabys mi napisac na PW jakich preparatow ty uzywasz? Przeszukalam KWC, wizaz ogolnie i mam kilka koncepcji ale nigdy dosc
Piegi są uroczeKiedyś domalowywałam sobie kredką do piegów z Sephory
Stary 2007-03-22, 13:47   #2157
blaque
Zakorzenienie

Maja-czemu ja ich tak nie cierpie, jak wszyscy tak je pragna?
Ja ich nie lubie bo wygladam, jakbym byla brudna. Zaraz po nalozeniu podkladu itp. widac je!

A chcialam sie jeszcze Was zapytac o jedna rzecz. Nakladam normalnie krem, podklad, czasami lekko przypudruje ale z rzadka.
Juz po ponad godzinie, ide do lazienki i mam tak jak pisalam wyzej-tj. brudna twarz. Pudru prkatycznie malo widac, no taka dziwna mam ta twarz.

I nie nakladam go ani za duzo, ani za malo. Jest ok z nakladaniem itp.
Staram sie dobierac odcienie do mojej karnacji.. Tylko, ze z tym tez trzeba trafic no ale to jest normalne..
Stary 2007-03-22, 13:55   #2158
naila
Zakorzenienie

Ech, Blaque ja poszłam w stronę przeciwzmarszczową. Teraz używam: płyn micelarny Vichy do demakijażu, żel do mycia: Blau-Farma, Dermoklar, Diacneal - po rocznych przygotowaniach retinaldehydy (wit.A) - tylko od tego nie zaczynaj! Dlaczego - poczytaj o retinolach na forum Biochemii. Maski nawilżające LRP w saszetkach na noc, na dzień krem 50+ Avene dla wrażliwej cery, czasem LRP Active C na rozświetlenie cery.

Głownie możesz zainteresować się wit C, kwasami (dla trądzikowatych ) i retinolem (p. zmarszczkom i starzeniu). Podstawą jest dobry krem z filtrami.

Dziewczyny, ten krem, którego teraz używam Avene 50+ z filtrami mineralnymi rozjaśnia cerę, dzięki tym filtrom. Mineralne tak działają, że 'bielą' jakby mąką Ten krem ma lekkie zabarwienie beżowe (bez różu), więc nawet podkładu nie trzeba. Jest za to gęsty i treściwy. Może komuś podpasuje?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:29   #2159
blaque
Zakorzenienie

Dziekuje
Drogie 'troszke' te kosmetyki..
A na kieszen nastolatki, to jednak wole sobie odpuscic..
Mam cere mieszana i zastanawiam sie czy filtry sa potrzebne(?)
Tymbardziej, ze nie lubie sie chronic przed sloncem.

Zastanawiam sie nad kupieniem tego toniku
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10242
Stary 2007-03-22, 15:32   #2160
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Tymbardziej, ze nie lubie sie chronic przed sloncem.

Zastanawiam sie nad kupieniem tego toniku
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10242
To sobie narobisz przebarwień
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości