Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-27, 16:32   #2761
Nikita-v
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Smaluszek może się przeniesiesz teraz do wątku " Jak podkreslić sniadą cere" i zaczniesz się ich czepiać, ze chcą miec ciemnniejszą karnacje??

ogolnie nie rozumiem ideii wchodzenia w watek ktory nas nie interesuje.. i besztania osób za ich sposób postrzegania.. to jest wątek o makijażach dla osób o jasnej karnacji i całe twoje rozumowanie typu... opalone ładniejsze.. jest tu nie na miejscu
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 16:37   #2762
agnieska
Zakorzenienie

Tak a'propos http://wizaz.pl/forum/showthread.php...84#post3368084
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 16:45   #2763
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Dla smaluszka.WKlejam zdjecie jaka jestem blada i dobrze mi z tym
Boje sie slonca haha

Okulary z kina trojwymiarowego- nie smiac sie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (20,9 KB, 158 załadowań)

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:01   #2764
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
naturalna cera, jaką natura nas obdarzyła

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:03   #2765
klaudynka4
Zakorzenienie

GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Haha
To może ja też dobiję..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (74,9 KB, 124 załadowań)
Stary 2007-04-27, 17:13   #2766
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Haha
To może ja też dobiję..
Chyba sie nas wystraszyla?
Poszla na watek o solarium

A propo solarium musialabym na glowe spasc zeby tam isc( i to nie jest zaczepka do smaluszki-ogolnie mowie) bylam raz w zyciu w solarium na 5 minut i bylam czerwona jak burak i mialam dziwna skore solarium niee.
Drogie to i bez efektywne.A na nieco sine wlasnie nogi stosuje balsam brazujacy i sa blade ale w lepszym kolorze.Samoopalacza nie umiem i nie chce stosowac.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 18:52   #2767
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Aga Ty to masz oko.
Tak sobie myślę, że z moim nickiem i avatarem idealnie pasuję do tych posądzeń o wampiryzm, jakie kiedyś tutaj widziałam Już nawet nie trzeba wiedzieć, żem jasnolica.
Stary 2007-04-27, 19:52   #2768
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga Ty to masz oko.
Tak sobie myślę, że z moim nickiem i avatarem idealnie pasuję do tych posądzeń o wampiryzm, jakie kiedyś tutaj widziałam Już nawet nie trzeba wiedzieć, żem jasnolica.
Wiesz, koleżanka na całych 20 postów - 7 napisała w naszym wątku, z ciekawości spojrzałam gdzie (i z jakim przekonaniem ) napisała pozostałych 13
Stary 2007-04-27, 20:40   #2769
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Ojej, sie kobitka zbulwersowala, ze my takie biale jak te duszki jestesmy... Ja sie przyznam bez bicia, mam fototyp III w porywach do IV, typowa zima poludniowa, ale co ja poradze, ze wole zblizyc sie wygladem do Krolewny Sniezki (ach, niedoscigniony ideal...) niz do Cyganki? Wrecz wyszlo mi to na korzysc, nie mam juz tylu przebarwien po wakacjach i latwiej mi doprowadzic cere do porzadku, odkad uzywam filtrow (od listopada do marca odpuszczalam, teraz znowu zaczelam). Zreszta, moja bladosc wzbudza na pewno wieksze - wcale nie niezdrowe - zainteresowanie niz opalenizna, a potrafie sobie "wyhodowac" na skorze odcien naprawde ciemny. Tyle tylko, ze gorzej sie z nim czuje i wole moja biszkoptowo-mleczna buzie
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 21:06   #2770
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

a ja właśnie jestem wampirem
buuuuuuuaaaaaaaa
ile razy tata mówił, że żarówka cię nie może zabić....?

.....i co mi kto zrobi?

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 22:05   #2771
kiciulec
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to kiciulec

Skoro to co natura dała jest najlepsze i nie ma co na siłe zmieniać, bo to obsesja jest to proponuje się nie depilować i nie malować wlosów, broń boże używać szminki albo podkręcającego/ wydłużającego tuszu do rzęs. Przeciez to zmiana natury...
kiciulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 22:09   #2772
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
(od listopada do marca odpuszczalam, teraz znowu zaczelam)
To tak jak ja tylko ja nie miałam czasu rano czekać, aż się wchłoną - a teraz mam
Stary 2007-04-27, 22:10   #2773
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Ale dlaczego nam mówi, ze mamy być naturalne, a sama chodzi na solarium
jutro ide na polowania sroju kąpielowego... Chce czerwony, który podkreśli moją bladość

Stary 2007-04-27, 23:13   #2774
Smaluszek
Przyczajenie

Ale wam sprawia frajde jechanie po mnie.... Od razu widac, ze macie kompleksy i stad ten temat! Biedactwa, pewnie wszytkie biora leki i oplac sie nie moga i probuja sie jakos wesprzec tym, ze akceptuja, a nawet wola bladosc. A ja wcale nie chcialam was atakowac, ani besztac. Co jest zlego w tym, ze czasami sie pojdzie na solarium - polecila mi to dermatolog, ale wszytkow granicach rozsadku!!! ale wy tego i tak nie zrozumiecie, bo chyba w ogole nie rozumiecie co znaczy slowo "rozsadek"

Znowu wzbudzilam poruszenie, tak? to moze nie bede pisac, zebyscie sie nie stresowaly, bo widze ze bardzo żywiolowo zareagowalyscie
Smaluszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 23:17   #2775
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

dobreeee
no to ide na solarium, bede cała czerwona, ale przynajmniej pozbedę się kompleksów
wiesz.. miałam zły dzień i musiałam się gdzieś wyżyć

Jeśli mogę zapytać, to po co w ogóle pisałaś Miałyśmy posłuchać się wizażanki i nagle chmarą pójść na solarium?

Stary 2007-04-27, 23:26   #2776
klaudynka4
Zakorzenienie

Poleciła dermatolog?
Stary 2007-04-27, 23:31   #2777
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

nie no... np przy łuszczycy chyba właśnie polecają...
Ale skoro Smaluszek nam mówi, że naturalne jest piękne więc dlaczego teraz nam mówi, że powinnyśmy się opalić xP

Dla mnie, jedyny minus jasnej cery to to, iż bardziej widać na niej np. zaczerwienienia :p
no i mało jest jasnych podkładów... Może kupie DMM w odcieniu 'czekoladka'

Stary 2007-04-27, 23:32   #2778
klaudynka4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Skoro to co natura dała jest najlepsze i nie ma co na siłe zmieniać, bo to obsesja jest to proponuje się nie depilować i nie malować wlosów, broń boże używać szminki albo podkręcającego/ wydłużającego tuszu do rzęs. Przeciez to zmiana natury...
czy depilacja, uzywanie szminki i reszta rzeczy które wymieniłaś powodują trwałe szkody w zdrowiu ? A właśnie.
Stary 2007-04-27, 23:34   #2779
Smaluszek
Przyczajenie

oj, jakie wy dziecinne.... juz mialam nie pisac, glupia jestem, od razu powinnam wiedziec, ze nic nie napiszecie normalnie. Nawet wlasnego zdania nie mozna wypowiedziec, bo zaraz sie rzucaja. Jak w seksmisjii A sie daje prowokowac....
Smaluszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 23:41   #2780
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

mi proszę wybaczyć... Głupia smarkula jestem
chyba jutro pójdę na solarium

Stary 2007-04-28, 00:36   #2781
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
dobreeee
no to ide na solarium, bede cała czerwona, ale przynajmniej pozbedę się kompleksów
wiesz.. miałam zły dzień i musiałam się gdzieś wyżyć

Jeśli mogę zapytać, to po co w ogóle pisałaś Miałyśmy posłuchać się wizażanki i nagle chmarą pójść na solarium?
Cytat:
Napisane przez Smaluszek Pokaż wiadomość
oj, jakie wy dziecinne.... juz mialam nie pisac, glupia jestem, od razu powinnam wiedziec, ze nic nie napiszecie normalnie. Nawet wlasnego zdania nie mozna wypowiedziec, bo zaraz sie rzucaja. Jak w seksmisjii A sie daje prowokowac....
Wypowiedzi w takim stylu nie są na forum mile widziane.

Proszę o powrót do tematu wątku.

Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 00:49   #2782
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wypowiedzi w takim stylu nie są na forum mile widziane.

Proszę o powrót do tematu wątku.

dobrze Proszę Pani, ja już nie będę <skuszona>
^^

wracając do tematu.
Miała któraś ColorStaya
najlepiej ten najjaśniejszy

Stary 2007-04-28, 07:10   #2783
isa666
Zakorzenienie

Wkurzyłam się wczoraj na filtr Iwostin 50+
Było gorąco, posmarowałam twarz i dekold, wyszłam na spacerek i co? Twarzy mi na szczęscie nie opaliło, ale dekold czerwony i jeszcze jakieś krostki mi wyskoczyły
Po Antku nic mi się nie działo takiego

Jeszcze muszę dodać, że z całego ciała dekold mam chyba najbardziej wrażliwy na słonce
Stary 2007-04-28, 07:51   #2784
niv_
Zakorzenienie

No proszę,nawet w naszym wątku przez chwilę zrobiło się nerwowo Coś chyba zła aura panuje ostatnio na wizażu

Wczoraj całkowicie wyleczyłam się z jakichkolwiek chęci do opalania Wystarczyło,że musiałam przebywać parę godzin na słońcu ,chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy potrafią godzinami leżeć plackiem i się opalać Masochizm jakiś?? Nie cierpię takie pogody Tak do 20-25 stopni ok,ale takie upały mnie wykańczają

Poza tym uważam,że ma nic piękniejszego niż jasna cera podkreślona różem + jasny,rozświetlający cień w wewnętrznych kącikach oczu+ malinowy błyszczyk

Cytat:
Napisane przez isa666
Wkurzyłam się wczoraj na filtr Iwostin 50+
U mnie Iwostin się spisał znakomicie

Mam pytanie co do filtrów na całe ciało - czy one koniecznie muszą być fotostabilne itd?? Nie mam za dużo kasy,a zaopatrzona jestem tylko w Iwostin ,na całe ciało szkoda mi go nakładać Jakie są dobre i niefrogie filtry do ciała??

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:02   #2785
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale wam sprawia frajde jechanie po mnie.... Od razu widac, ze macie kompleksy i stad ten temat! Biedactwa, pewnie wszytkie biora leki i oplac sie nie moga i probuja sie jakos wesprzec tym, ze akceptuja, a nawet wola bladosc.
Mam bielactwo. Ale co z tego? Kilka plamek na policzkach, jedna na ustach, plecach i kilka maleńkich na łydkach. Nie mam z tego powodu kompleksów. I nie wmawiam sobie że lubię bladą cerę. Masz jakieś ukierunkowania do nawracania wszystkich na swoje poglądy? Zaakceptuj to że lubimy jasną cerę i wcale nie jesteśmy chore czy zakompleksione.
EOT

Edit:
niv_ Rossman ma taki filtr. Poszukaj na kwc. Tani i fotostabilny.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:31   #2786
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Ale wam sprawia frajde jechanie po mnie.... Od razu widac, ze macie kompleksy i stad ten temat! Biedactwa, pewnie wszytkie biora leki i oplac sie nie moga i probuja sie jakos wesprzec tym, ze akceptuja, a nawet wola bladosc.
Leków nie biorę,opalać się mogę i nie mam obsesji na punkcie zmarszczek i innych skutków opalania,po prostu podoba mi się jasna cera i filtry stosuje bardziej po to,żeby (nawet w upalne lato ) cieszyć się jasną cerą,niż chronić skórę przed słońcem

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:46   #2787
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
N
Mam pytanie co do filtrów na całe ciało - czy one koniecznie muszą być fotostabilne itd?? Nie mam za dużo kasy,a zaopatrzona jestem tylko w Iwostin ,na całe ciało szkoda mi go nakładać Jakie są dobre i niefrogie filtry do ciała??
powinny byc fotostabilne, bo inaczej smarowanie nie ma sensu - szkoda kasy i skory

Fotostabilne sa filtry m.in. Loreala, Garniera, Nivea, i rossmannowski Sun Ozon spray dla dzieci SPF 30 (inne nie sa fotostabilne, przynajmniej tak bylo w zeszlym roku).
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14761
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:24   #2788
IlonaMarianna
Raczkowanie

rany kota, co tu się porobiło?? dziwi mnie serdecznie fakt, że Pani Smaluszek wchodzi na "nie swój" temat ( id est na temat, który Jej nie dotyczy, a z którym jedynie polemizuje i który krytykuje w sposób NIEKONSTRUKTYWNY!! "bo przecież brzoskwiniowa skóra jest o niebo ładniejsza od białej.."). ja np. ni wchodzę na wątki o opaleniźnie, śniadej skórze, brązerach, po to, żeby przekonywać zwolenniczki opalania, że to niezdrowo, że przyspiesza starzenie, itd.

to ja jestem tą osobą, która napisała o unikaniu marchewki. nie wiem tylko, czy Pani doczytała jedną rzecz. z powodu długotrwałego przyjmowania pewnych leków, na które jestem skazana, żeby wogóle móc funkcjonować, mam zaburzoną pracę wątroby i przez to - żółte przebarwienia w okolicach ust, nosa i oczu. spożywanie dużych ilości marchwi (którą uwielbiam) bardzo nasilało te przebarwienia. z tego samego powodu, kiedy "złapie" mnie słońce, nie opalam się ładnie, równo i na miły dla oka kolor. i robią mi się plamy. wychodzenia z domu nie unikam, uwielbiam letnie ciepło, a światło słoneczne ma rewelacyjny wpływ na humor. tyle jeśli chodzi o zdrowie.

wiem, jak wyglądałam opalona (nawet jeszcze przed przyjmowaniem leków) i wiem, jak mi jest i z jasną cerą. z jasną o wiele lepiej. w opaleniźnie wyglądałam na starszą i jakby zmęczoną. podoba mi się look porcelanowej laleczki poza tym od 9 lat jestem zaangażowana w muzykę typu metal i gothic i cera, podobnie jak makijaż i ubranie, jest też częścią image'u, z którym dobrze się czuję i dobrze wyglądam - a najważniejsze - jestem w 100% sobą.

a do reszty Koleżanek - wiecie, że Inlgot ww serii AMC wypuścił BIAŁY puder? nie rozświetlacz, tylko normalny puder kosztuje 38zł, ale i tak noszę się z zamiarem kupienia go nałożony pędzlem nie będzie kryjący (efekt gejszy niech zostanie na imprezy ), tylko ładnie i lekko rozjaśni jeszcze podzielę się z Wami radością - - po nerwowym czasie, kiedy (przyznaję - moja wina) rozdrapałam sporo krostek na twarzy i porobiłam sobie nowe ślady - konsekwentnie przestałam to robić i widzę efekty! zaczęłam używać peelingu morelowego Saint Yves - efekty są boskie, czuję się coraz lepiej ze swoją twarzą i jak mi się uda wytrzymać, to już za miesiąc mniej więcej, czyli jak zaczną się największe upały - koniec z podkładem! tylko krem z filtrem
IlonaMarianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:33   #2789
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

biały puder coś dla mnie
musze go dzisiaj oblookać

Stary 2007-04-28, 10:16   #2790
klaudynka4
Zakorzenienie

Wydawało mi się że widziałam na stoisku Inglota Ale może to przywidzenie było skoro dopiero wypuścili
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości