a.t.w - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-10-11, 11:34   #1
guest
Zakorzenienie

a.t.w

Chciałam spytać, czy Wasze opinie na temat kosmetyków a.t.w. są pozytywne, i czy te kosmetyki naprawdę działają tak, jak to jest pięknie w katalogu napisane?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 11:48   #2
Skakanka
Raczkowanie

Re: a.t.w

Ja ta firme bardzo lubie. Nie probowalam wszystkiego, ale:
1) krem rozjasniajacy zaczerwienienia w takiej bialej tubce rzeczywiscie rozjasnia zaczerwienienia
2) Maja dobre pomadki - super konsystencja, ladne kolory, nawilzaja usta i trzymaja sie dosc dlugo
3) plyn do mycia twarzy antystresowy - super! lagodny i myjacy
4) tak zwane fitoregulatory - mialam z kasztanowcem do skory naczynkowej i kupie go znowu
5) zel XXL na cellulit - skora jest po nim napieta i gladka.
Jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze.
Skakanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 12:25   #3
guest
Zakorzenienie

Ja właśnie miałam kiedyś ten fitoregulator z kasztanowcem na naczynka-i ja , która nigdy na żaden kosmetyk uczulona nie byłam dostałam dosc dużych wyprysków, i to mnie zraziło do kupna innych kosmetyków z tej firmy.Do czasu. teraz wpadł mi w ręce ostatni ich katalog i chyba znowu coś kupię-myślałam nad tą odżywką do włosów z ziołem azteków-czy warto?? Miałam kiedys też żel do biustu z a.t.w i zniego byłam nawet zadowolona
Stary 2002-10-11, 19:59   #4
palomino
Zakorzenienie

Melduję, że używałam z serii antystresowych (bardzo dobrze wspominam), miałam mgłę do twarzy (to też było fajne).
Żel XXL podkradałam matce (trudno nas nazwać grubymi [img]icons/icon7.gif[/img], bo niby jest przeznaczony dla ludzi otyłych hehe, ale rzeczywiście działanie było zauważalne)
I tu odpowiedź na twoje pytanie bo miałam także serię z ziołami Azteków. Balsam oceniam pozytywnie, bo się bardzo dobrze wchłania, nie jest tłusty i skóra jest po nim gładziutka. Jedyny mankament, że zbyt mało jak dla mnie wydajny.
Ale jedynym, niestety, produktem, z tej serii, który oceniam jako niewypał jest właśnie ta odżywka do włosów. Uważam że a.t.w. (podobnie jak Avon) niepotrzebnie wkroczyła w ten segment działalności. Dla mnie ta odżywka nie przynosi żadnych efektów. Ale może to też dlatego, że na moje włosy rzadko co działa...
Ogólnie zaś ocena firmy jest dobra. Ceny są przystępne (by nie powiedzieć - niskie), a jakość dość dobra.
Stary 2002-10-11, 20:40   #5
guest
Zakorzenienie

No.., z tymi cenami to różnie bywa, bo np.XXL-koncentrat do kąpieli kosztuje 290 zł, dobrze ,że do otyłych nie należęOdżywki na pewno juz nie kupię.Nie wiem tylko na którym miejscu biorąc pod uwagę wszystkie kosmetyki znalzłoby się A.T.W, stawiając je przy Oriflame i Avon.?
Stary 2002-10-12, 21:34   #6
guest
Zakorzenienie

Używałąm żelu na cellulit XXL i oceniam pozytywnie, stawiam go obok Perfectslim L'oreal a cena niższa zdecydowanie. Wydaje mi się, że kosmetyki te nie dorównują droższym firmom ale są tam sympattyczne perełki.
Stary 2012-09-10, 21:29   #7
narka 53
SPAMER
Nieopłacona reklama

Dot.: Re: a.t.w

No cóż. Cudze chwalimy swego nie znamy. Koleżanka była cztery miesiące na szkoleniu w USA Byl jakiś konkurs nagrodą były kosmetyki.No i wygrała, dopiero w kraju się zorientowała że to Polskie kosmetyki ATW. Ja od dawna je używam. Co ważne wszystkie balsamy są bez kofeiny. A która na to zważa? A to ważne. Mało kto wie że zawierają tylko wyciągi ze świeżych roślin. A tak w ogóle to używając jakichkolwiek kosmetyków trzeba mieć troszkę wiedzy.Nie wolno kierować się tylko tym co powie sprzedawca. Jemu zależy tylko na sprzedaży.
narka 53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:43   #8
narka 53
SPAMER
Nieopłacona reklama

Smile Dot.: Re: a.t.w

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Używałąm żelu na cellulit XXL i oceniam pozytywnie, stawiam go obok Perfectslim L'oreal a cena niższa zdecydowanie. Wydaje mi się, że kosmetyki te nie dorównują droższym firmom ale są tam sympattyczne perełki.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
No.., z tymi cenami to różnie bywa, bo np.XXL-koncentrat do kąpieli kosztuje 290 zł, dobrze ,że do otyłych nie należęOdżywki na pewno juz nie kupię.Nie wiem tylko na którym miejscu biorąc pod uwagę wszystkie kosmetyki znalzłoby się A.T.W, stawiając je przy Oriflame i Avon.?
Gdyby dziewczyny wiedziały choć rtoszkę więcej o AVONIe niż ich katalogu informacje.Nigdy żadna by tego nie kupiła

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Ja właśnie miałam kiedyś ten fitoregulator z kasztanowcem na naczynka-i ja , która nigdy na żaden kosmetyk uczulona nie byłam dostałam dosc dużych wyprysków, i to mnie zraziło do kupna innych kosmetyków z tej firmy.Do czasu. teraz wpadł mi w ręce ostatni ich katalog i chyba znowu coś kupię-myślałam nad tą odżywką do włosów z ziołem azteków-czy warto?? Miałam kiedys też żel do biustu z a.t.w i zniego byłam nawet zadowolona
A może Ty nie masz cery naczynkowej tylko trądzik różowaty? Z tym nawet kosmetyczki często mają problem. A wtedy fitoregulator ale z bylicy bożego drzewka. Jak to dobrze że teraz w Warszawie w samym centrum można kupić te kosmetyki.No i do tego naprawdę fachowa porada.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
Melduję, że używałam z serii antystresowych (bardzo dobrze wspominam), miałam mgłę do twarzy (to też było fajne).
Żel XXL podkradałam matce (trudno nas nazwać grubymi [img]icons/icon7.gif[/img], bo niby jest przeznaczony dla ludzi otyłych hehe, ale rzeczywiście działanie było zauważalne)
I tu odpowiedź na twoje pytanie bo miałam także serię z ziołami Azteków. Balsam oceniam pozytywnie, bo się bardzo dobrze wchłania, nie jest tłusty i skóra jest po nim gładziutka. Jedyny mankament, że zbyt mało jak dla mnie wydajny.
Ale jedynym, niestety, produktem, z tej serii, który oceniam jako niewypał jest właśnie ta odżywka do włosów. Uważam że a.t.w. (podobnie jak Avon) niepotrzebnie wkroczyła w ten segment działalności. Dla mnie ta odżywka nie przynosi żadnych efektów. Ale może to też dlatego, że na moje włosy rzadko co działa...
Ogólnie zaś ocena firmy jest dobra. Ceny są przystępne (by nie powiedzieć - niskie), a jakość dość dobra.

Każde włosy wymagają czegoś innego.A kto powiedział że ta odżywka jest dla Ciebie. Mają w swojej ofercie też inne odżywki, wspaniałe serum do włosów.
narka 53 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości