solarium a oczyszczanie skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-18, 22:44   #1
Jamaika88
Zadomowienie

solarium a oczyszczanie skóry

Mam pytanie, czy po wizycie w solarium można na następny dzień udać się do kosmetyczki na oczyszczanie skóry? Bardzo prosze o odpowiedź.
Jamaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:02   #2
apsik9
Raczkowanie

Dot.: solarium a oczyszczanie skóry

Nie za bardzo. Skóra jest podrażniona opalaniem i będziesz miała plamki, które mogą długo się utrzymywać. Lepiej oczyścić nieopaloną buźkę, a później odczekać, aż ślady znikną - i dopiero wtedy do solarium. Jeśli przeszkadz Ci bladość - polecam tonujący krem nawilżający Nivea Visage (występuje w dwóch fajnych kolorkach i nadaje buźce ładny koloryt.
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:34   #3
taniacos
Rozeznanie

Zależy to od stanu twojej skóry.Ja bym odczekała kilka dni i udała bym sie do kosmatyczki na oczyszczanie.Skóre po solarce możesz mieć zaczerwienioną i podrażniona.Warto kosmetyczce powiedziec o tym ,że byłas na solarium,wtedy bedzie delikatiejsza i nałoży tobie preparaty kojące skóre,ale jednocześnie może zrobić tobie wykład ze szkodliwosci opalania.
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 11:25   #4
Emilia1
Zakorzenienie

nei polecam bezposrednio po oczyszczaniu, przeciez sa robione peelingi dodatkowo podraznienie lekkie po manualnym oczysszczaniu
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 16:15   #5
Jamaika88
Zadomowienie

No właśnie tez tak myślałam, tylko problem w tym że tu nie chodzi o mnie tylko o koleżankę która napaliła się na to żeby na sylwestra być super opaloną i mieć oczyszczona skórę a że do sylwka mało czasu to chce wszystkie zabiegi wepchną w czas między świętami a sylwkiem. Nie wiem czemu, bo przecież i tak 3 dni po oczyszczaniu skóra może jeszcze nie wyglądać najlepiej i jeszce ta solarka. A mojej koleżance trudno coś wytłumaczyć, taki już typ, może jak jej powiem że może podrażnić skórę to się z tego wycofa.
Jamaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości