Cera mieszna, naczyńkowa proszę o porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-20, 13:57   #1
z_agnieszka
Raczkowanie

Exclamation

Cera mieszna, naczyńkowa proszę o porady

Witam wszystkie Wizażanki.Tak jak w temacie proszę o porady dotyczące pielęgnacji cery naczyńkowej, mieszanej.Dokładnie to moja buzia wyglada tak: przesuszona - zwłaszcza na płatkach nosowych(tak,że aż skórka schodzi), delikatnie miedzy brwiami,przy skroni i w oklicach ust; popekane naczyńka na płatkach nosowych i troszkę na policzkach(na tych policzkach to jest taka zarumieniona, zwłaszcza teraz jak jest pora zimowa).
Kompletnie nie wiem co mam stosowaćjakis czas temu kupiłam krem odżywczy, głeboko regenerujący z dr Irena Eris z serii Pharmaceris do cery naczyńkowej( po którym moja buzia się świeciła jak psu...) i po jakims czasie stosowania moja twarz zrobiła sie dziwnie chropowata,nieprzyjemna w dotyku i miałam takie wrażenie że jest ściagnieta.Zaraz poszłam do dermatologa i pani doktor przepisała mi jakis krem robiony w aptece i dostałam próbkę emulsji Cetaphil do mycia twarzy(moze byc stosowana zamiast wody).Po 3 dniach wszystko było juz ok.Dlatego kupiłam w aptece tą emulsję i teraz zawsze uzywam jej rano i wieczorem.Jest naprawde dobra i bardzo wydajna.Jakby kogoś interesowało jej koszt to ok 37 zł.
No ale wciąż mam problem jeśli chodzi o dobranie kremuOstatnio bylam w aptece i tam pani mi poradziła abym sobie kupiła Lekki krem pielęgnacyjno-ochronny do skory normalnej lub mieszanej z rozszerzonymi naczynkami Avene i do tego krem do pielegnacji leczniczej też z Avene.Wstrzymałam się jeszcze z zakupem tych kremów bo nie należą do najtańszych(jeden normalnie kosztuje cos koło 70 zł a teraz są w promocji te 2 za 99zl).A może któraś z Was stosowała te kremy i moze mi coś o nich powiedzieć??Czy warte są tej ceny??
Bardzo proszę o odpowiedzi, pozdrawiam!!!
z_agnieszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:34   #2
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: Cera mieszna, naczyńkowa proszę o porady

sprawdzalas na kwc?avene ma dobre preparaty.
jaki to krem? antirougerous?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:43   #3
z_agnieszka
Raczkowanie

Arrow Dot.: Cera mieszna, naczyńkowa proszę o porady

Sprawdzałam kwc i znalazłam tam różne opinie,sporo jest wypowiedzi negatywnych
Tak jest to krem z serii Antirougeurs.
z_agnieszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:52   #4
marago
Rozeznanie

GG do marago

Mam podobny problem + naczyniak zeby było ciekawiej. Słyszałam duzo dobrego o kremach z wyciągiem z kasztanowca, ale nie moge znaleźć nic porządnego. Znalazłam taki kiedys, ale po kilku uzyciach wylądował w koszu bo niestety nic dobrego nie wnosił.
Na przesuszone miejsca, zwłaszcza zimą, stosuję krem z wit A. Kupiłam kiedyś taki za dosłownie klika złotych w aptece. Dosyć tłusty, ale zdaje egzamin stosowany tylko na noc na najbardziej przesuszone miejsca.
marago jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:30   #5
Emilia1
Zakorzenienie

zainwestuj w krem z wit c , jest fajny krem z witamina k 1 i 3% warto go laczyc z wit c od zew i od wewnatrz.

o pielegnacji Twoejj cery znajdziesz duzo tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości