sylwestrowa zmiana- z blondu na rudy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-20, 18:24   #1
Joannaa
Przyczajenie

Smile

sylwestrowa zmiana- z blondu na rudy??

witam was serdecznie!
zastanawiam sie nad sylwestrowa zmiana kolorku wlosow. myslalam o jakims odcieniu rudego. i tu moja prosba do was czy moglybyscie spojrzec i doradzic. czy bedzie mi w takowym kolorze dobrze? a moze w jakims innym??
zalaczam fotke zebyscie mogly sie lepiej rozeznac no i... licze na was!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (41,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (22,0 KB, 103 załadowań)
Joannaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 00:25   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: sylwestrowa zmiana- z blondu na rudy??

jakos na Twoim miejscu nie bawialbym sie w rudosci, jezeli masz rozjasniane wlosy to nawet zmywalna farba wniknie mocniej i ciezko sie bedzie tego pozbyc jezeli sie sobie w tym kolorze podobac nie bedziesz, jestem ciekawa jakbys wygladala w zimnym odcieniu blondu, np po uzyciu popielatej plukanki, bylaby to jakas odmiana
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 07:14   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Witaj Na rozjaśnionych włosach wyjdzie bardzo intensywny rudy, niejdednolity kolor.... Drugą wadą rudości jest to, że cieżko potem wrócić do czystego blondu i pozbyć się tych rudych refleksów.....
Fajny masz teraz kolorek.... ładnie ci w takim ciepłym odcieniu Nie zmieniaj go
Ps. też mam aparat
Stary 2006-12-21, 10:48   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wydaje mi się ( patrząc na zdjęcie nr 2, ale nie wiem czy kolory nie są przekłamane) , że Twoja buzia ma tendencję do zaczerwienień, zaróżowień, to niestety nie będzie dobrze wyglądać z rudościami , szczególnie z tymi ciemniejszymi.Pozatym powrót do blondu będzie utrudniony ( ale nie niemożliwy)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:58   #5
Joannaa
Przyczajenie

no to widze ze mi odradzacie te wloski nie sa jakos szczegolnie rozjasniane bo farbowalam je garnierem bardzo jasny blond. sama z natury tez mam jasny. a to 2 zdj moze mam jakies zaczerienienia bo bylo to robine latem- wiec moze od slonca? a jakie kolorki proponowalybyscie poza rudawym? jakies cieple czy zimne. chyba nie chce miec jsniejszych po pierwsze dlatego ze rozjasnianie jak powszechnie iadomo niszczy a po drugie chce zeby buzia wydawala sie " wyrazniejsza ". ale sie rozpisalam:P mam nadzieje ze beziecie mialy cierpliwosc to przeczytac hihi
Stary 2006-12-21, 11:07   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Sądzę, że powinnaś postawić na zimne kolory, nie zbyt ciemne np jasny zimny brązik

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 11:51   #7
truskawkowawiosna
Moderator

Joanno, ja tez Cie widze w zimniejszych barwach, niby z rudym poprobowac mozna, ale glupia szamponetka chwyci tak mocno, ze tygodniami nie bedziesz mogla pozbyc sie tego barwnika, kolezanka blondynka, uzyla szamponetki chyba z marionu, ciemny blond wyszedl jej ladny jasny brazik, spodobalo sie jej wiec potem nakladala czekoladowy braz tez z marionu, ogolnie fajne sa ich szamponetki
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:27   #8
Ninedin
Zakorzenienie

Ja nie widzę dokładnie na zdjęciu jaki masz kolor skóry , brwi i oczu.....Popatrz na pytania w wątku o typach urody Ja patrząc na zdjęcie myślę, że bardziej ciepłe barwy
Stary 2006-12-21, 13:47   #9
Joannaa
Przyczajenie

hmm.. to powiem wam szczerze ze juz sama nie wiem. kiedys w akcie desperacji, po nieudanym domowym farbowaniu, fryzjerka zrobila mi cieeemne wlosy. i nie bylo mi w nich dobrze. no ale moze to poprostu za ciemny kolor byl. chcialabym taki jaaaasniusienki brazik. tylko nigdzie ale to nigdzie nie moge na taki trafic. o oczy mam zilone- niebieskie. brwi takie nk na 2zdj. teraz mam cieply kolorek- ten sam ze zdj i mowia ze mi dobrze w takim cieplym kolorku. ale chcialabym cos zmienic. wlasnie na jakis zimny moze? tylko pytanie - jaki??
Stary 2006-12-21, 14:23   #10
smerfeta01
Zakorzenienie

mnie podobasz się w takim kolorze jaki masz aktualnie, może jeszcze w jakieś delikatnej platynie bym Cię widziała, na pewno jednak nie postawiłabym na rudy...
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:51   #11
blueone
Rozeznanie

też się zastanawiałam nad przekściem z blondu na rudy,ale boję się że potem nie wróce już do blondu. dodam że miałam na mysli kolor w stylu miedziano-złoty. kiedyś widziałam szamponetki o tym odcieniu,nie pamiętam nazwy firmy,ale ostatnio szukałam i nigdzie nie ma takiego koloru...sama nie wiem, chyba nie będe ryzykowac i zostane przy swoim blondzie
blueone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 09:36   #12
Joannaa
Przyczajenie

a jak poznaje sie czy zakupiona farba to zimny czy cieply kolor. maja cos w nazwie? mi ciezko czasem jest rozpoznac jaki to oidcien. nie wszystkoe sa czysto zimne ani czysto cieple. mam nadzije ze rozwiejecie moje watpliwosci a tak poza tematem zycze wam dziewvczynki- i nie tylko weeesolych swiat!!""D
Stary 2006-12-25, 14:23   #13
smerfeta01
Zakorzenienie

wszystkie odcienie zawierajace w nazwie "ciepły, złoty" są kolorami ciepłymi, w przypadku rudych rzaczej rzadko na opakowaniu pisze czy kolor jest chłodny czy ciepły, bo rudości zazwyczają są ogniste
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 18:40   #14
AniaBrunetka
Rozeznanie

zastanowilabym sie nad balejazem platyna + jasny braz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości