Regenercja w這s闚 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-12-22, 21:37   #31
blaque
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 800
Dot.: Regenercja w這s闚

..Asia..-a ile utrzymal sie efekt? Prosze, opisz efekt i wszyyystko z tym zwiazane-bede wdzieczna
Stary 2006-12-22, 21:58   #32
..Asia..
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 573

Cytat:
Napisane przez blaque Poka wiadomo嗆
..Asia..-a ile utrzymal sie efekt? Prosze, opisz efekt i wszyyystko z tym zwiazane-bede wdzieczna
Mia豉m w這sy zmiszczone samodzielnym rozja郾ianiem - typowe siano. Po tym zabiegu w這sy by造 mniej "sianowate", wydawa造 mi sie grubsze i nie przylega造 do g這wy. Z tym mia豉m zawsze problem - przy g這wie przylizane, reszta suche siano.
Efekt utrzyma mi sie jakie 4-5 my, potem wszystko wr鏂i這 do normy. Pomownie z tego nie skorzysta豉m, bo odkry豉m WAX i on mi r闚nie pom鏬, przede wszystkim ograniczy wypadanie. W這sy si zregenerowa造, troche je obci窸am i ju nigdy nie mia豉m tak koszmarnych w這s闚 jak kiedy

Og鏊nie - polecam ten zabieg u fryzjera, w這ski by造 rzeczywi軼ie inne i pewnie gdybym zrobi豉 ich wi璚ej efekt by zadowalaj帷y. Przerzuci豉m si na WAX z pow鏚ek czysto ekonomicznych

Teraz, kiedy mozna to zrobi w domu - kupuj帷 ampu趾e na allegro, ch皻enie powt鏎zy豉bym kuracj.

------------------------------------------

Zobacz, znalaz豉m takie aukcj na allegro http://www.allegro.pl/search.php?str...7320&country=1 tylko nie znam u篡tkownika, ale handluje samymi preperatami do w這s闚, wi璚 pewni mo積a mu zaufa. Mo積a by czegos spr鏏owa, tylko moze kto by si wypowiedzia, kto tak kuracj w domu ju przeprowadzi
..Asia.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-28, 11:31   #33
kamila_188
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do kamila_188

Od篡wki Wax kiedy u篡wa豉m zu篡豉m jedno opakowanie ale efektu nie widzia豉m wi璚 przesta豉m u篡wa ㄊkam wyci庵 ze skrzypu polnego z witaminami jedno opak wylykalam chcialam zeby mi w aptece polecila cos mocniejszego ale powiedziala ze skrzyp to ziola aby byl efekt trzeba lykac dluzszy okres czasu wiec kupilam nastepne opkowanie tylko zwieksze sobie dawke bede 造ka 2 tabletki. Kupi豉m w aptece szampon regeneruj帷y Seboradin kuracja do w這s闚 zniszczonych farbowaniem i modelowaniem Spr鏏uj zainwestowc we wlosy aby odzyskaly kondycje kupie sobie tez te ampulki Dzieki za wszystkie porady!!
kamila_188 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-28, 13:03   #34
blaque
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 800

Asia-dzieki Ja tez uzywam WAX'a.Dopeiro 2 czy 3 razy, ale szczerze mowiac widze troszke efekty.Do tego mam jeszcze maske z Loreala i zawsze po kazdym myciu jedwab.Prostuje tylko grzywke.
Hm..narazie nie mam hajsu zeby zrobic sobie taka kuracje.Zostane przy WAX'ie narazie
Ale dobrze by bylo, jesli ktoras dziewczyna wypowiedzialaby sie na temat kuracji w domu
Stary 2006-12-29, 11:54   #35
kamila_188
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do kamila_188
Smile Dot.: Regenercja w這s闚

Marz mi si zdrowe, 郵iczne, l郾i帷e w這sy. Wydaje mi si 瞠 najlepszy efekt by豚y jakbym powrocila do swojego naturalnego koloru w這s闚
Wczoraj zrobi豉m sobie maseczk z oleju rycynowego i 鄴速ka, ta mseczka jest chwalona przez wiele osob na tym forum Efektu jednak nie widzailam mialam jak zwykle "szope" na wlosch efekt byl taki ze musilam zastosowac duza ilosc odzywki by wlosy byly rozczsywalne!!
Moze przy dluzszym stosowniu tej maseczki bedzie widoczny jakis efekt bede probowac!!
kamila_188 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-29, 12:37   #36
monikapb
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Dot.: Regenercja w這s闚

mam straszny problem, a mianowicie puszace sie wlosy..szczegolnie w okresie zimy....wychodzac z domu sa gladkie lsniace, lecz powrocie do domu, widze w lusterku strasnie poelektryzowana szope..2 razy wiecej wlosow...cala fryzura nie do uczesania i nie do ulozenia do nastepnego mycia...pomocy
monikapb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-29, 13:01   #37
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

ja uwielbiam moje wlosy po WAXie takie mieciutkie gladkie byc moze dziewczyny zle stosujecie ze nie widzicie efektow? np za krotko trzymacie albo nie "podgrzewacie" wlosow? bo wax dziala tylko w wysokiej temperaturze... co do ampulek skusilabym sie by sprobowac, slyszalam ze loreala sa najlepsze, ale nie iwem bo nigdy nie mialam takiego zabiegu
Stary 2006-12-29, 13:27   #38
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 790

Te mia豉m bardzo zniszczone w這sy i pr鏏owa豉m je ratowa na wszystkie sposoby. 畝dne waxy, szampony i od篡wki nie przynosi造 瘸dnych znacz帷ych rezultat闚. Nie ma sensu wydawa pieni璠zy i si m璚zy. Tylko profesjonalne, konkretne ampu趾i naprawd regeneruj. Polecam Loreala Absolut Repair lub Powe Color, Matrix Biolage, Alfaparf Semi Di Lino
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-08, 15:16   #39
Farmacy
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12

Kamila a jaki masz kolor w這s闚, naturalny?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kami828 Poka wiadomo嗆
Mam te ten problem,rozja郾ia豉m w這sy i teraz mam od po這wy g這wy siano.Stosuje od篡wke WAX oraz szampon i od篡wke do w這s闚 zniszczonych Garnier,po odzywce nie mam 瘸dnego problemu z rozczesaniem w這s闚 a i zapach jest bardzo 豉dny owocowy Kole瘸nka mojej siostry fryzjerka poleci豉 mi od篡wke MATRIX ale jeszcze nie szuka豉m jej na allegro niby jest zaraz poszperam
Prosz kliknij w jedn z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywni to okienko.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila_188 Poka wiadomo嗆
Marz mi si zdrowe, 郵iczne, l郾i帷e w這sy. Wydaje mi si 瞠 najlepszy efekt by豚y jakbym powrocila do swojego naturalnego koloru w這s闚
Wczoraj zrobi豉m sobie maseczk z oleju rycynowego i 鄴速ka, ta mseczka jest chwalona przez wiele osob na tym forum Efektu jednak nie widzailam mialam jak zwykle "szope" na wlosch efekt byl taki ze musilam zastosowac duza ilosc odzywki by wlosy byly rozczsywalne!!
Moze przy dluzszym stosowniu tej maseczki bedzie widoczny jakis efekt bede probowac!!
a jaki masz kolor w這s闚 (w豉sny?)
Farmacy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-08, 22:28   #40
Katrinnnn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389

Hehe chyba Twoje pytanie nie jest zbyt aktualne, bo komentarz tamtej dziewczyny jest z 2006 roku...
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.