Regenercja włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-22, 22:37   #31
blaque
Zakorzenienie

Dot.: Regenercja włosów

..Asia..-a ile utrzymal sie efekt? Prosze, opisz efekt i wszyyystko z tym zwiazane-bede wdzieczna
Stary 2006-12-22, 22:58   #32
..Asia..
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
..Asia..-a ile utrzymal sie efekt? Prosze, opisz efekt i wszyyystko z tym zwiazane-bede wdzieczna
Miałam włosy zmiszczone samodzielnym rozjaśnianiem - typowe siano. Po tym zabiegu włosy były mniej "sianowate", wydawały mi sie grubsze i nie przylegały do głowy. Z tym miałam zawsze problem - przy głowie przylizane, reszta suche siano.
Efekt utrzymał mi sie jakieś 4-5 myć, potem wszystko wróciło do normy. Pomownie z tego nie skorzystałam, bo odkryłam WAX i on mi również pomógł, przede wszystkim ograniczył wypadanie. Włosy się zregenerowały, troche je obcięłam i już nigdy nie miałam tak koszmarnych włosów jak kiedyś

Ogólnie - polecam ten zabieg u fryzjera, włoski były rzeczywiście inne i pewnie gdybym zrobiła ich więcej efekt był zadowalający. Przerzuciłam się na WAX z powódek czysto ekonomicznych

Teraz, kiedy mozna to zrobić w domu - kupując ampułke na allegro, chętenie powtórzyłabym kurację.

------------------------------------------

Zobacz, znalazłam takie aukcję na allegro http://www.allegro.pl/search.php?str...7320&country=1 tylko nie znam użytkownika, ale handluje samymi preperatami do włosów, więc pewni można mu zaufać. Można by czegos spróbować, tylko moze ktoś by się wypowiedział, kto taką kurację w domu już przeprowadził
..Asia.. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 12:31   #33
kamila_188
Przyczajenie

GG do kamila_188

Odżywki Wax kiedyś używałam zużyłam jedno opakowanie ale efektu nie widziałam więc przestałam używać Łykam wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami jedno opak wylykalam chcialam zeby mi w aptece polecila cos mocniejszego ale powiedziala ze skrzyp to ziola aby byl efekt trzeba lykac dluzszy okres czasu wiec kupilam nastepne opkowanie tylko zwieksze sobie dawke bede łykać 2 tabletki. Kupiłam w aptece szampon regenerujący Seboradin kuracja do włosów zniszczonych farbowaniem i modelowaniem Spróbuję zainwestowc we wlosy aby odzyskaly kondycje kupie sobie tez te ampulki Dzieki za wszystkie porady!!
kamila_188 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 14:03   #34
blaque
Zakorzenienie

Asia-dzieki Ja tez uzywam WAX'a.Dopeiro 2 czy 3 razy, ale szczerze mowiac widze troszke efekty.Do tego mam jeszcze maske z Loreala i zawsze po kazdym myciu jedwab.Prostuje tylko grzywke.
Hm..narazie nie mam hajsu zeby zrobic sobie taka kuracje.Zostane przy WAX'ie narazie
Ale dobrze by bylo, jesli ktoras dziewczyna wypowiedzialaby sie na temat kuracji w domu
Stary 2006-12-29, 12:54   #35
kamila_188
Przyczajenie

GG do kamila_188
Smile Dot.: Regenercja włosów

Marzą mi się zdrowe, śliczne, lśniące włosy. Wydaje mi się że najlepszy efekt byłby jakbym powrocila do swojego naturalnego koloru włosów
Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z oleju rycynowego i żółtka, ta mseczka jest chwalona przez wiele osob na tym forum Efektu jednak nie widzailam mialam jak zwykle "szope" na wlosch efekt byl taki ze musilam zastosowac duza ilosc odzywki by wlosy byly rozczsywalne!!
Moze przy dluzszym stosowniu tej maseczki bedzie widoczny jakis efekt bede probowac!!
kamila_188 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:37   #36
monikapb
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Regenercja włosów

mam straszny problem, a mianowicie puszace sie wlosy..szczegolnie w okresie zimy....wychodzac z domu sa gladkie lsniace, lecz powrocie do domu, widze w lusterku strasnie poelektryzowana szope..2 razy wiecej wlosow...cala fryzura nie do uczesania i nie do ulozenia do nastepnego mycia...pomocy
monikapb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:01   #37
AniaBrunetka
Rozeznanie

ja uwielbiam moje wlosy po WAXie takie mieciutkie gladkie byc moze dziewczyny zle stosujecie ze nie widzicie efektow? np za krotko trzymacie albo nie "podgrzewacie" wlosow? bo wax dziala tylko w wysokiej temperaturze... co do ampulek skusilabym sie by sprobowac, slyszalam ze loreala sa najlepsze, ale nie iwem bo nigdy nie mialam takiego zabiegu
Stary 2006-12-29, 14:27   #38
Angel@
Zakorzenienie

Też miałam bardzo zniszczone włosy i próbowałam je ratować na wszystkie sposoby. Żadne waxy, szampony i odżywki nie przynosiły żadnych znaczących rezultatów. Nie ma sensu wydawać pieniędzy i się męczyć. Tylko profesjonalne, konkretne ampułki naprawdę regenerują. Polecam Loreala Absolut Repair lub Powe Color, Matrix Biolage, Alfaparf Semi Di Lino
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 16:16   #39
Farmacy
BAN stały

Kamila a jaki masz kolor włosów, naturalny?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Mam też ten problem,rozjaśniałam włosy i teraz mam od połowy głowy siano.Stosuje odżywke WAX oraz szampon i odżywke do włosów zniszczonych Garnier,po odzywce nie mam żadnego problemu z rozczesaniem włosów a i zapach jest bardzo ładny owocowy Koleżanka mojej siostry fryzjerka poleciła mi odżywke MATRIX ale jeszcze nie szukałam jej na allegro niby jest zaraz poszperam
Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila_188 Pokaż wiadomość
Marzą mi się zdrowe, śliczne, lśniące włosy. Wydaje mi się że najlepszy efekt byłby jakbym powrocila do swojego naturalnego koloru włosów
Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z oleju rycynowego i żółtka, ta mseczka jest chwalona przez wiele osob na tym forum Efektu jednak nie widzailam mialam jak zwykle "szope" na wlosch efekt byl taki ze musilam zastosowac duza ilosc odzywki by wlosy byly rozczsywalne!!
Moze przy dluzszym stosowniu tej maseczki bedzie widoczny jakis efekt bede probowac!!
a jaki masz kolor włosów (własny?)
Farmacy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 23:28   #40
Katrinnnn
Raczkowanie

Hehe chyba Twoje pytanie nie jest zbyt aktualne, bo komentarz tamtej dziewczyny jest z 2006 roku...
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości