Help!!!:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-22, 13:31   #1
konekssja
Przyczajenie

Unhappy

Help!!!:((

Z gory przepraszam, ze sie powtarzam, bo na ten temat zalozylam nowy watek , a jednoczesnie wkleilam go w inne iejsce, ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, a pozniej sie go wykasuje
Błagam help!!!! bylam ostatnio u Pani dermatolog i sprawa wyglada tak: na twarzy nie mam widocznych syfkow, barziej na policzku podskorne, ktore widac bedzie dopiero wtedy , kiedy sie do nich "dorwe".Dermatolog przepisala mi differin...stosuje go juz od jakichs 2 tygodni...rezultatow nie widze, ale tez nie jest najgorzej...podstawa to nie wyciskacale mam inny problem...wieczorem kiedy myje twarz jest ona strasznie wysuszona...w dzien natomiast blyszczy mi sie czolo i okolice nosa..a do tego...!!! nie wiem czy nazwac to luszczeniem sie skory, czy ? wystarczy , ze niechcacy zadrapie sie na policzku paznokciem a juz schodzi mi skora:/ kiedy przejade po policzku cala reke skora zaczyna sie walkowac i wyglada to jakbym miala na twarzy pozostalosci zbitej waty po wacikach do demakijazu!!:/ wyczytalam gdzies, ze przy stosowaniu differinu nalezy stosowac kremy z filtrami..jednak ja sie na nich nie znam i nie mam pojecia co kupic...:/ prosze o rade! jaki krem dostepny w sklepie kosmetycznym mi w tym pomoze??( dodam, ze nie uzywam zadnych innych kremow...ani podkladow...itd..na noc stosuje differin, czasem posmaruje twarz Nivea soft i tyle..plizzz pomozcie
konekssja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 14:01   #2
lily_of_the_valley
Zadomowienie

Dot.: Help!!!:((

Na temat differinu bylo duzo watkow. Poza tym nie wiem czy dermatolog Cie powiadomil, ale differin mocno wysusza skore, zwlaszcza zel. Dlatego tak Ci sie luszczy skora, powinnas uzywac zel do twarzy ktory nie wysusza skory i krem nawilzajacy.
lily_of_the_valley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:10   #3
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: Help!!!:((

watek differin mam dosyc obfituje w super rady . looknij na niego.

luszczenie wysyp sa mozliwe, jelsimasz to zmniejsz czestotliwosc ale nie odtawiaj calkowicie, stosuj proste ale efektywne nawilzaczw w opdstepie ok godz od nalozenia differinu na noc . na dzien konicznie filtry! wiecej w ym watku
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości