Do fanek La Roche Posa!3konkretne podkłady La Roche Posay-ktory najlepszy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-22, 18:35   #1
monia207
Raczkowanie

Do fanek La Roche Posay!3konkretne podkłady La Roche Posay-ktory najlepszy??

Mam dość skonkretyzowane pytanko do fanek podkładów La Roche Posay!
Tez bardzo lubie ta firme tylko ciagle zastanwiaam sie ktory podklad bedzie dla mnie najlszpszy:
1. La ROche Posay Unifiance-korygujacy
2. La roche Posay Toleriane
3. La Roche Posay do suchej i bardzo suchej cery?

Moja cera: jest mieszana (tlusta na nosie i przy nosku na polikach) reszta sucha, naczynkowa (sklonna do rumienia), wrażliwa (na zimno, zmiany temp., klimatyzacje itd.).
Zalezy mi na podkladzie ktory bedzie dobrze kryl pojawiajacy sie rumień, a przy tym nie wysuszał wiec dziewczynki pomożcie KTORY NAJBLIZSZY POSZUKIWANEMU IDEAŁOWI?

Edytowane przez monia207
Czas edycji: 2006-12-22 o 22:08
monia207 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:58   #2
maja55
Zakorzenienie

Dot.: Do fanek La Roche Posa!3konkretne podkłady La Roche Posay-ktory najlepszy??

Bardzo lubię podkład La Roche Possay Lissage Optique - optycznie wygładza skórę, ale przy mieszanej skórze może bedziesz potrzebowała czegoś do zmatowienia. U mnie spisywała się ok, ale na mieszanej skórze mojej mamy troszkę się błyszczał. Ale na pewno nie wysusza suchej skóry na policzkach, dość dobrze kryje, i bardzo wygładza skórę.
Stary 2006-12-22, 20:10   #3
anika_s
Wtajemniczenie

Dot.: Do fanek La Roche Posa!3konkretne podkłady La Roche Posay-ktory najlepszy??

Ja mam Unifiance i jestem zadowolona.Mam mieszaną cerę i jakoś sobie z nią radzi, chociaż po ok.8godz.muszę przypudrować troszkę buźkę bo lekko się świeci.
anika_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:16   #4
blueania
Zakorzenienie

Toleriane tylko,ze ja sie po nim swiece wiec uzywam jeszcze pudru
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 22:07   #5
monia207
Raczkowanie

Dot.: Do fanek La Roche Posay!3konkretne podkłady La Roche Posay-ktory najlepszy??

no to mi pomoglyscie ale dzieki i licze jeszcze na jakies opinie
Stary 2006-12-23, 00:32   #6
Amaterasu83
Raczkowanie

Ja mam podkład Unifiance (optycznie wygładzający i rozświetlający) do skóry mieszanej i tłustej. Sama zastanawiałam się nad tym do cery suchej, bo ostatnio ją troszke wysuszyłam, ale po rozmowie z miłą pania w aptece wzięłam ten do mieszanej.
A jak sie sprawuje? Wkoncu znalazłam podkład który świetnie pasuje do koloru mojej skóry (mam dośc jasną karnację, a odcień 21 jest dla niej świetny). Poza tym ładnie się rozprowadza, wygląda bardzo naturalnie, radzi sobie z drobnymi zmianami na twarzy (niewielkie przebarwienia, zaczerwienienia), ale wkoncu nie jest to podkład korygujący. No a ponieważ ma za zadanie rozświetlać, to na efekt matujący również liczyć nie można. Idealny do stosowania na dzień!
Polecam!
Amaterasu83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 10:04   #7
monia207
Raczkowanie

a czy ktos cos powie i LRP Toleriane?? to chyba nowosc jestem ciekawa jak sie sprawdza? I jeszcze jedno pytanko, czy ten do suchej skroy dobrze kryje??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości