Wypadanie w這s闚 - kuracja Seboradinem - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-12-25, 11:25   #1
Nep
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Wypadanie w這s闚 - kuracja Seboradinem

Witam!
Na wst瘼ie chcia豚ym si 豉dnie przywita, gdy to m鎩 pierwszy post:
Dzieeeee doooooo-bryyyyyy!

Ot騜, od jakiego czasu (p馧 roku? 8 miesi璚y?) strasznie wypadaj mi w這sy. Wypadaj gar軼iami i s wsz璠zie,, ale szczeg馧闚 opowiada chyba nie trzeba
Postanowi貫m co z tym zrobi. 圭i璚ie nie wchodzi w gr (w這sy za 這patki, za du瞠 po鈍i璚enie ), pozostaje wi璚 kuracja. Wybra貫m kuracj Seboradinem, kiedy ju mi pom鏬
To, czego b璠 u篡wa podczas owej kuracji to ampu趾i Seboradin, Balsam+Lotion+Szampn Seboradin Niger, WAX, wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy, cynk.
No i tu si pojawia problem - czy kto m鏬豚y mi powiedzie, w jakiej kolejno軼i mam tego wszystkiego u篡wa? Oczywi軼ie, chodzi o same produkty Seboradinu (znam dawkowanie tabletek, WAX wiem, 瞠 co 3-4 dni), poprostu nie mam poj璚ia co w jakiej kolejno軼i 瞠by jedno nie "zmy這" drugiego i kuracja przynios豉 pe軟y efekt Mo瞠 co jest niepotrzebne (np Lotion przy stosowaniu ampu貫k)?

Wszystkim serdecznie dzi瘯uj za pomoc i pozdrawiam!
Stary 2006-12-26, 11:46   #2
istotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do istotka
Dot.: Wypadanie w這s闚 - kuracja Seboradinem

O jej sporo tego. Tylko zebys nie przesadzila z ta kuracja, niestety nie wiem w jakej kolejnosci to wszystko powinnac uzywac. Nie lepiej wybrac sie do dermatologa? Ja bylam, dostalam szampon na recepte i ( odpukac) wlosy mi nie wypadaja.
istotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-27, 23:25   #3
Nep
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Po pierwsze, jestem facetem

Po drugie, po tym, co mi zapisa dermatolog tylko nabawi貫m si 逝pie簑 (z kt鏎ym d逝go walczy貫m i zn闚 musia貫m walczy) i portfel zrobi si pusty. No i na odchodne stwierdzi, 瞠 to mo瞠 by przyczyna wieku dorastania i mo瞠 samo przej嗆, ale zanim przejdzie to mi mog wszystkie w這sy wypa嗆
Stary 2006-12-28, 15:40   #4
istotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do istotka

Jejciu przepraszam, niedoczytalam hehe
A jaki ten szampon Ci przepisal? Bo ja dostalam stieprox, on jest rowniez dla mezczyzn. Co prawda jest drogi ale u mnie sie sprawdzil swietnie.
istotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-28, 15:50   #5
Wiwianna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 303

Cytat:
Napisane przez Nep Poka wiadomo嗆
Witam!
Na wst瘼ie chcia豚ym si 豉dnie przywita, gdy to m鎩 pierwszy post:
Dzieeeee doooooo-bryyyyyy!

Ot騜, od jakiego czasu (p馧 roku? 8 miesi璚y?) strasznie wypadaj mi w這sy. Wypadaj gar軼iami i s wsz璠zie,, ale szczeg馧闚 opowiada chyba nie trzeba
Postanowi貫m co z tym zrobi. 圭i璚ie nie wchodzi w gr (w這sy za 這patki, za du瞠 po鈍i璚enie ), pozostaje wi璚 kuracja. Wybra貫m kuracj Seboradinem, kiedy ju mi pom鏬
To, czego b璠 u篡wa podczas owej kuracji to ampu趾i Seboradin, Balsam+Lotion+Szampn Seboradin Niger, WAX, wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy, cynk.
No i tu si pojawia problem - czy kto m鏬豚y mi powiedzie, w jakiej kolejno軼i mam tego wszystkiego u篡wa? Oczywi軼ie, chodzi o same produkty Seboradinu (znam dawkowanie tabletek, WAX wiem, 瞠 co 3-4 dni), poprostu nie mam poj璚ia co w jakiej kolejno軼i 瞠by jedno nie "zmy這" drugiego i kuracja przynios豉 pe軟y efekt Mo瞠 co jest niepotrzebne (np Lotion przy stosowaniu ampu貫k)?

Wszystkim serdecznie dzi瘯uj za pomoc i pozdrawiam!

Dobrze dzia豉 kompleksowo, ale ampu趾i Seboradin maj chyba taki sam sk豉d, jak Lotion? - wybierz jeden z dw鏂h preparat闚.
Nale瘸這by sprawdzi przyczyn wypadania w這s闚; brak witamin, stres, alergia?

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2006-12-28 o 15:51 Pow鏚: dot.
Wiwianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-28, 15:59   #6
Marcix
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Mnie te kiedy bardzo wypada造 w這sy i mojej mamie te.Fryzjerka poleci豉 nam Radical w ampu趾ach.W opakowaniu jest 15 ampu貫k po 5 ml.U篡豉m dw鏂h opakowa i naprawd wida popraw.Mam w這sy dosy d逝gie,przy czesaniu wy豉zi造 mi gar軼iami i zostawa逝 na szczotce,co by這 bardzo uci捫liwe.Mamie te bardzo pomog造.Kosztuje ok 35z,ale naprawd warto zainwestowa,je郵i nie chcesz si obudzi 造sy;P Pozdrawiam
Marcix jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.