Opinia o Revlonie Colorstay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-10-30, 17:46   #1
guest
Zakorzenienie

Opinia o Revlonie Colorstay

Witam wszystkich!
Doczytałam się, że do cery mieszanej, jest to jeden z lepszych podkładów.Mam jednak pytanie.Czy ten kosmetyk dobrze się wchłania i jak się zachowuje, gdy nakładany jest na skórę pokrytą warstwą kremu matującego(np. Garnier-matująco-nawilżający).Obecnie mam podkład Maybelline fresh matt i na tym kremiku okropnie się roluje.Okropność!Ponieważ myślę o kupieniu Revlonu,proszę dziewczyny, doradźcie!A może nie powinnam nakładać podkładu na krem matujący?Doprawdy nie wiem, dlatego nie wątpie, że ktoś mi doradzi.
Pozdrawiam!
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-30, 18:04   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Opinia o Revlonie Colorstay

Ja mogę ci tylko doradzić byś nie łączyła kremu matującego z podkładem matującym, takie dwa specyfiki nie bardzo się lubią i efekt nie jest dobry.
Stary 2002-10-30, 18:08   #3
guest
Zakorzenienie

Dziękuję Tobie Basiu!Tak też myślałam,ale jestem zupełnym laikiem,który czasem chce wyglądać ładnie,dlatego pytam.Może jeszcze ktoś coś dorzuci? [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-10-30, 18:10   #4
guest
Zakorzenienie

Wałkowanie się podkładu na kremie matującym przypisywałabym w pierwszym rzędzie właściwościom kremu. To krem powinien się wchłaniać, a nie podkład. Jeżeli będziesz używała Colorstay, to on sam ma na dość silne właściwości matujące; na skórze zachowuje się jak "powłoczka" - tworzy elastyczną warstewkę. Nie moge powiedzieć jak zareaguje po nałożeniu na krem, którego używasz. Z moich doświadczeń wynika, że jeśli krem matujący działa na zasadzie warstewki absorbującej sebum, to nakładanie większości podkładów stanowi problem. Ja po prostu znalazłam krem, który jednocześnie nawilża, matuje i wchłania się bez pozostawiania takiej warstwy - polecam Ci Normamatt z Erisu.
Stary 2002-10-30, 18:17   #5
Nanna
Raczkowanie

GG do Nanna

Miałam ten sam problem ale zamiast kremu matujacego uzyłam lekkiejn emulsji nawilżającej z Oriflame (możesz uzyć jakiejkolwiek innej, ale nie o działaniu matującym. Sam podkład jest bardzo dobry. Potwierdzam!!!
Nanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-30, 18:18   #6
guest
Zakorzenienie

Dziękuję też i Tobie Maga!Jeszcze może poproszę o ocenkę tego Colorstay,polecacie czy raczej nie?
Stary 2002-10-30, 18:48   #7
guest
Zakorzenienie

a ja np dzis uzylam colorstay na krem matujacy YR z zielonej serii i nic sie nie walkowalo,ale na codzien jednak lepiej uzywac go na krem nawilzajacy...a w ogole jezeli denerwuje Was czasami ze colorstay dosyc trudno sie rozprowadza to polecam kropelke air wear...ja od niedawna tak sobie mieszam i jest duzo lepiej...zadnego rozwarstwiania,latwiej sie rozprowadza ale rownoczesnie jest bardzo trwaly
Stary 2002-10-30, 18:55   #8
guest
Zakorzenienie

Dziewczynki, powiedzcie jaki numer tego podkładu używacie?
Pozdrawiam
Stary 2002-10-30, 19:53   #9
guest
Zakorzenienie

Teraz się ubawisz: "10-tkę" wymieszaną z "4-ką". Bo pierwszy kupiłam w sklepie ze sztucznym oświetleniem. Dobierz sobie swój odcień w sklepie ze swiatłem dziennym, jesli moge radzić [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-10-31, 09:59   #10
Wioletta
Rozeznanie

Czesc Korneliu [img]icons/icon40.gif[/img]

ja koupilam sobie COLORSTAY jakies 2 tygodnie temu.
Dawno temu tez go przetestowalam, ale dobralam zbyt ciemny kolor i "w spadku" dostala jak zwykle siostra.
Jakos nie potrafilam do niego wrocic, ciagle szukalam czegos nowego.....

Mam odcien nr 04, sand beige.
Pod podklad uzywam Miraculum matujaco-nawilaz-tonujacy
(swietny kremik za niska cene [img]icons/icon7.gif[/img] )Podklad nie walkuje sie przy nakladaniu, ale przez 1 godzinke mam wrazenie ze troche widac go na twarzy,twarz jest lekko "sciagnieta" (dla niektorych do dyskomfort). W ciagu dnia jednak swietnie sie wtapia w skore, pomimo ze jest b.mocno kryjacy nie tworzy maski, doskonale trzyma sie do konca dnia, dla mnie najbardziej matujacy podklad jaki mialam do tej pory-nie musze nawet uzywac bibulek matujacych.(wczesniej 2-3 nawet 4 razy to norma). Jest bardzo trwaly.
zaznaczam ze jest to moj 1 podklad z bardzo kryjacych.
Troche trudno sie go rozprowadza ale mysle ze to kwestia wprawy.
Na lato niestety nie dla mnie- wole lzejsze.

UNIFFACE La Roche - mialam tylko 2 probki - nr 13.
Wystarczyly na 6 moze 7 razy.
Wole jednak REVLONA.

Musialabym przetestowac REVLONA z kremem typowo nawilzajacym, i sprawdzic jak beda ze soba wspolgraly.

Tobie zycze powodzenia.
I testuj kolorek w swietle dziennym, unikniesz moich bledow.
PA PA
[img]icons/icon7.gif[/img]
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 13:36   #11
OlaB
Przyczajenie

Jak dla mnie ten podkład to rewelacja!!! Próbowałam kilku innych ale z żadnego jeszcze nie byłam tak zadowolona jak właśnie z tego.Buźka jest pokryta naprawdę delikatną warstewką, której nie widac, a która jednocześnie doskonale "ukrywa" wszystko to czego pokazywać nie chcę. Używam go chyba od ponad 3 lat i ani nie wysuszył mojej skóry ani nie spowodował żadnych innych "szkód". Nie mam problemu z nakładaniem, naprawdę dość szybko możan dojśc wręcz do perfekcji. Jeśli chodzi o kremik to ja osobiściwe używam pod niego Synergie Fresh. Z czystym sumieniem mogę go polecić!!
OlaB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 10:49   #12
guest
Zakorzenienie

Dziękuję Wam Niewiasty za te odpowiedzi i podpowiedziJestem Wam szalenie wdzięczna i już wiem,że moim kolejnym podkładem będzie ten "revlonowski".Jakie będą jego efekty, dam wszystkim znać.Ufam, że się sprawdzi.Pozdrawiam gorąco!
Kornelka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości