Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna Porady na temat chirurgii plastycznej. Odpowiedzi udziela dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-27, 13:43   #1
vicky86
Przyczajenie

dr A.Sankowski

Witam Drogie wizażanki , mam takie pytanie czy ktoras z Was miala powiekszany biust u dr Sankowskiego? Jesli tak to ile kosztowal zabieg, czy podoba Wam sie rezultat uzyskany spod skalpela tego wlasnie chirurga plastyka? Pozdrawiam
vicky86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:33   #2
bhanka
Przyczajenie

GG do bhanka
Dot.: dr A.Sankowski

ja również zamierzam powiększyć sobie piersi, i pytałam się na innym forum o dr Sankowskiego jedna z uczestniczek forum odpowiedziała że mam go unikać i nić więcej nie napisała.
bhanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 07:33   #3
vicky86
Przyczajenie

Wink Dot.: dr A.Sankowski

dziekuje bhanka za odpowiedź ;* mam jeszcze jedno pytanie odnosnie powiekszania piersi w warszawie. czy ktoras z was wizazanki miala powiekszane piersi np. w melilocie u dr noszczyka lub w klinice u dr szczyta? lub czy ktoras z was moglaby polecic jakas inna klinike/innych specjalistow z ktorych bylabym zadowolona. napiszcie o swoich doswiadczeniach ;D pozdrawiam was cieplutko
Stary 2007-01-18, 09:55   #4
Margolcia69
Raczkowanie

Vicky, mi Sankowskiego polecił mój serdeczny przyjaciel, lekarz zresztą i znajomy Sankowskiego. Byłam nawet u niego na konsultacji dawno temu. A Noszczyka znam osobiście, mąż mojej byłej "chlebodawczyni" i ze słyszenia wiem, że jest świetny. Gdybym miała za co przeprowadzić te zabiego, to na pewno poszłabym do któregoś z nich w ciemno. A efekty pracy dr Sankowskiego można było oglądać w programie "Chcę być piękna" przecież. Uważam, że jest świetny.
Margolcia69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 09:58   #5
jotemka
BAN stały

Też oglądałam ten program i efekty są
jotemka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:30   #6
vicky86
Przyczajenie

zdecyduje sie na pewno na operacje u ktoregos z wyzej wymienionych lekarzy tylko przeraza mnie ze az tyle czasu trzeba czekac na "glupia"konsultacje (okolo 5miesiecy) ;/ pozdrawiam WAS
Stary 2007-01-19, 16:41   #7
majorka:)
Rozeznanie

dziewczyny a czy nie boicie sie bolu ktory was spotka po operacjii?????Sa kobiety ktore maja duzy biust a inne maly biusci ale tak juz jest.Tak was Bog obdarzyl.Niektorzy faceci lubia takie biusty a niektorzy takie.
majorka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 00:01   #8
Margolcia69
Raczkowanie

Majorka, ale jak ktoś nie najlepiej czuje się we własnej skórze, to idzie do chirurga-platyka , żeby poprawił naturę, poboli i przestanie. Najważniejsze to lubić i akceptować samą siebie.

Vicky, 5 miesięcy czekania na konsultację?! To chyba jakiś żart. Aż tylu mamy bogaczy w tym kraju?;-)))
Stary 2007-01-21, 14:57   #9
vicky86
Przyczajenie

dokladnie tak, az tyle miesiecy trzeba czekac na samą konsultację!! wiem, bo dzwonilam i chcialam sie umowic. tez sie dziwilam, ale specjalnie zadzwonilam do kilku klinik i mniej wiecej wszedzie trzeba czekac az tyle czasu. najwieksze kolejki są do dr sankowskiego. a jesli chodzi o powod dla ktorego chce sie poddac operacji, to uwierz mi majorka, ze mam dosc spogladania codziennie na siebie w lustrze i widzenia wciaz tego samego od 20-stu lat ;( przykre ale prawdziwe.
Stary 2007-01-21, 17:49   #10
smirky
Raczkowanie

Ja mam idealny na wielkość biust, ale nigdy bym nie zoperowała biustu dla faceta - żadnego. Dla siebie - tak! bez chwili zastanowienia.
smirky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 08:31   #11
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Dziewczyny - jeśli szukacie informacji na temat lekarzy i powiększania biustu to polecam forum http://www.beautywpolsce.com/forum/

Jest tam wszystko łącznie z galerią - to skarbnica informacji
Stary 2007-01-28, 12:06   #12
Margolcia69
Raczkowanie

Vicky, to niewiarygodne wręcz. Chyba nastąpił boom po tych programach "Chę być piękna"... Ja wiele lat temu czekałam na konstultację kilka dni zaledwie. Czy dr Sankowski ma dalej swój gabinet w Alejach Jerozolimskich?
Stary 2007-01-28, 14:55   #13
vicky86
Przyczajenie

zgadza sie, wszystko sie zmienilo, ludzie uwierzyli ze moga sobie pomoc, ze moga sobie poprawic sytuacje fizyczna ale przede wszystkim psychiczą. A dr Sankowski caly czas ma gabinet w alejach jerozolimskich. Jutro dzwonie i umawiam sie na konsultację sporo minie zanim sie doczekam,ale mam nadzieję, że bedzie warto
Stary 2007-01-29, 13:01   #14
xxNiuniaxx
Raczkowanie

Vicky, daj znać jak już tam zadzwonisz, ile czasu trzeba będzie czekać na samą konsultację.
xxNiuniaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:17   #15
vicky86
Przyczajenie

Na poczatku wielkie Przepraszam za to, ze dopiero teraz odpisuję. dzwonilam i umowilam sie na konsultację do melilotu do dr bartka noszczyka na koniec maja (28). juz sie nie mogę doczekac rozmawialam z kobietą ktora mnie zapisywala (recepcjonistka) i jesli wszystko by dobrze przebieglo po tej konsultacji to operacja pewnie by sie odbyla w listopadzie-grudniu mniej wiecej wiec troszeczke trzeba czekac. dla zainteresowanych mowie ze koszt konsultacji to 150zl pozdrawiam ;D
Stary 2007-02-04, 17:23   #16
Margolcia69
Raczkowanie

a koszt zabiegu Vicky?
Stary 2007-02-08, 12:25   #17
xxNiuniaxx
Raczkowanie

Vicky, to super informuj nas jak będą jakieś newsy
Stary 2007-02-12, 17:13   #18
vicky86
Przyczajenie

Koszt zabiegu waha sie w przedziale mniej wiecej 13.000-15.000zl, cena zalezy od wielkosci wkladek jestem pewna ze zrobie sobie tą operację, chyba ze stałby się cud po dwudziestu latach i cos by zaczelo rosnąc, ale wątpię, cuda sie zdarzają ale rzadko niestety ;( jestem dobrej mysli jesli chodzi o ta operację i wcale nie robie tego dla faceta jak to jedna z moich poprzedniczek wspominala a tylko i wylacznie dla swojego lepszego samopoczucia bedzie dobrze i tego życzę wszystkim które/którzy chcą w sobie coś zmienić pozdrawiam ;*
Stary 2007-05-26, 10:27   #19
xxNiuniaxx
Raczkowanie

I bardzo dobrze, życze powodzenia i jestem pewna, że będziesz zadowolona
Pozdrawiam serdecznie
Stary 2007-05-26, 14:19   #20
Diakini
BAN stały

Cytat:
Napisane przez vicky86 Pokaż wiadomość
dziekuje bhanka za odpowiedź ;* mam jeszcze jedno pytanie odnosnie powiekszania piersi w warszawie. czy ktoras z was wizazanki miala powiekszane piersi np. w melilocie u dr noszczyka lub w klinice u dr szczyta? lub czy ktoras z was moglaby polecic jakas inna klinike/innych specjalistow z ktorych bylabym zadowolona. napiszcie o swoich doswiadczeniach ;D pozdrawiam was cieplutko
W zasadzie to z tych dwóch Panów obstawiałabym Szczyta, ale w Warszawie bardzo dobry jest dr Kzrysztowf Szymański
Diakini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:01   #21
cplas
Przyczajenie

W tym miesiącu przypada termin moich konsultacji, na które nie mogę pójść. Mogę odstąpić.
cplas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:23   #22
pharell
Przyczajenie

jestem po konsultacjach u dr Lembasa w klinice Sankowskiego.. macie jakies info lub opinie o dr lembasie? czy oddawac mu nos w swoje ręce?
pharell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:20   #23
Kasik1313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pharell Pokaż wiadomość
jestem po konsultacjach u dr Lembasa w klinice Sankowskiego.. macie jakies info lub opinie o dr lembasie? czy oddawac mu nos w swoje ręce?
mam pytanie długo czekałaś na termin konsultacji, ja zastanawiam się nad wyborem lekarza (w Warszawie) i również myślałam o klinice Sankowskiego... a jak po konsultacji jesteś zadowolona???
Kasik1313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 15:16   #24
pharell
Przyczajenie

na konsultacje czekałem 3 miesiące do doktora Lembasa. Jestem bardzo zadowolony no ale przyznam że nie mam dużego rozeznania dlatego chciał bym wiedzieć jakie opinie chodzą na temat lekarza któremu sie dam zoperować.
Stary 2007-12-20, 17:49   #25
importlife
Przyczajenie

Smile Dot.: dr A.Sankowski

do pharell i nietylko macie jakes inormacje to piszcie bo jak narazie to amotany jetem i niewiem co robic ja mam tez operacie u lembasa na kosultaje ponad 3 miesiace do niego czkalem podczas kosultacji wydwalo sie milo i proofesionalnie koszt 200 zl termin mam wyznaczony na luty koszt operacji zaczyczyli sobie 9 tys niewiem co rbic zastanawiam sie czy jescze niezmienic klinki na tajsza bo to jednak 9 tys a na dodatek malo wiem o doktorze lembasie jak by cos moj numer gg 192856
importlife jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:10   #26
monika 2424
Przyczajenie

Witam. ja czekam na konsultację do dr Sankowskiego już pół roku. termin mam na lutego (koszt to 500 zł). chcę sobie zoperować nos (usunąć garb), ale nie wiem czy mogę mu zaufać. wiecie może coś na jego temat - jak wykonuje takie operacje? prosze o odp, pozdr
monika 2424 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:26   #27
pharell
Przyczajenie

hej ! Strasznie sie ciesze że masz juz zabieg u Lembasa.. ja za konsultacje zapłaciłem 200zl i za operacje zapace 10tys .. musze zapisac sie kolo lutego ..planuje na wrzesień ale w takim razie jak mi napiszesz ze jesteś zadowolony z tego chirurga no zapisze sie na czerwiec. Co dokładnie powiedział Ci Lembas ? na czym bedzie polegał Twoj zabieg?
Stary 2008-01-07, 11:39   #28
importlife
Przyczajenie

elo boje sie tej operacji ale wyjscia niema doktor bl mily i dokladnie mi powiedzial co proponuje bede mial zwezanie nosa skrucenie i sciecie garbu prostowania przegrody naszczescie niebede mial po jest prosta wiec to odpada to jesce wiecej niz ja musisz zaplacic a ja myslalm ze mam drogo tobie wiecej policzyli jak juz bede po operacji to dam ci znac jak poszlo mam nadzieje ze dobrze ppojdzie pozdro
Stary 2008-03-16, 01:34   #29
blankaon
Przyczajenie

a ja coraz częściej mam ochotę sie powiesić bo nigdy nie będzie mnie stać na taką operacje...
Stary 2008-03-26, 00:21   #30
importlife
Przyczajenie

do blankaon nie smuc sie ja tez mialem kiedys takei mysli ale wziolem sie w garsc mimo ze mnie tez na taka operacje nei bylo stac to poszedlem do pracy moze nei swietnej i super platnej ale zawsze jakejs i wzilem kreedyt niestety bardzo duzy jestem juz po operacji no i teraz z mozolem ale kredyt musze splacic bede spokojnie splacal choc ciezko jest ale cos musialem zrobic ns jescze opuchniety ale juz lepiej glowa do gory za jakis czas moze wszystko sie odwruci i bedzie jak najlepiej tego ci zycze pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości