Makijaż do pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-28, 12:44   #1
faraway
Raczkowanie

Makijaż do pracy

Witam!

Niedługo rozpocznę pracę jako asystentka komendanta. Właściwie nigdy się nie małowałam, ot czasem brązowe cienie do powiek i tusz do rzęs. Jednak tym razem myślę, że jako, mimo wszystko, ważna osoba w biurze, powinnam wyglądać dojrzalej i poważniej.
Ogólnie ubrania, które będę nosiła do pracy mają kolor fioletowy, różowy (delikatne, jasne odcienie), zielony, czarny i biały. Zupełnie nie wiem, jakie kolory cieni do powiek wybierać - jeśli bluzkę mam fioletową to i w takim kolorze ma być cień do powiek? A co jeśli bluzka jest biała? Dodać, jakiś drobiazg, ozdobę i pod jej kolor dobrać cień do powiek?
W załaczniku jest moje zdjęcie. Mam nadzieję, że da się z niego wywnioskować, jakie kolory cieni do powiek pasują do mojej cery
Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez faraway
Czas edycji: 2007-01-02 o 11:25
faraway jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 16:47   #2
Del
Wtajemniczenie

GG do Del
Dot.: Makijaż do pracy

Wcale nie musisz się malowac pod kolor ubrania możesz dokupic sobie jakiś dodatek , który bedzie elegancki i kobiecy jeśli chodzi o makijaż w pracy to raczej nie powinno się z nim przesadzać wystarczy beżowy cień w kąciku wewnętrznym oka , ciemniejszy brąz w zewnętrznym dotego wytuszowane rzęsy , błyszczyk na usta i gotowe ! jesteś ładna dziewczyną więc nie powinnaś to ukrywać pod toną makijażu

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 08:41   #3
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja też proponowałabym delikatne beże i brązy, pasują raczej do wszystkiego, sama używam najczęściej takich kolorów. Jako że w salonie mam niebieską koszulę, a w niebieskich cieniach napewno nie byłoby mi ładnie, nie czułabym się w nich dobrze z pewnością.
Jestem zwolenniczką delikatnego makijażu, mogę polecić cienie trio Bourjois zestaw 53, są tam 3 odcienie, od jasnego beżu-ecru, poprzez średni brąz, po czekoladowy brąz, na allegro można je kupić za ok 25zł, w drogerii trochę drożej.
Do różowej bluzki można połączyć jasnoróżowe cienie z czekoladowym brązem w zewnętrznym kąciku.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:05   #4
aisab.m
Przyczajenie

zgadzam się beże i brązy są najlepsze i pasują do wszystkiego
aisab.m jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości