Do Basi - Stop Signs czy Primordiale Intense - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-07, 18:14   #1
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Do Basi - Stop Signs czy Primordiale Intense

Basiu, zastanawiam się nad wyborem jednego z 2 kremów - Advanced Stop Signs i Primordiale Intense. Od pewnego czasu stosuję Stop Signs ale obawiam się czy nie jest dla mnie za bardzo intensywny (mam 24 lata). Słyszałam dużo dobrego o Primordiale Intense [img]icons/icon7.gif[/img]. Zależy mi na dobrym odżywczym kremie, chroniącym przed wolnymi rodnikami i negatywnym wpływem środowiska. Dodam jeszcze, że mam mieszaną cerę. Serdecznie cię pozdrawiam i czekam na odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Halszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-07, 18:58   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Do Basi - Stop Signs czy Primordiale Intense

Halszko,
Wiadomo, ze najwiecej dowiesz sie probujac oba kremy na wlasnej skorze i wtedy ocenisz, ktory jej lepiej pasuje. Czytalam Twoja opinie w KW i wynika, ze z produkyu Clinique jestes zadowolona. Co ja ci moge doradzic, to gdybym byla na Twoim miejsc to wybralabym Clinique, sama mam ochote na wersje serum. Moim zdaniem Advanced Stop Signs zawiera cale mnostwo skutecznych antyoksydantow, dobre skladniki nawilzajace, co prawda nie probowalam kremu Lancome, ale preparat Clinique ma bardzo przyjemna w aplikacji konsystencje, czytalam o nim takze wiele pochlebnych opnii. Natomiast Primordiale Intense wcale nie jest az tak intensywny jak by to nazwa wskazywala i mam wrazenie, ze juz wsrod wielu polskicj preparatow mozna znalezc duzo lepszy i w dodatku tanszy odpowiednik. A jesli chodzi o wiek to wg mnie nie ma przeszkod.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-07, 19:09   #3
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Dziękuję Basiu [img]icons/icon7.gif[/img],
w takim razie zostanę przy Clinique, bo jest naprawdę dobry. Zastanawia mnie jednak ignorancja pań w sklepach z kosmetykami, które powinny jednak lepiej orientować się co sprzedają. Jedna z nich zarzekała się, że Stop Signs można stosować dopiero po 35 roku życia, bo wcześniej może to skończyć się bardzo źle dla skóry (hi, hi - ciekawa jestem jak). Pozdrawiam
Stary 2002-11-07, 19:17   #4
guest
Zakorzenienie

Sama wiesz jak to jest z tym wiekiem, poniewaz preparat dobiera sie do kondycji cery a nie wieku stad wiele sprzecznosci, wg mnie w tym kremie Clnique nie ma co by moglo zaszkodzic mlodszej skorze, zreszta opinie sa rozne, ale ja stoje po stronie wyznawcow zasady, ze zaden kosmetyk nie jest w stanie rozleniwic skory. To, ze z wiekiem potrzebujemy silniej nawilzajacych kosmetykow, o intensywniejszym dzialaniu nie wynika z faktu, ze zaczelismy je uzywac w mlodosci i teraz skora sie przyzwyczaila i potrzebuje czegos mocniejszego, a z prostej i nieuniknionej przyczyny starzenia sie skory i zmian w niej zachodzacych, ktorych calkowicie nie da sie uniknac, nawet stosujac tony kosmetykow.
Stary 2002-11-07, 19:20   #5
guest
Zakorzenienie

a tak przy okazji to ja bym miala do Ciebie prosbe, czy moglabys spisac mi sklad tego kremu Clnique jesli go masz i mialabys cierpliwosc do tego?? Jesli tak to przeslij mi to prosze na maila!!
Pozdrawiam
Stary 2002-11-07, 19:32   #6
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Basiu, obawiam się, że nie bedę mogła spełnić Twojej prośby [img]icons/icon9.gif[/img]. Mam taki głupi zwyczaj wyrzucania opakowań i ulotek (oczywiscie po uprzednim zapoznaniu się z nimi). Bardzo mi przykro, pozdrawiam
Stary 2002-11-07, 19:34   #7
guest
Zakorzenienie

to trudno, w kazdym razie dzieki za checi)
Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości