Moja metamorfoza -- prosze o rady ! Eternalvoyageur - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-28, 16:45   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Moja metamorfoza -- prosze o rady ! Eternalvoyageur

Witam wszystkich !
Od wielu lat wygladam tak samo, oprocz kilku eksperymentow z wlosami (ktore mnie nie zadowolily, a wiec pozostalam przy starej fryzurze). Bardzo bym chciala cos zmienic, ale jestem jedna z tych o slabej koncepcji wlasnego wygladu... Poprosze o rade o makijazu, fryzurze, oraz kolorach ktore mi pasuja. Wydaje mi sie ze jestem typem jesiennym, ale nie jstem tego pewna...

Mam tez pytanie: Czy dobrze mi bedzie w filoletach ?

1. Jak się opalasz - szybko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - kasztanowy. Oprawa oczu zdecydowana. Dlugie rzesy, i raczej wyrazne brwi.

3. Piegi - złotawe ciepłe

4. Cera - wydaje mi sie ze raczej różowa... a czasem ze oliwkowa. Ale trudno mi jest to ocenic. W kazdym razie mam duzo malych różowo-czerwonych zylek i kropek... Rumienie sie chyba na czerwono...

5. Naturalny kolor włosów - ciemno brazowy. A te lekkie blond kosmyki to nie sa naturalne...

6. Kolor ust : ciepły, dosc czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czuje sie dobrze w czerwieniach i pomaranczach, rowniesz w niebieskim i turkusowym.

A to zdiecia: Na tych dwoch z rozpuszczonymi wlosami mam lekko rozjasnione wlosy... a wiec ten "zloty preblysk" nie jest naturalny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (33,1 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (74,9 KB, 362 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_7c6c220fc3ae120d2e7f97f77ffaa4b6.jpgworking.jpg (45,8 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_694bfd08547cee29bdbfb7983250ee6b.jpgworking.jpg (97,2 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (83,3 KB, 591 załadowań)
Stary 2006-12-28, 16:52   #2
jotemka
BAN stały

Dot.: Moja metamorfoza -- prosze o rady !

Mój tż powiedział, że wyglądasz ok a jedyne co by Ci radził to pokręcić włosy, czyli zrobić trwałą
Pozdrawiam
jotemka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 16:53   #3
Agatin-K
Zadomowienie

Przedziałek na boku... może włosy wycieniowane, będą się bardziej kręcić, a masz śliczne fale... a Twoje kolory włosów to ciemne brazy i ich się trzymaj
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 00:45   #4
xyoko
Zakorzenienie

Doradziłabym regulację brwi u dobrej kosmetyczki
Podoba mi się Twoj kolor włosow i pasuje Ci. Na Twoim miejscu bym go nie zmieniała
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:26   #5
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Przedziałek na boku... może włosy wycieniowane, będą się bardziej kręcić, a masz śliczne fale... a Twoje kolory włosów to ciemne brazy i ich się trzymaj
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Doradziłabym regulację brwi u dobrej kosmetyczki
Podoba mi się Twoj kolor włosow i pasuje Ci. Na Twoim miejscu bym go nie zmieniała
Zgadzam się z dziewczynami
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:48   #6
Aphrodisyack
Zadomowienie

a co do makijażu - musisz poeksperymentować, żebyś mogła dowiedzieć się, w czym Ci najładniej ćwiczenia czynią mistrza

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:56   #7
Judak
Przyczajenie

GG do Judak

wycieniowane, i myślę, że jednolity kolor będzie dla ciebie lepszy.
ładnie ci w loczkach
Stary 2006-12-29, 16:57   #8
silver1
Gość

śliczne loczki i śliczna dziewczyna

oo i bym zapomniała konieczna wizyta u kosmetyczki (regulacja brwi)

Pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-12-29 o 22:24
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:19   #9
tak-po-prostu
Zadomowienie

nie znam sie na metamorfozach ale jedno Ci powiem jestes bardzo ladna! troche make-upu i bedzie super
tak-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:11   #10
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Dzieki za rady i komplementy... jestem czerwona jak burak...

A jakie kolory makijazu by mi pasowaly, zwlaszcza cienie do powiek ? Bo jak proboje jakies kolor oprocz brazu, n. fiolet, blekit, zielen lub roz, to nigdy nie mam pojecia czy mi to pasuj czy nie...

Ah, brwi juz uregulowane, dzieki Wam wszytkim !
Stary 2007-01-03, 18:45   #11
Ashia
Rozeznanie

Dot.: Moja metamorfoza -- prosze o rady ! Eternalvoyageur

w fioletach powinnaś wyglądać fajnie
Stary 2007-01-05, 00:06   #12
sloneckoo
Zadomowienie

GG do sloneckoo

Cytat:
Napisane przez jotemka Pokaż wiadomość
Mój tż powiedział, że wyglądasz ok a jedyne co by Ci radził to pokręcić włosy, czyli zrobić trwałą
Pozdrawiam
zgadzam sie
a jesli chodzi o makijaz to masz bardzo ladna twarz a polecam tusz do rzes i nic wiecej abys nie stracila tego dziewczecego uroku
Stary 2007-01-11, 14:17   #13
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

A jak chce sie umalowac na wieczor ?
Stary 2007-01-11, 18:52   #14
yaminishi
Zadomowienie

Takie moje małe wtrącenie, jeśli zdecydujesz się na wizytę u kosmetyczki nie daj sobie odebrać tego swoistego znaku rozpoznawczego atutu jakim są Twoje ładne, wyraźne i oryginalne brwi Przecież nie wszyscy muszą wyglądać tak samo, poza tym jesteś bardzo ładna!
Pozdrawiam
Stary 2007-01-12, 13:46   #15
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Dzieki ! I nie dalam sie ! Brwi sa nadal wyraznie, choc sa troche mniej dzikie. Wlasnie dla tego nie bylam nigdy do kosmetyczki, po one by chcialy mi zrobic takie cienkie kreski, a po czyms takim wygladalam b. pulchnie !
Stary 2007-01-12, 19:52   #16
yaminishi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Dzieki ! I nie dalam sie ! Brwi sa nadal wyraznie, choc sa troche mniej dzikie. Wlasnie dla tego nie bylam nigdy do kosmetyczki, po one by chcialy mi zrobic takie cienkie kreski, a po czyms takim wygladalam b. pulchnie !
No to cieszę się bardzo Wyraźne brwi są bardzo fajne, ale jeśli ktoś z natury ma cieniutkie i jasne też nie ma się co przejmować, przecież matka natura z reguły wie co robi
Stary 2007-01-15, 13:25   #17
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Zwykle tak ! No, czasami sie troche wyglupi... ale ja z ciekimi brwiami rzeczywiscie nie wygladalabym dobrze.

A czy moglby ktos mi doradzic jaki kolor makijazu na wieczor ?
Stary 2007-01-15, 14:07   #18
silver1
Gość

no i bardzo dobrze ) brwi to podstawa )
cienie..?? hmm... wszelkie fiolety róze brązy wszytko ci pasuje masz bardzo ładny kolor ) haha taki jak mój (nie chwaląc sie :P)
  Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:04   #19
n@talia19
Rozeznanie

hejka ladna dziewczyna z Ciebie ciesze sie ze juz zrobilas porzadek z brwiami co do cieni to brudne fiolety,delikatne roze,beze,kolory zlota a nawet perlowe ale odradzilabym brazy poniewaz kolor oczu bedzie sie zlewac z kolorem cienia.Masz duze oczy,tuszuj rzesy na zewnatrz nie do gory i mozesz uzywac tych ciemniejszych cieni piniewaz jasne jeszcze bardziej je powiekszaja.masz piekny kolor ust podkreslaj go blyszczykiem,pozatym lekki podkladzik idealnie dobrany do kolorku Twojej skory i od czasu do czasu roz na kosciach policzkowych.Przedzialek na bok a nawet dluzsza grzywka na bok ;D swietnie Ci sie kreca wlosy mmm marzenie... pozdrawiam

Makijaz wieczorowy powinien byc wyrazisty.Przedewszystkim nalezy podkreslic usta i zaznaczyc oczy.Dlatego nadaja sie do tego ostre i zdecydowane kolory cieni do powiek,najlepiej w kolorach szarosci,czerni,grafitu,f ioletach,sliwkach,chabrac h. Jesli chodzi o mlodsze osoby to moga sobie pozwolic one na odrobine ekstrawagancji zaszalec z zielonym czy jasnoniebieskim.Usta czerwone,w zaleznosci od karnacji,w cieplej badz chlodnej tonacji.Obecnie obowiazuja dwa typy makijazu.Pierwszy nawiazuje do lat60.,jest elegancki,oczom nadaje koci wyglad,a usta podkresla czerwienia.Uzywamy do niego cieni :Niebieskich(akurat niebieskiego Tobie nie polecam ),rozne odcienie fioletu,granatu,grafit.Za sadnicza ich cecha jest to,ze sa przydymione.W stonowanej wersji i dla okreslonego typu urody mozna go stosowac na dzien.Drugim trendem jest makijaz clubbingowy.Ma wyrazac radosc,mlodosc,zabawe.Tut aj panuje ogromna dowolnosc i fantazja.Przede wszystkim stosuje sie kontrasty,mile widziane sztuczne rzesy,czy nawet rysunki kredka na policzkach,dlatego tez ten makijaz nie nadaje sie na dzien!!Makijaz wieczorowy mozna wzbogacic brokatami,tatuazami,koron kami,piorkami,dzetami... POzdro

-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -

::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-16 o 16:41 Powód: post pod postem
n@talia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:46   #20
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

n@talia19 dziekuje baaaaardzo za sczegolowe rady !!! Jestes kochana !
No i nareszcie wiem ze iebieski mi raczej nie pasuje.

"tuszuj rzesy na zewnatrz nie do gory" troche nie rozumiem... czyli na boki ? Czy chodzi o to ze tylko gorna strone rzes ?
Stary 2007-01-16, 20:19   #21
n@talia19
Rozeznanie

tak na boki

Stary 2007-01-17, 19:20   #22
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Dzieki, teraz rozumiem

Dolaczam zdiecie, i chcialabym sie Was zapytac czy rzeczywiscie jest mi lepiej z przedzialkiem na bok. Przepraszam za jakosc zdiecia, nie mam na razie aparatu, to jest zdiecie zrobione na Webcam w kafejce
Stary 2007-01-17, 19:31   #23
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

No i utylam w tym siodmym miesiacu ciazy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (13,8 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (11,5 KB, 205 załadowań)
Stary 2007-01-17, 20:44   #24
lipiec7
Raczkowanie

i niewatpliwie nadal wygladasz pieknie jestes bardzo niezwykla,cudownie sie patrzysz na swiat i ja mysle,ze czasem chodzi Tobie po glowie sciecie na krotko i to nie byl by zly pomysl,Twoja uroda nie potrzebuje wiele kosmetyki bardzo korzystnie wygladasz w falach cudo pozdro no i wszystkiego dobrego dla Ciebie i kluska
lipiec7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:24   #25
n@talia19
Rozeznanie

heja piekna tak bardzo fajnie wygladasz w przedzialu na bok

Stary 2007-01-18, 13:12   #26
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

lipiec7 masz racje z tym scieciem... ale moj chlopak by zemdlal gdybym sciela wlosy, on przepada z dlugimi. No a na jego opinii mi bardzo zalezy

Ale gdy sie go zapytalam o przedzialek, to powiedzial ze to nie jest pytanie dla narzeczonego, i uciekl
A ja nie mam zupelnie nikogo by sie zapytac bo sie niedawno przeprowadzilam do Niemiec in nie znam tutaj jeszcze nikogo. Chyba ze by lapac przechodniow i zrobic sonde o przedzialku

I dziekuje bardzo za komplementy, bo sie wlasnie czulam gruba i nie zbyt atrakcyjna... Bardzo mnie podnioslyscie na duchu !
Stary 2007-01-18, 15:30   #27
lipiec7
Raczkowanie

i ja kiedys mialam takiego dreszcza,ze nie zdazylam zapisac sie do fryzjera i dramtycznie pocielam sobie wlosy tylko owe natchnienie nie wytrzymalo proby czasu,obecnie kupuje wszystko na porost wlosow min toniki z kofeina i bajery takie I wiem,ze trzeba jednak przemyslec niekiedy wszelkie takie klimaty zwiazane z nagla zmiana wizerunku.Ponoc jak chcemy zmienic fryzure,to tak naprawde pragniemy zmienic element naszego zycia.I zeby nie przynudzac najpiekniej wygladasz w przedzialku przez srodek glowy i w lekkich falach...ot co a jak masz przy boku kochajcego faceta to juz sluzy urodzie....Mysle,ze mozesz sobie pozwolic aby nieco dodac intrygi w odbiorze cos specyficznego z bizuterii,awangardowe buty...wystarczy jeden akcent a juz bedziesz miec radoche ...Przechodniow w Niemczech nie pytaj o zdanie bo rzadkoscia sa tutaj przeblyski piekna jesli juz to wizaz ja swoj glos oddalam-przedzialek srodkowy i lekkie fale,pozdro
Stary 2007-01-19, 11:33   #28
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Dzieki za opinie. Masz chyba racje z ta psychologiczna przyczyna ktora stoi za checia zmiany fryzury. Ja mam szczescie ze mi wlosy rosna blyskawicznie szybko. 2 lata temu scielam je do wysokosci podbrudka (no nie byla to wspaniala fryzura, ale chcialam to wyprobowac) a teraz po 2 latach wlosy siegaj ponizej piersi.
Dobra porada z ta bizuteria i butami. Kooocham bizuterie, i postaram sie nosic cos bardziej odwazniejszego z swej kolekcji. A buty... myslalam zeby sobie kupic kozaczki, jakies takie oryginalne... tylko ze tutaj prawie wszystko ladne jest na szpilkach, a ja nawet bez obcasow sie potykam. Tydzien temu znalazlam przepiekna pare bez szpilek, ale niestety za mala... i to byla jedyn para...
A moze masz jakiis fajny styl butow na mysli ? Chcialabym sie odwazyc na cos ekstra... juz zbyt wiele lat nosilam zawsze to samo...
Stary 2007-01-19, 13:31   #29
lipiec7
Raczkowanie

A ja chyba dzisiaj na spotkanie udam sie w czapce w stylu bajki -Sasiedzi Co do butow...zwroc uwage na sklep Görtz tam przewaznie jest cos ciekawego.I cos z firmy Camper oni lacza intelektualne podejscie,z wygoda i uroda pewnym swiezym podejsciem do projektowania.Jest tez taka firma ona bodajze zwie sie Not for everbody i tam rowniez sa ciekawe klimaty w butach Z cala pewnoscia nie pasuja mi do Ciebie biale lakierowane botki na obcasie Lubisz byc trenderka i nie dbasz o bycie zakwalifikowana do fotograficznej pamieci gazet dla niewybrednych estetycznie Przypominasz mi typem kobiecosci wokalistke zespolu Mazy Star.Ta dziewczyna ma na imie Hope.I w Tobie tez jest wiele pokladow hope,jednak widac tez entuzjazm i lobuzerska dusze i dlatego potrzebujesz labiryntu w wizerunku aby nic nie bylo doslowne i przegadane.Mysle,ze szczegolnie moga zdobic Ciebie kamienie takie jak bursztyn,koral szlachetny,krzemien pasiasty.Zdecydowanie powinnas unikac czerni i granatu sa dla Ciebie zbyt doslowne i ciezkie.U Ciebie za caly make-up moze robic roz i to wlasnie taki jesienny ,fajny bezyk jest w The Body Shop,no i z Chanela....A pierscionki swego czasu jak pamietam Kora nosila takie przestrzenne ....cudo...i nie da sie ukryc Polacy sa bardzo zdolni w projektowaniu,zwlaszcza w bizuterii.A fiolet wlasnie dlatego,ze jest obecnie trendy powinnien byc przez Ciebie zignorowany I jest zbyt zobowiazujacy...Buty zdarzaja sie ciekawe w sklepie Zara....ale ponoc ich wygoda jest odwrotnie proporcjonalna do urody.I powiem tak lubisz wyzwania,bo kupic cos do ubrania w Niemczech to syzyfowe meczarnie... pozdro
Stary 2007-01-19, 14:05   #30
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Dzieki za rady ! Ja niestety jestem w Niemczech, a tu ubrania i bizuteria takie brzydkie... podziwiam Niemcow w wielu rzeczach, ale o gust i estetyke to ich trudno oskarzyc.
Dzieki o radzie o czerni, bo sie wlasnie nad nia zastanawialam. Czuje sie w niej troche za staro...
Kocham bursztyny i korale ! A wiec swietnie ze do mnie pasuja.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości