Faceci spod różnych znaków zoodiaku. - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-28, 17:25   #1
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie

Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Nie chcę tworzyć stereotypów,ale wpadłam na pomysł żeby podzielić się ciekawymi doświadczeniami.Kazda z nas ma za sobą jakiegoś partnera,każdy robi coś innego,czymś innym się zamuje,interesuje.Wymienń my się spostrzezeniami.SPod jakie znaku zodiaku,zawodu,zaintereso wań faceci są najlepsi w łózku.Mam nadzeję,że rozpoczniemy dyskusję.Moje zdanie wypowiem w trakcie.
Stary 2006-12-28, 18:58   #2
Anuska77
Zadomowienie

Dot.: Faceci spod różnych znaków

Waga, waga i jeszcze raz waga)))))). To mężczyzna z pasją, marzeniami, pełen wrażliwości, nieco zakręcony ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ma mowy o nudzie, rutynie, bo ma tysiąc pomysłów na minutę. Niesamowicie poczciwy i prostolinijny, bardzo opiekuńczy ale łatwo go zranić, jest też ciut przewrażliwiony na swoim punkcie. A w łóżku...ahhh się rozmażyłam...daje więcej niż sam bierze, kobietka i jej potrzeby najważniejsze, jest kreatywny i nieprzewidywalny, i to jest w nim najcudowniejsze...
Anuska77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:06   #3
blueania
Zakorzenienie

hmmm bylam z Waga przez rok i w sumie moge sie zgodzic ale nie do konca rzeczywiscie jest bardzo przewrazliwiony na swoim punkcie,ale lubi imprezy i duze grono znajomych....im wiecej pan w okol tym lepiej.Dlatego uwazam,ze bardzo trudno zatrzymac wage przy sobie na dluzej chyba,ze toleruje sie jego rozlegle kontakty
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:34   #4
deviLady
Raczkowanie

Mój TŻ to lew dlatego moge podac kilka cech
Stanowczy, pewny siebie, władczy, wygadany, uwielbia komplementy jak typowy lew. Plusem jest opiekuńczość, wierność i oddanie. Minusem może być czasem zarozumiałość i wyniosłość.
W łóżku jego świadomość, że jest najlepszy sprawia, że jest najlepszy
Mimo bardzo typowych, męskich cech, ma bardzo dobre serce i potrafi się rozpłakać jak kobieta.
Chociaż pod względem horoskopu nie pasujemy do siebie ( ja jestem spod znaku Ryb) to uważam, że uzupełniamy się wzajemnie. Zawsze potrafi sprowadzić mnie na ziemie

Z Wagą jeszcze (raczej) nie miałam do czynienia jeśli chodzi o płeć męską. Za to chwale sobie Byki, Raki, Wodniki i Skorpiony. O Lwie już nie wspominam