Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-29, 08:45   #1
aneta12151
Przyczajenie

Fryzjer w Anglii,pomocy!!!!

od pewnego czasu mam pewien dylemat.jakies 3 miesiace temu zafarbowalam wloski na blond balejaż(naturalnie mam ciemny braz).za niecaly miesiac czeka mnie wyjazd do Angli a dokladniej do Walii i zastanawiam sie czy któras z was nie orientuje sie jakie ceny sa w tamtejszych salonach fryzjerskich.boje sie ze beda wygorowane a ze jade tam zarobic to zastanawiam sie czy nie wrocic do naturalnego koloru zeby nie musiec farbowac odrostów.prosze o szybka odpowiedzPozdrawiam
aneta12151 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:16   #2
filemonka79
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer w Anglii,pomocy!!!!

w Londynie za balejaż biorą 100 funtów, więc drogo jak widzisz, generalnie usługi w UK są drogie.
filemonka79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:20   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie

Dokładnie, ceny za usługi fryzjerskie w UK są zabójcze jak na naszą kieszeń, więc radziłabym Ci teraz "załatwić" wszystko z włosami, żeby później nie musieć wydawać ciężko zarobionych pieniędzy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:29   #4
Caramel Babe
Raczkowanie

Zalatw rowniez dentyste i innych lekarzy... Co do fryzjerow w Londynie to za pol glowy balejazu 70 funtow, cala glowa tak kolo 100, 150. Zalezy w jakim salonie. Np. samo obciecie z suszeniem w ToniandGuy od 45 do 70funtow. Obciecie w Super Cuts to taka siec tanich fryzjerow, ale moja noga tam nie postanie od 15 do 25 funtow. Jednak nie wiem ile kosztuje u nich balejaz. W Walii napewno bedzie troche taniej. Salony Saks uzywajace kosmetykow Loreal i Kerastase sa nieco tansze niz Toni and Guy.
Stary 2006-12-29, 12:04   #5
aneta12151
Przyczajenie

dziekuje wszystkim za odpowiedz i niestety bede musiala sie pozegnac z balejazem te ceny faktycznie sa zabojcze.jeszcze raz dziekuje za tak szybka odpowiedz
Stary 2006-12-30, 11:30   #6
fleurdelacour
Rozeznanie

nie nie nie!!! nie rezygnuj. ja sobie zrobilam sliczne highlights (dwukolorowe) w salonie jigsaw w anglii za 63 funty i wyszlo pieknie i warte to bylo swojej ceny. a najlepsze jest to, ze w ogole moje wlosy nie traca swojego zimnego odcienia, nawet te pasma kotre sa zupelnie platynowe (bo w Polsce zawsze po jakims czasie robily sie zolte). malo tego, mam bardzo dlugie wlosy, maltretowane prostownica i na moje zyczenie nikt ich nie podcinal i ich kondycja wcale sie nie pogorszyla
fleurdelacour jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:48   #7
shilla
Raczkowanie

na pewno szybko poznasz jakiegos Polaka fryzjera który obetnie ci wlosy i zafarbuje za 20 Ł Ale generalnie angielskie uslugi fryzjerskie sa drogie - tylko ze czasem lepiej dac troszke wiecej w zamian za suuupeeer efekt. Z czasem te 100 Ł nie bedzie cie juz przerazalo, oczywiscie zycze ci tego , bo ludzie w Anglii niestety sa rózni. Powodzenia
shilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 09:52   #8
aneta12151
Przyczajenie

mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze.w ramach scislosci jade do Walii,slyszalam ze tam ludzie sa inni niz w Anglii-bardziej przyjazni,zreszta sama sie za niedlugo przekonam
Stary 2006-12-31, 23:49   #9
Caramel Babe
Raczkowanie

Macie racje Dziewczynki co do jakosci ich uslug... Ja mam swoj ulubiony Saks w miejscu w ktorym pracuje. Mam tam troche znizki, jestem niezmiernie zadowolona z ich uslug. Fryzjerka w Saksie powiedziala do mnie:

juz dawno chcialam cie zafarbowac i obiecala ze bedzie to najlepszy balejaz w moim zyciu!!! I faktycznie, zrobila go doskonale. Kolor byl bardzo profesjonalny, nigdy takiego nie mialam. Drobniutko wykonany na gorze, z uzyciem slabszej farby, ktora trzeba trzymac bardzo dlugo zeby chwycila i przez to mozna kontrolowac stopien rozjasniania bardziej skutecznie i bezpiecznie. Pod spodem wloski byly tak fajnie wybierane miejscami, nieregularnie... Nigdy czegos takiego nie mialam...

Jednak chcialam zaoszczedzic i na odrost postanowilam wybrac sie do Katowic, do salonu "En Vogue" pracujacego na Lorealu. Fryzjerka spalila mi wlosy po lewej stronie przy skroniach, mam pourywane wicherki.Poprostu zaczela nakladac od lewej strony i nie sluchala mnie ze moje wlosy szybko sie rozjasniaja i przytrzymala za dlugo, podgrzewajac je. Do tego zrobila mi tandetne paski platynowego i zoltego blondu.
Boje sie isc teraz do mojego Saksa, zeby fryzjerka tego nie zobaczyla. Postanowilam zreszta zapuszczac swoj mysi blondzik po tym swiatecznym spaleniu wlosow...

Pozdrowionka dla Was!
Stary 2011-10-27, 19:25   #10
alterego11
Przyczajenie

Alter Ego Atelier jest miejscem, które powstało z myślą o tych, dla których fryzura i wygląd przekłada się na życie prywatne i sukcesy w pracy.
Tu możesz powierzyć swój wizerunek, czyli jedna z najważniejszych rzeczy, które posiadasz w ręce światowej klasy specjalistów.
Świadomi odpowiedzialności, która na nas ciąży, tworzymy właśnie to miejsce, gdzie mamy nadzieje nie poczujesz się jak w salonie fryzjerskim.
Masz ochotę na nową fryzurę lub chcesz pomocy przy pełnej stylizacji, umów się...
Odwiedź nas i poczuj się jak przyjaciel lub krewny, na którego wizytę czekamy i cieszymy się na samą myśl o spotkaniu.
http://www.alterego-atelier.co.uk

Alter Ego Atelier
72 George Street
Corby
NN17 1QE

07707690684
email: info@alterego-atelier.co.uk
alterego11 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości