Szybko pomocy!!!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-30, 22:14   #31
oreska01
Rozeznanie

Talking Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

słuchajcie już jest dobrze kolor świetnie sie zmywa umyłam dwa razy włosy szamponem przeciwłupieżowym tym co wczesniej pisałam a dziś 2 razy szamponem Timotei z winogron i cytryn (dzięki Kalex ) nakładam odzywke i maseczke na włosy - chociaz i tak mam wytrzymałe włosy wiec nie powinno im sie nic stać po tych czestych myciach :P kolor z ciemnego (wręcz czarnego) brązu jest juz całkiem normalnym ciemnawym brazem - wyglada fajnie ale jeszcze z 3 razy umyje włosy Timoteikiem tak sobie myśle, że to może dlatego tak szybko schodzi ta farba ponieważ po tym ze jak już ja zmyłam to nie nakładałam tej dołączanej do farb maseczki (odżywki) stabilizujacej kolor :P poza tym miałam wczesniej pasemka i polowa z nich była blond (robione rozjaśniaczem) i w tych miejscach to już są nawet prześwity blondu nie wiem w zasadzie który sposób z tych co pisałam okazał sie najlepszy ale pewnie każdy po trochu no i pewnie troche to ze tej maseczki stabilizujacej kolor nie nakładałam ciesze sie bardzo bo byłam załamana tym czymś wręcz czarnym co mi wyszło na włosach a teraz jest juz niezły brąz z jasnymi przeswitami (te wczesniejsze pasemka). BUZIAKI (farbowałam włosy farba Londa Color)
oreska01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:35   #32
szoopcia
Wtajemniczenie

Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
słuchajcie już jest dobrze kolor świetnie sie zmywa umyłam dwa razy włosy szamponem przeciwłupieżowym tym co wczesniej pisałam a dziś 2 razy szamponem Timotei z winogron i cytryn (dzięki Kalex ) nakładam odzywke i maseczke na włosy - chociaz i tak mam wytrzymałe włosy wiec nie powinno im sie nic stać po tych czestych myciach :P kolor z ciemnego (wręcz czarnego) brązu jest juz całkiem normalnym ciemnawym brazem - wyglada fajnie ale jeszcze z 3 razy umyje włosy Timoteikiem tak sobie myśle, że to może dlatego tak szybko schodzi ta farba ponieważ po tym ze jak już ja zmyłam to nie nakładałam tej dołączanej do farb maseczki (odżywki) stabilizujacej kolor :P poza tym miałam wczesniej pasemka i polowa z nich była blond (robione rozjaśniaczem) i w tych miejscach to już są nawet prześwity blondu nie wiem w zasadzie który sposób z tych co pisałam okazał sie najlepszy ale pewnie każdy po trochu no i pewnie troche to ze tej maseczki stabilizujacej kolor nie nakładałam ciesze sie bardzo bo byłam załamana tym czymś wręcz czarnym co mi wyszło na włosach a teraz jest juz niezły brąz z jasnymi przeswitami (te wczesniejsze pasemka). BUZIAKI (farbowałam włosy farba Londa Color)

to fajnie ze juz jestes sczesliwsza ze wloski ci sie troszke zmyly...

ja farbowalam wloski i pozniej wyszlo tak ze mialam troche lupiezu i mylam szamponem przeciwlupiezowym...pozni ej przerwa i teraz mam znowu i znowu myje...i zobacz jak mi kolor wyblakl...hehe
tylko na drugim zdjeciu wlosy nie wyprostowane i sianowate
zwroc uwage na kolor ja mysle ze jest roznica...

jak ogladniesz foty to usune

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

Edytowane przez szoopcia
Czas edycji: 2007-01-01 o 21:20
szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:36   #33
szoopcia
Wtajemniczenie

moze na pierwszym zdjeciu nie widac dokladnie ale powiem ci ze wloski wygladaly jak bardzo ciemny braz z malusienkimi blond pasemkami a teraz mam jakby blond wlosy...i wszyscy pytaja czy farbowalam hehe

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:52   #34
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

oreska
no to super, że kolorek się zmywa
na pewno to, że mialaś wczesniej blond pasemka robione pomoga bardziej zmyc ten braz - tym bardziej, ze myjesz je szamponem oczyszczajacym i wlasnie takie przeswity beda Ci sie robic
jak zmyje Ci kolorek fajnie to wtedy uzyskasz ladny kolor u fryzjera, a nie rudy albo kurczaczka

weslolego sylwestra zycze
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:58   #35
oreska01
Rozeznanie

kalex
tak właśnie czekam żebym już mogła pójść zrobić pasemka bo ja bez nich życ nie mogę najgorsze jest to ze z grzywki wolniej schodzi farba ale i z tym dam sobie radę dziękuje za życzenia i przesyłam swoje aby wszystko co sobie wymarzysz w tym roku Ci sie spełniło
oreska01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości