Kosmetyki polskie czy zagraniczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-12, 13:31   #1
Helena
Zadomowienie

Kosmetyki polskie czy zagraniczne?

No właśnie, temat stary, ale jary - kosmetyki krajowe czy zachodnie. Moim zdaniem obok drogich doskonałych zagranicznych preparatów zdarzają się niezłe buble, np. kremy Galenic [img]icons/icon9.gif[/img] I odwrotnie - wśród polskich kosmetyków, obok tandety, jest wiele pereł, przed którymi musi się pochować sporo zagraniczniaków. Polskie maseczki po 10 złotych, szminki Celia, kolorówka Rachell, balsamy Bielendy po 7 złotych - ach, można by tego wymieniać bez liku.
Choć trzeba przyznać - niektóre serie wcale nie ustępują cenowo zachodnim preparatom z tzw. średniej półki.
Nie wiem, ale zawsze gdy kupuję coś polskiego robi mi się tak jakoś radośniej - bo wiem, że dzięki takim klientkom jak ja wielu ludzi ma pracę w naszym kraju [img]icons/icon10.gif[/img].
Napiszcie, co o tm sądzicie. Jakie są Wasze "polskie hity"?
Dwa tygodnie temu odkryłam dwa fantasytczne preparaty Pollena Ewa pod oczy - żel z witaminami i kofeiną (cudownie koi, niweluje obrzmienia) i krem ze swietlikiem i ceramidami. Oba po ... 7 złotych [img]icons/icon23.gif[/img]. Sprawują się doskonale, zgłoszę je do KW, jak tylko się nauczę obsługiwać to forum.
Czekam na Wasze opinie.
[img]icons/icon40.gif[/img]
Helena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 14:23   #2
Skakanka
Raczkowanie

Re: Kosmetyki polskie czy zagraniczne?

Dla mnie absolutnym polskim hitem sa kosmetyki Miraculum, ktore odkrylam calkiem niedawno.
Genialne sa kremiki dla skory kolo 30-tki (ja jeszcze nie mam ale juz uzywam), w ciagu kilku dni odswiezyly mi cere. Pieknie pachna i maja super konsystencje.
No i jeszcze podklad beztluszczowy Mariza. I rozane kosmetyki Floriny! Cudo!
Skakanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 16:29   #3
guest
Zakorzenienie

Re: Kosmetyki polskie czy zagraniczne?

Heleno poruszano juz na tym forum ten temat kilka razy, mzoe z pomoca wyszukiwarki uda ci sie dotzrec do neiktorych watkow. Kosmetyki polskie w wiekszosci niczym nie ustepuja zagranicznym, mozna sie o tym przekonac np zagraniczne sklepy internetowe, gdzie przykladowo ksometyki firmy Eris wymieniane sa miedzy markami Decleor, Orlane, Thalgo, Sothys i inne a i ceny ich sa wysokie.
Cena nie jest gwarancja jakosci kosmetyku, jesli bedziemy to mieli na uwadze to moze rzadziej bedziemy sie rozczarowywac i nie bedziemy zawsze gardzic kosmetykami za pare zloty, ktore czasem okazuja sie byc skuteczniejsze od tych za kilkadziesiat zlotych.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości