Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-13, 11:39   #1
Helena
Zadomowienie

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Weszłam sobie na stronę kosmetyki. net.pl i znalazłam tam coś takiego - krem AVONU, którego... nie ma w żadnym katalogu:
Krem ochronny na dzień SPF 15 9(błękitny słoiczek z białą nakrętką)

Age Block Environmental Protection Cream
z linii Avon Skin Care
Nowoczesny, specjalny krem ochronny zwany miejskim. Kompleksowo chroni skórę przed szkodliwymi wpływami cywilizacji. Dzięki opatentowanemu zestawowi antyutleniaczy (witaminy E, C), które zwalczają wolne rodniki krem chroni skórę przed zanieczyszczeniem środowiska i dymem tytoniowym. Dzięki filtrowi przeciwsłonecznemu o faktorze 15 i czynnikowi Parsol 1789 krem broni skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Ponadto krem zapewnia skórze optymalne nawodnienie dzięki inteligentnemu systemowi nawilżania i doskonale chroni przed wysuszającym wpływem złej pogody. Ten udoskonalony krem usuwa również ślady zmęczenia widoczne na skórze, koi podrażnienia, nadaje skórze zdrowszy koloryt i przywraca jej równowagę fizjologiczną. Łagodnie usuwając martwe komórki naskórka sprawia, że skóra jest gładsza i bardziej elastyczna. Krem został przetestowany dermatologicznie i alergicznie. Jest hipoalergiczny.

Przeznaczenie: Bez ograniczeń wiekowych, odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Szczególnie polecany dla mieszkanek miast.
Stosowanie: Do stosowania rano, pod podkład. Krem jest kremem typowo dziennym.
Główne składniki: Opatentowany przez Avon czynnik-Parsol 1789, filtr przeciwsłoneczny SPF 15, substancje nawilżające, opatentowany zestaw antyoksydantów.

Mam pytanie: czy któraś z Was to miała lub czy w ogóle widziała na oczy? W AVONIE, na infolinii nic nie wiedzą o takim kremie...
Helena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-13, 14:48   #2
sistar
Gość

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Ja wiem, ja wiem ! dostane jakas nagrode? [img]icons/icon12.gif[/img]
No wiec do rzeczy: krem byl kiedys w ofercie, ale zostal wycofany, jakis rok temu mniej wiecej. Az dziwne, ze na infolinii o tym nie wiedza (wstyd), ale moze trafilas na kogos, kto niedawno tam pracuje i nie jest na biezaco albo cos w tym stylu.
Co do samego kremu, kupilam go pare miesiecy temu na, jak ja to nazywam, wyprzedazy (kosmetyki wycofane z oferty dostepne po nizszej cenie). Nie moge zniesc jego zapachu (ah, te chimery w ciazy) wiec lezy prawie nieruszony i czeka niewiadomo na co. Tak ogolnie to mi nawet odpowiada, konsystencja itd, ale jak dla mnie jedzie papierosami, a nawet cala popielniczka. To oczywiscie tylko moje zdanie, ktorym nie nalezy sie sugerowac z powodow opisanych powyzej, moj maz i kolezanka zgodnie twierdza, ze pachnie po prostu wazelina, gliceryna lub czyms podobnym.
Jakbys chciala kupowac, dowiedz sie o date waznosci (moj ma jeszcze kilka miesiecy), zeby sie nie okazalo, ze nie zdazysz go zuzyc. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-13, 17:55   #3
guest
Zakorzenienie

Ja tez mialam kiedys ten krem, jak dla mnie zapach byl w pozradku, ale uprzedzam tylko, ze krem ma dosc tlusta konsystencje i nadaje sie dla cer suchych i nei nadaje sie wokol oczu. W innych krajach jest nadal produkowany i sprzedawany.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 08:52   #4
Helena
Zadomowienie

Dziękuję Wam pięknie za informację. Raczej nie skuszę się jednak na ten krem. Pozdrawiam.
[img]icons/icon40.gif[/img]
Helena jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości