Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-22, 10:32   #1051
Mika-m
Raczkowanie

GG do Mika-m
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ostatnio zamówiłam sypki podkład mineralny z EDM i jestem zachwycona buzia wygląda cudownie, pięknie kryje.
Co do jego właściwości pielęgnacyjnych wypowiem się po dłuższym użytkowaniu
Mika-m jest offline  
Stary 2009-08-22, 10:43   #1052
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Pudry mineralne są faktycznie dobre, bo nie powodują namnażania się bakterii a poza tym - rewelacyjnie matują. te drogeryjne się nadadzą, czytj jednak etykiety. Te tańsze pudry zawierają talk, więc są mineralne tylko z nazwy. Z "tańszych" mineralnych wybierz art deco lub isa dora. maja one swoją cenę, ale zawierają w swoim składzie 100% minerałów.
Niestety ani jeden ani drugi nie jest 100% mineralny. Jak chcesz 100% mineralny to kup The Body Shop, albo w internecie którejś z firm które wcześniej w którymś poście wymieniałam. Jeśli chcesz koniecznie coś z drogerii to nie ma co wydawać mnóstwa kasy na Artdeco albo Isadore, bo tak samo "mineralne" (czyli pseudomineralne) są pudry tańszych firm. Wtedy już lepiej kup coś aptecznego.
lalaith jest offline  
Stary 2009-08-22, 10:56   #1053
losek78
Zakorzenienie

są przecież na wizazu wspólne zamówienia kosmetyków mineralnych i mozna sie przyŁączyć i cos zamówić - najpierw próbki i pędzel do nakŁadania , na allegro też mają kosmetyki mineralne tylko nie wiem jak z orginalnością tych kosmetyków jest bo nie zamawiaŁam na all,
ja wiem jedno - nie naŁoże już na twarz tych drogeryjnych świństw rekalmowanych , mialam po nich uporczywy trądzik i pogarszaly tylko stan mojej cery, obecnie sie nie maluje bo jest lato i cera o wiele lepsza
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-22, 11:35   #1054
MadameButterfly6
BAN stały

Dziewczyny a mozecie mi polecic jakis dobry puder mineralny, ktory nie bedzie horendalnie drogi, ktory bedzie dobrze kryl i ktory bede mogla sobie kupic sama na wlasna reke? Bede bardzo wdzieczna.
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2009-08-22, 12:59   #1055
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

ja zamówiłam na allego EDM. wyszło 13 zł. i ma podobno starczyć na miesiąc. moze starczy. ale wzięłam go nna wypróbowanie
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline  
Stary 2009-08-22, 13:02   #1056
lalaith
Zakorzenienie

Ja mam na twarzy mnóstwo rozszerzonych porów i blizn po trądziku, a jak zrobię sobie makijaż minerałkami z EDM to wyglądam jak bym miała ładną cerę bez makijażu!
lalaith jest offline  
Stary 2009-08-22, 13:03   #1057
zoila
Klientka w krawacie

Czyli co, Everyday Minerals spróbować? Na Allegro widziałam jakiś za 33 zł. Czy produkty z tej firmy są dostępne gdzieś w realu w Polsce, czy tylko i wyłacznie za granicą np. w Niemczech?
zoila jest teraz online  
Stary 2009-08-22, 13:13   #1058
Mika-m
Raczkowanie

GG do Mika-m

Ja nigdzie nie widziałam - i bardzo nad tym ubolewam :/ zamiast porządnych kosmetyków serwują nam tylko nafaszerowane konserwantami i zapychaczami świństwa.
Mika-m jest offline  
Stary 2009-08-22, 13:25   #1059
zoila
Klientka w krawacie

A Essence Pure mineral nadałby się? On nie zawiera talku. Wiem, że drogeryjny itd., ale może któraś go używała. Ma całkiem niezłe oceny na KWC. Czy któraś zna sie trochę bardziej zna na chemii i może powiedzieć, co ciekawego w nim siedzI- ja sie na tych robaczkach nie znam
zoila jest teraz online  
Stary 2009-08-22, 16:05   #1060
losek78
Zakorzenienie

ja mialam okazje wypróbowac essence pure mineral i nie polecam, świeciŁ sie na twarz juz po poŁ godziny i brudzil wszystko - ubranie, ręce , wLosy- koszmar, scieraŁ sie po 2 godzinach
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-22, 16:47   #1061
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja mialam okazje wypróbowac essence pure mineral i nie polecam, świeciŁ sie na twarz juz po poŁ godziny i brudzil wszystko - ubranie, ręce , wLosy- koszmar, scieraŁ sie po 2 godzinach
Aha. Nie chcę od razu szarpać się na jakiś drogi minerał, bo nigdy ich nie używałam i chciałam czegoś spróbować.
Wiecie może czy Inglot posiada jakiś minerał w swojej ofercie?
zoila jest teraz online  
Stary 2009-08-22, 16:58   #1062
pauhlina
Przyczajenie

Witam serdecznie!

Na wizażu jestem juz od jakiegoś czasu, bacznie obserwuje wątki mnie dotyczące, postanowiłam wkońcu się odezwać z prośbą o pomoc.
Moja cera jest w fatalnym stanie trądzik mam od około 13 roku życia, teraz mam juz ponad 20... Przez ten czas przechodziłam różne kuracje, jednak zawsze było dobrze przez jakiś czas, po odstawieniu leków, antybiotyków, problem wracał. Nie pamiętam wszystkiego co do tej pory stosowalam, z tego co mogę wymienić to, Davercin, Brevoxyl, Benzacne, Acne derm, jakies płyny do smarowania przepisane przez dermatologa, tabletki ichtiolowe, ostatnio Tetralysal - i po nim są najlepsze efekty. Jednakże rok temu miałam juz jednak kuracje tym antybiotykiem i po jakimś czasie trądzik wrócił, ale z braku lepszych środków kuracje znow powtórzyłam.

Dodaje zdjęcia jak obecnie wygląda moja skóra. To jest stan po tetra, tj. o wiele lepszy niz bylo wcześniej, wieć możecie sobie wyobrazić jak wyglądalam jakiś czas temu...

Do tego moja cera jest wrażliwa, mam trochę popekanych naczynek na nosie, skłonności do zaczerwienień i skóra bardzo się przetłuszcza.

Aha, jeszcze jest taka kwestia że być może mój trądzik ma podłoże androgenne, jakiś czas temu, przez pół bralam Diane 35 poźniej Yasmin, ale odstawilam tabletki, ponieważ boję sie skutków ubocznych ( w mojej rodzinie był przypadek raka piersi, mama ma żylaki, ja róznież mam problemy z krążeniem) Zresztą, nie wyobrazam sobie braż pigułek cale życia... wierze że jest jakiś inny sposób na to dziadostwo...

Zwracam się do kochane wizażystki z prośba o pomoc w doborze właściwej pielęgnacji aby raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

Z tego co już robie w tym celu to ( od jakiegos miesiąca)
- pije bratek, pokrzywe, drożdże
- łykam cynk i olej z wiesiołka
- kupiłam olejek z kocanki, hydrolat oczarowyi zaczynam to testować, narazie jest ok
- w planie mam kuracje Lysanelem Activ, ale czekam na filtr ( zamówiłam w aptece Bioderme Phofoderm AKN Mat 40 )

Aha, co do filtrów, oczywiście biorąc łacznie jakis rok Tetralysal nie smarowałam się niczym ochronnym - nie wiedziałam - dermatolog nie wspomniał o tym tak samo przy Acne derm, więc pewnie wczesniej czy pozniej pojawią sie okropne przebarwienia - o ile juz ich nie mam i nawet o tym nie wiem

Bardzo proszę o jakies sugestię co jeszcze mogę zrobić i czy Waszym zdaniem moja skóra może wrócic do zupełnie normalnego wyglądu czy raczej juz nigdy nie będzie idealnie? Proszę o szczerość...

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA42622.jpg (20,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42626.jpg (21,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42627.jpg (25,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42631.jpg (26,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42636.jpg (26,3 KB, 96 załadowań)
pauhlina jest offline  
Stary 2009-08-22, 18:57   #1063
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez pauhlina Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Na wizażu jestem juz od jakiegoś czasu, bacznie obserwuje wątki mnie dotyczące, postanowiłam wkońcu się odezwać z prośbą o pomoc.
Moja cera jest w fatalnym stanie trądzik mam od około 13 roku życia, teraz mam juz ponad 20... Przez ten czas przechodziłam różne kuracje, jednak zawsze było dobrze przez jakiś czas, po odstawieniu leków, antybiotyków, problem wracał. Nie pamiętam wszystkiego co do tej pory stosowalam, z tego co mogę wymienić to, Davercin, Brevoxyl, Benzacne, Acne derm, jakies płyny do smarowania przepisane przez dermatologa, tabletki ichtiolowe, ostatnio Tetralysal - i po nim są najlepsze efekty. Jednakże rok temu miałam juz jednak kuracje tym antybiotykiem i po jakimś czasie trądzik wrócił, ale z braku lepszych środków kuracje znow powtórzyłam.

Dodaje zdjęcia jak obecnie wygląda moja skóra. To jest stan po tetra, tj. o wiele lepszy niz bylo wcześniej, wieć możecie sobie wyobrazić jak wyglądalam jakiś czas temu...

Do tego moja cera jest wrażliwa, mam trochę popekanych naczynek na nosie, skłonności do zaczerwienień i skóra bardzo się przetłuszcza.

Aha, jeszcze jest taka kwestia że być może mój trądzik ma podłoże androgenne, jakiś czas temu, przez pół bralam Diane 35 poźniej Yasmin, ale odstawilam tabletki, ponieważ boję sie skutków ubocznych ( w mojej rodzinie był przypadek raka piersi, mama ma żylaki, ja róznież mam problemy z krążeniem) Zresztą, nie wyobrazam sobie braż pigułek cale życia... wierze że jest jakiś inny sposób na to dziadostwo...

Zwracam się do kochane wizażystki z prośba o pomoc w doborze właściwej pielęgnacji aby raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

Z tego co już robie w tym celu to ( od jakiegos miesiąca)
- pije bratek, pokrzywe, drożdże
- łykam cynk i olej z wiesiołka
- kupiłam olejek z kocanki, hydrolat oczarowyi zaczynam to testować, narazie jest ok
- w planie mam kuracje Lysanelem Activ, ale czekam na filtr ( zamówiłam w aptece Bioderme Phofoderm AKN Mat 40 )

Aha, co do filtrów, oczywiście biorąc łacznie jakis rok Tetralysal nie smarowałam się niczym ochronnym - nie wiedziałam - dermatolog nie wspomniał o tym tak samo przy Acne derm, więc pewnie wczesniej czy pozniej pojawią sie okropne przebarwienia - o ile juz ich nie mam i nawet o tym nie wiem

Bardzo proszę o jakies sugestię co jeszcze mogę zrobić i czy Waszym zdaniem moja skóra może wrócic do zupełnie normalnego wyglądu czy raczej juz nigdy nie będzie idealnie? Proszę o szczerość...

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Witaj Oczywiście, że Twoja skóra może dobrze wyglądać Trzeba przede wszystkim cierpliwości.

Bardzo dobrze robisz, że zamierzasz złuszczać skórę Lysanelem Koniecznie tylko przy tym używaj jakiegoś nawilżacza, bo można sobie przesuszyć skórę, wtedy ona strasznie swędzi i możesz nawet bezwiednie się podrapać - ja już parę takich przypadków miałam, ale na szczęście obyło się bez blizn, których i tak mam dość od trądziku.

Mam nadzieję, że do mycia twarzy używasz czegoś delikatnego, ja polecam z łatwiej dostępnych żel Ziaja TinTin albo rossmanowski Babydream dla dzieciaczków. Nie zawierają SLS ani SLeS i nie drażnią skóry. Dużą karierę robią olejki myjące z Biochemii Urody Ale ja ich nie testowałam, więc osobiście się wypowiedzieć nie mogę.
Tonik - koniecznie bezalkoholowy. Wystarczy sprawdzić, czy nie ma go w składzie.

I przede wszystkim dużo cierpliwości. Złuszczaj się od jesieni do wiosny, używaj filtrów, nawilżaj buzię, jeśli peeling, to enzymatyczny.

Po tabletkach była u Ciebie poprawa? Jeśli chodzi o żylaki, to ze względu na nie można stosować plastry, ja mam od paru lat paskudnego żylaka, przeszłam bolesne zapalenie żył i prawie 10 miesięcy stosuję plastry - póki co nie było pogorszenia

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2009-08-23, 10:33   #1064
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Aha. Nie chcę od razu szarpać się na jakiś drogi minerał, bo nigdy ich nie używałam i chciałam czegoś spróbować.
Wiecie może czy Inglot posiada jakiś minerał w swojej ofercie?
wedlug mnie - ale podkreslam ze to moje osobiste zdanie - w drogerii nie kupisz nic odbrego i taniego - pisze to z wlasnego doświadczenia bo kupowalam latami rożne wynalazki w drogeriach i nic nie pomoglo - na moją skóre najmnijej szkodliwy byl Astor mattidue podklad - ale mala pojemnosc i starczyl mi na 2 miesiące kosztowal prawie 40 zl
inglota pudrów i podkladów nie polecam - jak dla mnie zbyt agresywne
zamowielam sobie teraz EDM na wspólnym i za 2 próbki podkŁadu i pędzel wyszlo 40 - jeszcze mi nie przyszly ale cos czuje ze na pewno to bedzie wartosciowy zakup - tyle sie pisze tu na wizazu o dobroczynnym dzialaniu mineraŁow ze na pewno bedzie super i w koncu sie umaluje jak czlowiek i po zmyciu makijazu bede wyglądać jak czlowiek
ehh

oczywiscie np w rossmanie są te kosmetyki babydream i one sa tanie i dobre i duzo osób chwali, sama przezucilam sie na hipp żel do mycia i oliwke i naprawde polecam - kolosalna różnica

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2009-08-23 o 10:35
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-23, 15:05   #1065
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
wedlug mnie - ale podkreslam ze to moje osobiste zdanie - w drogerii nie kupisz nic odbrego i taniego - pisze to z wlasnego doświadczenia bo kupowalam latami rożne wynalazki w drogeriach i nic nie pomoglo - na moją skóre najmnijej szkodliwy byl Astor mattidue podklad - ale mala pojemnosc i starczyl mi na 2 miesiące kosztowal prawie 40 zl
inglota pudrów i podkladów nie polecam - jak dla mnie zbyt agresywne
zamowielam sobie teraz EDM na wspólnym i za 2 próbki podkŁadu i pędzel wyszlo 40 - jeszcze mi nie przyszly ale cos czuje ze na pewno to bedzie wartosciowy zakup - tyle sie pisze tu na wizazu o dobroczynnym dzialaniu mineraŁow ze na pewno bedzie super i w koncu sie umaluje jak czlowiek i po zmyciu makijazu bede wyglądać jak czlowiek
ehh

oczywiscie np w rossmanie są te kosmetyki babydream i one sa tanie i dobre i duzo osób chwali, sama przezucilam sie na hipp żel do mycia i oliwke i naprawde polecam - kolosalna różnica
Czyli co zamawiałaś grupowo z innymi? Bezpośrednio u producenta czy w jaki sposób?
zoila jest teraz online  
Stary 2009-08-23, 15:31   #1066
lentilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
To dawaj koniecznie znać jakie będą efekty tych zabiegów i jak nowe kosmetyki!

Ja tam bym bez kawy i kolorówki nie wyżyła, jestem totalnie uzależniona !

Oj mi też było i nadal jest ciężko odstawić kawę piłam 3 dziennie i teraz rano mam problemy z obudzeniem się.

Jak tylko wszystko już wypróbuję to dam znać. Największe nadzieję wiążę z kremem bio oraz zestawem do domowej mikrodermabrazji.
Oby się opłacało.
lentilka jest offline  
Stary 2009-08-23, 15:40   #1067
losek78
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356973
to jest link do wspolnych zakupów EDM
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-23, 16:08   #1068
curry
Zadomowienie

EDM nie oplaca sie zamawiac na allegro Wbrew pozorom wychodzi drozej niz zakupy z USA.

curry jest offline  
Stary 2009-08-23, 16:23   #1069
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
EDM nie oplaca sie zamawiac na allegro Wbrew pozorom wychodzi drozej niz zakupy z USA.
ale czy dużó drożej??
bo widzisz na allegro to mam opis po polsku i wsio takie wygodniejsze. ale jezeli dojdzie podklad i naprwde bedzie dobry. to moze się skuszę na większe zakupki
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline  
Stary 2009-08-23, 18:03   #1070
magdolena
Zakorzenienie

Dziewczyny wejdzie na forum mineralne na wizazu, bo slabo poinformowane jestescie.
Rzeczywiscie polecam EDM, są one z USA i nie maja zadnych sklepow naziemnych w Europie, jednak zamowienie z ich strony jest proste-mozna sie przylaczyc do zbiorowego zamowienia. Nie opisuje co i jak, bo to na forum latwo znalezc. Nie ma co przeplacac na allegro! Tam tez niektore wizaznaki sprzedaja po zawyzonych cenach, wiec lepiej zamowic taniej prosto od producenta.
Na forum wszytsko jest o mienralach, teraz jest 3 czesc watku o samym edm, ajest mnostwo firm mineralnych.
Poczytajcie tam

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Moglybyscie polecic mi jaks krem na dzien z naturalnej pielegnacji?
i czy kupowalyscie cos ze sklepu floreo na tradzik?
Stary 2009-08-23, 22:00   #1071
curry
Zadomowienie

Mamy na wizazu cale forum nt. kosmetykow mineralnych, a w pierwszym poscie EDM jest nawet obrazkowa instrukcja jak zamowic sample krok po kroku.
Potrzeba tylko troche cierpliwosci by przeczytac i wszystko ogarnac, ale naprawde sie oplaca! I dla cery i dla portfela
A jak ktos nie czuje sie na silach, zeby samemu zamowic z USA to zawsze mozna sie podlaczyc do zamowienia zbiorowego- mamy podforum zakupowe

Moj post brzmi jak reklama forum "kosmetyki mineralne"

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-08-23 o 22:03
curry jest offline  
Stary 2009-08-24, 08:35   #1072
aliś
Zadomowienie

Dziewczyny zaczęłam czytac ten wątek od kilku stron wstecz i aż mi się słabo zrobiło Mam skórę w zaskórnikach, skłonną do zapychania i to bardzo, co chwilę mam na twarzy jakies krosteczki, czasem gule, ale ogólnie, gdybym tego nie cisnęła i nie tykała twarzy co 5 minut byłoby lepiej. Są okresy że mogę chodzić bez makijażu tylko z filtrem, bo jednak po tych rozdrapanych gulach są przebawrwienia. Kwaszę się filtruję, ale jakos nieudolnie, mniejsza z tym. Wsytraszyłam się waszych opisów wysypu po anty. Aktualnie łykam Yasmin, w celach antykoncepcyjnych, ale przez pewnien czas będę w takiej sytuacji, ze zastanawiam się nad ich odstawnieniem, boje sie jednak tego wysypu? Czy to jest konieczne? Kiedyś łykałam Microgynon, znosiłam fajnie, ale chciałąm coś nowszej generacji, dostałam chyba Mercillon, a potem Yasmin. Wszytkie znosiłam dobrze, nie tyłam, nie miałam żadnych objawów nieporządanych (poza naczynakami na nogach, które zauważam teraz) przez około 2-3 lata łykałam, potem odstawiłam na 1,5 roku i nie miałam wysypu, przynajmniej nie zauważyłam takowego. Po tej półtorarocznej przerwie znów zaczęłam łykać Yasmin. Czy jeśli po odstawieniu anty wtedy nie miałam wysypu mogę liczyć na to i teraz?

aliś jest offline  
Stary 2009-08-24, 11:11   #1073
zycie_to_gra
Przyczajenie

Dla odmiany jako facet dodam cos od siebie, skoro łączy nas jedna wspólna misja również chciałbym pomóc miałem główny problem w okolicach żuchwy – wydaje mi się być to związane z nieprawidłowa praca gospodarki hormonalnej – i główna przyczynę upatruje w dużej ilości DHT.

Zainteresowani wiedza o co chodzi, jeżeli nie polecam Google.

Jako facet nie skorzystam w tabletek hormonalnych, a sami dermatolodzy to chyba sekta sam byłem świadkiem jak zachwalana Pani dermatolog zarabiała duże pieniążki sprzedając jeden „lek” wszystkim potrzebującym polecając jedna wybrana aptekę… ale do rzeczy.

Od kilku miesięcy a może i dłużej zażywam ziołowe tabletki Guggul może nazwa i zabawna ale działanie przebiło wszystkie do tej pory użytkowane trucizny ( poza pochodnymi wit. A Bralem już chyba wszystko – wiek 24 lata). Próbowałem może 3 firmy i tylko jedna działa jak powinna ale nie chce być posądzony o reklamę proponuje spróbować samemu, wprawdzie nie mam cery jak z reklamy ale jest ona w akceptowalnej formie i uważam ze nie ma się czego wstydzić . Ważne jest aby brać na czczo i pamiętać o regularności, jako ze to wyciąg z jakiejś rośliny nie zauważyłem żadnych działań obocznych, jedynie początkowy wysyp. Minusem jest za to cena 70-80zl/miesiąc, ale skoro działa to pieniądze odchodzą na boczny tor – kto ma prawdziwy problem wie o co chodzi.

To nie lekarstwo, ale do czasu jak biorę efekt się utrzymuje, nie zauważyłem żeby szkodziło wiec dlaczego mam przestawać ? Odchodzi duże zmartwienie a to jest dla mnie bardzo istotne, wiec jeżeli tak jak ja próbowaliście już wielu rzeczy to co Wam szkodzi ? Z wiekiem mam nadzieje, ze to minie, planuje tez wizytę u endokrynologa – bo to on chyba zajmuje się hormonami – może wymyślono już lepszy sposób na wyrównanie gospodarki, może problem tkwi w czym innym ale jedno jest pewne – mój sposób działa i czytając fora z tym związane uważam, że nie tylko na mnie.

Głowa do góry i powodzenia – jeżeli nasuną się jakieś pytania piszcie śmiało
zycie_to_gra jest offline  
Stary 2009-08-24, 12:17   #1074
losek78
Zakorzenienie

znalazlam ten preparat tu http://www.mapazdrowia.pl/produkt-6.html
cena 39 zl - to nie duzo jesli by naprawde pomogl zaoszczędze na tych wszytkim preparatach i kosmetykach które sa czasem mało skuteczne , ale chetnie dowiedzialabym sie wiecej o tym preparacie
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-24, 12:49   #1075
magdolena
Zakorzenienie

zycie_to_gra: wszystko pieknie ale ten preparat jest na otylosc, zmniejsza mase ciala, obniza cholesterol, przespiesza metabolizm itp a ja akurat chce przytyc i zwolnic metabolizm

zamawiam sobie za ok tydzien kosmetyki naturalne, bez zapychaczy, szkodlwiych substancji itp. zobaczymy jak zareaguje moja cera. za jakis miesiac wam napisze
Stary 2009-08-24, 13:01   #1076
losek78
Zakorzenienie

a mi by to pasowalo nawet schudnąc - 2 w 1 - piekna cera i figura - tylko czy to nie za pieknie wygląda ? tyle dobroczynnych skutkow a żadnych ubocznych ?
zioła też mogą powodowac skutki uboczne ! i to czasem nieprzewidywalne - mimo to chcialabym spróbowac bo mam wlasnie trądzik ponizej linni żuchwy i na plecach i zwlaszcza przed okresem wiec cos z hormonami jest - tylko musze sie wiecej o tym " leku" dowiedziec
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-24, 15:51   #1077
masija
Zakorzenienie

Witam
Czy mogę się dołączyć do Was? Mam niekończące się problemy z trądzikiem, a że zbliża się jesień postanowiłam bardziej o siebie zadbać bo ost. czasy opuściłam się i.. efekt jak na zawołanie: multum podskórnych wyprysków, itp..

Ost. zainteresowałam się kosmetykami EDM, przeglądam allegro i ogl. odcienie pudrów i róży. Muszę jeszcze trochę o nich poczytać ale czuję, że niedługo pojawią się w mojej kosmetyczce.

Zaciekawił mnie preparat podany przec Ciebie, życie to gra. Jeśli on jest naprawdę taki dobry, może wart kupienia?
Powiedz tylko czy kupowałeś go przez internet czy osobiście,w aptece? Bo różnica cen jest dosyć znacząca..
masija jest offline  
Stary 2009-08-24, 15:55   #1078
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
znalazlam ten preparat tu http://www.mapazdrowia.pl/produkt-6.html
cena 39 zl - to nie duzo jesli by naprawde pomogl zaoszczędze na tych wszytkim preparatach i kosmetykach które sa czasem mało skuteczne , ale chetnie dowiedzialabym sie wiecej o tym preparacie
A ja bym się chętnie dowiedziała więcej o użytkowniku zycie_to_gra bo jak widzę Pan jest na wizazu nowy, a my tu do produktów reklamowanych przez nowych użytkowników bardzo ostrożnie podchodzimy.
lalaith jest offline  
Stary 2009-08-24, 15:57   #1079
mosutatsu
Rozeznanie

Guggul to nic nowego

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ym,t10824.html
mosutatsu jest offline  
Stary 2009-08-24, 16:12   #1080
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodziło, że to coś nowego.
lalaith jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
8w1, cera, eveline, porady, problemy, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości