Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-02, 15:44   #1141
majaki
Raczkowanie

Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Strasznie drogi ten żel, mi ani Effaclar ani Vichy Normaderm nie pomogły, Effaclar kończę bo jednak trochę kosztował więc nie wyrzucę, już lepszy jest Lysanel, ale bardzo mocny i mnie akurat podrażnia. Po peelingach skóra powinna być gładka, jasna, wygładzona, w żadnym razie nie podrażniona! Tonik jest niezbędny żeby nadać skórz odpowiednie ph, powinien nawilżyć, uspokoić. Hydrolat to naturalny tonik, wyciąg z roślin, funkcja ta sama.
A znasz jakiś fajny żel tańszy bo mi sie wydaje, ze nie ma takich tanszych dobrych dla cery tłustej, tradzikowej. CHociaż przez długi czas stosowałam Effaclar żel to jednak on nie odpowiadał mi za bardzo bo podrazniał ale nei znałam jakiś innych zeli wiec to co przepisał dermatolog stosowałam. A ten,, ktory podałam znasz sie na skąłdzie czy bedzie dobry??
Effaclar K kiedys stosowałam ale bardzo krótko, bo tez mnei podrażniał mimo iż wieksozsc napisała, ze jest on delikatny i nei powinnien.Lysanel też miałam keidys przepisany ale nei wykupiłam bo miałam inne kremy i szkoda było kasy na nowe jezeli inne miałam.A teraz czytajac wizaz wiem ze lysanel jest mocnym preparatem i dlatego nei bedzie nadawał sie dla mojej naczynkwoej skory. Toników nigdy nei uzywała, z mich obserwacji nei słuza skorom tłustym.Ale nei wiem moje odczucie bo nie miałam nigdy takiego do skory tlustej
majaki jest offline  
Stary 2009-09-02, 15:52   #1142
PinkyDoll
BAN stały

ja uzywam tego cukru trzcinowego i soku z cytryny( zawiera naturalny składnik złuszczajacy- kwas glikolowy)
robie ta papka delikatny peeling- dobrze oczyszcza i zmniejsza pory( nie tak spektakularnie- ale ujdzie)
PinkyDoll jest offline  
Stary 2009-09-02, 18:16   #1143
orchid3aa
Raczkowanie

GG do orchid3aa

ja osobiście używam Brevoxylu 4% od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Mam cerę zaskórnik ową a to jest krem typowy na zaskórniki na początku bardzo przesusza skórę i złuszcza ale to normalne bo jak ktoś ma typowe zaskórniki to oznacza ze skóra ma problem z rogowaceniem czyli złuszczanie jest normalne. Podczas regularnego stosowania po około 3 tyg. ta suchość skóry i złuszczanie ustaje ale lek dalej działa. Nie używam żadnych toników tylko przemywam ziołami np rumiankiem, szałwią, bratkiem, i z dodatkiem cytryny na rozjaśnienie. i od czasu do czasu robie płyn na wągry
zetrzeć ogórek i zalać wrzącą wodą, poczekać 3 godziny napar wycisnąć i dodać łyżkę miodu, przemyć twarz i poczekać do wyschnięcia następnie umyć buzię wodą.
polecam też maseczkę:
1 łyżka miodu, żółtko jajka i trochę mąki owsianej do zagęszczenia na twarzi zmyć po wyschnięciu

ale w ciąż poszukuję dobrego peelingu czy może ktość coś polecic tylko coś naturalnego ????????????????

a nie nie mogę pozbyć sie pozostałych śladów po trądziku i sladów po wyduszaniu (naj głupsza rzecz jaką zrobiłam ) jakiś pomysł???
orchid3aa jest offline  
Stary 2009-09-02, 19:31   #1144
majaki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez orchid3aa Pokaż wiadomość
ja osobiście używam Brevoxylu 4% od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Mam cerę zaskórnik ową a to jest krem typowy na zaskórniki na początku bardzo przesusza skórę i złuszcza ale to normalne bo jak ktoś ma typowe zaskórniki to oznacza ze skóra ma problem z rogowaceniem czyli złuszczanie jest normalne. Podczas regularnego stosowania po około 3 tyg. ta suchość skóry i złuszczanie ustaje ale lek dalej działa. Nie używam żadnych toników tylko przemywam ziołami np rumiankiem, szałwią, bratkiem, i z dodatkiem cytryny na rozjaśnienie. i od czasu do czasu robie płyn na wągry
zetrzeć ogórek i zalać wrzącą wodą, poczekać 3 godziny napar wycisnąć i dodać łyżkę miodu, przemyć twarz i poczekać do wyschnięcia następnie umyć buzię wodą.
polecam też maseczkę:
1 łyżka miodu, żółtko jajka i trochę mąki owsianej do zagęszczenia na twarzi zmyć po wyschnięciu

ale w ciąż poszukuję dobrego peelingu czy może ktość coś polecic tylko coś naturalnego ????????????????

a nie nie mogę pozbyć sie pozostałych śladów po trądziku i sladów po wyduszaniu (naj głupsza rzecz jaką zrobiłam ) jakiś pomysł???
Na ślady polecany jestt krem Skinoren lub Acne Derm -odpowiednik Skinorenu, jest od niego tanszy. Mi osobiście nie pomógł ale czytałam, ze wielu osobom pomogło. Ja sprobuje uzywac Skinorenu po przerwie zaczne niedługo, zobaczymy jak teraz sobie poradzi
majaki jest offline  
Stary 2009-09-02, 19:32   #1145
MadameButterfly6
BAN stały

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Hej! Potrzebuje Waszej pomocy, widze ze jestescie dobrze zorientowani wiec pisze tutaj. Opalilam sie dzisiaj na buraka, mzoe nie takiego rasowego, ale mam nos i policzki czerwone, reszta twarzy tez sie opalila. Zawsze uzywam wysokich filtrow, dzis nie mialam takiej mozliwosci Powiedzcie mi co mam zrobic by uniknac wysypu pryszczy? Zazwyczaj po opaleniu twarzy za jakis czas wyskakiwalo mi mnostwo nowych pryszczy. Nie mam pojecia czego mam uzywac. Wiem, ze poiwnnam przede wszystkim nawilzac skore, robilam to , ale chyba niewlasciwymi preparatami. Narazie posmarowalam twarz sudocremem, bo nawet mi sluzyl. Mam w domu jeszcze solcoseryl i balsamy z pantenolem i alantan. Co byscie mi poradzili?

Ponawiam pytanie, dobre duszyczki zlitujcie sie i podpowiedzcie mi cos
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2009-09-02, 20:20   #1146
orchid3aa
Raczkowanie

GG do orchid3aa

ja proponuję używać pentanolu aż zaczerwienienie zejdzie jak sie unormuje to standardowo pielęgnować skórę jak zawsze to robisz a i ja bym smarowała oliwą z oliwek tak zwyczajnie. Nie zatyka porów a czy przyczynia sie do powstawania nowy wyprysków to nie wiem u mnie nie powoduje a muszę przyznać ze wszystko inne tak!

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

majaki dziękuje na pewno sprawdzę ten preparat

w ogóle cera i trądzik i zaskórniki stały się moją obsesją już sama nie wiem co mam stosować. Miałam chyba wszystko co jest dostęne na rynku. Teraz zaczynam pomału stosować medycynę nie konwencjonalną jakieś zioła i inne papki roślinne albo z miodu z nafty kosmetycznej itp i powiem szczerze że są bardziej skuteczne niż te chemikalia z apteki czy innej drogerii. co lepsze będę wklejać na razie szukam i testuje

ma ktoś przepis na bardzo dobry peeling do cery zaskórnik owej ale tylko pochodzenia naturalnego ?
orchid3aa jest offline  
Stary 2009-09-03, 12:03   #1147
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

majaki dobre są łagodne żele dla dzieci bez SLS np Hipp i Babydream. Fajne są apteczne Lubex i Lubexyl (tylko trochę droższe ale straaasznie wydajne. Himalaya Herbals też jest tani a pożądny.
Żel to naprawdę nie jest ten kosmetyk na który powinnaś wydawać dużo kasy, bo masz go na twarzy parę sekund. Powinien dobrze oczyszczać i nie podrażniać (nie mieć SLSów).

orchid na BU jest świetny naturalny peeling, a jeśli nie ten to może płatki owsiane dodane do żelu do mycia twarzy, albo z jakimś jogurtem czy coś??
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-03, 17:38   #1148
majaki
Raczkowanie

Cytat:
majaki dobre są łagodne żele dla dzieci bez SLS np Hipp i Babydream. Fajne są apteczne Lubex i Lubexyl (tylko trochę droższe ale straaasznie wydajne. Himalaya Herbals też jest tani a pożądny.
Żel to naprawdę nie jest ten kosmetyk na który powinnaś wydawać dużo kasy, bo masz go na twarzy parę sekund. Powinien dobrze oczyszczać i nie podrażniać (nie mieć SLSów).
Poczytam sobie o tych preparatach. A pod jaką nazwą w składzie widnieje to SLS (normalnie SLS?)bo chciałabym posprawdzać w żelach do mycia. ?
A jeszcze jedno pytanie: czy jezeli mam skore tłustą , która też jest teraz lekko sucha ale oczywisice tłusta tez. to czy mogę użyc masecki nawilzajacej, mimo tego ze moja skora nie przyjmuje kremow nawilzajacych , gdyz łatwo sie zapycha. Myslicie ze maseczka nawilzajaca na noc bedzie lepiej sie spradzala na mojej skorze niz krem nawilzajacy czy jezeli kremy mnei zapychaja to maseczka nawilzajaca tym bardziej, gdyz zawiera na podobne skladniki jak krem nawilzajacy ale w wiekszej ilosci??Sorry za chaotyczna wyypowiedz
majaki jest offline  
Stary 2009-09-03, 18:17   #1149
kasiaa91
BAN stały

Jaki tonik do cery trądzikowej?

Witam dziewczyny proszę o radę w kwestii kupna toniku do cery tłustej i trądzikowej. Dodam, że obecnie stosuję Diacneal. Pytam oczywiście o tonik bez zawartości alkoholu. Dobrze byłoby gdyby zawierał kwasy. Z góry dziękuję za odpowiedzi
kasiaa91 jest offline  
Stary 2009-09-04, 10:37   #1150
saming
Zakorzenienie

Dot.: Jaki tonik do cery trądzikowej?

Ja używam na zmianę z serii ziaja: TinTin albo Nuno i jestem zadowolona. Nie przesusza skóry ani nic, po prostu oczyszcza i tyle.

saming jest offline  
Stary 2009-09-04, 12:48   #1151
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Poczytam sobie o tych preparatach. A pod jaką nazwą w składzie widnieje to SLS (normalnie SLS?)bo chciałabym posprawdzać w żelach do mycia. ?
A jeszcze jedno pytanie: czy jezeli mam skore tłustą , która też jest teraz lekko sucha ale oczywisice tłusta tez. to czy mogę użyc masecki nawilzajacej, mimo tego ze moja skora nie przyjmuje kremow nawilzajacych , gdyz łatwo sie zapycha. Myslicie ze maseczka nawilzajaca na noc bedzie lepiej sie spradzala na mojej skorze niz krem nawilzajacy czy jezeli kremy mnei zapychaja to maseczka nawilzajaca tym bardziej, gdyz zawiera na podobne skladniki jak krem nawilzajacy ale w wiekszej ilosci??Sorry za chaotyczna wyypowiedz
Sodium Laureth Sulfate czy jakoś tak. Co do maseczki nie wiem, pewno zależy jaka, ja tam nawilżających nie używam za bardzo, ale kremu jak najbardziej.

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny proszę o radę w kwestii kupna toniku do cery tłustej i trądzikowej. Dodam, że obecnie stosuję Diacneal. Pytam oczywiście o tonik bez zawartości alkoholu. Dobrze byłoby gdyby zawierał kwasy. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Lysanel SVR
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-04, 15:43   #1152
kasiaa91
BAN stały

Zastanawiam się właśnie nad tonikiem Lysanel SVR i Effaclar LRP. Jak sądzicie, który jest lepszy?
kasiaa91 jest offline  
Stary 2009-09-04, 17:22   #1153
magdolena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Mialam effaclar i on jest ok. Ma kwasy, ma odpblokowywac pory... Cudow nie dziala ale ja go wspominal pozytywnie. jednak nie wiem czy nie lepiej go stosowac z innmi produktami tej serii.
Stary 2009-09-04, 21:39   #1154
majaki
Raczkowanie

Cytat:
Sodium Laureth Sulfate czy jakoś tak. Co do maseczki nie wiem, pewno zależy jaka, ja tam nawilżających nie używam za bardzo, ale kremu jak najbardziej.

DziękujePosprawdzam sobie, ktore zawieraja a ktore nie.. To pewnei tez postanowei nei stoswac maseczeki a krem nawilzajacy tylko od czasu do czasu bede stosowac ze wzgledu na zapychanie.
Teraz pewnei bede go wiecej stosowac, gdyz zaczelam dzis wieczrem kuracje ta, ktora podałam wczesniej.
I jak pisałam zaczynam od Skinroenu wieczorem a rano Vichy Normaderm.
Wczesniej mnie Skinroen podrazniał , skroa czerwona, mocno piekła teraz nic oby nei zapeszyci oby bylo tak dalej i oby pomógł co najwazniejsz.
Pewnie, jak teraz sobie mysle, wtedy mnie pordrażniał poniewaz stoswowałam za duzo kremow na raz. Stosowałam przeciez 3 kwasy:1.Skinoren 2.. Sebium AKN z Biodermy 3. White Objective
i to sprawiło ze moja cera stała sie mega wrazliwa i skutki widze do tej pory rozszerszone nacyznka, cera sklnna do zaczerwien,. No ale skupiam sie teraz na tej pielegnacji.CZytajac wizaz zauwazam ze lepsze efekty uzyskamy same(dziekuje za wszystkei rady) niz z pomoca przypadkowego dermatologa.

I własnie dzis jak juz pisałam zaczelam stosowac kremy z kwasami ,g dyz zrobiło sie troche zimniej , slonce tak nie operuje wiec postanowiłam zacząć .Mam nadzieje ze bede mogla stosowac filtry to jest moje postanowienie.Tym bardziej ze walcze z przebarwieniami

I mam jeszcze pytanie: juz zadawałam na innym watku ale spytam tutaj , gdyz tutaj przedstaiwłąm swoja kuracje.
Otoz myje twarz 1 raz dziennie-wieczorem (kiedys myłam 2 razy teraz ograniczyłam sie do 1 i nawet lepeij gdyz zele podrazniaja ) ale teraz stosuje wieczorem Skinorem a rano chce zastosowac nowy krem z inny kwasem-Vichy Normaderm to mam pytanei czy teraz bede musiała umyc twarz rano przed nalozeniem kremu aby nie nastpaiła jakas zla reakcja polaczenia skinorenu z normadermem?Czy nie jest koneiczne mycie buzi rano??
majaki jest offline  
Stary 2009-09-05, 17:29   #1155
orchid3aa
Raczkowanie

GG do orchid3aa

może to zabrzmi śmiesznie i głupio ale wszędzie szukałam....?? co to jest to BU????
orchid3aa jest offline  
Stary 2009-09-06, 13:45   #1156
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

BU - Biochemia Urody. Sklep internetowy http://biochemiaurody.com/ z produktami i półproduktami do pielęgnacji twarzy i nie tylko.
Stary 2009-09-08, 20:10   #1157
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
DziękujePosprawdzam sobie, ktore zawieraja a ktore nie.. To pewnei tez postanowei nei stoswac maseczeki a krem nawilzajacy tylko od czasu do czasu bede stosowac ze wzgledu na zapychanie.
Teraz pewnei bede go wiecej stosowac, gdyz zaczelam dzis wieczrem kuracje ta, ktora podałam wczesniej.
I jak pisałam zaczynam od Skinroenu wieczorem a rano Vichy Normaderm.
Wczesniej mnie Skinroen podrazniał , skroa czerwona, mocno piekła teraz nic oby nei zapeszyci oby bylo tak dalej i oby pomógł co najwazniejsz.
Pewnie, jak teraz sobie mysle, wtedy mnie pordrażniał poniewaz stoswowałam za duzo kremow na raz. Stosowałam przeciez 3 kwasy:1.Skinoren 2.. Sebium AKN z Biodermy 3. White Objective
i to sprawiło ze moja cera stała sie mega wrazliwa i skutki widze do tej pory rozszerszone nacyznka, cera sklnna do zaczerwien,. No ale skupiam sie teraz na tej pielegnacji.CZytajac wizaz zauwazam ze lepsze efekty uzyskamy same(dziekuje za wszystkei rady) niz z pomoca przypadkowego dermatologa.

I własnie dzis jak juz pisałam zaczelam stosowac kremy z kwasami ,g dyz zrobiło sie troche zimniej , slonce tak nie operuje wiec postanowiłam zacząć .Mam nadzieje ze bede mogla stosowac filtry to jest moje postanowienie.Tym bardziej ze walcze z przebarwieniami

I mam jeszcze pytanie: juz zadawałam na innym watku ale spytam tutaj , gdyz tutaj przedstaiwłąm swoja kuracje.
Otoz myje twarz 1 raz dziennie-wieczorem (kiedys myłam 2 razy teraz ograniczyłam sie do 1 i nawet lepeij gdyz zele podrazniaja ) ale teraz stosuje wieczorem Skinorem a rano chce zastosowac nowy krem z inny kwasem-Vichy Normaderm to mam pytanei czy teraz bede musiała umyc twarz rano przed nalozeniem kremu aby nie nastpaiła jakas zla reakcja polaczenia skinorenu z normadermem?Czy nie jest koneiczne mycie buzi rano??
Jest na wizażu lista żeli do mycia twarzy i szamponów bez SLS - poszukaj sobie.
Krem nawilżający to niezbędnik, powinnaś go stosować przy kuracji kwasami min co 2 dni, inaczej skóra się przesuszy i odwdzięczy się trądzikiem i nadprodukcją łoju. Skóra tłusta odwodniona jest najtrudniejsza w pielęgnacji, a jeśli jeszcze do tego dochodzi trądzik to już całkowita masakra. Krem nawilżający możesz rozcieńczać kwasem hialuronowym albo hydrolatem aloesowym, to zwiększy właściwości nawilżające a zmniejszy zapychające. Aloes do tego ma właściwości gojące rany. Możesz też jako nawilżać wypróbować ampułki Dermogal albo Allergal (to są takie rybki którym ukręcasz ogonek i wylewasz zawartość którą wcierasz w twarz), najlepiej w połączeniu z żelem hialuronowym.
Przy kwasach filtry są konieczne, nie możesz zaczynać ich stosować bez filtrów, po odstawieniu kwasów filtr stosujemy jeszcze min 28 dni bo tyle skóra się odnawia.
Rano umyj sobie twarz, no jak to tak na brudną nakładać cokolwiek ?

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-09-08 o 20:12
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-09, 12:22   #1158
saming
Zakorzenienie

Ja znowu powracam.

Chwilowo używałam brevoxylu - i tak jak przez tydzień ładnie mi się buzi wygładziła, zniknęły okropne cysty z lini żuchwy - tak po 2 tygodniach mam przesuszoną skórę i w dodatku się złuszcza.
Mam krem nawilżający z Garniera czysta skóra - zapycha mnie :/

Mam przepisany Epiduo - ale po brevoxylu nie wiem czy go używać :/

Zastanawiam się teraz nad produktami z BU - bo chyba im mniej składników mają niektóre rzeczy tym lepiej dla mojej skóry...
W ogóle przewertowałam 3/4 wątku i czytam o tych kremach z filtrem, ja nigdy żadnego nie używałam takiego i to był pewnie mój błąd :/

Od 2 miesięcy nie używam praktycznie żadnych kosmetyków - podkładów, pudrów itp, i przynajmniej wiem, że dobrze, bo mam ładniejszą twarz mimo wszystko. Jestem na etapie kompletowania mineralnych kosmetyków, ale dalej mam problem jakich kremów, maści używać na twarz/plecy dekolt :/
Najgorsze są te cysty - nie są może takie ropne i 'strupowate' jak niektózy mają, ale są duże, czerwone i bolące, a po nich zostaje nieładny strupek na twarzy i nawet jak sam odpadnie to przebarwienia też są okropne ;/

Jestem na razie przerażona i bezsilna i kompletnie nie wiem co mam robić, ani co kupować już :/

saming jest offline  
Stary 2009-09-14, 16:31   #1159
MadameButterfly6
BAN stały

Hej Wam Z racji tego, że kończy mi się krem do twarzy, tonik i podkład postanowiłam Was spytać o radę co sprawdzonego i skutecznego kupić. Zbliża się zima więc pomyślałam, że kupię krem ziaja med łagodzący na trądzik różowaty i naczynka : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...raznienia.html tonik barwa: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...ra-wersja.html oraz ten podkład : http://pharmaceris.pl/charakterystyka.php?id=104
Do mycia twarzy uzywam lubexylu i kupilam dzisiaj acnefan. Jak myslicie czy to bedzie dobre polaczenie kosmetykow? Jelsi nie, to jakie inne proponujecie? Bede bardzo wdzieczna za wszystkie rady i opinie
Stary 2009-09-14, 19:39   #1160
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Hej Wam Z racji tego, że kończy mi się krem do twarzy, tonik i podkład postanowiłam Was spytać o radę co sprawdzonego i skutecznego kupić. Zbliża się zima więc pomyślałam, że kupię krem ziaja med łagodzący na trądzik różowaty i naczynka : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...raznienia.html tonik barwa: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...ra-wersja.html oraz ten podkład : http://pharmaceris.pl/charakterystyka.php?id=104
Do mycia twarzy uzywam lubexylu i kupilam dzisiaj acnefan. Jak myslicie czy to bedzie dobre polaczenie kosmetykow? Jelsi nie, to jakie inne proponujecie? Bede bardzo wdzieczna za wszystkie rady i opinie
A czy używałaś już wcześniej tych kosmetyków, bo niebezpieczne jest wprowadzanie do pielęgnacji naraz kilku nowych produktów - skóra może się zbuntować od nadmiaru wrażeń

Fajny podkład, nie wiedziałam że Pharmaceris ma podkłady, nie wiesz gdzie go kupić i za ile ?
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-14, 20:28   #1161
saming
Zakorzenienie

Ja Barwy-Siarkowa Moc, mam maseczkę i bardzo sobie chwalę - nie wysusza mi skóry, delikatnie nawilża i naprawdę ładnie oczyszcza. Tylko zapach mi nie pasuje - siarka powinna brzydko pachnąć, a to jest naprawdę przyjemny zapach, i obawiam się że dali tam jakiś ulepszaczy które mogę pogarszać stan cery, chyba że takie zapaszki nie mają wpływu...

saming jest offline  
Stary 2009-09-14, 20:36   #1162
MadameButterfly6
BAN stały

Cytat:
A czy używałaś już wcześniej tych kosmetyków, bo niebezpieczne jest wprowadzanie do pielęgnacji naraz kilku nowych produktów - skóra może się zbuntować od nadmiaru wrażeń

Fajny podkład, nie wiedziałam że Pharmaceris ma podkłady, nie wiesz gdzie go kupić i za ile ?
Toniku nie uzywalam barwy, mialam tylko krem matujacy, Krem ziaja med mialam i byl ok Podklad to nowosc i chce wyprobowac. Kosztuje ok. 36 zł, mozna go kupic przez internet na stronie pharmaceris i podobno pojawil sie juz w niektorych aptekach. Powstal nawet o nim watek Moze jutro go kupie. Bardzo bym chciala zeby dpbrze kryl. W zimie od razu pryszcze wychodza na wierzch a nos i policzki sa jak u buraka Jak myslisz/ myslicie, te kosmetyki beda ok?

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja Barwy-Siarkowa Moc, mam maseczkę i bardzo sobie chwalę - nie wysusza mi skóry, delikatnie nawilża i naprawdę ładnie oczyszcza. Tylko zapach mi nie pasuje - siarka powinna brzydko pachnąć, a to jest naprawdę przyjemny zapach, i obawiam się że dali tam jakiś ulepszaczy które mogę pogarszać stan cery, chyba że takie zapaszki nie mają wpływu...
dzieki
Stary 2009-09-14, 20:40   #1163
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Toniku nie uzywalam barwy, mialam tylko krem matujacy, Krem ziaja med mialam i byl ok Podklad to nowosc i chce wyprobowac. Kosztuje ok. 36 zł, mozna go kupic przez internet na stronie pharmaceris i podobno pojawil sie juz w niektorych aptekach. Powstal nawet o nim watek Moze jutro go kupie. Bardzo bym chciala zeby dpbrze kryl. W zimie od razu pryszcze wychodza na wierzch a nos i policzki sa jak u buraka Jak myslisz/ myslicie, te kosmetyki beda ok?

:
A zdradzisz linka ?
Ja myślę że będą ok wprowadzane stopniowo (nie wszystko naraz!), tylko czy Acnefan przypadkiem nie zawiera jakichś kwasów przy których konieczny jest filtr?
Jaki masz stan buzi?
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-14, 21:55   #1164
MadameButterfly6
BAN stały

Cytat:
A zdradzisz linka ?
Ja myślę że będą ok wprowadzane stopniowo (nie wszystko naraz!), tylko czy Acnefan przypadkiem nie zawiera jakichś kwasów przy których konieczny jest filtr?
Jaki masz stan buzi?

Watek jest co prawda malutki, ale jakies infromacje juz sie pojawily, wiec prosze bardzo : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363922

No to najpierw oczywiscie wykoncze moj poprzedni krem i dopiero o ile kupie ten to za jakis czas go wprowadze. Toniku uzywam bardzo sporadycznie, glownie do przecierania plecow i dekoltu w ciagu dnia, czasem buzi. Nie mam pojecia czy acnefan zawiera kwasy
Buzie przez ostatni czas mialam jak na mnie w dosc niezlym stanie : brak ropnych wykwitów, duzo podskornych malych grudek, wagry na nosie i troszke na brodzie, no i te blizny potradzikowe Teraz jest to co bylo plus czerwone krostki po wyciskaniu
Stary 2009-09-17, 09:46   #1165
essme
Raczkowanie

Ja chciałam się spytać, czy odpowiednie dla mojej skóry z niedoskonałościami (+ naczynka przy nosie) będzie nadawał się Tonik z BHA/AHA 10% i Serum antyoksydacyjne flavo C15EF z Biochemi urody?
Czy nie będzie mnie podrażniało? Czy może być taki zestaw?

essme jest offline  
Stary 2009-09-20, 09:15   #1166
magdus34
Raczkowanie

Witam.Chciałam zapytac czy któraś z Was leczyłaa tradzik grudkowy Azytromycyną?Mam cere mieszaną.Dermatolog zapowiedział mi,że jesli to mi nie pomoże to ma mi do zaprop[onowania tylko doustną izotretynoinę.Poczytałam trochę o skutkach ubocznych szczerze mówiąc przestraszyłam sie.
magdus34 jest offline  
Stary 2009-09-29, 15:34   #1167
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Ja chciałam się spytać, czy odpowiednie dla mojej skóry z niedoskonałościami (+ naczynka przy nosie) będzie nadawał się Tonik z BHA/AHA 10% i Serum antyoksydacyjne flavo C15EF z Biochemi urody?
Czy nie będzie mnie podrażniało? Czy może być taki zestaw?

Tonik lepiej wziąć samo BHA bo AHA podrażnia naczynka. Serum z C natomiast jak najbardziej, jest polecane przy naczynkach.

Zamówiłam sobie w aptece ten podkład Pharmaceris, zdam relacje jak już go będę mieć
lalaith jest offline  
Stary 2009-09-29, 17:45   #1168
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Tonik lepiej wziąć samo BHA bo AHA podrażnia naczynka. Serum z C natomiast jak najbardziej, jest polecane przy naczynkach.

Zamówiłam sobie w aptece ten podkład Pharmaceris, zdam relacje jak już go będę mieć
Który kolor wzięłaś? Bardzo mnie ciekawi, jak jasny jest najjaśniejszy, a póki co próbek nie udało mi się upolować.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2009-09-29, 17:52   #1169
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Który kolor wzięłaś? Bardzo mnie ciekawi, jak jasny jest najjaśniejszy, a póki co próbek nie udało mi się upolować.
Ivory. Poczytaj sobie wątek do którego link był podany wyżej, Ivory jest baardzo jasny.
lalaith jest offline  
Stary 2009-10-01, 17:09   #1170
MadameButterfly6
BAN stały

Kochani pomocy! Mam pelno wielkich podskornych gul na twarzy, tzn, na brodzie i zuchwie. Sa one bolace Nie wiem co mam z nimi zrobic... Stosowalam acne fan, ale nie zauwazylam zadnych rezultatow, wrecz przeciwnie, jakby te gule sie od niego zrobily, moze z przesuszenia skory? Uzywam jednak mocno nawilzajacego kremu... Czy zastosowac na to sudocrem czy cos innego? Poradzcie mi cos prosze
Zamknij wątek

Tagi
8w1, cera, eveline, porady, problemy, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości