Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-06, 15:35   #1891
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie

Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez pirate102 Pokaż wiadomość
najlepiej przyjmować tabletki z drożdżami .
Nie generalizuj.
Gdyby tabletki z drożdżami były najlepsze to każdy dermatolog zamiast kwasów/retinoidów/antybiotyków/tetracyklin przepisywałby drożdże
Na mnie one kompletnie nie podziałały
Stary 2010-05-06, 23:13   #1892
Aredhel125
Zadomowienie

Ja już teraz sama nie wiem co robić. Odstawiłam czekoladę, piję zamiast soków wodę, nie jem ostrego, prawie wcale nie majsterkuję przy twarzy, kosmetyki zredukowałam do minimum( odstawiłam toni, do którego miałam podejrzenie o zapychanie) i jest coraz gorzej. Do niedawna policzki miałam prawie idealnie gładkie a teraz już coś się na nich dzieje, chociaż nic na nie nie stosuję i nie ma się czym zapchać. Zresztą to dziwne, o jak kiedyś jadłam po dwie tabliczki czekolady dziennie, piłam więcej alkoholu, soków, twarz myłam wysuszającymi żelami i w ogóle robiłam niby wszystko źle to cera była o 100% lepsza. A teraz? No ciekawa tylko jestem od czego to może być i jak to zahamować. Zaskórników mam coraz więcej i więcej, nie pomagają peelingi, oczyszczania u kosmetyczki tabletki ani maści, po prostu nic kompletnie. Czy może domyślacie się skąd to się bierze? Na wizytę u dermatologa muszę jeszcze sporo się naczekać, a problem rośnie i rośnie. Pomocy!
Aredhel125 jest offline  
Stary 2010-05-07, 06:38   #1893
arbuzowaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
A czy ten tonik pomaga na pryszcze/stany zapalne? Dosyć mam już tych drogeryjnych lub aptekowych mazideł...
mnie osobiście trochę rozjaśnił skórę, pomógł na tą kaszkę, tydzień używania i całkowicie zniknęła. nie ma po niej śladu. napewno przyczynił się do zlikwidowania pojedynczych pryszczy.
no i cera wydaje się taka promienna.
ja na ogół zaczerwienień, stanów zapalnych nie mam tylko takie małe zaskórniki zamknięte coś mnie zapycha [nieszczęsne czoło i poliki. ] i chyba nawet wiem co.

18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-05-07 o 06:57
arbuzowaaa jest offline  
Stary 2010-05-07, 10:05   #1894
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja już teraz sama nie wiem co robić. Odstawiłam czekoladę, piję zamiast soków wodę, nie jem ostrego, prawie wcale nie majsterkuję przy twarzy, kosmetyki zredukowałam do minimum( odstawiłam toni, do którego miałam podejrzenie o zapychanie) i jest coraz gorzej. Do niedawna policzki miałam prawie idealnie gładkie a teraz już coś się na nich dzieje, chociaż nic na nie nie stosuję i nie ma się czym zapchać. Zresztą to dziwne, o jak kiedyś jadłam po dwie tabliczki czekolady dziennie, piłam więcej alkoholu, soków, twarz myłam wysuszającymi żelami i w ogóle robiłam niby wszystko źle to cera była o 100% lepsza. A teraz? No ciekawa tylko jestem od czego to może być i jak to zahamować. Zaskórników mam coraz więcej i więcej, nie pomagają peelingi, oczyszczania u kosmetyczki tabletki ani maści, po prostu nic kompletnie. Czy może domyślacie się skąd to się bierze? Na wizytę u dermatologa muszę jeszcze sporo się naczekać, a problem rośnie i rośnie. Pomocy!
Badałaś może hormony? Trądzik u każdego ma inne podłoże.Ja nie wiem jak ci dermatolodzy leczą . Moim zdaniem pierw powinnaś zrobić gruntowne badania hormonów i wymaz z krosty aby dowiedzieć się czy to podłoże bakteryjne czy hormonalne a potem dopiero maści i inne cuda Znajdź dobrego lekarza ginekologa-endokrynologa da ci bez problemu skierowanie.
Wkurza mnie to,że lekarz nie pofatyguje się aby znaleźć przyczynę tylko leczy skutki.
Z tego co czytałam to na wysyp trądziku mogą mieć wpływ np. nie leczone zęby(stan zapalny w organiźmie)zanieczyszczen ie (złogi) jelita grubego o czym pisał Tombak w swojej książce, konkretne bakterie, brak witamin lub zła dieta, a nawet stres. Powodów jest cała masa , grunt - znaleźć przyczynę.! Nie załamuj się to jest do wyleczenia

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-05-07, 10:21   #1895
iwona200
Zakorzenienie

Ja dziś kupiłam zestaw TIALO do cery trądzikowej, nie ma o nim opinii, ale zaryzykowałam. Cały zestaw wyniósł mnie 29 zł (przesyłka 10 zł, bo w aptece internetowej) czyli nie drogo (w porownaniu wczesniejszymi kupowanymi przeze mnie kosmetykami np. AVENE, LRP, SVR...).

A skład wygląda obiecująco: mocznik i olejek z drzewa herbacianego.

Zobaczymy Nie kupiłam dlatego Cetaphilu bo trochę krucho z kasą, ale leci do mnie kwas hialuronowy z BU wiec bede mieszac go z tym kremem w celu nawilzenia. Robił ktoś tak?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-07, 10:42   #1896
Aredhel125
Zadomowienie

Dzięki PanzerKitty za rady. Teraz jak pójdę do dermatologa, to zapytam się go o ewentualne przyczyny tego. Co prawda nie mam wysypu jakichś ropnych krost, tylko mam mnóstwo wągrów i zapchanych porów i to w sumie od niedawna. Poczekam jeszcze do tej wizyty a potem zobaczymy jak to się rozwiąże. Jak macie jeszcze jakieś rady dotyczące zapychania, którego nie można zwalczyć w żaden sposób, to piszcie. Z góry dzięki.
Aredhel125 jest offline  
Stary 2010-05-07, 10:44   #1897
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam zestaw TIALO do cery trądzikowej, nie ma o nim opinii, ale zaryzykowałam. Cały zestaw wyniósł mnie 29 zł (przesyłka 10 zł, bo w aptece internetowej) czyli nie drogo (w porownaniu wczesniejszymi kupowanymi przeze mnie kosmetykami np. AVENE, LRP, SVR...).

Zobaczymy Nie kupiłam dlatego Cetaphilu bo trochę krucho z kasą, ale leci do mnie kwas hialuronowy z BU wiec bede mieszac go z tym kremem w celu nawilzenia. Robił ktoś tak?

A gdzie kupiłaś ten zestaw? Jest w nim krem? Koniecznie daj znać, jak się sprawują te kosmetyki. Ja zastanawiam się nad kremem właśnie.
Stary 2010-05-07, 13:52   #1898
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś ten zestaw? Jest w nim krem? Koniecznie daj znać, jak się sprawują te kosmetyki. Ja zastanawiam się nad kremem właśnie.
Ja tez zastanawiam się nad tym kremożelem, skład obiecujący, a produkt kosztuje 13zł.
Leseratte jest teraz online  
Stary 2010-05-07, 16:03   #1899
black-bubu
Zakorzenienie

z internetu zamawiałaś, podasz stronkę ?

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-07, 16:10   #1900
iwona200
Zakorzenienie

http://www.kosmetyka-dla-diabetyka.p...szukaj&submit=

Dziewczyny, tu kupiłam W zestawie mydło ziołowe, tonik i ten kremożel czyli kompletna pielęgancja

I tak idę do dermatologa w poniedzialek i moze dostane jakies antybiotyki to bedzie mi potrzebne wieksze nawilzenie, ale zobaczymy
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-07, 16:49   #1901
lemka
Zakorzenienie

A myślicie, że ten krem nawilży cerę podsuszoną retinoidami?
Stary 2010-05-07, 17:25   #1902
kaczikaczi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Badałaś może hormony? Trądzik u każdego ma inne podłoże.Ja nie wiem jak ci dermatolodzy leczą . Moim zdaniem pierw powinnaś zrobić gruntowne badania hormonów i wymaz z krosty aby dowiedzieć się czy to podłoże bakteryjne czy hormonalne a potem dopiero maści i inne cuda Znajdź dobrego lekarza ginekologa-endokrynologa da ci bez problemu skierowanie.
Wkurza mnie to,że lekarz nie pofatyguje się aby znaleźć przyczynę tylko leczy skutki.
Z tego co czytałam to na wysyp trądziku mogą mieć wpływ np. nie leczone zęby(stan zapalny w organiźmie)zanieczyszczen ie (złogi) jelita grubego o czym pisał Tombak w swojej książce, konkretne bakterie, brak witamin lub zła dieta, a nawet stres. Powodów jest cała masa , grunt - znaleźć przyczynę.! Nie załamuj się to jest do wyleczenia
klask i:kla ski:

Pdpisuję sie pod tym rękami i nogami! Bardzo mądre zdania. PRZYCZYNA- znalezienie jej jest najważniejsze w poradzeniu sobie z trądzikiem, a najgorsze co może byc do celowanie na ślepo w produkty (leki, kosmetyki zioła itd. itp. ),które pomogły siostrze,kuzynce koleżance, ech!

Jedno ale, niestety endo-ginekolodzy nie chcą dawac tak łatwo skierowań na badania hormonale, co nawyżej na testosteron ogólny prolaktynę, a i to z wielką łaską (przynajmniej u mnie w mieście)
Ja badania wykonywałam niestety na własny koszt

"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline  
Stary 2010-05-07, 19:45   #1903
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
klask i:kla ski:

Pdpisuję sie pod tym rękami i nogami! Bardzo mądre zdania. PRZYCZYNA- znalezienie jej jest najważniejsze w poradzeniu sobie z trądzikiem, a najgorsze co może byc do celowanie na ślepo w produkty (leki, kosmetyki zioła itd. itp. ),które pomogły siostrze,kuzynce koleżance, ech!

Jedno ale, niestety endo-ginekolodzy nie chcą dawac tak łatwo skierowań na badania hormonale, co nawyżej na testosteron ogólny prolaktynę, a i to z wielką łaską (przynajmniej u mnie w mieście)
Ja badania wykonywałam niestety na własny koszt
Dzięki Kaczi za miłe słowa, niestety ja również borykam się z trądzikiem i wiem ,że znalezienie przyczyny jest bardzo ważne. Wydałam kupe kasy na witaminy ,kremy i inne pierdoły które i tak g...no pomogły Dermatolog tylko wypisywał recepty na mega wysuszacze TRAGEDIA! Moim zdaniem nawet dermatolog powinien wydawać skierowania na badania hormonów , niestety tego nie robią , w jakim kraju my żyjemy sie pytam??? Poza tym dermatolodzy robią taki myk, niektórzy pewnie wiedzą, że oni mają podpisane umowy np. z Vichy albo Biodermą i nie przepiszą leku który pomoże tylko wlepią ci produkt firmy z którą mają aktualnie podpisaną umowę i czerpią sobie z tego zyski . Ich nie obchodzi,że ktoś może mieć głęboką depreche z powodu cery. Brak słów!

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-05-08, 15:37   #1904
Aredhel125
Zadomowienie

No właśnie to jest najgorsze, że lekarzy pacjenci raczej nie interesują. Jak ja sama o siebie nie zadbam, nie dowiem się wystarczająco dużo na temat danej dolegliwości to lekarz prawdopodobnie mi nie pomoże tylko mnie zbędzie jakąś receptą. Jak powiem, że mam zapchaną twarz to powie, że do kosmetyczki, jak powiem, że kosmetyczka mi nie pomaga to powie, ze muszę poczekać do pewnego wieku aż samo zejdzie. To co ja mam moją młodość przesiedzieć w domu i czekać aż mi się cera odblokuje? Jak faktycznie to nastąpi to zaczną się pojawiać zmarszczki i nigdy nie będę mieć normalnej cery. To brzmi już jak jakiś wyrok.
Aredhel125 jest offline  
Stary 2010-05-08, 15:42   #1905
black-bubu
Zakorzenienie

ja także jak poszłam do ginekologa i chciałam skierowanie na badania to nie dostałam, usłyszałam - ale po co pani, nie będziemy pani kłuć bez przyczyny

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-08, 16:03   #1906
Patryka
Zadomowienie

Jak poszlam do gina z bardzo nieregularnymi cyklami, trądzikiem, powiedziała mi, że dobrze by było zbadać hormony, ALE... na własny koszt

Patryka jest offline  
Stary 2010-05-08, 17:00   #1907
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:

Dla mnie seria Tialo to objawienie . Sa to chyba jedyne na rynku porzadne kosmetyki z olejkiem herbacianym w odpowiedniej ilosci. Kupuje na DOZ-ie i odbieram w aptece - tonik za około 11 zł, kremożel za 14 zł. Do serii nalezy jeszcze żel do mycia.
Tonik jest niskoalkoholowy wiec nie wysusza, poza tym zawiera mocznik wyżej niż alkohol. Głownym składnikiem kremożelu oprocz olejku herbacianego jest natomiast aloes.
Przyjemnie sie uzywa tych kosmetykow, daja uczucie odswiezenia i lekkiego schłodzneia.
Wszelkie problemy krostkowe zniknely, nawet przed okresem nic sie nie pojawilo. Polecam Wam sprobowac

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-08 o 17:02
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 17:39   #1908
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dla mnie seria Tialo to objawienie . Sa to chyba jedyne na rynku porzadne kosmetyki z olejkiem herbacianym w odpowiedniej ilosci. Kupuje na DOZ-ie i odbieram w aptece - tonik za około 11 zł, kremożel za 14 zł. Do serii nalezy jeszcze żel do mycia.
Tonik jest niskoalkoholowy wiec nie wysusza, poza tym zawiera mocznik wyżej niż alkohol. Głownym składnikiem kremożelu oprocz olejku herbacianego jest natomiast aloes.
Przyjemnie sie uzywa tych kosmetykow, daja uczucie odswiezenia i lekkiego schłodzneia.
Wszelkie problemy krostkowe zniknely, nawet przed okresem nic sie nie pojawilo. Polecam Wam sprobowac
O, to świetnie. Może w końcu znajdę jakąś pielegnację odpowiednią dla siebie. Dotychczas błąkałam się między aptecznymi: LRP, Avene, SVR co dodatkowo rujnowało moją kieszeń. Te komsetyki są niedrogie i właśnie super, że nie takie mega alkoholowe A mocznik nawilża?

Jeśli można wiedzieć to jaki dokladnie mialas problem tradzikowy? Co było Twoim najwiekszym problemem, ze piszesz, ze nic Ci juz nie wyskakuje?

Ten żel do mycia to to mydło ziołowe? Bo ja kupiłam zestaw i takie tam właśnie jest oprocz toniku i kremożelu

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
No właśnie to jest najgorsze, że lekarzy pacjenci raczej nie interesują. Jak ja sama o siebie nie zadbam, nie dowiem się wystarczająco dużo na temat danej dolegliwości to lekarz prawdopodobnie mi nie pomoże tylko mnie zbędzie jakąś receptą. Jak powiem, że mam zapchaną twarz to powie, że do kosmetyczki, jak powiem, że kosmetyczka mi nie pomaga to powie, ze muszę poczekać do pewnego wieku aż samo zejdzie. To co ja mam moją młodość przesiedzieć w domu i czekać aż mi się cera odblokuje? Jak faktycznie to nastąpi to zaczną się pojawiać zmarszczki i nigdy nie będę mieć normalnej cery. To brzmi już jak jakiś wyrok.
O tym samym pomyślalam, że jak syfki zejdą to będą zmarszczki, zresztą już są jakieś i nawet nie moge z nimi walczyć, bo tak mam kapryśna cere, ze wszystko zapycha

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-05-08 o 17:40
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-08, 17:45   #1909
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
O, to świetnie. Może w końcu znajdę jakąś pielegnację odpowiednią dla siebie. Dotychczas błąkałam się między aptecznymi: LRP, Avene, SVR co dodatkowo rujnowało moją kieszeń. Te komsetyki są niedrogie i właśnie super, że nie takie mega alkoholowe A mocznik nawilża?
Mocznik nawilża, a w tym wypadku też neutralizuje wysuszanie alkoholu, choc jest go i tak malutko w tym toniku.
Ja uzywam tych kosmetykow na zmiane z rybkami dermogal i innym, bardziej odzywczym kremem. Tialo pozostawiam zadanie zapobiegania syfkom
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 17:55   #1910
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Mocznik nawilża, a w tym wypadku też neutralizuje wysuszanie alkoholu, choc jest go i tak malutko w tym toniku.
Ja uzywam tych kosmetykow na zmiane z rybkami dermogal i innym, bardziej odzywczym kremem. Tialo pozostawiam zadanie zapobiegania syfkom
A te rybki Cię nie zapychają?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-08, 18:01   #1911
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
A te rybki Cię nie zapychają?
Na szczescie nie niby wiesiołek komedogenny nie jest, ale dla bezpieczenstwa uzywam tak co 2-gi dzien. Odżywienie jest mojej skórze bardzo potrzebne, i to jest własnie paradoks upierdliwych krostek -bo w pewnym momencie trzeba juz pogodzić zapobieganie zmarszczkom z walką z nimi. A jest to bardzo trudne, niemal sie wyklucza. Ale mysle ze znalazlam jako tako złoty srodek, ktory na moja cere skutkuje.

Teraz zauwazylam Twoje dopisane pytanie- ja walcze z przetluszczaniem i wyskakiwaniem syfków w strefie T (szczegolnie czoło i skronie doprowadzały mnie do szału), ktore to zostalo mi jako pamiatka po okresie dojrzewania i nie zamierza chyba jeszcze przez parę lat opuścić... Problemow z hormonami nie mam.
Jakis czas temu zrewolucjonizowałam swoja pielegnacjei wyrzucilam wszystko co podrazniajace i wysuszajace - żele z SLS, , kremy matujace, bardzo alkoholowe toniki etc. Pomogło w sporym stopniu, ale nie do konca. Teraz Tialo dopełniło dzieła i odpukać jest ok

Jesli chodzi o żel do mycia Tialo to tak nazwałam mydlo ziolowe Jest to to samo

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:14 Powód: dopiska
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 18:13   #1912
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Na szczescie nie niby wiesiołek komedogenny nie jest, ale dla bezpieczenstwa uzywam tak co 2-gi dzien. Odżywienie jest mojej skórze bardzo potrzebne, i to jest własnie paradoks upierdliwych krostek -bo w pewnym momencie trzeba juz pogodzić zapobieganie zmarszczkom z walką z nimi. A jest to bardzo trudne, niemal sie wyklucza. Ale mysle ze znalazlam jako tako złoty srodek, ktory na moja cere skutkuje.

Teraz zauwazylam Twoje dopisane pytanie- ja walcze z przetluszczaniem i wyskakiwaniem syfków na strefie T (szczegolnie czoło i skronie doprowadzały mnie do szału), ktore to zostalo mi jako pamiatka po okresie dojrzewania i nie zamierza chyba jeszcze przez parę lat opuścić... Problemow z hormonami nie mam.
Jakis czas temu zrewolucjonizowałam swoja pielegnacjei wyrzucilam wszystko co podrazniajace i wysuszajace - żele z SLS, , kremy matujace, bardzo alkoholowe toniki etc. Pomogło w sporym stopniu, ale nie do konca. Teraz Tialo dopełniło dzieła i odpukać jest ok
Dzięki za odpowiedź, może też skuszę się na te rybki kiedyś Bo narazie mam tyle kosmtyków, że nie wiem gdzie by je wcisnąć

To SLS wysusza, tak? A ja zawsze zastanawiałam się co tak wszyscy tych SLS się wystrzegają, aż sama zaczęlam na to zwracac uwage Myslalam ze chodzi o jakies dzialanie rakotworcze...
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-08, 18:26   #1913
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź, może też skuszę się na te rybki kiedyś Bo narazie mam tyle kosmtyków, że nie wiem gdzie by je wcisnąć

To SLS wysusza, tak? A ja zawsze zastanawiałam się co tak wszyscy tych SLS się wystrzegają, aż sama zaczęlam na to zwracac uwage Myslalam ze chodzi o jakies dzialanie rakotworcze...
Dokładnie Zacytuje za dr. H Różańskim

Cytat:
[SLS, SLES] Typowe detergenty syntetyczne, stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Obecnie są niemal w każdym toniku, balsamie, żelu myjącym, zmywaczu, szamponie i płynie do kąpieli. Powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, upośledzają czynności gruczołów apokrynowych, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski.
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 18:30   #1914
joaa12
Rozeznanie

Cytat:
http://www.kosmetyka-dla-diabetyka.p...szukaj&submit=

Dziewczyny, tu kupiłam W zestawie mydło ziołowe, tonik i ten kremożel czyli kompletna pielęgancja
Z tego co widzę można kupić tutaj w aptece Allecco
http://www.allecco.pl/list_products.php
Ja mam zamiar zrobić zamówienie na Inermis innych kosmetyków i nie opłaca mi się zamawianie tylko zestawu ze strony jaką podała koleżanka powyżej.

Więc zajrzałam na Allecco i jest ale niestety tylko tonik. Może z czasem poszerzą asortyment tej firmy. Ja w tej aptece zamawiałam już nie raz i można odebrać leki czy kosmetyki za darmo w najbliższej domu aptece z załączonej listy.
joaa12 jest offline  
Stary 2010-05-08, 18:32   #1915
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę można kupić tutaj w aptece Allecco
http://www.allecco.pl/list_products.php
Ja mam zamiar zrobić zamówienie na Inermis innych kosmetyków i nie opłaca mi się zamawianie tylko zestawu ze strony jaką podała koleżanka powyżej.

Więc zajrzałam na Allecco i jest ale niestety tylko tonik. Może z czasem poszerzą asortyment tej firmy. Ja w tej aptece zamawiałam już nie raz i można odebrać leki czy kosmetyki za darmo w najbliższej domu aptece z załączonej listy.
Tak samo jak na doz. pl . Tam maja całą serię
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 19:46   #1916
saming
Zakorzenienie

A ja kupiłam dzisiaj Physiogel.
Drogi... mam nadzieję, że dobrze się sprawdzi...
No i oczywiście wypróbowałam. Na opakowaniu jest napisane, że nie trzeba używać wody, ale ja zdecydowanie wolę z wodą. Od dzisiaj zmieniłam na mineralną jeszcze... mam nadzieję, że to wszystko podziała...

saming jest offline  
Stary 2010-05-08, 19:55   #1917
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj Physiogel.
Drogi... mam nadzieję, że dobrze się sprawdzi...
No i oczywiście wypróbowałam. Na opakowaniu jest napisane, że nie trzeba używać wody, ale ja zdecydowanie wolę z wodą. Od dzisiaj zmieniłam na mineralną jeszcze... mam nadzieję, że to wszystko podziała...
Ja też jakoś bez wody nie potrafię Chociaż nie mam Physiogel'u. Ale to jak bez wody? Masowac i tak zostawic czy zetrzeć?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
O kurczę, to lece sprawdzić swoje kosmetyki
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-08, 20:09   #1918
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Nigdy w życiu nie widziałam SLS ani SLeS w tonikach ani balsamach Dr Różański zawsze trochę przesadza
Co nie zmienia faktu, że te składniki skórze trądzikowej wybitnie nie służą np. w żelach do mycia twarzy. Ja odstawiłam żele z tymi składnikami gdzieś z rok temu i moja skóra czuje się lepiej Poprawy jeśli chodzi o trądzik nie ma przy tym niestety.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:43   #1919
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie widziałam SLS ani SLeS w tonikach ani balsamach Dr Różański zawsze trochę przesadza
Co nie zmienia faktu, że te składniki skórze trądzikowej wybitnie nie służą np. w żelach do mycia twarzy. Ja odstawiłam żele z tymi składnikami gdzieś z rok temu i moja skóra czuje się lepiej Poprawy jeśli chodzi o trądzik nie ma przy tym niestety.
Dokładnie, z tonikami i balsamami to napisał ni przypial ni wypiał Ale reszta sie zgadza
Shee'naz jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:59   #1920
black-bubu
Zakorzenienie

ja też na to zaczełam zwracac uwagę i co się okazuję w wychwalanej ziaji pro - żelu do mycia buzi SLS na drugim miejscu

black-bubu jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
8w1, cera, eveline, porady, problemy, trądzik

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości