Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-02, 11:50   #31
traci
Wtajemniczenie

Dot.: Miałam włamanie w domu - pocieszcie mnie...

Cytat:
Napisane przez Annika_Vik Pokaż wiadomość
BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za dobre słowa, pocieszenie i wszystkie miłe rzeczy które napisałyście! Jesteście nieocenione!

Macie rację - ubytki w kolekcji prefum nadrobię, ale zaufania do ludzi chyba już nie.

Tak dla waszej informacji dodam, jak to się wszystko zaczeło i rozwinęło (bo jeszcze się nie skończyło):
Złodzieje rąbali mi drzwi przez GODZINĘ łomem, a sąsiadom nie chciało się nawet zadzwonić na policję (no bo to nie ich obrabiają). Sąsiedzi nawet policji nie otworzyli drzwi, kiedy przyszli spisywać zeznania.
Mówiłam im, że ewidentnie złodzieje mają tu klucze, ale oni to zbagatelizowali. A parę dni póżniej obrobli piwnice. Myślałam, że efekt będzie taki, że sąsiedzi będą bardziej patrzeć co się dzieje, ale skądże. Wyobraźcie sobie, że MNIE winią za włamanie! Co gorsza, kiedy dzisiaj wróciłam z sylwestra okazało się, że nie mogę dostać do domu, bo drzwi są zamknięte na dodatkowy klucz, którego ja nie mam! Nie mogłam się dostać do domu! No k...wa! W końcu udało mi się obudzić jakiegoś sąsiada, który z łaską mi otworzył, więc mówię, żeby nie zamykał tych drzwi, a on na to, że "znowu przeze mnie będzie włamanie". Wyobrażacie sobie?! No i co ja mam teraz zrobić?
Przykro mi z powodu tego co Ci sie przytrafilo.Sasiadow tez nie masz za ciekawych skoro nie zadz nawet po policje kiedy obok ktos okradal komus mieszkanie.Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.Co im szkodzilo zadzwonic?Kompletna znieczulica.A ci zlodzieje to tez chyba jacys dziwni zeby krasc perfumy???
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 11:53   #32
abralm
Zakorzenienie

GG do abralm

Trzymaj się malenka

abralm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 11:56   #33
szoopcia
Wtajemniczenie

biedna
ale najwazniejsze ze otbie sie nic nie stalo...
ale co to za sasiadow masz ze uwagi nie zwrocili

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:16   #34
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Cytat:
Napisane przez Annika_Vik Pokaż wiadomość
BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za dobre słowa, pocieszenie i wszystkie miłe rzeczy które napisałyście! Jesteście nieocenione!

Macie rację - ubytki w kolekcji prefum nadrobię, ale zaufania do ludzi chyba już nie.

Tak dla waszej informacji dodam, jak to się wszystko zaczeło i rozwinęło (bo jeszcze się nie skończyło):
Złodzieje rąbali mi drzwi przez GODZINĘ łomem, a sąsiadom nie chciało się nawet zadzwonić na policję (no bo to nie ich obrabiają). Sąsiedzi nawet policji nie otworzyli drzwi, kiedy przyszli spisywać zeznania.
Mówiłam im, że ewidentnie złodzieje mają tu klucze, ale oni to zbagatelizowali. A parę dni póżniej obrobli piwnice. Myślałam, że efekt będzie taki, że sąsiedzi będą bardziej patrzeć co się dzieje, ale skądże. Wyobraźcie sobie, że MNIE winią za włamanie! Co gorsza, kiedy dzisiaj wróciłam z sylwestra okazało się, że nie mogę dostać do domu, bo drzwi są zamknięte na dodatkowy klucz, którego ja nie mam! Nie mogłam się dostać do domu! No k...wa! W końcu udało mi się obudzić jakiegoś sąsiada, który z łaską mi otworzył, więc mówię, żeby nie zamykał tych drzwi, a on na to, że "znowu przeze mnie będzie włamanie". Wyobrażacie sobie?! No i co ja mam teraz zrobić?
Wiesz co? Nie pozostaje nic innego jak życzyć im tego samego. To straszne kiedy spotyka Cię coś takiego a jeszcze Cię sąsiedzi oszkalują, no matko!! A niby czym Ty zawiniłaś, że Ci się włamali?? Normalnie średniowiecze! Jeszcze trochę i będziesz nosić szkarłatną literę. Na Twoim miejscu po prostu bardzo serdecznie bym im podziękowała i nie liczyła na zrozumienie.. chyba że ich spotka to samo (o ile Ciebie za to nie obwinią) Trzymaj się i nie daj się!! Co nas nie zabije to nas wzmocni, pamiętaj!

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post68212696
olcia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości