sukienka...i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-30, 13:19   #1
inessss
Przyczajenie

sukienka...i co dalej?

szyję sobie sukienkę na studniówkę: http://www.allegro.pl/item145654842_...sylwester.html tak sie zastanawiam, jakie dodatki i fryzura by do niej pasowały... Myślałam o jakiejś delikatnej opasce. Torebka kopertówka? jak sądzicie? Włosy mam do pasa, ciemny blond,kręcone. Krótka grzywka odpada bo potem musiałabym ją codziennie prostować, a w ten sposób juz sobie włosy zniszczyłam na pewno dokupię czarne pantofle takie jakie ma na zdjęciu Sarah. Co myslicie o innym dodatkach i fryzurze, ewentualnie makijażu? z góry dziekuję za wszelkie porady
inessss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:45   #2
gosiaska
Zadomowienie

Dot.: sukienka...i co dalej?

Kurcze nie obraż sie ale ta sukienka strasznie postarza jesli np jest czarna i obejetnie jaki sie ma wiek jest dosyc taka ponura... To jest takie moje osobiste zdanie

W każdym razie końcu każdy ma swój gust. Mi sie wydaje ze ze jesli ona jzu sama w sobie bedzie taka pomarszczona to torebeczka jak najabdrziej jakas prosta bardzo łądnie by wygladala taka do łapki- własnie taka kopertówka o jakiej piszesz moze jakos tak fajnie kontrastowo dobrac dodatki ?? moze wlasnie ta opaska jakies fajne rekawiczki eleganckie aż do przdramienia sięgające i ta torebka w jednym kolorze super by byłona pewno wtedy ta sukienka nie byłą taka ponura
jesli chodzi o fryz to jesli ta sukienka jest taka wydekoltowana to lepiej moze mzoe zrobic fryz z rozpuszczonych wlosow - taki dosc prosty i wplesc ta opaskę a jesli spelabys wloski to przyadlaby sie bizuteria na szyji albo jakies dosc widzoczne kolczyki ze by wyrownac proporcje zeby na deolcie nie bylo zbyt mało dodatków To tyle moich pomysłow.

Pozdrawiam goraco
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:31   #3
inessss
Przyczajenie

dziekuje slicznie jesli chodzi o sama sukienkę...wybrałam taką całkiem świadomie, chcąc sie wyróznić spośród tych wszystkich gorsetów i długasnych falbaniastych dołów a jako że nie wyglądam na te swoje 18 lat, to chociaż raz będę "poważna" figury idealnej co prawda nie mam, ale zaryzykowac mozna pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje
inessss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:38   #4
Firjal
Raczkowanie

GG do Firjal

Wydaje mi sie że białe dodatki by ładnie pasowały-białe szpilki i kopertówka- bardzo by ożywiły sukienke. włoski rozpuszczone z jakimś wysokim upięciem przodu i będzie ok.
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości