Amway - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-17, 17:46   #1
guest
Zakorzenienie

Amway

Dziewczyny! Czy używałyście kosmetyków kolorowych i do pielęgnacji tej firmy? Mam przed sobą właśnie katalog, wszystko oczywiście wygląda kusząco i pięknie, jak to w katalogu, ale czy warto? No i jeszcze w tym katalogu , dziwne ale nie ma cen...
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-19, 14:35   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Amway

Moja jedna z kolezanek jest zachwycona zarówno kolorówką jak i kosmetykami pielegnacyjnymi.. ale moim zdaniem cena jednak trochę odstrasza.
Stary 2002-11-19, 15:34   #3
guest
Zakorzenienie

Ceny i opisy kosmetyków są na stronie www.amway.pl
Stary 2002-11-19, 16:14   #4
guest
Zakorzenienie

Dziękuję Maggie [img]icons/icon7.gif[/img]
Dotarłam na tej stronie do cen.Rzeczywiście nie są tanie i napewno bez próbek nic tam bym nie kupiła, bo nie lubię kupować kota w worku, a znajac życie próbek napewno nie rozsyłają za friko tak jak YR. Cóż, moze kiedyś jednak sie przekonam, ale swoja drogą na co mi tonik za 70 zł? Chyba,że któraś z Was zna tam coś godnego polecenia?

Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2002-11-20, 19:03   #5
guest
Zakorzenienie

Znam dobrze te kosmetyki, seia ta nazywa się Artistry, wysokiej klasy kosmetyki, próbki są dąstępne, zapytaj u dystrybutora ,powinien je dostarczyć za darmo.Znam całą serię , używam i uważm ,że mają parę świetnych produktów szczególnie z serii tzw. kosmetyków uzupełniających np. emulsja z kwasami , emulsja rożświetlająca, serum nawilżająco - odżywcze, z kolorówki doskonałe są podkłady, kredki do oczu/ mają fajną gąbkę do rozcierania kreski, miękkie i trwałe/ Doskonałe są także opakowania . Ja osobiście polecam [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-11-20, 19:49   #6
guest
Zakorzenienie

Dziękuję Ci.A czy użwałas może emulsji nawilzająco-wygładzającej z Artistry, lub Emulsji z kwasami owocowymi z tej samej serii? Czy poleciłabys je do cery mieszanej?
Stary 2002-11-21, 15:32   #7
guest
Zakorzenienie

Witaj!
Do cery mieszanej polecam emulsję z kwasami, doskonale wygładza, nawilża, złuszcza naskórek, jeśli masz dostęp do dystrybutora poproś, aby wpierw dał Ci ją do wypróbowania , każda z nas różnie reaguje na kwasy , istniej także coś co się nazywa Gwarancją Satyswakcji klienta tzn. możesz kupić kosmetyk / podkład ,krem / i jeśli nie będzie Ci odpowiadał, nawet zużyty, możesz zwrócić a firma zwraca Ci pieniążki / na podstawie faktury w ciągu m-ca/ Ja wymieniałam podkłady ze względu na kolor, produkt był otwary,używany,nastąpił pełen zwrot kosztów, to także dużo mówi o jakości produktów.Możesz również umówić się z dystrybutorką zajmującą się sprzedażą aby zaprezentowała Ci kosmetyki, zawsze lepiej zobaczyć co się kupuje.Pozdrowienia Dominika
Stary 2002-11-21, 19:15   #8
Dorixx
Zadomowienie

Dzięki, zostało mi dotrzeć do dystrybutora mojego katalogu i "wyżebrac" próbki [img]icons/icon10.gif[/img]
Stary 2002-11-24, 13:22   #9
guest
Zakorzenienie

Jestem kosmetyczką już 7 lat.Nadal uczę się wielu nowych rzeczy. Moim zdaniem firma,która zajmuje się chemią gospodarczą powinna przy tym zostać!!!
Stary 2002-11-24, 13:26   #10
Dorixx
Zadomowienie

Aha. Czyli płyny do naczyń itp. lepiej im wychodzą [img]icons/icon7.gif[/img] ?
Stary 2002-11-25, 01:20   #11
guest
Zakorzenienie

Nie będę nikomu udowadniać ,że ziemia jest okrągła ,mamy dużo kosmetyków na rynku i każdy z nas może wybrać to co nam pasuje, ja najpierw coś poznaję potem wydaję opinię. Z kosmetyków jestem bardzo zadowolona, jest to moja prywatna opinia ktoś się może z nią nie zgadzać i ja to absolutnie szanuję. Uważam , że są bardzo dobre.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości