Zmarszczkom- od młodości NIE !!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-28, 10:49   #211
_magdzia_
BAN stały

Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Co do kremu na zimę to ja się czaję na olaya ochronny ale jakoś do końca nie jestem zdecydowana. Nie ma zadnej recenzji..
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 14:27   #212
Lawinia2007
Rozeznanie

Pearl ten krem Roca mnie nie uczula, nie podraznia i zdecydowanie lepiej stosowac go na noc, ja jednak stosuje teraz zmasowany atak na zmarszki pod oczami wiec moja kuracja jest dosc zlozona Pod jednym okiem nie mam juz lini a pod drugim jest jest taka slaba ale dosc dluga, zobaczymy jak bedzie dalej. Najwazniejsze zeby nie tworzyly sie nowe
Co do kremu pod oczy na dzien to szczerze polecam ten Biodermy http://www.ceneo.pl/822340 .
Daj znac jak Tobie bedzie sluzyc Twoja kuracja
Lawinia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 14:41   #213
pearpearl
Wtajemniczenie

Lawinko, dzieki za mile wiadomosci. Jutro kupuje filtry i zaczynam kuracje !
Co do tego kremu,to chetnie bym go sprobowala,ale on jest z filtrami,a ja mam zamiar uzywac filtro svr,a podobno dwoch firm nie laczymy. Co o tym sadzisz?
I powiedz mi rposze co stosowalas,ze widzisz u siebie az takie poprawy? Gratuluje i zazdroszcze
pearpearl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:09   #214
Lawinia2007
Rozeznanie

Ja Ci dziekuje za odpowiedzi Stosuje na twarz La rocha a pod oczy Bioderme a sadze ze tak mozna bo przeciez bezposrednio ich nie mieszam. Peral poza tym to ze zmarszczki sie splycily to moze byc chwilowa poprawa, zobacze jak bedzie za jakies 2 tyg. Juz kiedys sie cieszylam z takiej poprawy a pozniej wszystko wrocilo do normy. Licze ze ten roc sie sprawdzi na dluzsza mete bo pisza o nim naprawde same dobre rzeczy. Stosowalam na poczatek Eluage Avene i myslalam ze to tylko pogorszylo stan skory ale w sumie to mi pomoglo. Teraz stosuje na noc ten krem peeling na to krem odzywczy ( przez dluzszy czas Botoine ktorej nie polecam ). Na dzien krem i filtry albo same filrty pod oczy.Poza tym lykam tabletki, wiecej spie i staram sie prowadzic bardziej higieniczny tryb zycia Zamowilam tez te plasterki Frowines i dam znac jak one dzialaja. Gdybym miala wolny tysiac to po prostu wstrzyknela bym sobie botoks
Stary 2007-10-28, 16:51   #215
pearpearl
Wtajemniczenie

Lawinko, daj spokoj. Na botoks to jestesmy chyba jeszcze za mlode ! Ja tez mam zamiar zamowic sobie plasterki. Nie slyszlam o nich nic negatywnego,wrecz przeciwnie,wiec powinno byc ok
Ja o dziwo tez zauwazylam u siebie poprawe,a musze przyznac,ze w Anglii zaprzestalam stosowania filtrow i serumC+E. Jechalam tylko na nawilzaczach i maseczce przeci zmarszczkom mimicznym dax cosmetics. Nic innego nie stosowalam. Duzo ladniej buzka wyglada bez tych cholernych filtrow i tak sie czasem zastanawiam,czy gra jest warta swieczki. Moze lepiej teraz sie nacieszyc wygladem i nie szpecic filtrami,bo pozniej to i tak niewazne,co bedziemy robic,bedziemy wygladac gorzej. Ale to tylko takie chwilowe myslenie. Od jutra wracam do filtrow
Postanowilam tez jesc wiecej owocow.Te witaminy w tabletkach maja bardzo niska przyswajalnosc. Juz zrobilam dddduuuuuzzza porcje salatki owocowej na dzisiaj

Patrze teraz na ten krem dermedic. Czy stosujesz 3% czy 6%? I czy nie podraznia Tobie oczu? Myslalam,ze nie stosuje sie kwasow pod oczami? Kurde, ja juz nic nie wiem :/
Po jakim czasie po nalozeniu tego dermedic nakladasz nawilzacz ?

Przepraszam,ze mecze pytaniami. Nie jest jakis super tani jak dla mnie i chce wiedziec,czy warto go kupic. Krucho z kasa stoje troche...
Stary 2007-10-29, 10:39   #216
kizia mizia
Wtajemniczenie

.chciałam poprawić błąd i wykasowałam niechcący całą wypowiedz...:/

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2007-11-22 o 18:12
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:47   #217
DAVIDKA
Raczkowanie

oj te zmarszczki

a wiec ja mam 28 lat i dopiero w tym roku dostrzeglam niewielkie zmarszczki mimiczne w okolicach oczu
ostatnio dermatolog mi gratulowal cery mowiac ze dziewczyny w moim wieku juz decyduja sie na botok
mysle ze zawdzieczam to genom , jestem niestety palaczka ale slonca i solarium unikam

sledze ten watek i napewno skorzystam z porad
ja osobiscie polecam masaz kostkami lodu likwiduje opuchlizne i poprawia kolor skory

a i jeszcze przestroga dla mlodziudkich dziewczyn uzywajacych kremow przeciwzmarszczkowych NIE ROBCIE TEGO poniewaz kremy splycaja skore przez co mozecie sie nabawic zmarszczek wczesniej
Stary 2007-10-29, 14:45   #218
jelonek27
Raczkowanie

GG do jelonek27

witam!n walsnie czytam tu o jakims retinaldehyd ??? co to jest a roaccutane bma to w sobie? b wiem ze tego leku nei mozna brac jak sie chce zajsc w ciaze lub sie nie zabezpieczamy czy to to? ja mam 29 lat lekkie zmarszczki ale mimiczne...stasuje krem avonu pod oczy nawilzajacy zawsze cos stosowalam ale raczej nawilzajacego niz przeciwzmarszczkowego i mysle ze pomimo ze pale to mam nie zla czere 3 razy w tyg piling codziennie lkrem na noc na dzien po odczy dozu wody i dziala
Stary 2007-10-30, 18:21   #219
Lawinia2007
Rozeznanie

Pearl kochana wczesniej nie mialam czasu napisac, ciesze sie ze mozemy sie wymieniac doswiadczeniami. Tez czasami mam dosyc tych filtrow...dosc czesto mam takie mysli tak jak Ty.
Co do tego Dermedica to stosuje 6%, ja go zaczelam stosowac bo pomylilam jego opakowanie z kremem pod oczy i bylam w szoku jak sie zorientowalam Jednak nie podraznil mnie, wydaje sie dzialac dobrze ale poczekajmy jeszcze troche zanim wydam ostateczna ocene Nawilzacz stosuje ok po 15 min. Teraz zamiast kremu odzywczego na noc bede stosowac nanobase.Koniecznie zanim go kupisz uzyj probke a jak nie dostaniesz to ja ewentualnie Ci przesle, tak to nie ma sensu. Ja jak go pierwszy raz uzylam pol roku temu na twarz to mnie podraznil i wtedy oddalam go siostrze.
Czekam na plasterki, na pewno dojda dopiero po weekendzie ale wydaja mi sie one swietna profilaktyka zmarszczek Pearl ale po jakim czasie od nalozenia kremu bedziesz nakladac plaster?
Stary 2007-10-30, 20:47   #220
_magdzia_
BAN stały

DAVIDKA a ja właśnie nt kremów przeciwzmarszczkowych słyszałam że dobiera je się do stanu skóry a nie do wieku;/ Sama piszesz że masz małe zmarszczki a niektóre osoby w twoim wieku mają już bardzo widoczne- więc Ty używasz innych kremów a one innych

Edytowane przez _magdzia_
Czas edycji: 2007-10-30 o 21:37 Powód: literówki:D
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:02   #221
Lawinia2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
DAVIDKA a ja właśnie nt kremów przeciwzmarszczkowych że dopiero je się do stanu skóry a nie do wieku;/ Sama piszesz że masz małe zmarszczki a niektóre osoby w twoim wieku mają już bardzo widoczne- więc Ty używasz innych kremów a one innych

Zgadzam sie W ogole zmarszczki to tylko jeden z wielu objawow starzenia sie takich jak np. utrata jedrnosci ktora nie omija nikogo i stale postepuje. Mozna zwariowac od myslenia o starzeniu.. Najwazniejsze zeby sie dobrze czuc ze soba
Stary 2007-10-30, 21:40   #222
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Ja też sie pochwalę, mam 23 lata i ani jednej zmarszczki. Nie robia mi się zmarszczki mimiczne pod oczami ani na czole. Mam jednak okrągłą twarz (z obserwacji wiem, że takie najpóźniej sie "marszczą", wszelkie owale itp. szybko mają zmarszczki, nie wiem jednak dlaczego) no i geny... Tak, tak moja mam wyglada b. młodo, mimo że kremy przeciwzmarszczkowe zaczęła uzywać ok. 40, jej siostra to prawdziwy cud natury---> 65 lat,a wygląda na 45, cera piękna, policzki gładki, nic jej nie wisi na twarzy, wokół oczu ma tylko 2 głębsze zmarszczki, mówię wam cudo, na dodatek cera jest świelista. A teraz niespodzianka, całe życie uzywa Ziaji i innych kremów za10- 20 zł. Nie dlatego, że jej nie stać, ale dlatego, że je lubi i uważa za najlepsze. Moja babcia też miała cudowna cerę, nawet na kilka dni przed śmiercią jej cera była aksamitna (oczywiscie zmarszczki były, ale trudno, aby ich nie było jak ktoś ma 90 lat) Nawet mój dziadek wspominał jej cudowna cerę, a skoro facet na to zwrócił uwagę to chyba musiała być prawda.

Moja pielęgnacja wygląda następująco

* nawilżanie, nawilżanie i nawilzanie
* filtry ----> na razie eksperymentuję bo mam wrażliwe oczy, a wiadomo co filtry z oczami potarfią zrobić, ale nie ruszm sie z domu bez filtra 15-30 spf.
* krem po oczy z oriflame z wit. A+E + chyba wiesiołek

Teraz mam zamiar kupić krem pod oczy z zieloną herbatą, jojobą, masłem karite, oliwą z oliwek i wit, E firmy Lepo no i może jeszcze jeden z wit. E The Body Shop

daję linka, to są chyba fajne kosmetyki, proszę o opinie na ich temat

http://www.mydlarnia.info/oliwa-z-ol...88-id-122.aspx

Pozdrawiam
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:51   #223
DAVIDKA
Raczkowanie

Wiecie dziewczyny ja krem przeciwzmarszczkowy to dopiero w tym roku zaczelam stosowac

Ostatnio bylam w centrum medycyny estetycznej i tam lekarz mi powiedzial ze tak naprawde to krem nie dociera do skory wlasciwej i ze to bez roznicy czy uzywamy specyfiku za 500 zl czy za 50

a jedynym naprwde skutecznym sposobem na pozbycie sie oznak mijajacego czasu to botox

no ale zawsze warto jednak czyms sie smarowac ja zakupilam u Yves Rocher krem inositol na dzien i na noc jest super polecam , jestem rowniez posiadaczka Thalgo crem collagene ktorego uzywam raz w tygodniu w formie maski
masaz lodem , i duza ilosc wody to dla mnie tajny sprzymierzeniec
w tej nierownej walce

kurcze nie moge nie wspomniec o radosci zycia i udanym seksie (przepraszam za bezposredniosc ale to tez baaardzo pomaga)
Stary 2007-10-30, 22:07   #224
Lawinia2007
Rozeznanie

Ja wlasnie czytalam ze na kongresie w Brazyli lekarz pokazal dwie twarze kobiet ktorym 6 msc wczesniej robil lifinig tego samego dnia. Ta ktora dbala o siebie wygladala niemal tak dobrze i swiezo jak po zabiegu a ta druga znacznie gorzej. Natomiast gdzies na wizazu czytalam ze w TS facet od chyba clarinsa powiedzial ze jego kosmetyki sa jedynie dopelnieniam medycyny estetycznej ktorej nicn ie zastapi. Maria221 pisze ze w jej rodzinie nikt nie stosowal drogich kremow a kobiety maja piekne skory, takich przypadkow znam jeszcze kilka. Chyba jednak najwazniejsze sa geny i wlasciwie dobrana dla nas pielegnacja.
Stary 2007-10-30, 22:21   #225
DAVIDKA
Raczkowanie

Lawinia2007 zgadzam sie z toba geny to podstawa ,niestety bo nie mamy na nie wplywu .

Ponadto ciekawostka jest ze botox krocej utrzymuje sie u osob z bogata mimika ( u tych osob zazwyczaj wystepuje wiecej zmarszczek)

takze wyglad naszej skory zalezy rowniez od naszego temperamentu
wiec nasze babcie mialy racje smiejac sie polgebkiem
honor nalezy oddac rownie gejsza spiacym nieruchomo na niemilosiernie niewygodnych podglowkach , wiedzialy co robia
Stary 2007-10-30, 22:37   #226
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

kurcze nie moge nie wspomniec o radosci zycia i udanym seksie (przepraszam za bezposredniosc ale to tez baaardzo pomaga)[/quote]

-----> gratuluję i ciesze się razem z tobą, a co trzeba mieć coś od życia, prawda?
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:48   #227
DAVIDKA
Raczkowanie

Maria221 nooo jasne , to podstawa
i zycze tego kazdemu
Stary 2007-10-31, 09:23   #228
201710120930
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Teje

.....Jasne, nie wolno skóry zaniedbać, czy ignorowac oczywistych zaleceń i ostrzeżeń, ale jeżeli macie całe życie siedzieć w domu przy zaciągniętych zasłonach, nie śmiać się i nie płakać, nie używać kolorowych kosmetyków i miec skórę w kolorze trupiej zieleni, kiedy i tak nie ma gwarancji, ze zmarszczki się nie pojawią, to czy w ogóle jest jakiś sens? Czy to w ogóle jest jakieś życie? Jeśli teraz ładnie wyglądacie, cieszcie się tym, wykorzystujcie to, eksperymentujcie ( z głową) jak wyglądac jeszcze ładniej, a nie tylko dbajcie o to, jak będziecie wyglądac za 30 lat. Jasne, trzeba o tym pamietać ale nie róbcie tego sensu życia i podporządkujcie całego życia tylko temu. Nie warto. Poza tym, skoro w wieku 17 lat tak przerażają Was zmarszczki, co będzie za 20 lat?
Teje mogę sie podpisać rękami i nogami za całym Twoim długaśnym postem.
Dzisiaj b wczesnie wstałam i z nudów przeglądam sobie rejony Wizazu których nigdy nie odwiedzam ,moze zbiorę się na odwagę i zajrzę na Biochemię
Zawsze uciekam bo dostaję od tych wszystkich nazw.
Delikatnie mówiąc jestem przerazona tym co dziewczyny potrafią zrobić ze swoją twarzą ,pomalutku zazdroszczą jaszczurkom,ze tak pieknie zrzucaja starą skórę
Żyjąc ułudą zachowania wiecznej młodości .
Wiele z nich poswięca tu i teraz dla satysfakcji stanięcia oko w oko za...30lat z sąsiadką by z dziką satysfakcją przyuwazyć pół zmarszczki więcej i stwierdzić-warto było
Bo ja wiem czy warto ? Pewnie sąsiadka przezyła wspaniale swoje życie ,ciesząc pogodą ,spacerem i ma gdzieś swoje zmarszczki
I wiem ,ze swoje wywody mogę sobie włożyć w ***
Piszę bo piszę nie mam zamiaru nikogo nawracać -każdy ze swoją twarzą /życiem niech robi co chce ! Nic mi do tego
A zdaniem okropnego ignoranta i laika-czyli mojego- że jest taka sama gwarancja na mniej zmarszczek za te 30 lat jak na przyplątanie się nowej odmiany choroby skórnej .
Skóra też ma swoje granice wytrzymałości
201710120930 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 21:52   #229
loss_lauri
Zakorzenienie

ja mam 20 lat i moja strategia to filtry, filtry, filtry i natłuszczanie (same bazy:lipo, nano, dermo. teraz postanowiłam poszerzyć arsenał o antyoksydanty, krem Clinique Antioxidant....(nie chce mi się pisać) i pampering drops Lumene. wiem, że dobrze byloby za jakiś czas sięgnąć po coś w typie Flavo-C, ale mam baardzo wrażliwą skórę i nie chcę sobie zrobic krzywdy- pożyjemy, zobaczymy. i już zaczynam się zastanawiać jak by tu zbierać na toksynę jadu kiełbasianego...
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 21:11   #230
pearpearl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Pearl kochana wczesniej nie mialam czasu napisac, ciesze sie ze mozemy sie wymieniac doswiadczeniami. Tez czasami mam dosyc tych filtrow...dosc czesto mam takie mysli tak jak Ty.
Co do tego Dermedica to stosuje 6%, ja go zaczelam stosowac bo pomylilam jego opakowanie z kremem pod oczy i bylam w szoku jak sie zorientowalam Jednak nie podraznil mnie, wydaje sie dzialac dobrze ale poczekajmy jeszcze troche zanim wydam ostateczna ocene Nawilzacz stosuje ok po 15 min. Teraz zamiast kremu odzywczego na noc bede stosowac nanobase.Koniecznie zanim go kupisz uzyj probke a jak nie dostaniesz to ja ewentualnie Ci przesle, tak to nie ma sensu. Ja jak go pierwszy raz uzylam pol roku temu na twarz to mnie podraznil i wtedy oddalam go siostrze.
Czekam na plasterki, na pewno dojda dopiero po weekendzie ale wydaja mi sie one swietna profilaktyka zmarszczek Pearl ale po jakim czasie od nalozenia kremu bedziesz nakladac plaster?
Lawinko,przepraszam,ze tak pozno odpisuje,ale uciekl mi ten watek...
Ja na razie postawilam na odzywianie,wiesz? Jakos caly czas sie boje zastosowac taki wlasnie zmasowany atak. Co tu duzo kryc-boje sie troche bardzo silnych kremow przeciwzmarszczkowych. Dzisiaj pierwszy raz poloze na noc roc retinox na cala buzie i pod oczy. Jutrzejsza noc to xerial 5, a trzecia to neutrogena z aktywna soja. Na dzien juz zakupilam krem odzywczy z wyciagiem z miodu akacjowego garniera i na to filtr svr-a 50. Podoba mi sie kolorek. Musze jeszcze zakupic cos do zmatowienia i bronzer. Bede sie sztucznie opalac. Nie lubie byc taka blada! Co do obu kremow,to jestem b.zadowolona. Wybralam je po przeczytaniu opinii na KWC. Bardzo dobrze dziala garnier w spolpracy z filtrem svr-a. Sam garnier nie nawilzal tak,jak oba te kremy w polaczeniu. Zastanawiam sie jeszcze nad wprowadzeniem co trzeci dzien serum C+E z biohemii urody.
Co do plasterkow,to na razie musze w ogole je zamowic. Pozniej pewnie metoda prob i bledow zobacze,po jakim czasie najlepiej je naklejac
Masz juz je ? Jezeli tak,to jak wrazenia?

Sometimes when I close my eyes, I can't see
Stary 2007-11-06, 15:09   #231
blackmagicone
Rozeznanie

No hej, mam 21 lat i ostatnio coraz czesciej nachodza mnie mysli, ze trzeba sie zaczac jakos chronic przed zmarszczkami. Poczytalam troche na waszym watku, ale i tak jestem na maksa zdezorientowana. I juz sama nic nie wiem. Jesli chodzi o moje dotychczasowe dbanie o cere, to mylam buzie sama woda i smarowalam Nivea albo Iwostinem. Nie pale, nie pije, staram sie przywiazywac wage do zdrowego odzywiania, nie opalam sie.
Teraz wiem juz, ze w gre wchodzi Iwostin , zeby byl filtr. Ale to na dzien. A co na noc? Moze powinnam cos bardziej odzywczego, przeciwzmarszczkowego? Pomozcie
blackmagicone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:08   #232
pearpearl
Wtajemniczenie

Ja teraz uzywam na noc neutrogeny z aktywna soja i jestem bardzo zadowolona. Na dzien garnier z wyciagiem z miodu akacjowego,na to filtr 50-tka. Na razie stawiam na odzywianie i nawilzanie. Tylko co 3 noc kremuje sie retinox-em roca. Na razie jestem zadowolona. Zmarszczki nie znikly,ale nowe sie nie pojawiaja. Te,ktore sa,sa troszke mniej widoczne.
Mam tyle lat co Ty

Stary 2007-11-06, 21:28   #233
blackmagicone
Rozeznanie

Czyli moge na razie uzywac po prostu odzywczego na noc, a fitr na dzien? Jesli wogole nie uzywalam odzywczego, to moze wystarczy poki co raz dziennie...?
Stary 2007-11-06, 23:59   #234
pearpearl
Wtajemniczenie

blackmagicone, jezeli stan Twojej skory Cie zadowala i nie chcesz go zmieniac,to wydaje mi sie,ze odzywianie i nawilzanie wystarczy w tym wieku. I oczywiscie na dzien wysokie, fotostabilne filtry. To one w najwiekszym stopniu chronia nas przed zmarszczkami.
Jednak ja nie jestem zadnym znawca,wiec moze poczekaj jeszcze na inne opinie

acha...
Doczytalam,ze myjesz buzie sama woda. To bardzo mocno wysusza skore. Zaopatrz sie w jakis zel do mycia twarzy,np physiogel lub cos podobnego.

Stary 2007-11-07, 12:54   #235
blackmagicone
Rozeznanie

A moge robic tak ze np rano tez krem odzywczy, a na to Iwostin?

A co do mycia buzi woda, to jak 2 lata temu poszlam na studia i popsula mi sie cera i wyladowalam u dermatologa, to wlasnie p doktor powiedziala, zebym myla buzie sama woda, zadnych tonikow, zeli itd. Ze to wszystko wysusza strasznie buzie. Bralam miesiac leki, odstawilam te wszystkie kosmetyki i rzeczywiscie, cera wrocila do normy, od tego czasu zero problemow. Pamietam, ze wspominala o jakims zelu, nie pamietam nazwy, mozliwe ze chodzi o ten, o ktorym wspominasz. Ale zastanawia mnie co takiego w nim jest, ze nie wysusza skory, a inne wrecz przeciwnie. Jeden lepszy od wody, drugi gorszy?
pearpearl dziekuje za odpowiedz
Stary 2007-11-07, 18:11   #236
pearpearl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blackmagicone Pokaż wiadomość
A moge robic tak ze np rano tez krem odzywczy, a na to Iwostin?
Jasne,ze mozesz.

Cytat:
Napisane przez blacmagicone
A co do mycia buzi woda, to jak 2 lata temu poszlam na studia i popsula mi sie cera i wyladowalam u dermatologa, to wlasnie p doktor powiedziala, zebym myla buzie sama woda, zadnych tonikow, zeli itd. Ze to wszystko wysusza strasznie buzie. Bralam miesiac leki, odstawilam te wszystkie kosmetyki i rzeczywiscie, cera wrocila do normy, od tego czasu zero problemow. Pamietam, ze wspominala o jakims zelu, nie pamietam nazwy, mozliwe ze chodzi o ten, o ktorym wspominasz. Ale zastanawia mnie co takiego w nim jest, ze nie wysusza skory, a inne wrecz przeciwnie. Jeden lepszy od wody, drugi gorszy?
pearpearl dziekuje za odpowiedz
Hm... Ja z kolei slyszalam teorie,ze jezeli twarz chcemy myc woda,to tylko mineralna... Ale teorii jest wiele. Co do zelu i olejkow to chodzi tu chyba o warstwe hydrolipidowa - czy ja naruszaja,czy nie. Ja myje buzie plynem miclearnym Biodermy. Bardzo go sobie chwale i inne wizazanki tez. Zmywa nawet wodoodporny makijaz przy czym jest b.delikatny dla skory.
Co do dermatologow i kosmetyczek,to tyle opinii,ile ich samych Moja kosmetyczka poradzila mi wlasnie mycie buzi physiogelem i uzywanie toniku,zeby utrzymac odpowiednie pH skory.
Popytaj bardziej doswiadczonych wizazanek. Ja jestem taaaaaka malutka,jezeli chodzi o wiedze na ten temat

Stary 2007-11-07, 19:39   #237
blackmagicone
Rozeznanie

Hehe, no wiem wlasnie, kazdy moze radzic cos innego, ale do tej dermatolog mam zaufanie o tyle, ze jak mialam problem, to go rozwiazala
Poki co wracam znow do Iwostinu i zainwestuje w jakis krem odzywczy Bede go stosowala rano i wieczorem
Jeszcze raz dzieki za odpowiedz, buzka
Stary 2007-11-07, 22:16   #238
pearpearl
Wtajemniczenie

Nie ma za co
Zycze powodzenia i zadowolenia z buzki

Stary 2007-12-27, 19:35   #239
panna malowana
Raczkowanie

Super wątek

Ja od jakiegoś czasu używam filtrów, nawilżam się Xerialem, oliwką, kupiłam sobie lekki krem Daxa przeciwzmarszczkowy. Teraz szukam czegoś pod oczy- mam 25 lat, ale zmarszczek nie mam, czyli coś zapobiegawczo Zaraz zabieram się za czytanie
panna malowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:40   #240
kosmita77
Zakorzenienie

ja zaopatrzylam sie w juwit, mam jeszcze w planie tokowit i cos ze swietlikiem pod oczy za jakis czas napisze jak rezultaty moje zmarszczki to glownie takie cienkie kreseczki pod oczami przy usmiechu, mam 20 lat i tez mowie zmarszczkom nie!
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości