banalne pytanie praktyczne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-15, 23:42   #31
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010
Dot.: banalne pytanie praktyczne

Malattia w pełni się zgadzam. Ja uzupełniam co 3 tygodnie, bo tak rosną moje pazurki. Najchętniej tak jak pisałam zmieniałabym wtapianki co 3 tygodnie, ale pazurki robię chyba w najdroższym miejscu w Łodzi. Poleciła mi to miejsce dziewczyna z forum EuroFashion i rzeczywiście pazury się niezapowietrzają, zawsze mają idealny kształt nie są grube i łopatowate, dba się tam o czystość, dlatego wolę zapłacić więcej i nie martwić się o to czy będę zadowolona. Moje wskazujące mają tendencję do zakręcania się, robią się z nich takie haczyki i jako że noszę długie pazury, to po trzech uzupełnieniach zmieniam na nowe, bo po prostu tracą linię i się nudzą .
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 07:34   #32
sjero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
Hmmm no ja nie trafiłam na coś takiego a byłam w Łodzi w sumie u czterech stylistek. U tej do której ja chodzę tak jest zawsze. Gdyby społowała mi całość to by musiała nazwać to nie uzupełnieniem a nowymi paznokciami. Ja zwykle noszę dość długie (1 cm wystają poza opuszek) więc żeby zmienić wzorek musiałaby mi po prostu od nowa na szablonie ukształtować pazurki, bo gdyby teraz na koronce chciała coś jeszcze położyć to pazury byłyby strasznie grube. W każdym razie ja to tak widzę . Poza tym uzupełnienie nie mogłoby wówczas kosztować 60 zł a tyle co nowe.
moja nazywa to uzupełnieniem i odświeżeniem paznokci i kosztuje mniej niż założenie co jakiś czas mam ściągane całkiem (razem z tipsem) i nakładane na nowo. Mi ta forma bardzo odpowiada
sjero jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 08:25   #33
Maxsia_
Rozeznanie

czyli jak to można czy nie ciągle uzupełniać??, zdaję sobie sprawę ze w końcu ten tips bedzie juz w takim miejscu ze pewnie odpadnie, a i jeszcze jedno jak pójde na uzupełnianie i dziewczyna powiedziała ze mi spiłuje cały zel i uzupełni to smileline tez przesunie blizej ??bo mam aktualnie french zrobiony.

a tak wogóle to mam od czwartku nowiutkie a juz mi żel odłazi,przy dole paznokcia odznacza sie jasna linia z i wyglada to jakbkby sie odklejało, uzyła na mnie czegoś nowego co dopiero dostała - innymi słowy byłam królikiem odświadczalnym
Maxsia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:35   #34
justynka2o
Raczkowanie

idz z reklamacjami moje pierwsze tipsy w zyciu po chyba 3 lub 4 dniach sie zapowietrzyły a miały byc porzadne alessandro wiec idz z reklamacja
Stary 2007-02-21, 09:20   #35
musicman
Zadomowienie

Dziś wreszcie się zdecydowałam i idęzrobić sobie akryle. Mam nadzieję że będą fajne. Żelek ta laska nie robi więc nie miałam wyboru - a mam informacje że fajnie robi więc idę.
musicman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:54   #36
kasieńka:)
Rozeznanie

Smile Dot.: banalne pytanie praktyczne

mam pytankodo tych dokształconych i doswiadczonych Nigdy nie robiłam tipsów, mam swoje naturalne długie, mierzace 1cm od opuszka jak to jest z utwardzaniem paznokci zelem??na czym to polega i ile kosztuje?

kasieńka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości